Kız Oyun Setleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
199 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 13
 • Frozen Şarkı Söyleyen Elsa 35 CM

  Frozen Şarkı Söyleyen Elsa 35 CM

  Kız çocuklarının en sevdiği çizgi filmlerden biri de hiç şüphesiz ki Frozen yani Kara Ülkesi. Karlar Ülkesi ’nin oyuncakları, en az filmleri kadar ilgi görüyor. Elsa’nın sihirli güçleri sayesinde ortaya çıkan ve dost canlısı bir kardan adam olan Olaf’ın büyük bir figürü ile birlikte aynı kutuda yer alan Frozen Prensesi Elsa’nın oyuncak bebeği, tam da çocuklara göre. Işıl ışıl parlayan gözleri ile sevimli mi sevimli Elsa bebeğin elbisesi de tıpkı gözleri gibi parıltılı ve büyüleyici. Frozen filminden şarkı söylerken herkesi kendisine hayran bırakan Prenses Elsa’nı oyuncak bebeği de tıpkı filmde olduğu gibi orijinal şarkısı ‘Aldırma’yı söylüyor. Hem de şarkısını bu kez Türkçe olarak seslendiriyor. Elsa’ya şarkı söyletmek çok kolay. İsterseniz bebeğin önündeki düğmeye basın isterseniz de sağ kolunu hafifçe yukarı kaldırın. İşte bu kadar… Şarkı söyleyen Elsa bebeğin boyu 35 cm’dir. Oyuncak 3 adet AAA piller çalışır ve piller pakete dâhildir. Kız çocuklarının hiç sıkılmadan oynayacağı Prenses Elsa bebek, küçük parçalar içerir. Bu nedenle 3 yaşın üzerindeki çocuklarının oynaması için uygundur. https://youtu.be/48Xs0KOjpDE
  259,90  TL
 • Frozen Işıklı Günlük

  Frozen Işıklı Günlük

  Frozen Işıklı Günlük Walt Disney’in sevilen filmi Frozen’daki ana karakterlerden Elsa’nın görkemli Işıklı Günlüğü sizi büyüleyecek. Elsa ile birlikte günlük tutarken onun güzelliğinde kaybolacaksınız. Kitabın kapağındaki büyük kar tanesine basarsanız eğer sizi muhteşem bir ışık şovu bekliyor olacak. Karanlıkta otururken ışığı kullanarak çevrenizi aydınlatabilirsiniz. Diğer Frozen ürünlerinide toplayarak koleksiyon yapabilirsiniz.
  59,90  TL
 • Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 5

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 5

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 5
  17,50  TL
 • Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 2

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 2

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 2
  17,50  TL
 • Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 4

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 4

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 4
  17,50  TL
 • Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 3

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 3

  Hello Kitty Çiçek Perisi Figür 6 cm Model 3
  17,50  TL
 • Mega Bloks Sanat Öğretmeni Teresa Oyun Seti

  Mega Bloks Sanat Öğretmeni Teresa Oyun Seti

  Resim öğretmeni Teresa canlı portreler yapmayı çok seviyor ve onun sevimli köpek yavrusu her resim için mükemmel bir figür. Işıltılı bloklarla onun çizim sehpasını, hareket edebilir ayrıntılı menteşeleri ve diğer parçaları bir araya getirin. Set içerisinde bulunan boya paleti ve fırçalarıyla Teresa'nın yavru köpeğinin resmini yapması için ona yardım edin. Resim öğretmeni Teresa sanatını ortaya koyarken kalp ve çiçekli tokalar takıyor. 4-10 yaş arası çocuklar için idealdir. Özellikler: • İnşa edilebilir hayali bir resim sehpası • Teresa mini-moda figürü ve sevimli beyaz bir köpek yavrusu • Işıltılı bloklar, boya paleti, boya fırçaları, çiçek ve kalp şeklinde tokalar gibi sevimli aksesuarlar • Muhteşem bir moda, arkadaşlar ve eğlence dünyası kurmak için tüm Mega Bloks Barbie oyun setleriyle bir araya getirilebilir.
  25,90  TL
 • Şirinler Şirine Ve Araç Figür Set

  Şirinler Şirine Ve Araç Figür Set

     “Uslu birer çocuk olursanız, siz de birgün Şirinler'i görebilirsiniz”    Şirinler çizgi filminin başlangıcında söylenen bu cümleyi hatırlamayanımız yoktur. Hatta, birgün Şirinler'i göreceğini umut edenlerimiz de oldukça fazladır. Size bir müjdemiz var! Yarım asırlik bir çizgi film klasiği olan Şirinler'i şimdi görme zamanı!    Şirinler Köyü'nün tek kız karakteri olan Şirine, salyangozuna binerek gezmeye çıkmaya bayılıyor. Üstelik salyangoz, kendi kendine gidiyor. Nasıl mı? Tabi ki çocukların salyangozu geriye doğru çekip bırakmasıyla.    Çocuklar, Şirine'nin gerçekçi figürü ve Şirine'nin gezilerindeki yol arkadaşı sevimli salyangoz ile 4 yaşından itibaren oyunlarına neşe katacaklar. Şirine'nin Salyangozu, orijinal ve lisanslı Şirinler ürünü olup, çocukların sağlıklarına zarar vermeyen materyallerden üretilmiştir.    Şirine'nin Salyangozu oyun setinde,    Şirinler Çek bırak tekerlekli salyangoz    Şirinler Şirine figürü bulunmaktadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,90  TL
 • Şirinler Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti

  Şirinler Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti

        Şirinlerin tek kız karakteri olan Şirine'nin sevimli evine davetlisiniz!       Şirine'nin pembe mantar evi, çocuklara Şirinler'in masalsı dünyasının kapılarını aralarken minik boyutları sayesinde yetişkin şirinseverlerin masalarını süsleyerek, yarım asrı geçen Şirinler klasiğinin bir anısı olacak.       Smurfs Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti'nde       Şirine figürü Şirine'nin iki katlı mantar evi       Şirine'nin sandalyesi       Şirine'nin masası       Şirine'nin sandığı bulunmaktadır.       Smurfs Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti, orijinal ve lisanslı Şirinler ürünüdür.       4 yaşından itibaren her yaştan Şirinler severe hitap eden Şirine'nin Mantar Evi, koleksiyonerlerin de gönlünü fethedecek.       Koleksiyonuza diğer mantar evleri ve Şirinler figürlerini ekleyebilir, Şirinler heyecanınızı daha da katlayabilirsiniz.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8,5 cm x 27,5 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,50  TL
 • Şirinler Şirine Mikro Figür Oyun Seti

  Şirinler Şirine Mikro Figür Oyun Seti

     “Uslu birer çocuk olursanız, siz de birgün Şirinler'i görebilirsiniz”    Şirinler çizgi filminin başlangıcında söylenen bu cümleyi hatırlamayanımız yoktur. Hatta, birgün Şirinler'i göreceğini umut edenlerimiz de oldukça fazladır. Size bir müjdemiz var! Yarım asırlik bir çizgi film klasiği olan Şirinler'i şimdi görme zamanı! Sizi Şirinler'in mikro figürleri ile tanıştıralım.    İnşa Edilebilir Smurfs Micro Village serisinden özel tasarlanmış Şirinler figürleri ve şirin mantar evleri, hem Şirinler koleksiyonerlerinin hem de Şirinler hayranı çocukların çok hoşuna gidecek.    İnşa edilebilir Mikro Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti'nde    Şirine mikro figürü Şirine'nin mantar evi    Şirine'nin çiçek bahçesi Şirine'nin çilekleri bulunmaktadır.    Şirinler Mikro Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti, orijinal ve lisanslı Şirinler ürünü olup 4 yaşından itibaren her yaştan Şirinler hayranına hitap etmektedir.    Şirinler Mikro Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti'ni diğer Şirinler'in mikro oyun setleri ile birleştirebilir, mikro boyuttla sevimli mi sevimli bir Şirinler Köyü inşa edebilir; Şirinler'in dünyasına “şirinleyebilirsiniz!”   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,90  TL
 • Şirinler Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti

  Şirinler Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti

        Şirinlerin tek kız karakteri olan Şirine'nin sevimli evine davetlisiniz!       Şirine'nin pembe mantar evi, çocuklara Şirinler'in masalsı dünyasının kapılarını aralayacakken minik boyutları sayesinde yetişkin şirinseverlerin masalarını süsleyerek yarım asrı geçen Şirinler klasiğinin bir anısı olacak.       Smurfs Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti'nde       Şirine figürü Şirine'nin iki katlı mantar evi       Şirine'nin yatağı Şirine'nin masası       Şirine'nin fırını       Şirine'nin posta kutusu       Şirine'nin rafı Şirine'nin çiçekleri Şirine'nin pastası Şirine'nin şöminesi bulunmaktadır.       Smurfs Şirine'nin Mantar Evi Oyun Seti, orijinal ve lisanslı Şirinler ürünüdür.       4 yaşından itibaren her yaştan Şirinler severe hitap eden Şirine'nin Mantar Evi, koleksiyonerlerin de gönlünü fethedecek. Koleksiyonuza diğer mantar evlerini ve Şirinler figürünü ekleyebilir, Şirinler heyecanınızı daha da katlayabilirsiniz.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8,5 cm x 27,5 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,50  TL
 • Very Glitter Simli Pudra Ve Dudak Parlatıcı Model 1

  Very Glitter Simli Pudra Ve Dudak Parlatıcı Model 1

  Very Glitter Simli Pudra Ve Dudak Parlatıcı Model 1
  19,95  TL
 • Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 3 Hikaye kitaplarındaki “Enhancia” dünyasına göre, Prenses Sofia, sıradan küçük bir kız iken annesinin kral ile evlenmesi sonucu hayatı bir anda değişir ve artık bir prenses olur. Hayallerinin peşinde koşmak isterken aynı zamanda kraliyet hayatının zorluklarının üstesinden gelmek zorundaydı. Bu küçük prensese Cinderalla, Flora, Fauna gibi prensesler yardım etmiştir. Disney Prenses Sofia’nın Bileklik modelinde 1 adet bilezik ve 1 adet mini bebek figürü bulunur. 3 asortinin hepsini toplayın: fincan, at arabası, mücevher kutusu. 3 yaş ve üzeri için uygundur.
  26,00  TL
 • Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 1

  Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği Model 1

  Kız çocukları Prenses Sofia’yı çok mu çok seviyor ve onun gibi olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Disney Prenses Sofia'nın Bilekliği ile prensese dönüşmek çok artık çok kolay. Bileklik açılınca içinde, Prenses Sofia’nın mini figürü çıkıyor. 3 farklı setten oluşan bileklik setinin her biri farklı tasarıma sahip. Bu setin içerisinde yer alan bileklik simli pembe renkte ve Sofia figürü bir fincanın içinde gizli... Birbirinden farklı ve renkli tasarımları ile kızlar bu sete bayılacak. Prenses Sofia'nın Bileklik Seti küçük parçalar içerir. Bu nedenle 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.
  26,00  TL
 • Disney Prenses Sofia'nın Yüzük Ve Küpe Seti Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Yüzük Ve Küpe Seti Model 3

  Disney Prenses Sofia'nın Yüzük Ve Küpe Seti Model 3 Hikaye kitaplarındaki “Enhancia” dünyasına göre, Prenses Sofia, sıradan küçük bir kız iken annesinin kral ile evlenmesi sonucu hayatı bir anda değişir ve artık bir prenses olur. Hayallerinin peşinde koşmak isterken aynı zamanda kraliyet hayatının zorluklarının üstesinden gelmek zorundaydı. Bu küçük prensese Cinderalla, Flora, Fauna gibi prensesler yardım etmiştir. Disney Prenses Sofia’nın Yüzük ve Küpe Setinde yüzük, bir çift küpe ve birbiriyle değiştirilebilir 3 adet mini bebek figür bulunur. 3 asortinin hepsini toplayın: kale, tılsım, çaydanlık. 3 yaş ve üzeri için uygundur.
  31,90  TL