Eğitici Bebek Oyuncakları

Yayınevi/Marka Cinsiyet    Yas   
110 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 7
 • Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm

  Kırmızı Başlıklı Kız Vinil El Kuklası 23 cm
  11,51  TL
 • Clementoni Disney Baby Renkli Kaplar

  Clementoni Disney Baby Renkli Kaplar

  Bebekler, rengârenk oyuncaklar ile oynamayı çok severler. Disney Baby Renkli Kaplar ’ı bebeğiniz çok sevecek. 6 aylık ve üzerindeki bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilen renkli kaplar, üst üste istiflenebilme özelliği ile bebeğinizin ilk yapı deneyimini kazanmasını sağlayacak. İstifleme fonksiyonu ile bebeğinizin el ve göz koordinasyonun yeteneğini ön plana çıkartan renkli kaplar, aynı zamanda bebeğinizi banyo keyfinde de yalnız bırakmayacak.
  29,90  TL
 • Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  Baby Clementoni Eğlenceli Pense

  10 ay ve üzerindeki bebekler için tasarlanan Baby Clementoni Pense ’yi renkli ve ışıklı tasarımı sayesinde, bebeğiniz çok sevecek. Birbirinden farklı mekanik fonksiyonlarına ve ses efektlerine sahip olan pense şeklindeki interaktif oyuncak eğlenceli sesler çıkartıyor ve LED ışığı yanıyor. Tıpkı gerçek bir pense gibi açılıp kapanabilen oyuncak pense bebeğinizin işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, aynı zamanda renkli tasarımı ile görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  29,90  TL
 • Mega Bloks Dans Eden Piyano ve Bloklar

  Mega Bloks Dans Eden Piyano ve Bloklar

  Mega Bloks Dans Eden Piyano ve Bloklar>, 1-5 yaş arasındaki çocuklar için üretilmiştir ve 10 parçadan oluşur. Çocuğunuz dilerse içerisinde önceden yüklenen şarkıları, hayvan seslerini dinleyebilir, isterse de ışıklı ve rengârenk tasarlanan düğmelere basarak notaları çalabilir. 3 adet C pil ile çalışan ses ve ışık fonksiyonları çocuğunuzun çok mu çok hoşuna gidecek.
  199,50  TL
 • Hello Kitty Bultak Figür Oyuncak

  Hello Kitty Bultak Figür Oyuncak

  Hello Kitty Bultak Figür Oyuncak
  74,51  TL
 • Hello Kitty Müzikli Hacı Yatmaz Oyun Seti

  Hello Kitty Müzikli Hacı Yatmaz Oyun Seti

  Hello Kitty Müzikli Hacı Yatmaz Oyun Seti
  64,50  TL
 • Hello Kitty Eğlenceli Çiftlik Oyun Seti

  Hello Kitty Eğlenceli Çiftlik Oyun Seti

  Hello Kitty Eğlenceli Çiftlik Oyun Seti
  79,90  TL
 • Disney Cinderella Figürlü Dönen Işık

  Disney Cinderella Figürlü Dönen Işık

          Disney prensesleri, kızları prenseslerin büyülü dünyasına davet ediyor.       Disney prenseslerinin her zaman ışıl ışıl ve büyülü bir dünyaları vardır. Onlar hem güzellikleriyle hem de iyilikleriyle pırıl pırıl parlarlar ve insanlara iyilik yaparak eğlenmeye bayılırlar. İşte Disney Cinderella Figürlü Dönen Işık, Sindrella hayranı kızlara bu eğlenceli ve ışıl ışıl dünyanın kapılarını aralıyor.       Disney Cinderella Figürlü Dönen Işık'ın kalp şeklindeki parlak taştan oluşan düğmesine basıldığında, Sindrella dönerek dans etmeye başlıyor. Sindrella dans etmeye başlar başlamaz da çevresindeki kalpler ışıl ışıl hem güzel prensesi hem de çevreyi aydınlatıyor. Tıpkı prenses masallarındaki gibi.       2 adet 1, 5 V AA pille çalışan Disney Cinderella Figürlü Dönen Işık, 3 yaşından itibaren Külkedisi hayranı kızların keyifle oynayacağı bir oyuncaktır.       Cinderella Figürlü Dönen Işık, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 9,5 cm x 23 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,50  TL
 • Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık

  Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık

        Disney prensesleri, kızları prenseslerin büyülü dünyasına davet ediyor.       Disney prenseslerinin her zaman ışıl ışıl ve büyülü bir dünyaları vardır. Onlar hem güzellikleriyle hem de iyilikleriyle pırıl pırıl parlıyor ve insanlara iyilik yaparak eğlenmeye bayılırlar.       İşte Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık, Pamuk Prenses hayranı kızlara bu eğlenceli ve ışıl ışıl dünyanın kapılarını aralıyor. Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık'ın kalp şeklindeki parlak taştan oluşan düğmesine basıldığında, Pamuk Prenses dönerek dans etmeye başlıyor.       Pamuk Prenses dans etmeye başlar başlamaz da çevresindeki kalpler ışıl ışıl hem güzel prensesi hem de çevreyi aydınlatıyor. Tıpkı prenses masallarındaki gibi.       2 adet 1, 5 V AA pille çalışan Disney Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık, 3 yaşından itibaren Pamuk Prenses hayranı kızların keyifle oynayacağı bir oyuncaktır. Pamuk Prenses Figürlü Dönen Işık, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.   Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa) Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 9,5 cm x 23 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  33,00  TL
 • Disney Pooh Figürlü Dönen Işık

