Kupalar Ve Bardaklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
30 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • DISNEY PRINCESS PLATE

  DISNEY PRINCESS PLATE

  Ürün plastiktir. Mikrodalgaya uyumludur. Makinede ve elde yıkanabilir. Lisanslı Disney ürünüdür. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 22 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  14,95  TL
 • Finbaa Sevgililer Mumluk

  Finbaa Sevgililer Mumluk

  Mumluk: Birbirine kalple sarılmış 2 sevimli kuzu figürü ve 1 adet mumu olan bir mumluktur.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9,5 cm x 11 cm x 10,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,89  TL
 • Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Mavi
  12,90  TL
 • Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo

  Trabzonspor Yıldız Kupa Lisanslı Bordo
  12,90  TL
 • Trabzonspor Simli Kupa 61

  Trabzonspor Simli Kupa 61

         Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin! Trabzonspor Lisanslı Simli Kupa ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Simli Kupa, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Simli Kupa'yı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız. Ayrıca simli olması sebebiyle çocukların da çok hoşuna gidecek olan Trabzonspor Simli Kupa sayesinde takımınızın aşkını çocuklara küçük yaşta aşılayabileceksiniz.       Trabzonspor Simli Kupa, 8 cm x 10cm x 11 cm boyutlarındadır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 10 cm x 11 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,90  TL
 • Beşiktaş Simli Beyaz Kupa

  Beşiktaş Simli Beyaz Kupa

          Beşiktaşlı olduğunuzu herkese ilan edin!       Beşiktaş Simli Kupa ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Beşiktaş sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Beşiktaş Simli Kupa, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Beşiktaşürünü olan Beşiktaş Simli Kupa'yı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız. Ayrıca simli olması sebebiyle çocukların da çok hoşuna gidecek olan Beşiktaş Simli Kupa sayesinde takımınızın aşkını çocuklara küçük yaşta aşılayabileceksiniz.       Beşiktaş Simli Kupa, 8 cm x 10cm x 11 cm boyutlarındadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 10 cm x 11 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,90  TL
 • Pepee Seramik Kupa Mavi

  Pepee Seramik Kupa Mavi

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 11 cm x 9 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,95  TL
 • Pepee Seramik Kupa Pembe

  Pepee Seramik Kupa Pembe

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 11 cm x 9 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beşiktaş 3D Plastik Bardak

  Beşiktaş 3D Plastik Bardak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Prenses Gökkuşaği Bardak

  Disney Prenses Gökkuşaği Bardak

  Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 23 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Prenses Pp Kalp Kase

  Disney Prenses Pp Kalp Kase

  Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 22 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Frozen Simli Kupa

  Disney Frozen Simli Kupa

  Disney Frozen Simli Kupa
  Temin Edilemiyor