Abajur

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
27 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Uçaklar Pencereli Abajur

  Uçaklar Pencereli Abajur

  Uçaklar Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Disney Planes görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Örümcek Adam Pencereli Abajur

  Örümcek Adam Pencereli Abajur

  Örümcek Adam Pencereli Abajur Marvel lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Örümcek Adam görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Hello Kitty Pencereli Abajur

  Hello Kitty Pencereli Abajur

  Hello Kitty Pencereli Abajur Hello Kitty lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Hello Kitty görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Minnie Mouse Pencereli Abajur

  Minnie Mouse Pencereli Abajur

  Minnie Mouse Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Minnie Mouse görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Prenses Pencereli Abajur

  Disney Prenses Pencereli Abajur

  Disney Prenses Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Disney Prenses görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Pooh Pencereli Abajur

  Pooh Pencereli Abajur

  Pooh Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Winnie The Pooh görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Cars Pencereli Abajur

  Disney Cars Pencereli Abajur

  Disney Cars Pencereli Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Çift katmanlı bir yapısı vardır, ilk katmanda bulunan deliklerden iç katmandaki Disney Cars görselleri görünür. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Boyu 32 cm, eni 17 cm'dir. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Hello Kitty Abajur

  Hello Kitty Abajur

  Hello Kitty Abajur Hello Kitty lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 32 cm, eni 20 cm'dir. 50-60 hz frekansındadır. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Minnie Mouse Abajur

  Minnie Mouse Abajur

  Minnie Mouse Abajur
  Temin Edilemiyor
 • Disney Prenses Abajur

  Disney Prenses Abajur

  Disney Prenses Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 32 cm, eni 20 cm'dir. 50-60 hz frekansındadır. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Pooh Abajur

  Pooh Abajur

  Pooh Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 32 cm, eni 20 cm'dir. 50-60 hz frekansındadır. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Cars Abajur

  Disney Cars Abajur

  Disney Cars Abajur Disney lisanslı Orijinal üründür. Fişe taktığınızda üzerinde bulunan açma kapama düğmesi ile açılır. Boyu 32 cm, eni 20 cm'dir. 50-60 hz frekansındadır. Ampul en fazla 40 watt olmalıdır. Bu ürün EN60598/CE sayılı Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor
 • Şirinler Şirine Vazo Abajur

  Şirinler Şirine Vazo Abajur

  Şirinler Şirine Vazo Abajur
  Temin Edilemiyor
 • Şirinler Vazo Abajur

  Şirinler Vazo Abajur

  Şirinler Vazo Abajur
  Temin Edilemiyor
 • Disney Animals Dumbo Abajur

  Disney Animals Dumbo Abajur

  Dumbo figürü olan abajurda, açama kapama düğmesi, hafifçe asılarak abajuru açıp kapamanıza yarayacak zincir bulunmaktadır. Ürün kablo ile çalışır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 29 cm x 29 cm x 43 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Bambi Abajur

  Bambi Abajur

  Bambi ve Thumper figürü olan abajurda, açama kapama düğmesi, hafifçe asılarak abajuru açıp kapamanıza yarayacak zincir bulunmaktadır. Ürün kablo ile çalışır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 29 cm x 29 cm x 43 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor