Lego Ve Parçalı Bloklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
508 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 32
 • K'Nex 12 Farklı Model Araç Seti Building Set Knex 25525

  K'Nex 12 Farklı Model Araç Seti Building Set Knex 25525

  Sadece bir oyun seti ile birbirinden eğlenceli arabalar tasarlamaya ne dersiniz? İnanması gerçekten zor ancak K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ile en eğlenceli yarış arabalarına siz sahip olacaksınız. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki yarış arabasına can verin. En eğlenceli yarış arabaları, hayat bulmak için K’NEX kutusunda sizi bekliyor. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 187 parçadan oluşan setin içinde yer alan parçaları kullanarak 12 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) Ürünün kutu ölçüleri 22.860cm x 5.080cm x 22.860cm, ağırlığı ise 430 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Ayrıca oyun bittikten sonra parçalar özel K’NEX kutusunda saklanabiliyor. 7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Need For Speed Porsche 911 Gt3 Rs Oyun Seti Mavi

  Mega Bloks Need For Speed Porsche 911 Gt3 Rs Oyun Seti Mavi

        Mega Bloks ile muhteşem bir araba inşa etmeye var mısınız?       73 Mega Bloks parçası ile görenleri hayran bırakacak yarış arabanızı inşa edin ve nefes kesen araba yarışlarının galibi siz olun! Üstelik, Mega Bloks Need For Speed Porsche 911 Gt3 Rs Oyun Seti'nde bulunan 2 farklı araba jant seti, far paneli ve motor kapağı sayesinde arabanızı dilediğiniz görünümde sergilemek elinizde!       8 yaşından itibaren Mega Bloks ve Araba tutkunlarının inşa etmekten ve sürmekten büyük keyif alacağı Mega Bloks Need For Speed Porsche 911 Gt3 Rs Oyun Seti, Mega Bloks The Authentic Collector's serisindendir.       Mega Bloks Need For Speed Porsche 911 Gt3 Rs Oyun Seti'nde inşa edilen araç, 12,5 cm boyundadır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 20 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Need For Speed Audi R8 Özel Paket

  Mega Bloks Need For Speed Audi R8 Özel Paket

  Audi R8, muhteşem polis maceralarının en önemli kahramanlarından biridir. 518 beygir gücü ve 391 lb / ft ile 5.2-litrelik V10 motorlu Audi R8'i inşa edin ve suçluları kovalamaya başlayın! Değiştirilebilir parçalarıyla Audi R8'i farklı biçimlerde tasarlayın ve havalı jantlarıyla Audi R8 sürmenin keyfine varın. 8 yaşından itibaren çocukların ve koleksiyonerlerin zevk alacağı Mega Bloks Need For Speed Audi R8, 1 inşa edilebilir 1:38 ölçekli Audi R8 Polis Arabası Değiştirilebilir polis ışıkları ve siyah jantlar 70 Mega Bloks parçası içerir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 20 cm x 20 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti 91296

  Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti 91296

  İnanılmaz Örümcek Adam'ın 44 parçadan oluşan robotuyla dünyayı kurtar! Parçaları birleştir, Spider Man Techbot'unu yarat, hareket ettirilebilen eklemleri ve ateş topu fırlatıcısı sayesinde muhteşem mücadelelere başla. Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti 'nin parçaları, diğer tüm Techbot modellerinin parçalarıyla uyumlu olduğundan her özel durum için farklı modeller oluşturabilir, oyunlarına ve koleksiyonlarına yeni figürler ekleyebilirsin. 6 yaşından itibaren Örümcek Adam severlerin büyük keyif alacağı Mega Bloks The Amazing Spiderman Techbot Oyun Seti, Spider Man'a dönüştürülebilen 44 parça Ateş topu fırlatıcısı içermektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Cat Damperli Kamyon Oyun Seti

  Mega Bloks Cat Damperli Kamyon Oyun Seti

  Çocuğunuzun hayal gücünü ateşleyin! Çocuklar kendi inşa ettikleri Mega Bloks Cat Damperli Kamyon ile oynamaktan büyük keyif alacaklar. İster dışarıda ister evde oynayabilecekleri Mega Bloks Cat Damperli Kamyon Oyun Setin'nin kasasına dilediklerini yükleyip oyunlarına eğlence katacaklar. Tekrar tekrar bozulup inşa edilebilen can alıcı sarı renkteki CAT kamyonun devasa büyüklükteki hareket edebilen tekerlekleri ve derin kasası 3 yaşından itibaren çocukların motor becerilerini, hayal güçlerini, odaklanabilme ve problem çözme becerilerini geliştirecek. Kullanım Kılavuzu Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10,5 cm x 20,5 cm x 15,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Barbie Pet Shop 98 Parça Oyun Seti

