Kitap Ve Kırtasiye

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
732 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 46
 • Winnie The Pooh Eeyore Ahşap Desenli Kalem

  Winnie The Pooh Eeyore Ahşap Desenli Kalem

  Tükenmez kalemdir. Ahşap desene sahip olan kalemin üzerinde Eeyore figürü bulunmaktadır. 3 yaş ve üzeri bireylere uygundur. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Eeyore: Eeyore (İgor) herkesin çok sevdiği, şirin ama umutsuz bir eşşektir. Ancak o kendisinin umutsuz olduğunu kabul etmez. Kimseden birşey beklemediğini söylese de, arkadaşları onun yardımına koştuğunda umutsuzluğu kaybolur ve çok sevinir. Nazikçe başını öne eğerek arkadaşlarına teşekkür eder. İhtiyaçları olduğu her zaman Eeyore arkadaşlarının yanındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 1 cm x 16 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  12,50  TL
 • Mıknatıslı Havuç Tükenmez Kalem 14 cm

  Mıknatıslı Havuç Tükenmez Kalem 14 cm

  Mıknatıslı Havuç Tükenmez Kalem 14 cm
  13,90  TL
 • Noel Gecesi Kabusu 3D Figürlü Tükenmez Kalem

  Noel Gecesi Kabusu 3D Figürlü Tükenmez Kalem

  Noel Gecesi Kabusu 3D Figürlü Tükenmez Kalem
  17,90  TL
 • Winnie The Pooh Piglet Ahşap Desenli Kalem

  Winnie The Pooh Piglet Ahşap Desenli Kalem

  Tükenmez kalemdir. Ahşap desene sahip olan kalemin üzerinde Piglet figürü bulunmaktadır. 3 yaş ve üzeri bireyler uygundur. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Piglet: Piglet’in en belirgin özelliği ürkek olmasıdır. Aynı zamanda arkadaş canlısı, cömert ve alçak gönüllü bir karakterdir. Kendisini minicik bir hayvan olarak tanımlasa da o aslında kocaman bir kalbe sahiptir. Korktuğu zamanlarda kekelemeye başlar ve Winnie'ye sığınır. Winnie ona güvende olduğunu hatırlatır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 1 cm x 16 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  12,50  TL
 • Aşık Suratlı Tükenmez Kalem 11 cm

  Aşık Suratlı Tükenmez Kalem 11 cm

  Aşık Suratlı Tükenmez Kalem 11 cm
  13,90  TL
 • Baykuş Suratlı Tükenmez Kalem 11 cm

  Baykuş Suratlı Tükenmez Kalem 11 cm

  Baykuş Suratlı Tükenmez Kalem 11 cm
  13,90  TL
 • Toy Story Alien Tükenmez Kalem

  Toy Story Alien Tükenmez Kalem

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 4,5 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,90  TL
 • Ice Age Scrat Kalem Kutusu

  Ice Age Scrat Kalem Kutusu

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 11 cm x 11 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Crayola Çevrilebilen Kuru Boya Kalemi 10 Adet

  Crayola Çevrilebilen Kuru Boya Kalemi 10 Adet

  Kalem ucu çevrilerek açılabilme özelliklidir. Yüksek kaliteli ve parlak renklere sahiptir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1,2 cm x 9,7 cm x 19,7 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,90  TL
 • Crayola Kuru Boya Kalemi 12 Renk

  Crayola Kuru Boya Kalemi 12 Renk

  Kolay kırılmayan ve kolay açılan uç yapısına sahiptir. Beyaz ve renkli kağıtlarda kullanımı iyi sonuç veren kalemlerdir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,8 cm x 9 cm x 21,2 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  11,90  TL
 • Cars Mekanizmalı Tükenmez Kalem 16 cm Model 1

  Cars Mekanizmalı Tükenmez Kalem 16 cm Model 1

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 1 cm x 16 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,90  TL
 • Disney Prenses Uyuyan Güzel Sallanan Figürlü Kalem

  Disney Prenses Uyuyan Güzel Sallanan Figürlü Kalem

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 5 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  12,90  TL
 • Disney Prenses Cinderella Sallanan Figürlü Kalem

  Disney Prenses Cinderella Sallanan Figürlü Kalem

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 5 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  12,90  TL