Maskeler

Yayınevi/Marka Cinsiyet    Yas   
22 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Wow-Undead Ovhd Latex Maske

  Wow-Undead Ovhd Latex Maske

  Rahat görmenizi sağlayan göz delikleri mevcuttur Latex malzemeden imal edilmiştir Rahat nefes almanızı sağlayan burun ve ağız delikleri vardır Renk: Resim rengi Yaş: Yetişkinlere yöneliktir. 10 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Başın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Marka: Rubies Rubies Wow-Undead Ovhd Latex Maske'yi kullanmadığınız zamanlarda maskenin formunun bozulmaması için içini kağıtla doldurmanız önerilir. Rubies Wow-Undead Ovhd Latex Maske'yi kullandıktan sonra iç tarafına biraz talk pudrası serpmeninz, maskenin daha yumuşak ve ferah kokulu kalmasını sağlayacaktır. Rubies Wow-Undead Ovhd Latex Maske ile kesinlikle araç kullanılmamalıdır. (Lateks, doğada bulunan, birçok bitkinin salgıladığı ve hava ile karşılaştığında katılaşan sütlü bir bitki özütüdür. Bitki özütü yapısının işlenerek üretilen, ince ve esnek olan malzemelerin de adlandırılmasında kullanılır). Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 36 cm x 40 cm x 48 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Doom Kurukafa Maske

  Doom Kurukafa Maske

  Lateks malzemeden üretilmiştir. Standart Ölçülerdedir. (Lateks, doğada bulunan, birçok bitkinin salgıladığı ve hava ile karşılaştığında katılaşan sütlü bir bitki özütüdür. Bitki özütü yapısının işlenerek üretilen, ince ve esnek olan malzemelerinde adlandırılmasında kullanılır). Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 32 cm x 25 cm x 31 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Joker 3/4 Vınyl Maske Ve Saç

  Joker 3/4 Vınyl Maske Ve Saç

   Rubies Joker 3/4 Vinyl Maske Ve Saç Rahat görmenizi sağlayan göz delikleri mevcuttur Rahat nefes almanızı sağlayan burun ve ağız delikleri vardır Renk: Resim rengi Yaş: Yetişkin 14 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Maskenizi kullanmadığınız zamanlarda maskenin formunun bozulmaması için içini kağıtla doldurmanız önerilir. Maskenizi kullandıktan sonra iç tarafına biraz talk pudrası serpmeninz, maskenin daha yumuşak ve ferah kokulu kalmasını sağlayacaktır. Maske ile kesinlikle araç kullanılmamalıdır. Başın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Saçı vardır. Marka: Rubies Vinil, bir zeminin boşluksuz tek görünümde olmasını ve birleşme yerlerinin belli olmamasını sağlayan organik bir formüldür  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Joker 3/4 Vınyl Maske

  Joker 3/4 Vınyl Maske

  Vinil malzemeden üretilmiştir. Standart ölçülerdedir. ( Vinil, bir zeminin boşluksuz tek görünümde olmasını ve birleşme yerlerinin belli olmamasını sağlayan organik bir formüldür)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Batman Çocuk Maske

  Batman Çocuk Maske

  Batman Çocuk Maske
  Temin Edilemiyor
 • Freddy Foam Latex Maske

  Freddy Foam Latex Maske

  Maske Latex malzemeden yapılmıştır. (Lateks, doğada bulunan, birçok bitkinin salgıladığı ve hava ile karşılaştığında katılaşan sütlü bir bitki özütüdür. Bitki özütü yapısının işlenerek üretilen, ince ve esnek olan malzemelerinde adlandırılmasında kullanılır). Kostüme şapka dahil değildir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 11 cm x 25,5 cm x 31 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Star Wars Darth Maul Yetişkin Maske

  Star Wars Darth Maul Yetişkin Maske

  Star Wars Darth Maul Yetişkin Maske
  Temin Edilemiyor
 • Necromancer Maske

  Necromancer Maske

   Rubies Necromancer Maske   Rahat görmenizi sağlayan göz delikleri mevcuttur Latex malzemeden imal edilmiştir Rahat nefes almanızı sağlayan burun delikleri vardır Renk: Resim rengi Yaş: Yetişkinlere yöneliktir. 10 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Başın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Saçları vardır. Marka: Rubies Rubies Necromancer Maske'yi kullanmadığınız zamanlarda maskenin formunun bozulmaması için içini kağıtla doldurmanız önerilir. Rubies Necromancer Maske'yi kullandıktan sonra iç tarafına biraz talk pudrası serpmeninz, maskenin daha yumuşak ve ferah kokulu kalmasını sağlayacaktır. Rubies Necromancer Maske ile kesinlikle araç kullanılmamalıdır. Lateks, doğada bulunan, birçok bitkinin salgıladığı ve hava ile karşılaştığında katılaşan sütlü bir bitki özütüdür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 27 cm x 30 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Clone Trooper Çocuk Kostümü (127-137 cm)

  Clone Trooper Çocuk Kostümü (127-137 cm)

  Clone Trooper Çocuk Kostümü ile Star Wars serüvenine çocuğunuz da dahil olsun. 127-137 cm ebatlarındaki kostüm ile çocuğunuz da Star Wars’un kahramanlarından biri olacak.
  Temin Edilemiyor
 • Power Rangers Mega Force Red Ranger Maske

  Power Rangers Mega Force Red Ranger Maske

  Power Rangers Mega Force Red Ranger Maske
  Temin Edilemiyor
 • Speed Demon 3/4 Vınyl Kurukafa Maske

  Speed Demon 3/4 Vınyl Kurukafa Maske

   Rubies Speed Demon 3/4 Vinil Kurukafa Maske  Rahat görmenizi sağlayan göz delikleri mevcuttur 3/4 vinil malzemeden üretilmiştir. Rahat nefes almanızı sağlayan burun ve ağız delikleri vardır Renk: Resim rengi Yaş: Yetişkinlere yöneliktir. 14 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Başın ön kısmını kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Saç bandı sayesinde başa sabitlenir. Saç bandı vardır. Marka: Rubies Rubies Speed Demon 3/4 Vinil Kurukafa Maske'yi kullanmadığınız zamanlarda maskenin formunun bozulmaması için içini kağıtla doldurmanız önerilir. Rubies Speed Demon 3/4 Vinyl Kurukafa Maske'yi kullandıktan sonra iç tarafına biraz talk pudrası serpmeninz, maskenin daha yumuşak ve ferah kokulu kalmasını sağlayacaktır. Rubies Speed Demon 3/4 Vinyl Kurukafa Maske ile kesinlikle araç kullanılmamalıdır. Vinil, bir zeminin boşluksuz tek görünümde olmasını ve birleşme yerlerinin belli olmamasını sağlayan organik bir formüldür  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 25 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Road Race 3/4 Vınyl Kurukafa Maske

  Road Race 3/4 Vınyl Kurukafa Maske

  Vinil malzemeden üretilmiştir. Standart ölçülerdedir. ( Vinil, bir zeminin boşluksuz tek görünümde olmasını ve birleşme yerlerinin belli olmamasını sağlayan organik bir formüldür)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 22 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Optimus Prime Çocuk Maske

  Optimus Prime Çocuk Maske

  Optimus Prime Çocuk Maske
  Temin Edilemiyor
 • Bumble Bee Çocuk Maske

  Bumble Bee Çocuk Maske

  Bumble Bee Çocuk Maske
  Temin Edilemiyor
 • Punk Kurukafa Maske

  Punk Kurukafa Maske

  Rahat görmenizi sağlayan göz delikleri mevcuttur Latex malzemeden imal edilmiştir Rahat nefes almanızı sağlayan burun ve ağız delikleri vardır Renk: Resim rengi Yaş: Yetişkinlere yöneliktir. 10 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Başın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Burundan kulağına doğru zincir aksesuarı vardır. Marka: Rubies Maskenizi kullandıktan sonra iç tarafına biraz talk pudrası serpmeninz, maskenin daha yumuşak ve ferah kokulu kalmasını sağlayacaktır. Maske ile kesinlikle araç kullanılmamalıdır. Rubies Punk Kurukafa Maske'yi kullanmadığınız zamanlarda maskenin formunun bozulmaması için içini kağıtla doldurmanız önerilir. Lateks, doğada bulunan, birçok bitkinin salgıladığı ve hava ile karşılaştığında katılaşan sütlü bir bitki özütüdür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 34 cm x 35 cm x 42 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beetle Juice 3/4 Vinil Maske Ve Saç

  Beetle Juice 3/4 Vinil Maske Ve Saç

  Rahat görmenizi sağlayan göz delikleri mevcuttur 3/4 vinil malzemeden üretilmiştir. Rahat nefes almanızı sağlayan burun ve ağız delikleri vardır Renk: Resim rengi Yaş: Yetişkinlere yöneliktir. 14 yaşının altındaki çocukların kullanımına uygun değildir. Başın tamamını kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Saçı vardır. Marka: Rubies Rubies Beetle Juice 3/4 Vinil Maske'yi kullanmadığınız zamanlarda maskenin formunun bozulmaması için içini kağıtla doldurmanız önerilir. Rubies Beetle Juice 3/4 Vinil Maske'yi kullandıktan sonra iç tarafına biraz talk pudrası serpmeninz, maskenin daha yumuşak ve ferah kokulu kalmasını sağlayacaktır. Rubies Beetle Juice 3/4 Vinil Maske ile kesinlikle araç kullanılmamalıdır. Vinil, bir zeminin boşluksuz tek görünümde olmasını ve birleşme yerlerinin belli olmamasını sağlayan organik bir formüldür Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 34 cm x 29 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor