Parti Ve Doğum Günü

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
20 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Ice Age Sid Figürlü Peçetelik

  Ice Age Sid Figürlü Peçetelik

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 26 cm x 24 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Ice Age Scrat Figürlü Peçetelik

  Ice Age Scrat Figürlü Peçetelik

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 26 cm x 24 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Barbie Gökkuşağı Bardak

  Barbie Gökkuşağı Bardak

  Barbie hayranı kızlara özel Barbie Gökkuşağı Bardak.   Yıllardır kızların hayranı olduğu Barbie bebekler artık Barbie lisanslı farklı ürünlerde. Kızlar, üzerinde Barbie resmi olan ürünleri zevkle kullanacaklar. Barbie Gökkuşağı Bardak sağlığa zararsız plastikten üretilmiştir. Makinede yıkanmaması gerekir. Elde yıkanabilir. Lisanslı Disney ürünüdür. Barbie: Barbie bebek 1959 yılında Ruth Handler tarafından yaratılmıştır. Ruth, Mattel firmasının kurucularından birinin eşidir. Küçük kızları Barbara, kağıttan bebeklerle oynamayı ve bu bebeklere yetişkin rolü vermeyi çok severdi. Bunu farkeden Ruth Handler, 3 boyutlu ve yetişkin vücuduna sahip bir bebek yaratmak istediğini Mattel firmasına iletti. Mattel ilk olarak bu fikre sıcak bakmasa da, Ruth’un Almanya’dan getirdiği Lili adlı üç boyutlu bebeği görünce fikirleri değişti. Böylece Barbie markası doğmuş oldu. Barbie, adını Ruth Handler’ın kızı Barbara’dan almıştır. Barbie’nin asıl adı Barbie Millicent Roberts’dır. İlk doğduğunda sadece siyah çizgili bir mayosu olan Barbie’nin günümüzde yüzlerce çeşit elbisesi, aksesuarı, evleri, arabaları, hayvanları ve daha pek çok ürünü bulunmaktadır. Üstelik Barbie sadece oyuncak olarak değil, nevresim, tabak, bardak, müzik aleti, aksesuar ve daha pek çok üründe kullanılan bir markadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6,5 cm x 6,5 cm x 15,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  15,51  TL
 • Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak

  Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak

           Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  3,91  TL
 • Sizinkiler 2'li Plastik Bardak

  Sizinkiler 2'li Plastik Bardak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 14 cm x 10 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Süper Dev Balon Model 2

  Süper Dev Balon Model 2

  Süper Dev Balon Model 2
  Temin Edilemiyor
 • Disney Cars Bubble Oyun Seti

  Disney Cars Bubble Oyun Seti

  Disney Cars Bubble Oyun Seti
  Temin Edilemiyor
 • Winnie The Pooh 3d Bubbles Blower

  Winnie The Pooh 3d Bubbles Blower

  Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Winnie The Pooh: Çizgi filme adını veren Winnie the pooh iyi kalpli, obur, meraklı ve sevimli bir ayıdır. Winnie bal yemeyi çok sever. Evindeki bal kavanozları bittiğinde arı kovanına gidip bal alması gerekir. Ancak Winnie saf bir ayıdır. Bu yüzden arılarla mücadele etmesi de pek kolay olmaz. Tatlı bir şeyler yemek için sık sık Tavşan’ı ziyaret etmek zorunda kalır. O çok iyi kalpli bir ayı olduğu için olaylar hep onun istediği şekilde sonuçlanır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 9 cm x 18,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Yeni Pepee Plastik Bardak Mavi Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Mavi Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Mavi Renk
  Temin Edilemiyor
 • Yeni Pepee Plastik Bardak Pembe Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Pembe Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Pembe Renk
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Fırtına 61 Lisanslı Plastik Bardak

  Trabzonspor Fırtına 61 Lisanslı Plastik Bardak

            Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!          Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.        Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.     Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor 1967 Lisanslı Plastik Bardak

  Trabzonspor 1967 Lisanslı Plastik Bardak

           Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cille Plastik Bardak Talu

  Cille Plastik Bardak Talu

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cille Plastik Bardak Müdrik

  Cille Plastik Bardak Müdrik

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor