Lego Ve Parçalı Bloklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
508 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 32
 • K'Nex 12 Farklı Model Araç Seti Building Set Knex 25525

  K'Nex 12 Farklı Model Araç Seti Building Set Knex 25525

  Sadece bir oyun seti ile birbirinden eğlenceli arabalar tasarlamaya ne dersiniz? İnanması gerçekten zor ancak K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ile en eğlenceli yarış arabalarına siz sahip olacaksınız. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki yarış arabasına can verin. En eğlenceli yarış arabaları, hayat bulmak için K’NEX kutusunda sizi bekliyor. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 187 parçadan oluşan setin içinde yer alan parçaları kullanarak 12 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) Ürünün kutu ölçüleri 22.860cm x 5.080cm x 22.860cm, ağırlığı ise 430 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Ayrıca oyun bittikten sonra parçalar özel K’NEX kutusunda saklanabiliyor. 7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  59,90  TL
 • Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti 91296

  Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti 91296

  İnanılmaz Örümcek Adam'ın 44 parçadan oluşan robotuyla dünyayı kurtar! Parçaları birleştir, Spider Man Techbot'unu yarat, hareket ettirilebilen eklemleri ve ateş topu fırlatıcısı sayesinde muhteşem mücadelelere başla. Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti 'nin parçaları, diğer tüm Techbot modellerinin parçalarıyla uyumlu olduğundan her özel durum için farklı modeller oluşturabilir, oyunlarına ve koleksiyonlarına yeni figürler ekleyebilirsin. 6 yaşından itibaren Örümcek Adam severlerin büyük keyif alacağı Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti, Spider Man'a dönüştürülebilen 44 parça Ateş topu fırlatıcısı içermektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,50  TL
 • Mega Bloks Cat Damperli Kamyon Oyun Seti

  Mega Bloks Cat Damperli Kamyon Oyun Seti

  Çocuğunuzun hayal gücünü ateşleyin! Çocuklar kendi inşa ettikleri Mega Bloks Cat Damperli Kamyon ile oynamaktan büyük keyif alacaklar. İster dışarıda ister evde oynayabilecekleri Mega Bloks Cat Damperli Kamyon Oyun Setin'nin kasasına dilediklerini yükleyip oyunlarına eğlence katacaklar. Tekrar tekrar bozulup inşa edilebilen can alıcı sarı renkteki CAT kamyonun devasa büyüklükteki hareket edebilen tekerlekleri ve derin kasası 3 yaşından itibaren çocukların motor becerilerini, hayal güçlerini, odaklanabilme ve problem çözme becerilerini geliştirecek. Kullanım Kılavuzu Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10,5 cm x 20,5 cm x 15,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  39,90  TL
 • Mega Bloks Barbie Pet Shop 98 Parça Oyun Seti

  Mega Bloks Barbie Pet Shop 98 Parça Oyun Seti

  Barbie Pet Shop'a sevimli kürklü arkadaşlarını getirmekten çok hoşlanıyor. Pretty kürklü arkadaşlarını şampuanla yıkayıp, tüylerini tarayıp, pedikür ve stil katmaktan zevk alacağınız bu sevimli pet shopta temalı aksesuarlar ile 4 sevimli hayvan ve ekstra büyük aksesuarlar yer almaktadır. Diğer moda inşa setleri ile uyum sağlamaktadır... Esas olarak her yaştaki kız-erkek çocukları için sanat ve aktivite oyuncakları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Barbie oyuncakları, barbie bebekler, barbie lego oyuncakları
  89,90  TL
 • Şirinler Blok Büyük Plaj Oyun Seti

