Yastıklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
29 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Sevimli kahraman Pepee ’nin 37 cm çapındaki bu yuvarlak peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee yuvarlak peluş yastığın ön yüzünde Pepee’nin gülümseyen bir resmi, rengarenk halkalar ve Pepee logosu bulunmaktadır. Yastığın arka yüzü ise tek renk velboa kumaştan yapılmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 37 cm x 37 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,00  TL
 • Pepee ve Şila Dikdörtgen Peluş Yastık 46 cm

  Pepee ve Şila Dikdörtgen Peluş Yastık 46 cm

  Türkiye’nin en sevilen çizgi film kahramanı Pepee’nin 46 cm genişliğindeki bu kare peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastığın pembe zemininin üzerinde rengarenk çiçekler, mavi bir bulut üzerinde Pepee logosuı ve Pepee’yle Şila’nın gülümseyen resmi bulunmaktadır. Yastığın arka yüzü ise tek renk velboa kumaştan yapılmıştır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 24 cm x 46 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,00  TL
 • Pepee Figür Peluş Yastık 46 cm

  Pepee Figür Peluş Yastık 46 cm

  Sevimli kahraman Pepee ’nin 46 cm çapındaki bu peluş yastığı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee yastığın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Pepee peluş yastık lisanslı ve orijinal bir üründür. Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepee ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket , karton etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz. Ürün makinede yıkandığında deformasyon oluşabilir. Ürünü yüzeyden temizlemeniz önerilir. Pepee peluş yastık Pepee figürü şeklindedir Çocuğunuz en iyi arkadaşı Pepee’ye sarılarak uyumaktan çok mutlu olacak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 30 cm x 46 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,00  TL
 • Barbie Dikdörtgen Yastık

  Barbie Dikdörtgen Yastık

  Çocuklarınızın odalarını Barbie Dikdörtgen Yastık ile süsleyin. Kız çocuklarının yıllardır hayran olduğu Barbie'nin yumuşacık kumaştan üretilmiş yastığı çocukları çok mutlu edecek. Zaman zaman oynadığı oyunlara da katabileceği Barbie Dikdörtgen Yastık, Barbie pembesi rengi ve Barbie'nin havalı resmi ile çok güzel görünüyor. >Lisanslı Barbie ürünü olan Barbie Dikdörtgen Yastık, 25 x 45 cm ebatlarında ve tamamen sağlığa zararsız materyallerden üretilmiştir.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 45 cm >Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.   barbie yastik, barbi yastik, barbie yastık, barbie oyuncaklari, barbie oyuncakları
  35,90  TL
 • Barbie Kare Yastık

  Barbie Kare Yastık

    Çocuklarınızın odalarını Barbie Kare Yastık ile süsleyin. Kız çocuklarının yıllardır hayran olduğu Barbie'nin yumuşacık kumaştan üretilmiş yastığı, çocukları çok mutlu edecek. Zaman zaman oynadığı oyunlara da katabileceği Barbie Kare Yastık, Barbie pembesi rengi ve Barbie'nin havalı resmi ile çok güzel görünüyor. >Lisanslı Barbie ürünü olan Barbie Kare Yastık, 30 x 30 ebatlarında ve tamamen sağlığa zararsız materyallerden üretilmiştir.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 30 cm   >Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.   barbie bebek, barbie oyuncaklari, barbi oyuncak, barbie yastık, desenli yastık, barbie yastiklari
  35,90  TL
 • Trabzonspor Yıldızlı Yastık

  Trabzonspor Yıldızlı Yastık

  50 cm boyutlarında Trabzonspor yıldız peluş yastık. Mavi zemin üzerine, bordo kuzey yıldızı yazısıve Trabzonspor amblemi işlenmiştir. Yumuşak dokuludur. Yıkanmaz, yüzeysel silinerek temizlenebilir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 50 cm x 39 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  55,00  TL
 • Trabzonspor Balıklı Dikdörtgen Yastık

  Trabzonspor Balıklı Dikdörtgen Yastık

  25 x 42 cm boyutlarında dikdörtgen şekilde tasarlanmış, bordo mavi zemin üzerine Trabzonspor yazısı ve amblemi işlenmiştir. Ayrıca üzerinde balık resmi işlemeleri bulunmaktadır. Yıkanmaz, silinerek temizlenebilir. Trabzonspor lisanslı ürünüdür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 41 cm x 25 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  55,00  TL
 • Trabzonspor Kare Yastık

  Trabzonspor Kare Yastık

  32 x 32 cm boyutlarındadır. Mavi zemin üzerine Trabzonspor amblemi işlenmiştir. Yıkanmaz, silinerek temizlenebilir. Trabzonspor lisanslı ürünüdür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 31 cm x 31 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,90  TL
 • Fenerbahçe Lisanslı Kollu Peluş Kalp Yastık

  Fenerbahçe Lisanslı Kollu Peluş Kalp Yastık

  İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 46 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  46,50  TL
 • Fenerbahçe Yıldız Yastık

  Fenerbahçe Yıldız Yastık

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 50 cm x 50 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,50  TL
 • Kalp Peluş Yastık 80 Cm

  Kalp Peluş Yastık 80 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 80 cm x 80 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,90  TL
 • Kalp Peluş Yastık 64 Cm

  Kalp Peluş Yastık 64 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 64 cm x 64 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  39,90  TL
 • Kalp Peluş Yastık 36 Cm

  Kalp Peluş Yastık 36 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 36 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  12,90  TL
 • Kalp Peluş Yastık 26 Cm

  Kalp Peluş Yastık 26 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 24 cm x 26 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,50  TL
 • Kalp Peluş Yastık 18 Cm

  Kalp Peluş Yastık 18 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 16 cm x 18 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm

  Pepee Yuvarlak Peluş Yastık 37 cm
  Temin Edilemiyor