  Mega Bloks Barbie Pet Shop 98 Parça Oyun Seti

  Barbie Pet Shop'a sevimli kürklü arkadaşlarını getirmekten çok hoşlanıyor. Pretty kürklü arkadaşlarını şampuanla yıkayıp, tüylerini tarayıp, pedikür ve stil katmaktan zevk alacağınız bu sevimli pet shopta temalı aksesuarlar ile 4 sevimli hayvan ve ekstra büyük aksesuarlar yer almaktadır. Diğer moda inşa setleri ile uyum sağlamaktadır... Esas olarak her yaştaki kız-erkek çocukları için sanat ve aktivite oyuncakları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Barbie oyuncakları, barbie bebekler, barbie lego oyuncakları
  Temin Edilemiyor
 • Şirinler Blok Büyük Plaj Oyun Seti

  Şirinler Blok Büyük Plaj Oyun Seti

  Ormanın derinliklerinde sevdiğin tüm şirinleri bulabileceğin sihirli şirinler köyü bulunuyor! Mega bloks şirinler plajı nehrin yakınında yaz güneşi altında herkese şirinlere özgü iyi vakit geçirme imkanı sunuyor. Şirinler köyünün dört bir yanından gelen şirinler bu plajda kumdan kaleler yaparak, verandada dinlenerek, yapraktan hamakta uzanarak veya suları etrafa fışkırtarak kaydıraktan nehre kayarak eğlenceli vakit geçirebiliyor. Cankurtaran şirin bu eğlenceyi takip ederken şirine sörf tahtası üzerinde dalgalara meydan okuyor. Güneş bulutların arkasına saklanıp ya da gece yarısı eğlencesi için batarken şirinlerin yaşadığı bu mutlu plaj partisinin eğlencesini içeri taşımak için mantar evini açın. Oyuncak Özellikleri: • Cankurtaran şirin ve şirinenin bulunduğu söküp takılabilir şirinler plajı • Açılabilir destek parçalarıyla şirinler mantar plaj evi • Mavi renkte şu inşa alanı, kum inşa alanı ve kahverengi renkte inşa alanı • Veranda masası, veranda şemsiyesi, çay fincanı, dinlenme sandalyesi, cankurtaran sandalyesi, yaprak hamak, piknik örtüsü, su yosunu, kum kovası, sörf tahtası, kaydırak, merdivenler, can simidi • Tek başına ya da diğer şirinler karakterlerive mega bloks oyun setleriyle birlikte eğlen 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. lego inşaat seti, mega bloks, lego oyuncak, mega bloks oyuncak, lego oyuncakları, şirinler lego, mega bloks şirinler Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Halo Heroes Buck

  Mega Bloks Halo Heroes Buck

  Mega Bloks Halo Heroes Buck
  Temin Edilemiyor
 • K'Nex Uçak Building Set Knex 17034

  K'Nex Uçak Building Set Knex 17034

  K’NEX parçaları ile mükemmel bir uçak tasarlamaya ne dersiniz? K'NEX Uçak Building Set ’i çok ama çok seveceksiniz. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Hemen ardından yönlendirmeleri takip ederek uçağın gövdesini oluşturun. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 67 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak iki farklı uçak yapılabilir(Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir). Ürünün kutu ölçüleri 15.240 cm x 4.445 cm x 15.240 cm, ağırlığı ise 154 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. K'NEX Uçak Building Set, K'NEX Uçak Building Set (KNX/17034), K'NEX Helikopter Building Set (KNX/17036) ve K'NEX Kamyon Building Set (KNX/17037) ile birleştirilerek yepyeni oyuncaklar tasarlanabilmektedir. (Setler ayrı ayrı satılmaktadır.) 5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'Nex Uçak Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  Temin Edilemiyor
 • K'Nex 35 Farklı Ultimate Model Building Set Knex 12418

  K'Nex 35 Farklı Ultimate Model Building Set Knex 12418

  Sadece bir oyun seti ile her şeyi inşa etmenin mümkün olduğuna inanır mısınız? İnanması gerçekten zor ancak K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ile aklınızdan geçen hemen hemen her nesneyi gerçek dünyaya taşıyabilirsiniz! Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve aklınızdaki tasarıma can verin. Üstelik araba, kamyon gibi birçok aracı tasarlayabilmeniz için setin içerisinde tekerlekler de yer alıyor. Uçaklar, robotlar, korkunç yaratıklar ve daha birçok şey hayat bulmak için K’NEX kutusunda sizi bekliyor. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 480 parçadan oluşan setin içinde yer alan parçaları kullanarak 35 farklı oyuncak tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) Ürünün kutu ölçüleri 31.115cm x 14.605cm x 20.320cm, ağırlığı ise 861 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. Ayrıca oyun bittikten sonra parçalar özel K’NEX kutusunda saklanabiliyor. 7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX 35 Farklı Ultimate Model Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  Temin Edilemiyor
 • K'Nex Robo-Croc Yapım Seti (Motorlu) Beasts Alive Knex 34407

  K'Nex Robo-Croc Yapım Seti (Motorlu) Beasts Alive Knex 34407

  K’NEX ile korkunç bir köpekbalığı inşa ediyoruz! K'NEX Robo-Croc Yapım Seti (Motorlu) Beasts Alive ’ı çok ama çok seveceksiniz. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Hemen ardından yönlendirmeleri takip ederek köpekbalığının omurgasını ve gövdesini oluşturun. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) Oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak üç farklı oyuncak inşa edilebilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) 176 parçadan oluşan setin içerisinde yer alan motor 2 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir. Ürünün kutu ölçüleri 22.860cm x 5.080cm x 22.860cm, ağırlığı ise 430 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. K'NEX Robo-Croc Yapım Seti (Motorlu) Beasts Alive , K'NEX Robo-Jaws Yapım Seti (Motorlu) Beasts Alive (KNX/34406) ile birleştirilerek yepyeni oyuncaklar tasarlanabilmektedir. (Setler ayrı ayrı satılmaktadır.) 7 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX Robo-Croc Yapım Seti (Motorlu) Beasts Alive ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  Temin Edilemiyor
 • K'Nex Kamyon Building Set Knex 17037

  K'Nex Kamyon Building Set Knex 17037

  K'NEX ile harika bir kamyon inşa etmeye ne dersiniz? K'NEX Kamyon Building Set ’i çok ama çok seveceksiniz. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Hemen ardından yönlendirmeleri takip ederek kamyonun gövdesini oluşturun. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 67 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak hem süper bir kamyon hem de bir uçak yapılabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.) Ürünün kutu ölçüleri 15.240cm x 4.445cm x 15.240cm, ağırlığı ise 154,2 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. K'NEX Kamyon Building Set , K'NEX Kamyon Building Set (KNX/17037), K'NEX Helikopter Building Set (KNX/17036) ve K'NEX Uçak Building Set (KNX/17034) ile birleştirilerek yepyeni oyuncaklar tasarlanabilmektedir. (Setler ayrı ayrı satılmaktadır.) 5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX Kamyon Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  Temin Edilemiyor
 • K'Nex Helikopter Building Set Knex 17036

  K'Nex Helikopter Building Set Knex 17036

  K’NEX parçaları ile mükemmel bir helikopter tasarlamaya ne dersiniz? K'NEX Helikopter Building Set’i çok ama çok seveceksiniz. Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin ve motoru takın. Hemen ardından yönlendirmeleri takip ederek helikopterin gövdesini oluşturun. Parçaları uygun şekilde yerleştirebilmeniz için her renk grubu farklı ölçülere sahiptir. (Yeşil parçalar 1 cm, beyaz parçalar 2 cm, mavi parçalar 3 cm vs.) 62 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak iki farklı helikopter yapılabilir (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir). Ürünün kutu ölçüleri 15.240cm x 4.445cm x 15.240cm, ağırlığı ise 154 gr’dır. Birbirinden eğlenceli ve farklı tasarım modelleri internet sitesinden indirilebilir. K'NEX Helikopter Building Set , K'NEX Uçak Building Set (KNX/17034), K'NEX Helikopter Building Set (KNX/17036) ve K'NEX Kamyon Building Set (KNX/17037) ile birleştirilerek yepyeni oyuncaklar tasarlanabilmektedir. (Setler ayrı ayrı satılmaktadır.) 5 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan K'NEX Helikopter Building Set ABD’de üretilmiştir. K’NEX Türkiye Distribütörü Neco Toys güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Kitapçık için tıklayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks The Amazing Lizard Techbot Oyun Seti

  Mega Bloks The Amazing Lizard Techbot Oyun Seti

  Mega Bloks Lizard Techbot'un öfkesi tüm şehirde paniğe sebep oldu. İnşa edilebilen 44 parça içeren Mega Bloks Lizard Techbot, bileklerindeki ateşleyici ile dehşet verici görünüyor! Kertenkele Techbot'u inşa edin, oynayın ve sergileyin. Mega Bloks Lizard Techbot parçaları, diğer tüm Techbot modellerinin parçalarıyla uyumlu olduğundan her özel durum için farklı modeller oluşturabilir, oyunlarınıza ve koleksiyonlarınıza yeni figürler ekleyebilirsiniz. Mega Bloks The Amazing Lizard Techbot Oyun Seti'nde Kertenkele oluşturulabilen 44 parça Ateşleyici disk vardır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Halo Wars Unsc Gremlin Aracı

  Mega Bloks Halo Wars Unsc Gremlin Aracı

  Kullanım KılavuzuKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 34,5 cm x 28,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti

  Mega Bloks Hot Wheels Blok Taşıyıcı Tır Ve Araç Oyun Seti’nin içerinden çıkan parçalar işe 2 farklı araba inşa edebilmeniz mümkün. 5 yaş ve üzeri çocuklar için üretilen oyun 258 parçadan oluşuyor. Ayrıca setin içerisinde ‘ adet mini figür yer alıyor. Arabaları inşa ederken ister kutu üzerindeki şekli yapın isterseniz de sizin hayal gücünüze bırakılan tasarım sayesin çok daha özgün bir araba elde edin.
  Temin Edilemiyor