Kupalar Ve Bardaklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
30 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Pepee Seramik Kupa Mavi

  Pepee Seramik Kupa Mavi

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 11 cm x 9 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,95  TL
 • Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi
  12,90  TL
 • DISNEY PRINCESS PLATE

  DISNEY PRINCESS PLATE

  Ürün plastiktir. Mikrodalgaya uyumludur. Makinede ve elde yıkanabilir. Lisanslı Disney ürünüdür. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 22 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Beşiktaş Simli Beyaz Kupa

  Beşiktaş Simli Beyaz Kupa

          Beşiktaşlı olduğunuzu herkese ilan edin!       Beşiktaş Simli Kupa ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Beşiktaş sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Beşiktaş Simli Kupa, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Beşiktaşürünü olan Beşiktaş Simli Kupa'yı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız. Ayrıca simli olması sebebiyle çocukların da çok hoşuna gidecek olan Beşiktaş Simli Kupa sayesinde takımınızın aşkını çocuklara küçük yaşta aşılayabileceksiniz.       Beşiktaş Simli Kupa, 8 cm x 10cm x 11 cm boyutlarındadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 10 cm x 11 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,90  TL
 • Finbaa Sevgililer Mumluk

  Finbaa Sevgililer Mumluk

  Mumluk: Birbirine kalple sarılmış 2 sevimli kuzu figürü ve 1 adet mumu olan bir mumluktur.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9,5 cm x 11 cm x 10,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,89  TL
 • Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo
  12,90  TL
 • Pepee Seramik Kupa Pembe

  Pepee Seramik Kupa Pembe

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 11 cm x 9 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Frozen Simli Kupa

  Disney Frozen Simli Kupa

  Disney Frozen Simli Kupa
  Temin Edilemiyor
 • Pepee 3D Lensli Pipetli Bardak Mavi

  Pepee 3D Lensli Pipetli Bardak Mavi

  Pepee Hakkında Sabiha Paktuna Keskin ve ekibinin danışmanlığında üretiliyor; senaryoları 104 bölümlük bir eğitim müfredatı üzerine kurgulanıyor. Bölümlerin içeriği, psikolojik olarak çocuğa etkileri, eğitim değeri danışman kurulumuz ve TRT Drama Kurulu tarafından denetimden geçiyor. Kıraç'tan Müzik; Çocuklardan Ses Pepee’yi ve arkadaşlarını profesyonel yetişkinler değil, en küçüğü iki yaşındaki çocuklar seslendiriyor. Kıraç tarafından hazırlanan Pepee müzikleri, çocukların ritim duygusuna uygun olarak görüntülere göre düzenleniyor. Kimdir Pepee? Ayşe Şule Bilgiç ve Kıraç’ın kurduğu Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi filmi. Animasyon tekniği ile dünya devi tv animasyonlarından geri kalmıyor ve tamamen Türkiye’de üretiliyor. Türkiye’de bir ilk Markalaşan ilk Türk çizgi film karakteri olan Pepee kitapları, oyuncakları ve çeşitli ürünleri ile çocuklarımızın hayatındaki eğitici eğlendirici misyonuna devam ediyor. Pepee ve Ailesi Pepee Pepee de sizler gibi oyun oynamayı çok seviyor. Kardeşi küçük olduğu için daha çok Köpüş, Zulu ve Şila’yla beraber oynuyor. En sevdiği öğün sabah kahvaltısı, yumurta ve bala bayılıyor. Şila Çok güzel dans ediyor, en çok Pepee ile zeybek oynamayı seviyor çünkü okulda diğer arkadaşları bu dansı bilmedikleri için bütün sınıfa zeybek oynamayı o öğretti. Zulu Zulu hem Pepee’yi hem de Şila’yı çok seviyor o yüzden de kavga ettiklerinde çok üzülüyor ama güzel bir oyun bularak onları güldürmeyi başarıyor. Bebee Hayatta en sevdiği insan annesi ama Pepee’ye de hayran, onunla oynayabilmek için bir an önce büyümek istiyor. Dedee O yaşlı bir dede ama en az Pepee kadar hareketli bir oyun arkadaşı; uçan balonlarla harikalar yaratıyor. Nenee Sizin neneniz karate yapamıyorsa üzülmeyin, Pepee’nin nenesi hepinize yeter! Annee Onun işi de tüm anneler gibi zor; bizden duymuş olmayın ama Pepee küçük kardeşini biraz kıskanıyor. Annee’de her ikisini de sevdiğini Pepee’ye sık sık hatırlatmak zorunda kalıyor. Babaa Babaa’nın böyle ağır başlı durduğuna bakmayın o da küçükken Pepee gibi haşarıydı. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 9 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Sihirli Kupa Mavi

  Pepee Sihirli Kupa Mavi

  Pepee sihirli kupa 7 x 11 cm ebatındadır. İç içe geçmiş 2 plastik parçadan oluşur. İçerideki parça renkli, dış parça ise şeffaftır. Bu iki parça arasında ise bir miktar su ve simler bulunmaktadır. Böylece bardağı salladığınızda simler dağılmakta ve sihirli gibi görünmektedir.Pepee sihirli bardak orijinal ve lisanslı bir üründür. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7,5 cm x 7,5 cm x 11,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Köstebekgiller Simli Sulu Kupa

  Köstebekgiller Simli Sulu Kupa

  Köstebekgiller Simli Sulu Kupa
  Temin Edilemiyor
 • Niloya Pipetli Bardak Pembe

  Niloya Pipetli Bardak Pembe

  Niloya Pipetli Bardak Pembe
  Temin Edilemiyor
 • Pepee 3D Lensli Pipetli Bardak Pembe

  Pepee 3D Lensli Pipetli Bardak Pembe

  Pepee 3D Lensli Pipetli Bardak Pembe
  Temin Edilemiyor