Boyalar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
17 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Crayola Kuru Boya Kalemi 12 Renk

  Crayola Kuru Boya Kalemi 12 Renk

  Kolay kırılmayan ve kolay açılan uç yapısına sahiptir. Beyaz ve renkli kağıtlarda kullanımı iyi sonuç veren kalemlerdir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,8 cm x 9 cm x 21,2 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Çevrilebilen Kuru Boya Kalemi 10 Adet

  Crayola Çevrilebilen Kuru Boya Kalemi 10 Adet

  Kalem ucu çevrilerek açılabilme özelliklidir. Yüksek kaliteli ve parlak renklere sahiptir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1,2 cm x 9,7 cm x 19,7 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola 24 Renk Kuruboya Kalemi

  Crayola 24 Renk Kuruboya Kalemi

  Crayola 24 Renk Kuruboya Kalemi
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Beyaz Tahta Pastel Boyası

  Crayola Beyaz Tahta Pastel Boyası

  Beyaz tahta için özel olarak tasarlanmıştır. Mum boya seti içinde kolay silme bezi ve kalemtraş mevcuttur. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2,9 cm x 9,8 cm x 15,9 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola 14 Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem

  Crayola 14 Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem

  Crayola 14 Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Üçgen Mum Boya

  Crayola Üçgen Mum Boya

  Köşeli gövdesi sayesinde küçük çocuklar için tutuş rahatlığı sağlar. İnsan cildinde ve tekstil ürünlerinde yıkanabilir özelliğe sahiptir. 2 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2,5 cm x 10 cm x 15,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola 10 Silinebilir Kuru Boya Kalemi

  Crayola 10 Silinebilir Kuru Boya Kalemi

  Arka ucunda her bir kalemin silgisi mevcuttur. Özel minesi sayesinde silinebilir özelliklidir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,9 cm x 8 cm x 22,6 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Boyama Seti

  Crayola Boyama Seti

  Crayola Boyama Seti ile hayaller sınır tanımıyor! Çocukların canı hiç mi hiç sıkılmıyor! Crayola Boyama Seti, çocuklara rengarenk bir dünyanın kapılarını, içerisinde boyama etkinlikleri de bulunan muhteşem tasarımlı Crayola resim defteri, eğlenceli Crayola etiketler ve 25 capcanlı renkte Crayola keçeli kalemler ile aralıyor! Crayola Boyama Seti ile resimler ve boyama etkinlikleri yapacak olan çocuklar, neşe dolu stickerler ile resimlerini capcanlı kolajlara dönüştürecekler. Crayola Boyama Seti'nde 25 adet yıkanabilir Crayola Pip Squeaks Keçeli Kalem Seti Hem resim hem de boyama etkinlikleri için Crayola etkinlik defteri 2 set Crayola Pip Squeaks Sticker Seti bulunmaktadır. Crayola Boyama Seti, 3 yaşından itibaren çocukların hayal güçlerini, el becerilerini ve resim yeteneklerini geliştirebilecekleri eğitici ve eğlence dolu bir settir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3 cm x 24 cm x 26 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Mum Boyali Beyaz Tahta Seti

  Crayola Mum Boyali Beyaz Tahta Seti

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 20 cm x 29 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Roseart Karakter Aktivite Set

  Roseart Karakter Aktivite Set

  Megabloks: Megabrand (önceki adıyla Megabloks) dünyada yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren bir oyuncak firmasıdır. Mega Bloks adı en popüler ürünleri olan, çocuklar için tasarlanmış yapı bloklarından gelmektedir. Çocukları ve aileleri yaratıcılığa teşvik eden, yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Dünya çapında ileri gelen markalardan olan Mega Bloks, Rose Art, Magnext ve Board Dudes markaları Megabrand çatısı altındadır. Okul öncesi çocuklara yönelik oyun setleri; 5-12 yaş erkek çocukları için geliştirilmiş inşaat oyuncakları ve oyun setleri; kız çocukları için el becerilerini geliştiren aktivite setleri; aileler için oyun ve puzzle’lardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Magnext adını verdikleri yeni bir teknoloji sayesinde çocukların daha büyük, daha güçlü ve daha hızlı tasarımlar yaratmalarına olanak sağlamaktadırlar. Benzersiz şekilde yaratılmış parçalar daha detaylı ve büyütülebilen tasarımlar yapılmasına imkan tanıyor. Magnext’in birbirine kenetlenen manyetik parçaları daha güçlü yapılar dizayn etmeye destek veriyor. Üstelik Magnext; çocukların manyetik parçaları yutmasını engelleyen yeni nesil güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple parçalar daha büyük üretilmekte ve ağzı kapalı plastik ambalajlarda muhafaza edilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12 cm x 16 cm x 27 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem 16 Adet

  Crayola Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem 16 Adet

  Hem ince, hem kalın çizgi çizebilme olanağı sağlar. İnsan cildinde ve tekstil ürünlerinde yıkanabilir özelliklidir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 0,9 cm x 11,5 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem 30'lu

  Crayola Mini Yıkanabilir Keçeli Kalem 30'lu

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 32,5 cm x 28,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola 12 Süper Yıkanabilir Keçeli Kalem

  Crayola 12 Süper Yıkanabilir Keçeli Kalem

  Dayanıklı, geniş uca sahiptir. İnsan cildinde ve tekstil ürünlerinde yıkanabilir özelliklidir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1,7 cm x 19 cm x 16,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola 24 Büyük Mum Boyam Tüpte

  Crayola 24 Büyük Mum Boyam Tüpte

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 9 cm x 8 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Yıkanabilir Parlak İnce Keçeli Kalem 12 Adet

  Crayola Yıkanabilir Parlak İnce Keçeli Kalem 12 Adet

  Hem ince, hem kalın çizgi çizebilme olanağı sağlar. İnsan cildinde ve tekstil ürünlerinde yıkanabilir özelliklidir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1,2 cm x 13,5 cm x 18,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Crayola Cam Mum Boyası

  Crayola Cam Mum Boyası

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 18 cm x 20 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor