Bebek Ve Okul Öncesi

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
445 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 28
 • Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Fil Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni yavru fil görünümlü çıngırdağın, kulağını filin yüzüne kapatıp açarak saklambaç oynatarak çocuğunuzu eğlendirin. Yumuşak plastikten üretilen kulak ve ayaklar diş kaşımak için son derece uygundur. Yavru filin karın kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm
  11,51  TL
 • Clementoni Disney Baby Renkli Kaplar

  Clementoni Disney Baby Renkli Kaplar

  Bebekler, rengârenk oyuncaklar ile oynamayı çok severler. Disney Baby Renkli Kaplar ’ı bebeğiniz çok sevecek. 6 aylık ve üzerindeki bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilen renkli kaplar, üst üste istiflenebilme özelliği ile bebeğinizin ilk yapı deneyimini kazanmasını sağlayacak. İstifleme fonksiyonu ile bebeğinizin el ve göz koordinasyonun yeteneğini ön plana çıkartan renkli kaplar, aynı zamanda bebeğinizi banyo keyfinde de yalnız bırakmayacak.
  29,90  TL
 • Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  10 ay ve üzerindeki bebekler için tasarlanan Baby Clementoni Pense ’yi renkli ve ışıklı tasarımı sayesinde, bebeğiniz çok sevecek. Birbirinden farklı mekanik fonksiyonlarına ve ses efektlerine sahip olan pense şeklindeki interaktif oyuncak eğlenceli sesler çıkartıyor ve LED ışığı yanıyor. Tıpkı gerçek bir pense gibi açılıp kapanabilen oyuncak pense bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  29,90  TL
 • Baby Clementoni Zürafa Çıngırak

  Baby Clementoni Zürafa Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Zürafa Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Başı aşağıya ve yukarıya doğru hareket edebilen bu sevimli zürafanın tutma kolu ve boynuzları, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. Boyun kısmındaki toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak

  Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Koala/Maymun 2'si 1 Arada Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni çıngırdağın bir tarafından maymun bir tarafında ise koala bulunuyor. Yumuşak plastikten üretilen her iki kulak da diş kaşımak için son derece uygundur. Gövde kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak

  Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Tatlı küçük balığın yüzgeçleri, çizgileri ve tutma kolu, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. 3 adet rengarenk çıngırakları ile bebeklerin görme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda işitme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak

  Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Bu sevimli aslanın tutma kolu, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. 3 adet rengarenk çıngırakları ile bebeklerin görme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda işitme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı Ve Bloklar Oyun Seti

  Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı Ve Bloklar Oyun Seti

  Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı Ve Bloklar Oyun Seti çocuğunuzun ilk arabaları arasında yer almak için adeta sırada bekliyor. 1-5 yaş arasındaki çocuklar için üretilen bu araba 16 parçadan oluşuyor. İtfaiye arabasının merdiveni hareket edebilen bir mekanizmaya sahip ve setin içinde bir de mini figür bulunuyor. Arabanın parçaları büyük bloklardan meydana geliyor ve çocuğunuz Mega Bloks Büyük İtfaiye Aracı ile ince motor becerilerini geliştirebiliyor ve renkleri tanımaya başlayabiliyor.
  159,90  TL
 • Mega Bloks Dans Eden Piyano ve Bloklar

  Mega Bloks Dans Eden Piyano ve Bloklar

  Mega Bloks Dans Eden Piyano ve Bloklar>, 1-5 yaş arasındaki çocuklar için üretilmiştir ve 10 parçadan oluşur. Çocuğunuz dilerse içerisinde önceden yüklenen şarkıları, hayvan seslerini dinleyebilir, isterse de ışıklı ve rengârenk tasarlanan düğmelere basarak notaları çalabilir. 3 adet C pil ile çalışan ses ve ışık fonksiyonları çocuğunuzun çok mu çok hoşuna gidecek.
  199,50  TL
 • Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

  Çocuklara sınırsız eğlence vadeden Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar, 60 parçadan oluşuyor ve bu oyun seti ile 1-5 yaş arasındaki çocukları eğlendirmeyi planlıyor. Çocukların hayal dünyaların inşa etmeleri için tasarlanan bu blok oyun seti, oyun süresi sona erdiğinde tamamen çevre dostu olan çantasına konularak bir sonraki eğlenceye kadar saklanabiliyor.
  79,50  TL
 • Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar çocuğunuza hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeleri için tasarlanmış bir blok oyun seti. 1-5 yaşa arasındaki çocuklar için tasarlanan oyun seti, 60 parçadan oluşuyor. Blokların tamamen doğa dostu özel çantası sayesinde, oyuncakları bir sonraki maceraya kadar saklamanız da çok kolay olacak.
  87,50  TL
 • Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti

  Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti

  Hayal dünyalarında sınır tanımayan çocukların, düşlerinde yarattıklarını gerçeğe dönüştürmeleri için üretilen Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti sayesinde çocuğunuzun her geçen gün motor becerilerinin daha gelişmiş olduğunun farkına varacaksınız. 1-5 yaş aralığındaki çocuklar için tasarlanan Eğitici Blok setinin içinde 160 parça bulunuyor. Ayrıca, doğa dostu olarak üretilen ve insan sağlığına tamamen zararsız olan çantası da oyun bittikten sonra blokları toplamanız için özel olarak üretilmiş.
  159,50  TL
 • Computer Kid Winx Tablet Bilgisayar

  Computer Kid Winx Tablet Bilgisayar

  Çocukların eğitimi artık çok daha kolay. Computer Kid Winx Tablet Bilgisayar 'ın içerisinde yer alan 25 değişik etkinlik var. Çoğunuz Winx Tablet Bilgisayar ile eğlenirken öğrenecek. Computer Kid Winx Tablet Bilgisayar’ın içindeki harfler ve basit sözcükler bulunuyor. Çocuklara küçük yaşta matematik öğretmeyi hedefleyen tablet bilgisayarın içinde, sayıları, şekilleri ve miktarları öğrenmek için farklı etkinlikler yer alıyor. Tek taraflı bir iletişimden yana olmayan bu tablet bilgisayar, çocuğunuzun olaylar arasında neden sonuç ilişkisi kurmasını sağlamak ve hafızasına sınamak için birbirinden sempatik animasyonlar ve katılım gerektiren oyunlar içeriyor. Basit müzik aktivitelerini de içinde bulunduran bilgisayar, arkadan ışıklandırılmış LCD ekranı ve yenilikçi tasarımı ile de ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Bilgisayar, aynı zamanda gerçek bir tablet gibi fotoğraf, çeşitli melodiler ile birlikte radyo ve karakter yaratıcısı gibi ek faaliyetleri de içeriyor.
  59,90  TL
 • Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

  Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

  6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 24 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan ve 3 adet de sempatik hayvan kahramandan oluşan oyun setinin içinde timsah, zürafa ve fil ile birlikte oyun sahnesi üzerinde resmedilmiş senaryo yer alıyor. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Oyun setinin içerisinde yer alan oyun sahnesinin üzerinde resmedilmiş senaryo ile çocuklar, minik dostları ile daha da keyifli oyunlar oynayabilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Bebeğinizin güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  49,90  TL