Dişlik Ve Çıngıraklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
57 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Fil Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni yavru fil görünümlü çıngırdağın, kulağını filin yüzüne kapatıp açarak saklambaç oynatarak çocuğunuzu eğlendirin. Yumuşak plastikten üretilen kulak ve ayaklar diş kaşımak için son derece uygundur. Yavru filin karın kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Fisher Price Mini Çiftlik Dişlik

  Fisher Price Mini Çiftlik Dişlik

  Bebeklerin en zorlu dönemi olan diş çıkarma dönemlerinde onlar rengarenk Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik ile tanıştırın! Üzerinde rengarenk sevimli hayvan figürleri bulunan Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik, minik civciv, sevimli at ve domuzcuk şeklinde üç farklı dişleme bölmesi içermektedir. Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik'in dişlik bölmeleriyle dişlerini rahatlatan bebekler, mavi atı çektikleri anda çalan müzikle eğlenceli oyunlar oynayacaklar. Takma halkası sayesinde bebek arabası, araba koltuğu, puset, yatak ve benzeri eşyalara da tutturulabilen Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik, bebeklerin en sevdiği oyuncağı olacak. 3 adet AG13 (LR44) düğme pil (dahildir) ile çalışan Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik, bebeklere özel olarak üretildiğinden, Fisher-Price güvencesiyle bebeğinize tercih edebileceğiniz neşe dolu bir oyuncak ve dişliktir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 16,5 cm x 23 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  24,99  TL
 • Fisher Price Müzikli Araba Dişlik

  Fisher Price Müzikli Araba Dişlik

  Dişlenebilir 3 anahtarı ve basıldığında müzik ve araba sesi çıkaran 2 düğmesi bebekleri çok eğlendirecekve rahatlatacak! Üzerindeki takma halkası sayesinde dişlik araba koltuğu, jimnastik merkezi, puset gibiistenilen yere takılabilir. Yaş Grubu: 0 ay ve üzeriPil Bilgisi: 3 adet AG13 (LR44) düğme pil (dahildir)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 14 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,99  TL
 • Baby Clementoni Zürafa Çıngırak

  Baby Clementoni Zürafa Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Zürafa Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Başı aşağıya ve yukarıya doğru hareket edebilen bu sevimli zürafanın tutma kolu ve boynuzları, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. Boyun kısmındaki toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak

  Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Koala/Maymun 2'si 1 Arada Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni çıngırdağın bir tarafından maymun bir tarafında ise koala bulunuyor. Yumuşak plastikten üretilen her iki kulak da diş kaşımak için son derece uygundur. Gövde kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak

  Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Tatlı küçük balığın yüzgeçleri, çizgileri ve tutma kolu, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. 3 adet rengarenk çıngırakları ile bebeklerin görme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda işitme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak

  Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Bu sevimli aslanın tutma kolu, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. 3 adet rengarenk çıngırakları ile bebeklerin görme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda işitme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH36

  Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH36

  Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH36
  9,99  TL
 • Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH38

  Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH38

  Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH38
  9,99  TL
 • Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH37

  Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH37

  Fisher-Price Eğitici Köpekçik Çıngırakğı DFH37
  9,99  TL
 • Fisher-Price Sevimli Hayvan Topları

  Fisher-Price Sevimli Hayvan Topları

  Sevimli Hayvan Topları 6 sempatik toptan oluşan bir set. Her top içerisinde farklı bir hayvan dost bulunur ve her biri kendi özgü bir ses çıkarır. Canlı renkler ve eğlenceli sesler bebeğin duyu gelişimine destek olur.
  24,99  TL
 • Fisher-Price Sevimli Arkadaşlar Çıngırak Seti

  Fisher-Price Sevimli Arkadaşlar Çıngırak Seti

  Sevimli Arkadaşlar Çıngırak Seti farklı kumaş dokularına sahip üç sevimli arkadaştan oluşur. Her karakterin kendi özgü bir çıngırak sesi bulunur. Canlı renkler, eğlenceli sesler ve farklı dokular bebeğin duyu gelişimini destekler.
  30,00  TL
 • Clementoni Baby Clementoni Renkli Anahtarlar (3Ay+)

  Clementoni Baby Clementoni Renkli Anahtarlar (3Ay+)

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Renkli Anahtarlar 'ın içerisinde 3 farklı renkte diş kaşıyıcısı yer alıyor. Baby Clementoni Renkli Anahtarlar, bebeğinizi el becerilerini geliştirme ve duyusal gelişimine yardımcı olmak için özel tasarlandı. Halka şeklinde tasarlanan anahtarlığı açarak dilediğinizde açabilir ve diş kaşıyışının sayılarını ya da yerlerini değiştirebilirsiniz.
  14,90  TL