  Şirinler Blok Büyük Plaj Oyun Seti

  Ormanın derinliklerinde sevdiğin tüm şirinleri bulabileceğin sihirli şirinler köyü bulunuyor! Mega bloks şirinler plajı nehrin yakınında yaz güneşi altında herkese şirinlere özgü iyi vakit geçirme imkanı sunuyor. Şirinler köyünün dört bir yanından gelen şirinler bu plajda kumdan kaleler yaparak, verandada dinlenerek, yapraktan hamakta uzanarak veya suları etrafa fışkırtarak kaydıraktan nehre kayarak eğlenceli vakit geçirebiliyor. Cankurtaran şirin bu eğlenceyi takip ederken şirine sörf tahtası üzerinde dalgalara meydan okuyor. Güneş bulutların arkasına saklanıp ya da gece yarısı eğlencesi için batarken şirinlerin yaşadığı bu mutlu plaj partisinin eğlencesini içeri taşımak için mantar evini açın. Oyuncak Özellikleri: • Cankurtaran şirin ve şirinenin bulunduğu söküp takılabilir şirinler plajı • Açılabilir destek parçalarıyla şirinler mantar plaj evi • Mavi renkte şu inşa alanı, kum inşa alanı ve kahverengi renkte inşa alanı • Veranda masası, veranda şemsiyesi, çay fincanı, dinlenme sandalyesi, cankurtaran sandalyesi, yaprak hamak, piknik örtüsü, su yosunu, kum kovası, sörf tahtası, kaydırak, merdivenler, can simidi • Tek başına ya da diğer şirinler karakterlerive mega bloks oyun setleriyle birlikte eğlen 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. lego inşaat seti, mega bloks, lego oyuncak, mega bloks oyuncak, lego oyuncakları, şirinler lego, mega bloks şirinler Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  129,51  TL
 • K'Nex 35 Farklı Ultimate Model Building Set Knex 12418

  K'Nex 35 Farklı Ultimate Model Building Set Knex 12418

  Sadece bir oyun seti ile her şeyi inşa etmenin mümkün olduğuna inanır mısınız? İnanması gerçekten zor ancak K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ile aklınızdan geçen hemen hemen her nesneyi gerçek dünyaya taşıyabilirsiniz! Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki tasarıma can verin. Üstelik araba, kamyon gibi birçok aracı tasarlayabilmeniz için setin içerisinde tekerlekler de yer alıyor. Uçaklar, robotlar, korkunç yaratıklar ve daha birçok şey hayat bulmak için K’NEX kutusunda sizi bekliyor. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 480 parçadan oluşan setin içinde yer alan parçaları kullanarak 35 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) Ürünün kutu ölçüleri 31.115cm x 14.605cm x 20.320cm, ağırlığı ise 861 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Ayrıca oyun bittikten sonra parçalar özel K’NEX kutusunda saklanabiliyor. 7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  129,51  TL
 • Mega Bloks The Amazing Lizard Techbot Oyun Seti

  Mega Bloks The Amazing Lizard Techbot Oyun Seti

  Mega Bloks Lizard Techbot'un öfkesi tüm şehirde paniğe sebep oldu. İnşa edilebilen 44 parça içeren Mega Bloks Lizard Techbot, bileklerindeki ateşleyici ile dehşet verici görünüyor! Kertenkele Techbot'u inşa edin, oynayın ve sergileyin. Mega Bloks Lizard Techbot parçaları, diğer tüm Techbot modellerinin parçalarıyla uyumlu olduğundan her özel durum için farklı modeller oluşturabilir, oyunlarınıza ve koleksiyonlarınıza yeni figürler ekleyebilirsiniz. Mega Bloks The Amazing Lizard Techbot Oyun Seti'nde Kertenkele oluşturulabilen 44 parça Ateşleyici disk vardır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,50  TL
 • Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti’nin içerinden çıkan parçalar işe 2 farklı araba inşa edebilmeniz mümkün. 5 yaş ve üzeri çocuklar için üretilen oyun 258 parçadan oluşuyor. Ayrıca setin içerisinde ‘ adet mini figür yer alıyor. Arabaları inşa ederken ister kutu üzerindeki şekli yapın isterseniz de sizin hayal gücünüze bırakılan tasarım sayesin çok daha özgün bir araba elde edin.
  119,50  TL
 • Mega Bloks Hot Wheels Blok Araç Ve Test Merkezi Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Araç Ve Test Merkezi Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Araç Ve Test Merkezi Oyun Seti, birçok farklı modda ayarlanabilen bir rampaya sahip. Krom malzeme kullanılarak üretilen parçalardan bazıları, özelleştirilebilme özelliğine sahip. Blok araçlar test edilirken anlık hız artışı sayesinde, son derece mükemmel performanslar sergileyebiliyor. 5 yaş ve üzeri çocuklar için üretilen oyun seti 382 parçadan oluşuyor. Aynı zamanda oyun setinin içerisinde 2 adet de mini figür yer alıyor.
  169,50  TL
 • Mega Bloks Hot Wheels Blok Kamyon Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Kamyon Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Kamyon Ve Araç Oyun Seti ile çocuğunuz kendi oyuncak arabasını kendisi tasarlayabilecek. Canavar gibi bir kamyon inşası için ihtiyacı olan 87 parça blok kutunun içinde birleştirilmek üzere sabırsızlıkla bekliyor. 5 yaş ve üzeri için tasarlanan bu oyun seti tamamlandığında, çocuğunuzun bir daha yanından ayırmak istemeyeceği muhteşem bir kamyon ortaya çıkacak.
  79,50  TL
 • Mega Bloks Büyük Bloklar Oyun Masası

  Mega Bloks Büyük Bloklar Oyun Masası

  Çocuğunuz masasını artık kendisi yapabilir. Nasıl mı? Mega Bloks Büyük Bloklar Oyun Masası sayesinde. 1-5 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak üretilen bu oyun setini, diğer oyun setlerinden ayıran en büyük özelliği içerisinde bir masanın bulunması ve bu masanın da bloklardan inşa edilebiliyor olması. 54 büyük blok parçadan oluşan oyun setini çocuklar çok sevecek.
  375,00  TL
 • Mega Bloks Hello Kitty'nin Seyehat Gemisi Oyun Seti 10930

  Mega Bloks Hello Kitty'nin Seyehat Gemisi Oyun Seti 10930

  Kızınız, Hello Kitty’i gemiye bindirip seyahate çıkartabilir. Üstelik gemiyi kendisi inşa ederek. Mega Bloks Hello Kitty'nin Seyahat Gemisi Oyun Seti’nin içinden çıkan tam 525 parçayı birleştirerek ortaya çıkaracağı devasa Hello Kitty Gemisi, kızınızı çok mutlu edecek. 6-12 yaş arasındaki kız çocukları için tasarlanan bu oyun setini istediğinizi gibi süslemeniz de mümkün. Üstelik oyun setinin içerisinde şemsiye, havuz kaydırağı, tramplen, mobilyalar ve daha birçok aksesuar yer alıyor. Ayrıca Hello Kitty, Tracy ve Fifi’nin mini figürleri de setin içerisinde birbirleri ile kavuşmayı bekliyor.
  185,00  TL
 • Mega Bloks Chuggington Repair Shed Oyun Seti

  Mega Bloks Chuggington Repair Shed Oyun Seti

  Onarım hangarını inşa et ve Chuggington'daki onarıma ihtiyacı olan bütün trenleri tamir et. Onaracağın ilk tren, Old Puffer Pete. Yıllara meydan okuyan Pete'yi yeni maceralara koyulması için boya tabancan ve onarım aletlerinle tamir et. Dilersen onarım hangarını Mega Bloks'un diğer Chuggington setleri ile birleştirebilir ve kendi Chunggington dünyanı yaratabilirsin. 3 yaşından itibaren çocukların keyifle inşa edip oynayacağı 35 parçalık Mega Bloks Chuggington Onarım Hangarı Oyun Seti, 8 parçadan oluşan tekerleri döndükçe pistonlarını ve gözlerini hareket ettirebilen Old Puffer Pete lokomotif Birbirine eklenebilen raylar Tamir aletleri içermektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6,5 cm x 20 cm x 29 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,50  TL
 • Mega Bloks Chuggington Koko Tren Seti

  Mega Bloks Chuggington Koko Tren Seti

  Koko ile birlikte eğlenceli tren yolculuklarına var mısın? Üstelik Koko'nun nasıl daha iyi bir tren olabileceğini öğrenmek için senin desteğine ihtiyacı var. Sevimli Koko ile eğlenceli yolculuklara çıkabilmek ve ona tren raylarında gidebilmeyi öğretmek için Mega Bloks Koko'yu inşa et ve macera dolu Chuggington hikayelerini yaşamaya başla. Koko'nun tekerlekleri gerçekten döner ve Koko tekerleri dönerken de tıpkı seninle konuşurmuş gibi ağzını oynatır. Mega Bloks Koko'yu, oyunlarına daha fazla eğlence katmak için Mega Bloks'un Chuggington setleri ile birleştirebilir macera dolu tren seferleri düzenleyebilirsin. 3 yaşından itibaren çocukların büyük bir keyifle oynayacağı Mega Bloks Koko Tren, 8 parçadan oluşur ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 12 cm x 17,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  29,90  TL
 • Mega Bloks Streetz Gas'n Go Mini Oyun Seti

  Mega Bloks Streetz Gas'n Go Mini Oyun Seti

  Kullanım KılavuzuKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 19,5 cm x 20 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  47,50  TL
 • Mega Bloks Streetz Spin Wash Mini Oyun Seti

  Mega Bloks Streetz Spin Wash Mini Oyun Seti

  Kullanım KılavuzuKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 19,5 cm x 20 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  47,50  TL