Eğitici Bebek Oyuncakları

Yayınevi/Marka Cinsiyet    Yas   
110 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 7
 • Clementoni Oyna ve Öğren İnsan Vücudu

  Clementoni Oyna ve Öğren İnsan Vücudu

  İnsan vücudunun yapısını ve özelliklerini keşfetmek için eğlenceli bir oyun. Oyun, insan vücudunun adım adım keşfedilmesini sağlayan katmanlar şekilde dizilmiş üstüste yapbozlardan oluşur. Herbir puzzle katmanı insan vücudunun farklı bölümlerini öğretir; deri, organlar, iskelet,... Çocukların mantıksal, gözlemsel ve kavramsal becerilerini geliştirirken insan vücudunun temel unsurlarını öğretir.
  Temin Edilemiyor
 • Baby Clementoni Çalışma Tezgahı

  Baby Clementoni Çalışma Tezgahı

  Baby Clementoni Çalışma Tezgahı
  Temin Edilemiyor
 • Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Eğitici Laptop

  Fisher-Price Eğitici Laptop

  Fisher-Price Eğitici Laptop
  Temin Edilemiyor
 • Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  10 ay ve üzerindeki bebekler için tasarlanan Baby Clementoni Pense ’yi renkli ve ışıklı tasarımı sayesinde, bebeğiniz çok sevecek. Birbirinden farklı mekanik fonksiyonlarına ve ses efektlerine sahip olan pense şeklindeki interaktif oyuncak eğlenceli sesler çıkartıyor ve LED ışığı yanıyor. Tıpkı gerçek bir pense gibi açılıp kapanabilen oyuncak pense bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  Temin Edilemiyor
 • Dönmedolap Mama Sandalyesi Oyuncağım

  Dönmedolap Mama Sandalyesi Oyuncağım

  Dönmedolap Mama Sandalyesi Oyuncağım
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Eğitici Elektrik Süpürgesi (Türkçe)

  Fisher-Price Eğitici Elektrik Süpürgesi (Türkçe)

  Fisher-Price Eğitici Elektrik Süpürgesi (Türkçe)
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren Foto Fun Renkler

  Clementoni Oyna ve Öğren Foto Fun Renkler

  "Renkler"; temel renkleri tanımak, çocukların görsel ve algılama yeteneklerini geliştirmek için tamamı kendiliğinden düzeltici sisteme sahip birbirine geçmeli parçalardan oluşan eğlenceli bir oyundur. Tamamen yenilenmiş kutu boyutu, parlak kartlar ve muhteşem fotoğraf kalitesi. Okul öncesi çağdaki çocukların mantıksal ve grup içinde oyun oynama yeteneklerini, iletişim kabiliyetlerini geliştiren harika bir oyun.
  Temin Edilemiyor
 • Masal Kahramanları 6 Lı El Kuklası Seti

  Masal Kahramanları 6 Lı El Kuklası Seti

  Masal Kahramanları 6 Lı El Kuklası Seti
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Minnie Mouse Cupcake Oyun Seti

  Fisher-Price Minnie Mouse Cupcake Oyun Seti

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher-Price’ın Minnie Mouse Cupcake Oyun Seti ’ni çocuklar da çok seviyor. Çocuğunuz ile birlikte cupcake keyfi yapmak için sabırsızlanan Minnie Mouse Minnie Mouse Cupcake Oyun Seti ’nin içerisinde Minnie Mouse figürü, cupcake ve mutfak önlüğü bulunuyor. Çok güzel bir gün geçirmek isteyen Minnie’nin cupcake eğlencesine hazırlanması için gereken her şey bu setin içerisinde yer alıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı Türkçe

  Fisher-Price Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı Türkçe

  En sevilen Eğlen ve Öğren karakterleri bebeğinize sayı saymayı öğretiyor! Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı ile bebeğinizin en çok sevdiği Eğlen ve Öğren karakterleri, bebeğinize 1'den 10'a kadar saymayı öğretir. Bebeğiniz Eğitici Köpek'in hikayelerini duymak için sayfaları çevirir ve bu aktivite bebeğinizi gördüğü farklı objeleri saymaya teşvik eder. Bu aktivite sırasında bebeğiniz, güneş butonuna basarak güneşin ışıklarının yanmasını ve ışıkların hikaye eşliğinde yanıp sönmesini izleyebilir. Bu sevimli kitapta, en çok sevdiğiniz Eğlen ve Öğren karakterlerini göreceksiniz. Bu kitap, bebeğinize 1'den 10'a kadar saymayı ve objeleri birbiriyle ilişkilendirmeyi öğretir. Işıklı güneş ve eğlenceli sesler! Kolayca çevrilen sayfalar, bebeğinizin ince motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Bu kitap, bebeğinizin sebep-sonuç ilişkisini kavramasına yardımcı olur. Bu oyuncak iki adet AA pille çalışır. Yaş Sınırı: 6 - 36 Ay Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren Eğitici Köpekçik'e güvenebilirsiniz. Bebeğiniz Eğitici Köpekçik ve diğer sevimli Eğlen ve Öğren karakterleriyle gün boyu oynayarak yeni şeyler öğrenir. Bu kitap bebeğiniz için eğlence ve macera dolu bir dünya sunar. Bebeğiniz oyun oynarken sayıları, sayı saymayı ve günlük hayatın bir parçası olan nesnelerin adlarını öğrenir. Bebeğiniz güneş butonuna bastığında, güneşin ışıkları yanar ve hikaye boyunca ışıklar yanıp söner. Bu sevimli güneş yanıp sönerken bebeğiniz çok eğlenir. Kitabın sayfalarını bebeğiniz kolayca kavrar ve çevirebilir. Bebeğinizin gelişiminde yeni bir sayfa açın! Bu heyecan verici hikaye kitabı bebeğinizin sayıları, nesneleri ve renkleri eğlenceli ve interaktif bir şekilde öğrenmesine yardımcı olur. Bebeğiniz nesneleri parmağıyla işaret ederken ve kitabın sayfalarını çevirirken ince motor becerileri ile el-göz koordinasyonu devreye girer ve bu becerileri gelişir. Güneşin ışıklarının yanması ve yanıp sönmesi için güneşe basmak, bebeğinizin düşünme becerilerini geliştirmesine ve sebep-sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olur. Bebeğiniz büyüdükçe hikaye devam eder Bebeğiniz kitaba alışmaya başladıkça ondan sayabilecek nesneler bulmasını isteyebilirsiniz veya işaret ettiğiniz renklerin adını söylemesini isteyebilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Titreşimli Oyun Yastığı

  Fisher-Price Titreşimli Oyun Yastığı

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher Price Titreşimli Oyun Yastığı’nı bebekler de çok seviyor. Bebeğinizin oyun zamanı geldiğinde sakinleştirici titreşimler yayan bu oyun yastığı onun karın üzerinde ve oturarak oynaması için destek sağlar. Bebeğiniz karnının üzerinde oynarken bu yastıktan destek alarak gövdesini yukarı kaldırmaya çalışır ve bu şekilde kaba motor becerilerini geliştirir. Bağlanabilen oyuncaklar bebeğinizin kolaylıkla ulaşabileceği mesafededir ve istediğiniz başka oyuncakları bağlayabilmeniz için fazladan halkaları bulunur. Oyun setinin içerisinde kamyon, çıngıraklı Eğitici Köpekçik figürü ve birbirinden farklı üç renkli şekil bloğu yer alıyor. Bu oyun yastığı, 3 adet AA pille çalışır ve elektronik kısımları çıkararak çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Troublesome Truck Figür Oyuncak

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Troublesome Truck Figür Oyuncak

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Troublesome Truck Figür Oyuncak
  Temin Edilemiyor
 • Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Gator Figür Oyuncak

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Gator Figür Oyuncak

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Gator Figür Oyuncak
  Temin Edilemiyor
 • Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Victor Figür Oyuncak

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Victor Figür Oyuncak

  Fisher Price Thomas Ve Arkadaşları Victor Figür Oyuncak
  Temin Edilemiyor