Yastıklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
29 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Kalp Peluş Yastık 18 Cm

  Kalp Peluş Yastık 18 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 16 cm x 18 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Kalp Peluş Yastık 36 Cm

  Kalp Peluş Yastık 36 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 36 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Sevimli kahraman Pepee ’nin 37 cm çapındaki bu yuvarlak peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee yuvarlak peluş yastığın ön yüzünde Pepee’nin gülümseyen bir resmi, rengarenk halkalar ve Pepee logosu bulunmaktadır. Yastığın arka yüzü ise tek renk velboa kumaştan yapılmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 37 cm x 37 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee ve Arkadaşları Kare Peluş Yastık 36 cm

  Pepee ve Arkadaşları Kare Peluş Yastık 36 cm

  Pepee Hakkında Sabiha Paktuna Keskin ve ekibinin danışmanlığında üretiliyor; senaryoları 104 bölümlük bir eğitim müfredatı üzerine kurgulanıyor. Bölümlerin içeriği, psikolojik olarak çocuğa etkileri, eğitim değeri danışman kurulumuz ve TRT Drama Kurulu tarafından denetimden geçiyor. Kıraç'tan Müzik; Çocuklardan Ses Pepee’yi ve arkadaşlarını profesyonel yetişkinler değil, en küçüğü iki yaşındaki çocuklar seslendiriyor. Kıraç tarafından hazırlanan Pepee müzikleri, çocukların ritim duygusuna uygun olarak görüntülere göre düzenleniyor. Kimdir Pepee? Ayşe Şule Bilgiç ve Kıraç’ın kurduğu Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi filmi. Animasyon tekniği ile dünya devi tv animasyonlarından geri kalmıyor ve tamamen Türkiye’de üretiliyor. Türkiye’de bir ilk Markalaşan ilk Türk çizgi film karakteri olan Pepee kitapları, oyuncakları ve çeşitli ürünleri ile çocuklarımızın hayatındaki eğitici eğlendirici misyonuna devam ediyor. Pepee ve Ailesi Pepee Pepee de sizler gibi oyun oynamayı çok seviyor. Kardeşi küçük olduğu için daha çok Köpüş, Zulu ve Şila’yla beraber oynuyor. En sevdiği öğün sabah kahvaltısı, yumurta ve bala bayılıyor. Şila Çok güzel dans ediyor, en çok Pepee ile zeybek oynamayı seviyor çünkü okulda diğer arkadaşları bu dansı bilmedikleri için bütün sınıfa zeybek oynamayı o öğretti. Zulu Zulu hem Pepee’yi hem de Şila’yı çok seviyor o yüzden de kavga ettiklerinde çok üzülüyor ama güzel bir oyun bularak onları güldürmeyi başarıyor. Bebee Hayatta en sevdiği insan annesi ama Pepee’ye de hayran, onunla oynayabilmek için bir an önce büyümek istiyor. Dedee O yaşlı bir dede ama en az Pepee kadar hareketli bir oyun arkadaşı; uçan balonlarla harikalar yaratıyor. Nenee Sizin neneniz karate yapamıyorsa üzülmeyin, Pepee’nin nenesi hepinize yeter! Annee Onun işi de tüm anneler gibi zor; bizden duymuş olmayın ama Pepee küçük kardeşini biraz kıskanıyor. Annee’de her ikisini de sevdiğini Pepee’ye sık sık hatırlatmak zorunda kalıyor. Babaa Babaa’nın böyle ağır başlı durduğuna bakmayın o da küçükken Pepee gibi haşarıydı. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 36 cm x 36 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Kare Peluş Yastık 36 cm

  Pepee Kare Peluş Yastık 36 cm

  Türkiye’nin en sevilen çizgi film kahramanı Pepee’nin 36 cm genişliğindeki bu kare peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastık üzerinde Pepee’nin rengarenk bahçesi, uğur böcekleri ve el sallayan Pepee resmi bulunmaktadır. Yastığın arka yüzü ise tek renk velboa kumaştan yapılmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 36 cm x 36 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee ve Şila Dikdörtgen Peluş Yastık 46 cm

  Pepee ve Şila Dikdörtgen Peluş Yastık 46 cm

  Türkiye’nin en sevilen çizgi film kahramanı Pepee’nin 46 cm genişliğindeki bu kare peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastığın pembe zemininin üzerinde rengarenk çiçekler, mavi bir bulut üzerinde Pepee logosuı ve Pepee’yle Şila’nın gülümseyen resmi bulunmaktadır. Yastığın arka yüzü ise tek renk velboa kumaştan yapılmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 24 cm x 46 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Bulut Peluş Yastık 46 cm

  Pepee Bulut Peluş Yastık 46 cm

  Çocukların en sevdiği kahraman Pepee’nin 46 cm genişliğindeki bu yuvarlak peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastık bulut şeklindedir. Üzerinde bulutların arasından çıkmış olan Pepee resmi ve rengarenk Pepee logosu bulunmaktadır. Yastığın arka yüzü ise tek renk mavi velboa kumaştan yapılmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 32 cm x 46 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Figür Peluş Yastık 46 cm

  Pepee Figür Peluş Yastık 46 cm

  Sevimli kahraman Pepee ’nin 46 cm çapındaki bu peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastık Pepee figürü şeklindedir Çocuğunuz en iyi arkadaşı Pepee’ye sarılarak uyumaktan çok mutlu olacak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 30 cm x 46 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Barbie Dikdörtgen Yastık

  Barbie Dikdörtgen Yastık

  Çocuklarınızın odalarını Barbie Dikdörtgen Yastık ile süsleyin. Kız çocuklarının yıllardır hayran olduğu Barbie'nin yumuşacık kumaştan üretilmiş yastığı çocukları çok mutlu edecek. Zaman zaman oynadığı oyunlara da katabileceği Barbie Dikdörtgen Yastık, Barbie pembesi rengi ve Barbie'nin havalı resmi ile çok güzel görünüyor. >Lisanslı Barbie ürünü olan Barbie Dikdörtgen Yastık, 25 x 45 cm ebatlarında ve tamamen sağlığa zararsız materyallerden üretilmiştir.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 45 cm >Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.   barbie yastik, barbi yastik, barbie yastık, barbie oyuncaklari, barbie oyuncakları
  Temin Edilemiyor
 • Barbie Kare Yastık

  Barbie Kare Yastık

    Çocuklarınızın odalarını Barbie Kare Yastık ile süsleyin. Kız çocuklarının yıllardır hayran olduğu Barbie'nin yumuşacık kumaştan üretilmiş yastığı, çocukları çok mutlu edecek. Zaman zaman oynadığı oyunlara da katabileceği Barbie Kare Yastık, Barbie pembesi rengi ve Barbie'nin havalı resmi ile çok güzel görünüyor. >Lisanslı Barbie ürünü olan Barbie Kare Yastık, 30 x 30 ebatlarında ve tamamen sağlığa zararsız materyallerden üretilmiştir.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 30 cm   >Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.   barbie bebek, barbie oyuncaklari, barbi oyuncak, barbie yastık, desenli yastık, barbie yastiklari
  Temin Edilemiyor
 • Tweety Klozet Adaptörü

  Tweety Klozet Adaptörü

  Tweety Klozet Adaptörü
  Temin Edilemiyor
 • Baby Bugs Klozet Adaptörü

  Baby Bugs Klozet Adaptörü

  Baby Bugs Klozet Adaptörü
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Dalgalı Dikdörtgen Yastık

  Trabzonspor Dalgalı Dikdörtgen Yastık

  25 x 42 cm boyutlarında dikdörtgen şekilde tasarlanmış, bordo zemin üzerine Karadeniz Fırtınası yazısı ve Trabzonspor amblemi işlenmiştir. Ayrıca üzerinde dalga resmi işlemeleri bulunmaktadır. Yıkanmaz, silinerek temizlenebilir. Trabzonspor lisanslı ürünüdür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10,5 cm x 42 cm x 24 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Yıldızlı Yastık

  Trabzonspor Yıldızlı Yastık

  50 cm boyutlarında Trabzonspor yıldız peluş yastık. Mavi zemin üzerine, bordo kuzey yıldızı yazısıve Trabzonspor amblemi işlenmiştir. Yumuşak dokuludur. Yıkanmaz, yüzeysel silinerek temizlenebilir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 50 cm x 39 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Kollu Kalp Yastık

  Trabzonspor Kollu Kalp Yastık

  Trabzonspor Kollu Kalp Yastık
  Temin Edilemiyor