Eğitici Oyuncaklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
445 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 28
 • Fisher-Price Panda Dişlik

  Fisher-Price Panda Dişlik

  Sevimli Panda Çıngırak bebeğin kolayca kavrayabileceği boyutta tasarlanmıştır. Yeşil halkada 5 çıngırak bulunur. Bebek salladıkça eğlenceli sesler duyulur. Canklı renkler ve çıkan sesler sayesinde bebek eğlenirken duyuları harekete geçer ve motor becerileri gelişir.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Minnie Mouse Bastır Gitsin Minik Araba

  Disney Minnie Mouse Bastır Gitsin Minik Araba

  Disney Minnie Mouse Bastır Gitsin Minik Araba
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren İnsan Vücudu

  Clementoni Oyna ve Öğren İnsan Vücudu

  İnsan vücudunun yapısını ve özelliklerini keşfetmek için eğlenceli bir oyun. Oyun, insan vücudunun adım adım keşfedilmesini sağlayan katmanlar şekilde dizilmiş üstüste yapbozlardan oluşur. Herbir puzzle katmanı insan vücudunun farklı bölümlerini öğretir; deri, organlar, iskelet,... Çocukların mantıksal, gözlemsel ve kavramsal becerilerini geliştirirken insan vücudunun temel unsurlarını öğretir.
  Temin Edilemiyor
 • Baby Clementoni Çalışma Tezgahı

  Baby Clementoni Çalışma Tezgahı

  Baby Clementoni Çalışma Tezgahı
  Temin Edilemiyor
 • Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Poppity Araçlar Hippo

  Fisher-Price Poppity Araçlar Hippo

  Fisher-Price Poppity Araçlar Hippo
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Eğitici Müzik Çalar (Türkçe)

  Fisher-Price Eğitici Müzik Çalar (Türkçe)

  Bebeklerin ilk müzik çaları! Eğlenceli ve öğretici şarkıları, ekranında dans eden eğlenceli karakterleri ve 3 ayrı oyun moduile bebeklerin yeni gözedesi olacak. Öğrenme modunda, bebeklerin alfabe, sayılar vezıtlıkları öğrenmeleri için eğitici şarkılar ve müzik modunda ise, eğlenceli oyun şarkılarımevcuttur. Hayal Gücü modunda da, annelerin bebekleri ile birlikte söyleyebileceklerişarkılarla bebekler çok eğlenecektir. Bebeklerin kolay tutabilmeleri için tutma saplarımevcuttur. Düğmelere basarak şarkılar seçilebilir, kadran oynatıldığında ise sevimlikarakterler dans eder. Yaş Grubu: 6 ay ve üzeriPil Bilgisi: 3 adet AAA (LR03) alkalin pil (dahildir).Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 15 cm x 22 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Elma Dişlik

  Fisher-Price Elma Dişlik

  Bebeğinizin özellikle diş çıkarma dönemlerinde en önemli yardımcısı ve arkadaşı Fisher Price Elma Dişlik olacak.       Fisher-Price Elma Dişlik, sevimli görünümünün yanında buz dolabında soğutulabilme özelliğiyle bebeğinizin diş çıkarma döneminde bebeğinizin çektiği sıkıntıları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.       İster soğuk ister oda sıcaklığında kullanılabilen Fisher Price Elma Dişlik, sağlığa zararsız materyallerden bebeklere özel olarak üretilmiş olduğundan dolayı bebeğiniz için güvenle tercih edebileceğiniz bir dişliktir. ,      Fisher-Price Elma Dişlik, halkası sayesinde bebek arabasına ya da çeşitli oyuncaklara asılabilir özelliktedir.       Kullanım öncesinde temiz bir nemli bezle silinmesi önerilmektedir.       Fisher-Price Elma Dişlik, 3. ayından itibaren bebeğiniz için tercih edebileceğiniz bir dişliktir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 14 cm x 20,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Mini Çiftlik Kitap

  Fisher-Price Mini Çiftlik Kitap

  Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, çocuklar ne kadar küçük yaştan itibaren kitaplarla haşır neşir olursa, kitap sevgileri o kadar iyi gelişiyor. Siz de çocuğunuza kitap sevgisini ta bebeklikten itibaren aşılamak istemez misiniz? Fisher Price Mini Çiftlik Kitap'ın rengarenk ve sevimli tasarımı, bebeklerin oldukça ilgisini çekerken her sayfasının farklı dokulardan kumaşlarla kaplı olması bebeklerin dokunma duyularını farkedip geliştirmelerini sağlıyor. Toplam 4 sayfadan oluşan Fisher-Price Mini Çiftlik Kitap, içerisinde bulunan sevimli hayvanlar ve sayfalarında bulunan parlak renk ve dokulardaki kumaşlarla bebekleri hayal dünyalarında eğlenceli bir çiftlik macerasına çıkarıyor. Çıngırak ve takma halkası da bulunan Fisher-Price Mini Çiftlik Kitap, sağlığa zararsız ve bebeklere özel olarak üretilmiştir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 16,5 cm x 23 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Kurabiye Kavanozu

  Fisher-Price Kurabiye Kavanozu

  Eğitici Kurabiye Kavanozu bebeklere hem şekilleri, hem de sayıları öğretir. Öğrenme ve müzik modu olmak üzere iki ayrı bölümden oluşur. Hangimodda olursa olsun bebek doğru şekli doğru delikten attığı zaman oşeklin ismini ya da üzerindeki sayıyı duyacaktır. Bebek kavanozun içineelini soktuğunda müzik çalar ve elini dışarı çıkarttığında da müzik durur. Yaş Grubu: 6 ay ve üzeriPil Bilgisi: 3 adet AA (LR6) alkalin pil (dahildir).Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 17,5 cm x 27,5 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Eğitici Laptop

  Fisher-Price Eğitici Laptop

  Fisher-Price Eğitici Laptop
  Temin Edilemiyor
 • Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  10 ay ve üzerindeki bebekler için tasarlanan Baby Clementoni Pense ’yi renkli ve ışıklı tasarımı sayesinde, bebeğiniz çok sevecek. Birbirinden farklı mekanik fonksiyonlarına ve ses efektlerine sahip olan pense şeklindeki interaktif oyuncak eğlenceli sesler çıkartıyor ve LED ışığı yanıyor. Tıpkı gerçek bir pense gibi açılıp kapanabilen oyuncak pense bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  Temin Edilemiyor
 • Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Fil Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni yavru fil görünümlü çıngırdağın, kulağını filin yüzüne kapatıp açarak saklambaç oynatarak çocuğunuzu eğlendirin. Yumuşak plastikten üretilen kulak ve ayaklar diş kaşımak için son derece uygundur. Yavru filin karın kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parça

  Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parça

  3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Çiftlik Evi Oyun Seti 18 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 18 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet traktör ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  Temin Edilemiyor
 • Disney Baby Minnie Mini Kamyonet (6AY+)

  Disney Baby Minnie Mini Kamyonet (6AY+)

  Bebekler, bu arabayı çok sevecek. Disney Baby Minnie Mini Kamyonet eğlenceli ses efektleri ve çıkarttığı sevimli melodiler ile hem sizin hem de sizin bebeğinizin büyük beğenisini kazanacak elektronik bir kamyonet. 6 aylık ve üzerindeki bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilen bu sevimli kamyonetin altında bulunan top, her yüzeyde hareket etmesini sağlıyor. Parlak ve canlı renkleri sayesinde bebeğinizin renk algısını harekete geçiren ve üzerinde Minnie Mouse karakterinin figürü bulunan kamyonet, dayanıklı plastikten üretilmiştir.
  Temin Edilemiyor