Aile Oyunları

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
6 öğeden 1-6 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Scrabble Original Türkçe

  Scrabble Original Türkçe

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 37 cm x 27 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Go Klasik Orijinal 4000 Yıllık Strateji Oyunu

  Go Klasik Orijinal 4000 Yıllık Strateji Oyunu

  Puzzle Özellikleri: 8 yaş ve üzeri için uygun olan bir tür kutu oyunudur. En fazla iki kişiyle oynanır. Strateji ve zeka oyunudur. Kutu içeriğinde çift taraflı oyun tablası (19x19 cm ve 13x13 cm), Go kurallar kitabı, 181 adet siyah ve 180 adet Go taşı ve ahşap sehbası çıkmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 22 cm x 34 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • KS Tombala Oyunu

  KS Tombala Oyunu

  KS Tombala Oyunu
  Temin Edilemiyor
 • Uno Kartlar Delüks (Türkçe)

  Uno Kartlar Delüks (Türkçe)

  İşte sevdiklerinizle keyifli oyun vakitleri geçireceğiniz bir oyun Uno Deluxe!       Uno Deluxe oyununda, her turda elinizdeki kartlardan ilk önce siz kurtulun ve rakiplerinizin elinde kalan kartların toplam puanını kazanın. Unutmayın, Uno Deluxe'de puanları kazanmak için elinizdeki kartlar ve yerde çıkan kartların uyumu çok önemli!       Oyunun sonunda en yüksek puanlı siz olun ve oyunu kazanın!       7 yaşından itibaren çocuk yetişkin kerkesin keyifle oynayacağı Uno Deluxe oyun seti, Kart tepsisi Silinebilir marker kalem Skorboard Uno Deluxe oyun kuralları 108 Uno Deluxe kartından meydana gelmektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 14 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Ahşap Bloklar Kule Oyunu

  Ahşap Bloklar Kule Oyunu

  Ahşap Bloklar Kule Oyunu
  Temin Edilemiyor