Erkek Oyun Setleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
294 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 19
 • Maisto Fresh Metal Polis Karakolu Oyun Seti

  Maisto Fresh Metal Polis Karakolu Oyun Seti

  Maisto Fresh Metal Polis Karakolu Oyun Seti
  32,50  TL
 • Hot Wheels Yüksek Atlayış Robo Wrecker Yarış Seti

  Hot Wheels Yüksek Atlayış Robo Wrecker Yarış Seti

  Hot Wheels Yüksek Atlayış Robo Wrecker Yarış Seti
  19,99  TL
 • Hot Wheels Stunt Barrel Yarış Seti Aksesuarı

  Hot Wheels Stunt Barrel Yarış Seti Aksesuarı

  Hot Wheels Stunt Barrel Yarış Seti Aksesuarı
  22,00  TL
 • T&F Charlie Kaya Parçalama Görevi Oyun Seti

  T&F Charlie Kaya Parçalama Görevi Oyun Seti

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Charlie Kaya Parçalama Görevi Oyun Seti
  49,98  TL
 • HW Çılgın Laboratuvar Oyun Seti

  HW Çılgın Laboratuvar Oyun Seti

  Hot Wheels Color Shifters Çılgın Laboratuvar'da renk değiştirme deneyleri kontrolden çıkıyor! Delirmiş bir bilim adamı, renk değiştirme şelalesinin altında bir Color Shifters arabayı hapsetti ve inanılması güç renk kombinasyonları denemeye başladı! Arabanın kaçmasına yardım edebilir misin? Sorunun cevabını aksiyon dolu bu sette bulacaksın! Harekete geç, arabanı piste sür ve tuzağa düşmüş arabayı kurtar. Ahh! Görünüşe bakılırsa çılgın bilim adamı seni de yakaladı! Bırakma düğmesine bas, arabanı aşağıdaki tanka düşür ve rengi ilk rengine geri dönsün. Çocuklar çılgın bilim adamının laboratuvarından kurtulmaya çalışırken bütün farklı renk kombinasyonlarını görecek ve bu macerayı çok sevecek. Bu paket içerisinde, üç farklı renk değişim alanı ve bir Color Shifters araba bulunur; böylece çocuklar kutuyu açtıkları anda oyuna başlayabilir. Diğer Hot Wheels pistlerine bağla ve yarış dünyanı genişlet! Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Tüm Hot Wheels araçlarıyla kullanılamaz. Çılgın bilim adamının laboratuvarında hapsolan Color Shifters arabayı kurtar. Aracı özgür bırakmak için arabanı pistte yarıştır. Hapsolursa, bırakma düğmesine bas ve arabanı kurtar. Color Shifters eğlencesi için üç farklı renk değişim alanı bulunur. Kutuyu açar açmaz maceraya atılmak için bir Color Shifters araba hediye. Bu Çılgın Bir Macera! Delirmiş bir bilim adamı, renk değiştirme şelalesinin altında bir Hot Wheels Color Shifters arabayı hapsetti ve inanılması güç renk kombinasyonları denemeye başladı! Çocuklar, renk değişim deneylerinin kontrolden çıktığı Çılgın Laboratuvar'ın yarattığı heyecana bayılacak. Color Shifters arabaları kurtarmak çocukların elinde! Bu Laboratuvarda Eğlence, Çılgın Bir Aksiyonla Bir Arada! Erkek çocukları, tehlikeli numaralarla, macera ve heyecanla dolu aksiyon setlerine bayılıyor. Çocuklar, suyla oynanan, hızın önemli olduğu bu temalı sette çılgın bilim adamının laboratuvarından kaçmaya çalışıp arabalar üzerinde değişik renk kombinasyonları yaparken çok eğlenecek! Çılgın Macera Başlasın! Bir Color Shifters arabasını piste bırak ve şelalenin altında hapsolmuş arabayı kurtar! Zamanlamanı yanlış yaparsan, çılgın bilim adamı bu sefer senin arabanı hapseder. Bırakma düğmesine bas, araban tanka düşsün ve rengi asıl rengine dönsün. Arabanın Rengi, Gözlerinin Önünde Değişsin! Hot Wheels Color Shifters arabanı suya at veya daldır. Arabanın rengi gözlerinin önünde değişecek! Bu iki Hot Wheels arabasının bir araba içerisinde olması gibi bir şey! Arabanın rengini tekrar değiştirmek için arabayı tekrar sıcak veya soğuk suya daldır. Bazı araçlarda çok renkli değişim özelliği bile var! Farklı renk ve tasarımlardan istediğini seç. Hot Wheels'in özel koleksiyonlarında, araba fanatiklerinin hepsine göre farklı bir araba var.
  69,99  TL
 • Hot Wheels Star Wars Galaksiler Arası Savaş Oyun Seti CGN34

  Hot Wheels Star Wars Galaksiler Arası Savaş Oyun Seti CGN34

  Hot Wheels Star Wars Galaksiler Arası Savaş Oyun Seti CGN34
  44,99  TL
 • Hot Wheels Çılgın T-Rex Dinozor Türkçe

  Hot Wheels Çılgın T-Rex Dinozor Türkçe

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 45,5 cm x 30,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  85,00  TL
 • Hot Wheels Renk Değiştiren Araçlar Sharky Oyun Seti

  Hot Wheels Renk Değiştiren Araçlar Sharky Oyun Seti

  Hot Wheels Renk Değiştiren Deluks Araçlar Araba yiyen köpek balığından kaçabilecek misin? Bu heyecan ve aksiyon dolu oyunla kaçıp kaçamayacağını öğren. Kulenin tepesinden inen müthiş rampadan hızını artırarak aşağı in; ama köpek balığına dikkat et! Çünkü karnı aç ve birkaç metal arabayı atıştırmalık olarak yemek istiyor. Senin arabanı korkunç dişleri arasında parçalamaya hazır! Yakalanırsan, bir başka aracı aşağı gönder ve bırakma kolunu vurarak yakalanan aracı kurtar. Bu heyecan dolu yarış pistinde köpek balığından kaçmak için zamanlamayı iyi ayarla ve günü kurtar! Hot Wheels Color Shifters® Sharkport Showdown™ oyun setinde biri su tankı ve diğeri havuz olmak üzere iki renk değişim noktası ve bir renk değiştiren araba bulunur. Böylece çocuklar kutuyu açtıkları anda oyuna başlayabilir. Ayrıca bu oyun setini diğer Hot Wheels® pistlerine bağlayabilir ve yarış dünyanı genişletebilirsin! 4 yaş ve üzeri Özellikler: Kulenin tepesinden aşağıya doğru rampadan inerken köpek balığının korkunç dişlerine yakalanmamaya dikkat et. Köpek balığının yakaladığı arabaları serbest bırakmak için bırakma kolunu vur. Biri su tankı ve diğeri havuz olan iki renk değişim noktası bulunur. Hot Wheels Sharkport Showdown™ oyun setinde bir renk değiştiren araba bulunur. Oyun setini Hot Wheels® pistlerine bağla ve yarış dünyanı genişlet.
  69,99  TL
 • Thomas Köpekbalığı Teslimatı Oyun Seti

  Thomas Köpekbalığı Teslimatı Oyun Seti

  Thomas Köpekbalığı Teslimatı Oyun Seti
  59,99  TL
 • Thomas Köprüden Kaçış Macerası Oyun Seti

  Thomas Köprüden Kaçış Macerası Oyun Seti

  Fisher-Price® Thomas ve Arkadaşları™ TrackMaster™ Köprüden Kaçış Macerası Oyun Seti Thomas ve Arkadaşları™ Oyuncak Tren Seti Dikkat et, Thomas! Köprü hasar görmüş! Fisher-Price TrackMaster™ Köprüden Kaçış Macerası Oyun Seti ile aksiyonu yaşayın ve Thomas ve Arkadaşları™ koleksiyonunuzu genişletin! Thomas, rayların bu tehlikeli kısmından ve zor ayakta duran köprüden geçmek zorunda! 1 numaralı mavi tren Thomas'ın, sert virajı aldıktan sonra tekerleklerinin yarısı boşta kalır. Thomas, rayın üzerinde bu şekilde dengede durmaya çalışır! Thomas düşmeden bu tehlikeyi atlatabilecek mi? Harabeye dönmüş kulübe ve ürkütücü görünen aşınmış ray detaylı TrackMaster™ Köprüden Kaçış Macerası Oyun Seti, size müthiş heyecanlı bir oyun vaat ediyor. Yaş: 3+ Oyun seti, 2 adet AAA pille çalışır. Motorlu Thomas tren ve ray seti dahildir. Thomas tehlikeli köprüyü geçerken, rayların tek bir tarafında dengesini korumak zorunda. Oyun setine yıkık kulübe ve aşınmış ray detayları dahildir. Çocuğunuz bu setle birbirine bağlanabilen, motorlu Thomas ve Arkadaşları TrackMaster™ koleksiyonunu genişletir. Çocuğunuz bu setle birbirine bağlanabilen, motorlu Thomas ve Arkadaşları TrackMaster™ koleksiyonunu genişletir. Oyun seti, 2 adet AAA pille çalışır.
  64,99  TL
 • Thomas Friends Percy

  Thomas Friends Percy"nin Posta Dağıtımı Oyun Seti

  Fisher-Price'tan TrackMaster Percy'nin Posta Dağıtımı Oyun Seti ile müthiş kargo maceralarında Percy'ye katılın! Bu set motorlu Percy tren, özel yük vagonu, dönüşebilen özel yük, iki etkinleştirme noktalı eksiksiz ray setinden oluşuyor. 6 numaralı yeşil tren Percy, acele bir teslimatı yetiştirmeye çalışırken size sonsuz bir heyecan yaşatır! Dizi teşkil istasyonu, postane ve posta oluğu ile eksiksiz bir oyun seti. Özel boşaltım aksiyonlu yük vagonu, dizi teşkil istasyonunda otomatik olarak yük boşaltır. Yük, postane binasında değişir. Motorlu Percy tren, yük boşaltımı yapan vagon ve yük parçaları oyun setine dahildir. Oyun setine iki pist bağlantı parçası da dahildir. Böylece yeni TrackMaster pistinizi bir önceki TrackMaster modeline bağlayabilirsiniz. Diğer Thomas ve Arkadaşları TrackMaster oyun setleri ile birleştirilebilen ve bağlanabilen motorlu Thomas ve Arkadaşları TrackMaster dünyası için mükemmel bir oyun seti. Oyun seti, 2 adet AAA pille çalışır. Acil Yapılması Gereken Teslimatlar! Percy'nin en sevdiği iş, posta taşımak. Bu acil teslimat görevini üstlenerek büyük bir sorumluluk alıyor! Percy, dizi teşkil istasyonunda yükünü boşaltıp daha sonra yeni yükünü almaya yetişebilecek mi? Dönüşebilen özel yükü ve Percy'nin teslimatını otomatik olarak posta oluğuna bırakan özel yük vagonu bulunan Percy'nin Posta Dağıtımı Oyun Seti, Thomas ve Arkadaşları'nın eğlence ve heyecanını gerçeğe dönüştürüyor! Sınıflandır, Değiştir Ve Gönder! Percy, Sodor Ada'sının postanesine doğru hızla ilerliyor. Taşıdığı yükler düzenlenecek, değiştirilecek ve gönderilecek! Percy dizi teşkil istasyonuna vardığında, özel yük vagonu yükü posta oluğundan aşağı bırakacak. 6 numaralı yeşil tren Percy yükü geri almak için demiryolunun karşı tarafına doğru hızla ilerlemeye başlayacak ve yük postanede değişerek diğer tarafa çıkacak! Yeni Tasarımlı Trackmaster Trenler TrackMaster motorlu trenler, Sodor Adası'nı daha önce hiç yaşamadığınız bir şekilde deneyimleyebilmeniz için yeniden tasarlandı! Geliştirilmiş hız ve performans özellikleriyle bu trenler, daha hızlı gidiyor ve daha yüksek yokuşları tırmanabiliyor. Artık Thomas ve Arkadaşları trenleri daha hızlı gidecek, daha yükseklere çıkarabilecek. Bu sayede çok daha büyük maceralar yaşayabileceksiniz! (Daha önceki TrackMaster tren modelleri tüm oyun setleriyle çalışmayabilir.) Bu Raylar, Macera Odaklı Tasarlanmıştır TrackMaster rayları, orijinal Thomas ve Arkadaşları deneyimini daha güçlü bağlantı parçaları ve daha gerçekçi bir demiryolu görünümüyle yaşatmak için yeniden tasarlandı. Percy'nin Posta Dağıtımı Oyun Seti'nde aynı zamanda iki pist bağlantı parçası bulunur. Bu parçalar sayesinde yeni TrackMaster raylarını önceki modellere bağlayabilirsiniz. Daha büyük ve heyecan verici bir motorlu demiryolu yapın ve tamamen sizin eseriniz olan maceralar yaşayın! Sodor Adası Gerçek Oluyor! Her dönemeç sonrasında yeni bir macera yaşatan TrackMaster Percy'nin Posta Dağıtımı Oyun Seti, heyecan verici ve interaktif bir oyun deneyimi sağlıyor! Sodor Adası, bu yeni macera ile gerçek oluyor. Çocukları aksiyon, keşif ve eğlence dolu bir dünyaya yolculuğa çıkarıyor!
  99,99  TL
 • Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 22 Parça Model 2

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 22 Parça Model 2

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 22 Parça Model 2
  109,50  TL
 • Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 22 Parça Model 1

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 22 Parça Model 1

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 22 Parça Model 1
  109,50  TL
 • Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 16 Parça Model 2

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 16 Parça Model 2

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 16 Parça Model 2
  39,49  TL
 • Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 16 Parça Model 1

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 16 Parça Model 1

  Maisto M.F Askeri Araç ve Figür Seti 16 Parça Model 1
  39,49  TL
 • Şirinler Şair Şirin Mikro Figür Oyun Seti

  Şirinler Şair Şirin Mikro Figür Oyun Seti

      “Uslu birer çocuk olursanız, siz de birgün Şirinler'i görebilirsiniz” Şirinler çizgi filminin başlangıcında söylenen bu cümleyi hatırlamayanımız yoktur. Hatta, birgün Şirinler'i göreceğini umut edenlerimiz de oldukça fazladır. Size bir müjdemiz var! Yarım asırlik bir çizgi film klasiği olan Şirinler'i şimdi görme zamanı! Sizi Şirinler'in mikro figürleri ile tanıştıralım.    İnşa Edilebilir Smurfs Micro Village serisinden özel tasarlanmış Şirinler figürleri ve şirin mantar evleri, hem Şirinler koleksiyonerlerinin hem de Şirinler hayranı çocukların çok hoşuna gidecek.    İnşa edilebilir Şirinler Şirin Baba'nın Mantar Evi Oyun Seti'nde    Şirinler Şair Şirin mikro figür    Şirinler Şair Şirin'in mantar evi    Şair Şirin'in bahçesi ve deresi    Şair Şirin'in kayığı bulunmaktadır    Şirinler Mikro Şair Şirin'in Mantar Evi Oyun Seti, orijinal ve lisanslı Şirinler ürünü olup 4 yaşından itibaren her yaştan Şirinler hayranına hitap etmektedir.    Şirinler Mikro Şair Şirin'in Mantar Evi'ni diğer Şirinler'in mikro oyun setleri ile birleştirebilir, mikro boyuttla sevimli mi sevimli bir Şirinler Köyü inşa edebilir; Şirinler'in dünyasına “şirinleyebilirsiniz!”   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,90  TL