Fotoğraf Makineleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
4 öğeden 1-4 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Mickey Mouse Sesli Fotoğraf Makinesi

  Mickey Mouse Sesli Fotoğraf Makinesi

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 10 cm x 6 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  18,90  TL
 • Disney Prenses Sesli Fotoğraf Makinesi

  Disney Prenses Sesli Fotoğraf Makinesi

  Fotoğraf makinesinin ön yüzünde Disney Prenses'lere ait bir resim vardır. Objektif (mercek) bölümüne baktığınızda Prensesler'in resimleri bulunur. Deklanşöre bastığınızda fotoğraf çekme sesi çıkmaktadır. Fotoğraf makinesi 2 adet 1, 5 V pille çalışmaktadır.3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 10 cm x 6 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  18,90  TL
 • Disney Prenses Ariel Sesli Fotoğraf Makinesi

  Disney Prenses Ariel Sesli Fotoğraf Makinesi

  Fotoğraf makinesinin ön yüzünde Prenses Ariel'e ait bir resim vardır. Objektif (mercek) bölümüne baktığınızda Ariel'in resimleri bulunur. Deklanşöre bastığınızda ise Ariel konuşmaktır. Fotoğraf makinesi 2 adet 1, 5 V pille çalışmaktadır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 10 cm x 6 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  18,90  TL
 • Power Rangers Sesli Fotoğraf Makinesi

  Power Rangers Sesli Fotoğraf Makinesi

  Fotoğraf makinesinin ön yüzünde Power Rangers'a ait bir resim vardır. Objektif (mercek) bölümüne baktığınızda Power Rangers resimleri bulunur. Deklanşöre bastığınızda ise Power Rangers konuşmaktır. Fotoğraf makinesi 2 adet 1, 5 V pille çalışmaktadır. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 10 cm x 6 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  18,90  TL