Abajur

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
27 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Uçaklar Pencereli Abajur

  Uçaklar Pencereli Abajur

  Uçaklar Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Disney Planes görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  59,00  TL
 • Hello Kitty Pencereli Abajur

  Hello Kitty Pencereli Abajur

  Hello Kitty Pencereli Abajur Hello Kitty lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Hello Kitty görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  59,00  TL
 • Minnie Mouse Pencereli Abajur

  Minnie Mouse Pencereli Abajur

  Minnie Mouse Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Minnie Mouse görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  59,00  TL
 • Disney Prenses Pencereli Abajur

  Disney Prenses Pencereli Abajur

  Disney Prenses Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Disney Prenses görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  59,00  TL
 • Pooh Pencereli Abajur

  Pooh Pencereli Abajur

  Pooh Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Winnie The Pooh görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  59,00  TL
 • Disney Cars Pencereli Abajur

  Disney Cars Pencereli Abajur

  Disney Cars Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Disney Cars görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  59,00  TL
 • Disney Prenses Abajur

  Disney Prenses Abajur

  Disney Prenses Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 32 cm, eni 20 cm'dir. 50-60 hz frekansındadır. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  47,90  TL
 • Pooh Abajur

  Pooh Abajur

  Pooh Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 32 cm, eni 20 cm'dir. 50-60 hz frekansındadır. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  47,90  TL
 • Bambi Abajur

  Bambi Abajur

  Bambi ve Thumper figürü olan abajurda, açama kapama düğmesi, hafifçe asılarak abajuru açıp kapamanıza yarayacak zincir bulunmaktadır. Ürün kablo ile çalışır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 29 cm x 29 cm x 43 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  149,49  TL
 • Tazmanya Canavarı Abajur

  Tazmanya Canavarı Abajur

  Tazmanya Canavarı: Kısaca“Taz” adıyla bilinir. Çok güçlü ve tehlikeli bir canavardır. Çelik bir kapan kadar güçlü bir çenesi, doyumsuz bir iştahı vardır. Kaplan, aslan, fil, bufalo, maymun, zürafa, ahtapot, gergedan ve hatta fare bile yer. Aslında bu açıklama kısmen doğrudur. O aynı zamanda tavuk, ördek ve özellikle de “Tavşan”yer. Kendi etrafında bir fırtına gibi hızla döner ve önüne çıkan ağaçları bile testere gibi kesip atar. Taz’ın aklında sadece tek bir şey vardır, o da “Yemek”. Tazmanya Canavarı figürü olan abajurda, açama kapama düğmesi, hafifçe asılarak abajuru açıp kapamanıza yarayacak zincir bulunmaktadır. Ürün kablo ile çalışır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 29 cm x 29 cm x 43 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  149,49  TL
 • Star Wars Double Abajur

  Star Wars Double Abajur

  Star Wars Double Abajur, Star Wars hayranı tüm çocuklarının odasını aydınlatmak için özel olarak dizayn edilmiş dekoratif masa lambasıdır. Star Wars karakterlerinin resimlerinin baskılı olduğu abajur özel kaplama ile kaplıdır. Her yaşa uygundur. Kullanımı son derece kolaydır. Temizliği çok kolaydır.
  59,00  TL
 • Galatasaray Peluş Abajur

  Galatasaray Peluş Abajur

           Odanızı şanlı Galatasaray'ın renkleri aydınlatsın!        Orijinal, lisanslı Galatasaray ürünü olan Galatasaray Peluş Abajur ile odanızda takımınıza bağlılığınızı yansıtırken, Galatasaray'a destek sağlamış olmanın haklı gururunu yaşayın. Galatasaray Peluş Abajur'un üst kısmı takılıp çıkarılabilir niteliktedir. Bu sayede abajurunuzu dilediğiniz zaman 30 derecede ve sıkmadan yıkayabilirsiniz.        Galatasaray Peluş Abajur 16 cm x 16 cm x 34,5 cm boyutlarındadır.        Galatasaray Peluş Abajur elektriklidir ve küçük boy ampul ile çalışmaktadır. Galatasaray Peluş Abajur'un paketine ampul dahil değildir.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 16 cm x 34,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  69,50  TL