Okul Çantaları

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
386 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 25
 • Ice Age - Buz Devri Sid Figür Sırt Çantası

  Ice Age - Buz Devri Sid Figür Sırt Çantası

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 10 cm x 41 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,90  TL
 • Ice Age - Buz Devri Scrat Figür Sırt Çantası

  Ice Age - Buz Devri Scrat Figür Sırt Çantası

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 13 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,90  TL
 • Pepee Figür Okul Sırt Çantası

  Pepee Figür Okul Sırt Çantası

  Çocukların son dönemlerdeki en yakın arkadaşı olan Pepee, sırt çantasıyla artık hep onların yanında.Pepee figürünün bire bir tasarımı olan Pepee Figür Sırt Çantası, ayarlanabilir omuz askılarıyla özellikle okul öncesi yaş grubu çocuklarının zevkle kullanabilecekleri bir çantadır. Pepee Figür Sırt Çantası'nda Pepee'nin vücut bölümü çanta amaçlı kullanılmakta, kafa bölümüyse çanta olarak kullanılmayıp kaliteli peluşu ve dolgu malzemesi sayesinde yumuşacıktır. Orijinal Pepe lisanslı Pepe Figür Sırt Çantası, uluslar arası CE sertifikasına sahiptir. Pepe Figür Sırt Çantası'nın formunun bozulmaması için 30 derece sıcaklıkta elde yıkanması önerilmektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 16 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,50  TL