Dişlik Ve Çıngıraklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
57 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Fisher-Price Panda Dişlik

  Fisher-Price Panda Dişlik

  Sevimli Panda Çıngırak bebeğin kolayca kavrayabileceği boyutta tasarlanmıştır. Yeşil halkada 5 çıngırak bulunur. Bebek salladıkça eğlenceli sesler duyulur. Canklı renkler ve çıkan sesler sayesinde bebek eğlenirken duyuları harekete geçer ve motor becerileri gelişir.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Elma Dişlik

  Fisher-Price Elma Dişlik

  Bebeğinizin özellikle diş çıkarma dönemlerinde en önemli yardımcısı ve arkadaşı Fisher Price Elma Dişlik olacak.       Fisher-Price Elma Dişlik, sevimli görünümünün yanında buz dolabında soğutulabilme özelliğiyle bebeğinizin diş çıkarma döneminde bebeğinizin çektiği sıkıntıları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.       İster soğuk ister oda sıcaklığında kullanılabilen Fisher Price Elma Dişlik, sağlığa zararsız materyallerden bebeklere özel olarak üretilmiş olduğundan dolayı bebeğiniz için güvenle tercih edebileceğiniz bir dişliktir. ,      Fisher-Price Elma Dişlik, halkası sayesinde bebek arabasına ya da çeşitli oyuncaklara asılabilir özelliktedir.       Kullanım öncesinde temiz bir nemli bezle silinmesi önerilmektedir.       Fisher-Price Elma Dişlik, 3. ayından itibaren bebeğiniz için tercih edebileceğiniz bir dişliktir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 14 cm x 20,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Fil Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni yavru fil görünümlü çıngırdağın, kulağını filin yüzüne kapatıp açarak saklambaç oynatarak çocuğunuzu eğlendirin. Yumuşak plastikten üretilen kulak ve ayaklar diş kaşımak için son derece uygundur. Yavru filin karın kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  Temin Edilemiyor
 • Bebeğimin İlk Çıngıraklı Topu 13 cm

  Bebeğimin İlk Çıngıraklı Topu 13 cm

  Bebeğimin İlk Çıngıraklı Topu 13 cm
  Temin Edilemiyor
 • Güneş Çıngırak

  Güneş Çıngırak

  Güneş Çıngırak
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Çıngıraklı Farecik

  Fisher-Price Çıngıraklı Farecik

  Fisher-Price Çıngıraklı Farecik
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Okyanus Sulu Denizatı Dişlik

  Fisher-Price Okyanus Sulu Denizatı Dişlik

  Okyanus Dişlik serisi bir denizatı ve balık içerir. Her ikisinde de bebeği eğlendirmekiçin değişik sesler çıkartan halkalarKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 9 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Okyanus Sulu Balık Dişlik

  Fisher-Price Okyanus Sulu Balık Dişlik

  Okyanus Dişlik serisi bir denizatı ve balık içerir. Her ikisinde de bebeği eğlendirmekiçin değişik sesler çıkartan halkalarKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4,5 cm x 9 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Eğlenceli Arkadaşım Zebra

  Fisher-Price Eğlenceli Arkadaşım Zebra

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher Price Eğlenceli Arkadaşım Zebra’yı bebekler de çok seviyor. Arkadaşım Zebra’nın üzerinde bulunan renkli çıngıraklar bebeğinizin rahatlıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Üzerindeki 5 farklı renkteki oyuncaklar, bebeğinizin dişlemesi için uygun olarak üretilmiştir. Canlı renkler ve yumuşak dokular bebeğinizin duyularını harekete geçirmeye yardımcı olur.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Kurbağa Dişlik

  Fisher-Price Kurbağa Dişlik

  Fisher-Price Kurbağa Dişlik
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Aslan Dişlik

  Fisher-Price Aslan Dişlik

  Fisher-Price Aslan Dişlik
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Timsah Dişlik

  Fisher-Price Timsah Dişlik

  Bebeğinizin özellikle diş çıkarma dönemlerinde en önemli yardımcısı ve arkadaşı Fisher-Price Timsah Dişlik olacak. Fisher Price Timsah Dişlik, sevimli görünümünün yanında buz dolabında soğutulabilme özelliğiyle bebeğinizin diş çıkarma döneminde bebeğinizin çektiği sıkıntıları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. İster soğuk ister oda sıcaklığında kullanılabilen Fisher-Price Timsah Dişlik , sağlığa zararsız materyallerden bebeklere özel olarak üretilmiş olduğundan dolayı bebeğiniz için güvenle tercih edebileceğiniz bir dişliktir. Fisher-Price Timsah Dişlik, tutma sapında bulunan 2 tıkırtılı boncuk sayesinde hem çıngırak hem de dişlik görevi görmektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 14 cm x 18 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik

  Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik

  Bebeklerin en zorlu dönemi olan diş çıkarma dönemlerinde onlar rengarenk Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik ile tanıştırın! Üzerinde rengarenk sevimli hayvan figürleri bulunan Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik, minik civciv, sevimli at ve domuzcuk şeklinde üç farklı dişleme bölmesi içermektedir. Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik'in dişlik bölmeleriyle dişlerini rahatlatan bebekler, mavi atı çektikleri anda çalan müzikle eğlenceli oyunlar oynayacaklar. Takma halkası sayesinde bebek arabası, araba koltuğu, puset, yatak ve benzeri eşyalara da tutturulabilen Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik, bebeklerin en sevdiği oyuncağı olacak. 3 adet AG13 (LR44) düğme pil (dahildir) ile çalışan Fisher-Price Mini Çiftlik Dişlik, bebeklere özel olarak üretildiğinden, Fisher-Price güvencesiyle bebeğinize tercih edebileceğiniz neşe dolu bir oyuncak ve dişliktir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 16,5 cm x 23 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Delüks Sulu Dişlik

  Fisher-Price Delüks Sulu Dişlik

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3 cm x 14 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Müzikli Araba Dişlik

  Fisher-Price Müzikli Araba Dişlik

  Dişlenebilir 3 anahtarı ve basıldığında müzik ve araba sesi çıkaran 2 düğmesi bebekleri çok eğlendirecekve rahatlatacak! Üzerindeki takma halkası sayesinde dişlik araba koltuğu, jimnastik merkezi, puset gibiistenilen yere takılabilir. Yaş Grubu: 0 ay ve üzeriPil Bilgisi: 3 adet AG13 (LR44) düğme pil (dahildir)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 14 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Tilki Çıngırak

  Fisher-Price Tilki Çıngırak

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher-Price’ın Tilki Çıngırak’ı bebekler de çok seviyor. Isırılabilir özellikte 5 farklı kulakçığı bulunan Tilki Çıngırak ’ın yumuşak kısmı bebeğin çıngırağı kolayca tutmasını sağlarken aynı zamanda tıkırtı sesleri sayesinde bebeğinizin işitme duyusunu gelişmesine yardımcı olur. Canlı renkler ve eğlenceli sesler bebeğinizin duyularını harekete geçirir.
  Temin Edilemiyor