  Disney Pooh Figürlü Dönen Işık

    Winnie the Pooh, çocukları rengarenk dünyasına davet ediyor! Winnie the Pooh ve arkadaşlarının her zaman renkli ve eğlenceli bir dünyaları vardır. Winnie çok sevdiği arkadaşlarıyla neşe dolu oyunlar oynamaya ve onlara iyilikler yapmaya bayılır. Disney Pooh Figürlü Dönen Işık da, çocuklara Winnie the Pooh'un ışıl ışıl dünyasının kapılarını aralıyor. Disney Pooh Figürlü Dönen Işık'ın kırmızı düğmesine basıldığında sevimli ayıcık Winnie dönerek dans etmeye başlıyor. Winnie the Pooh dans etmeye başlar başlamaz da çevresindeki arılar ışıl ışıl yanarak hem ayı Winne'yi hem de çevreyi aydınlatıyor. 2 adet 1, 5 V AA pille çalışan Disney Pooh Figürlü Dönen Işık, 3 yaşından itibaren Winne the Pooh hayranı çocukların keyifle oynayacağı bir oyuncaktır. Disney Pooh Figürlü Dönen Işık, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.   Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Winnie The Pooh: Çizgi filme adını veren Winnie the pooh iyi kalpli, obur, meraklı ve sevimli bir ayıdır. Winnie bal yemeyi çok sever. Evindeki bal kavanozları bittiğinde arı kovanına gidip bal alması gerekir. Ancak Winnie saf bir ayıdır. Bu yüzden arılarla mücadele etmesi de pek kolay olmaz. Tatlı bir şeyler yemek için sık sık Tavşan’ı ziyaret etmek zorunda kalır. O çok iyi kalpli bir ayı olduğu için olaylar hep onun istediği şekilde sonuçlanır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 10 cm x 24 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  33,00  TL
 • Disney Toy Story Buzz Figürlü Dönen Işık

  Disney Toy Story Buzz Figürlü Dönen Işık

    Buzz, herkesi neşeli bir Oyuncak Hikayesi'ne davet ediyor! Oyuncak Hikayesi'nin rengarenk dünyasına dahil olmaya ne dersiniz? Üstelik Buzz ile birlikte! Disney Toy Story Buzz Figürlü Dönen Işık'ın düğmesine bastığınızda Buzz da hareket etmeye başlıyor. O harekete başlar başlamaz çevresindeki gezegenler de tüm ışıltılarını yayarak dönmeye başlıyorlar. 3 yaşından itibaren Oyuncak Hikayesi severlerin keyifle oynayacağı Disney Toy Story Buzz Figürlü Dönen Işık, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.     Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 11 cm x 26,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,50  TL
 • Baby Clementoni Aktivite Masası

  Baby Clementoni Aktivite Masası

  10 ay ve üzerindeki bebekler için tasarlanan Baby Clementoni Aktivite Masası ’nı çocuğunuz çok sevecek. Bebeğinizin görme ve işitme duyusunu geliştirmek için tasarlanan masanın üzerinde birçok aktivite düğmesi yer alıyor. Sevimli aktivite masası bebeğinize harfleri, şekilleri ve renkleri öğretmek için özel olarak tasarlanmıştır. Masanın üzerinde 9 farklı düğmeden oluşan dokunmatik yüzey mevcuttur. Eğlenceli aktivite masası aynı zamanda bir müzik çalar ve bir piyano olabilir. Renkli kitap ile bebeğiniz, hayvan isimlerini ve harfleri öğrenir. Aktivite masası, aynı zamanda çocuğunuzun el becerileri ile birlikte hayal dünyasının ve yaratıcılığının da gelişmesine yardımcı oluyor.
  149,90  TL
 • Clementoni Disney Baby Minnie Cep Telefonu

  Clementoni Disney Baby Minnie Cep Telefonu

  6 ay ve üzerindeki bebekler için tasarlanan Disney Baby Minnie Cep Telefonu ’nu yepyeni parlak ve canlı renkli ve ışıklı tasarımını, bebeğiniz çok sevecek. Birbirinden farklı birçok interaktif aktiviteye sahip olan cep telefonunun üzerinde 3 boyutlu Minnie karakterinin figürü bulunuyor. Bebeğinizin neden-sonuç ilişkisi kurmasına yardımcı olacak olan bu cep telefonu aynı zamanda işitme duyusunu ve el becerilerini geliştirirken, renkli tasarımı ile de görme duyusunu da harekete geçirerek bebeğinizi eğlendiriyor.
  39,90  TL