Dişlik Ve Çıngıraklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
57 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Baby Clementoni Fil Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Fil Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni yavru fil görünümlü çıngırdağın, kulağını filin yüzüne kapatıp açarak saklambaç oynatarak çocuğunuzu eğlendirin. Yumuşak plastikten üretilen kulak ve ayaklar diş kaşımak için son derece uygundur. Yavru filin karın kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Zürafa Çıngırak

  Baby Clementoni Zürafa Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Zürafa Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Başı aşağıya ve yukarıya doğru hareket edebilen bu sevimli zürafanın tutma kolu ve boynuzları, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. Boyun kısmındaki toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak

  Baby Clementoni Koala Ve Maymun Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Koala/Maymun 2'si 1 Arada Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Diğer çıngırdaklardan çok daha farklı bir tasarıma sahip olan bu yepyeni çıngırdağın bir tarafından maymun bir tarafında ise koala bulunuyor. Yumuşak plastikten üretilen her iki kulak da diş kaşımak için son derece uygundur. Gövde kısmında yer alan toplar ses çıkartarak bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak

  Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Balık Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Tatlı küçük balığın yüzgeçleri, çizgileri ve tutma kolu, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. 3 adet rengarenk çıngırakları ile bebeklerin görme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda işitme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak

  Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Diş Kaşıyıcı Aslan Çıngırak annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcısı olacak. Bu sevimli aslanın tutma kolu, bebeğinizin ısırması için son derece güvenli ve yumuşak plastikten imal edilmiştir. 3 adet rengarenk çıngırakları ile bebeklerin görme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda işitme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  19,89  TL
 • Clementoni Baby Clementoni Renkli Anahtarlar (3Ay+)

  Clementoni Baby Clementoni Renkli Anahtarlar (3Ay+)

  Bebeklerin diş çıkartırken yaşadıkları zorlukları annelerden daha iyi kimse bilemez. Baby Clementoni Renkli Anahtarlar 'ın içerisinde 3 farklı renkte diş kaşıyıcısı yer alıyor. Baby Clementoni Renkli Anahtarlar, bebeğinizi el becerilerini geliştirme ve duyusal gelişimine yardımcı olmak için özel tasarlandı. Halka şeklinde tasarlanan anahtarlığı açarak dilediğinizde açabilir ve diş kaşıyışının sayılarını ya da yerlerini değiştirebilirsiniz.
  14,90  TL
 • Fisher-Price Panda Dişlik

  Fisher-Price Panda Dişlik

  Sevimli Panda Çıngırak bebeğin kolayca kavrayabileceği boyutta tasarlanmıştır. Yeşil halkada 5 çıngırak bulunur. Bebek salladıkça eğlenceli sesler duyulur. Canklı renkler ve çıkan sesler sayesinde bebek eğlenirken duyuları harekete geçer ve motor becerileri gelişir.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Elma Dişlik

  Fisher-Price Elma Dişlik

  Bebeğinizin özellikle diş çıkarma dönemlerinde en önemli yardımcısı ve arkadaşı Fisher Price Elma Dişlik olacak.       Fisher-Price Elma Dişlik, sevimli görünümünün yanında buz dolabında soğutulabilme özelliğiyle bebeğinizin diş çıkarma döneminde bebeğinizin çektiği sıkıntıları en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.       İster soğuk ister oda sıcaklığında kullanılabilen Fisher Price Elma Dişlik, sağlığa zararsız materyallerden bebeklere özel olarak üretilmiş olduğundan dolayı bebeğiniz için güvenle tercih edebileceğiniz bir dişliktir. ,      Fisher-Price Elma Dişlik, halkası sayesinde bebek arabasına ya da çeşitli oyuncaklara asılabilir özelliktedir.       Kullanım öncesinde temiz bir nemli bezle silinmesi önerilmektedir.       Fisher-Price Elma Dişlik, 3. ayından itibaren bebeğiniz için tercih edebileceğiniz bir dişliktir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 14 cm x 20,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Bebeğimin İlk Çıngıraklı Topu 13 cm

  Bebeğimin İlk Çıngıraklı Topu 13 cm

  Bebeğimin İlk Çıngıraklı Topu 13 cm
  Temin Edilemiyor
 • Güneş Çıngırak

  Güneş Çıngırak

  Güneş Çıngırak
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Çıngıraklı Farecik

  Fisher-Price Çıngıraklı Farecik

  Fisher-Price Çıngıraklı Farecik
  Temin Edilemiyor