Duvar Ve Tavan Süsleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
20 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Toy Story 3 Woody Duvar Cambazi

  Toy Story 3 Woody Duvar Cambazi

    Oyuncak Hikayesi'nin sevimli karakteri Woody'nin duvardan nasıl indiğini izlemek ister misin? Bunun için tek yapman gereken Woody'yi duvara yaklaştırmak. Sonra gerisini sen Woody'ye bırak! Dilersen Oyuncak Hikayesi'nin diğer karakterlerinin duvar cambazlarını da edinerek, arkadaşlarınla heyecan dolu duvar yarışları yapıp, oyuncak hikayesine sen de dahil olabilirsin. 4 yaşından itibaren her yaştan Oyuncak Hikayesi hayranına hitap eden Toy Story 3 Woody Duvar Cambazı, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür. Toy Story 3 Woody Duvar Cambazı 12 cm boyundadır. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 14 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  15,89  TL
 • Toy Story 3 Buzz Duvar Cambazi

  Toy Story 3 Buzz Duvar Cambazi

    Oyuncak Hikayesi'nin sevimli karakteri Buzz'un duvardan nasıl indiğini izlemek ister misin? Tek yapman gereken Buzz'u duvara yaklaştırmak. Sonra gerisini sen Buzz'a bırak! Dilersen Oyuncak Hikayesi'nin diğer karakterlerinin duvar cambazlarını da edinerek, arkadaşlarınla heyecan dolu duvar yarışları yapıp oyuncak hikayesine sen de dahil olabilirsin. 4 yaşından itibaren Oyuncak Hikayesi her yaştan hayranına hitap eden Toy Story 3 Buzz Duvar Cambazı, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür. Toy Story 3 Buzz Duvar Cambazı 12 cm boyundadır. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 14 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  15,89  TL
 • Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm Model 2

  Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm Model 2

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 48 cm x 68 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,90  TL
 • Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm

  Pepee Mega Duvar Çıkartması 48x68 cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 48 cm x 68 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,90  TL
 • Pepee Duvar Çıkartması 19x32

  Pepee Duvar Çıkartması 19x32

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 19 cm x 32 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,90  TL
 • Pepee Duvar Çıkartması 31x68

  Pepee Duvar Çıkartması 31x68

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 31 cm x 68 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  15,89  TL
 • Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü

  Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 40 cm x 53 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,90  TL
 • Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü 50x50

  Pepee ve Arkadaşları Eva Duvar Süsü 50x50

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 50 cm x 50 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  17,50  TL
 • Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü 50x50

  Pepee ve Şila Eva Duvar Süsü 50x50

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 70 cm x 61 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,95  TL
 • Pepee Şila Eva Duvar Süsü 50 cm

  Pepee Şila Eva Duvar Süsü 50 cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 51 cm x 59 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Pepee Eva Duvar Süsü 55 cm

  Pepee Eva Duvar Süsü 55 cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 40 cm x 63 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Winnie The Pooh Eva Duvar Süsü

  Winnie The Pooh Eva Duvar Süsü

  Bu ürün eva köpük malzemeden imal edilmiştir. Yumuşak ve güvenlidir. Antibakteriyel özellik taşır. Sağlığa zararlı madde içermez. Antistatiktir, toz tutmaz. Ürünü, beraberinde gelen bantıylaher türlü temiz ve pürüzsüz yüzeye yapıştırabilirsiniz. 3 yaşın altındaki çocuklar küçük parçaları yutabileceğinden, dikkat edilmesi gerekmektedir. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Winnie The Pooh: Çizgi filme adını veren Winnie the pooh iyi kalpli, obur, meraklı ve sevimli bir ayıdır. Winnie bal yemeyi çok sever. Evindeki bal kavanozları bittiğinde arı kovanına gidip bal alması gerekir. Ancak Winnie saf bir ayıdır. Bu yüzden arılarla mücadele etmesi de pek kolay olmaz. Tatlı bir şeyler yemek için sık sık Tavşan’ı ziyaret etmek zorunda kalır. O çok iyi kalpli bir ayı olduğu için olaylar hep onun istediği şekilde sonuçlanır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,3 cm x 29,5 cm x 64 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Piglet Eva Duvar Süsü

  Piglet Eva Duvar Süsü

  Bu ürün eva köpük malzemeden imal edilmiştir. Yumuşak ve güvenlidir. Antibakteriyel özellik taşır. Sağlığa zararlı madde içermez. Antistatiktir, toz tutmaz. Ürünü, beraberinde gelen bantıyla her türlü temiz ve pürüzsüz yüzeye yapıştırabilirsiniz. 3 yaş altındaki çocukların küçük parçaları yutabilme tehlikesine karşın dikkat edilmesi gerekmektedir. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Piglet: Piglet’in en belirgin özelliği ürkek olmasıdır. Aynı zamanda arkadaş canlısı, cömert ve alçak gönüllü bir karakterdir. Kendisini minicik bir hayvan olarak tanımlasa da o aslında kocaman bir kalbe sahiptir. Korktuğu zamanlarda kekelemeye başlar ve Winnie'ye sığınır. Winnie ona güvende olduğunu hatırlatır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,3 cm x 30 cm x 63 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Tazmanya Canavarı Eva Duvar Süsü

  Tazmanya Canavarı Eva Duvar Süsü

  Bu ürün eva köpük malzemeden imal edilmiştir. Yumuşak ve güvenlidir. Antibakteriyel özellik taşır. Sağlığa zararlı madde içermez. Antistatiktir, toz tutmaz. Ürünü, beraberinde gelen bantıyla her türlü temiz ve pürüzsüz yüzeye yapıştırabilirsiniz. 3 yaş altındaki çocukların küçük parçaları yutabilme tehlikesine karşın dikkat edilmesi gerekmektedir. Tazmanya Canavarı: Kısaca “Taz” adıyla bilinir. Çok güçlü ve tehlikeli bir canavardır. Çelik bir kapan kadar güçlü bir çenesi, doyumsuz bir iştahı vardır. Kaplan, aslan, fil, bufalo, maymun, zürafa, ahtapot, gergedan ve hatta fare bile yer. Aslında bu açıklama kısmen doğrudur. O aynı zamanda tavuk, ördek ve özellikle de “Tavşan” yer. Kendi etrafında bir fırtına gibi hızla döner ve önüne çıkan ağaçları bile testere gibi kesip atar. Taz’ın aklında sadece tek bir şey vardır, o da “Yemek”.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,3 cm x 52,5 cm x 64,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Slyvester Eva Duvar Süsü

  Slyvester Eva Duvar Süsü

  Bu ürün eva köpük malzemeden imal edilmiştir. Yumuşak ve güvenlidir. Antibakteriyel özellik taşır. Sağlığa zararlı madde içermez. Antistatiktir, toz tutmaz. Ürünü, beraberinde gelen bantıylaher türlü temiz ve pürüzsüz yüzeye yapıştırabilirsiniz. 3 yaş altındaki çocukların küçük parçaları yutabilme tehlikesine karşın dikkat edilmesi gerekmektedir.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,3 cm x 53,5 cm x 41 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Cars Fosforlu Gece Parlayan Şekiller

  Disney Cars Fosforlu Gece Parlayan Şekiller

  Disney Cars Fosforlu Gece Parlayan Şekiller
  Temin Edilemiyor