Egzersiz Halı & Oyuncakları

Yayınevi/Marka Cinsiyet    Yas   
19 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 2
 • Fisher-Price Yürüme Arkadaşım Sevimli Fil

  Fisher-Price Yürüme Arkadaşım Sevimli Fil

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher Price Yürüme Arkadaşım Sevimli Fil’ini bebekler de çok seviyor. Bebeğiniz bu sevimli fil ile iterek yürüdüğünde, filin hortumundan toplar fırlıyor ve bebeğinizi yürümeye teşvik ediyor. Sevimli fil, bebeğinizin denge ve koordinasyonun gelişmesine yardımcı olur ve olaylar arasında neden sonuç ilişkisi kurmasını sağlar. Bağlanabilen oyuncaklar bebeğinizin kolaylıkla ulaşabileceği mesafededir ve istediğiniz başka oyuncakları bağlayabilmeniz için fazladan halkaları bulunur. Canlı renkler ve top fırlama sesleri, bebeğin gelişmekte olan görme ve işitme duyularını uyarır.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Neşeli Süpürge

  Fisher-Price Neşeli Süpürge

  Fisher-Price Neşeli Süpürge
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Konuşan Kaplan Yürüteç (Türkçe)

  Fisher-Price Konuşan Kaplan Yürüteç (Türkçe)

  Fisher-Price Konuşan Kaplan Yürüteç (Türkçe)
  Temin Edilemiyor
 • Thomas Yürüteç

  Thomas Yürüteç

  Fisher-Price® Thomas ve Arkadaşları Yürüme Arkadaşım Thomas Thomas ve Arkadaşları Yürüme Arkadaşım Thomas Fisher-Price'tan Yürüme Arkadaşım Thomas, klasik ve sevilen yürüme oyuncağı ile Thomas karakterini birleştiriyor. Tıpkı 1 numaralı mavi tren gibi şekillendirilmiş olan bu yürüme oyuncağıyla çocuğunuz Thomas'ı bir kol sayesinde iter. Thomas gittikçe içerisindeki renkli toplar hareket eder ve çocuğunuzu eğlendirip onun duyularını harekete geçirir. Bu oyuncağın sarı kol kısmı çıkarılabilir özelliktedir. Çocuğunuz kol kısmı çıkarıldığında, ideal boyutta tasarlanmış Thomas tren ile oynayabilir. Çocuğunuz Thomas'ı maceradan maceraya götürürken, eğlenceli ve hareketli bir oyun deneyimi yaşar. 12 Ay + Yürüme oyuncağı, tren Thomas şeklindedir Sarı kol kısmı ile Thomas'ı itme veya kolu çıkararak Thomas'la bir oyuncak tren olarak oynama olmak üzere iki oyun şekli bulunur. Çocuğunuz Thomas'ı ittiğinde, Thomas'ın içerisindeki toplar zıplar ve eğlenceli sesler çıkarır. Çocuğunuz bu setle birbirine bağlanabilen, motorlu Thomas ve Arkadaşları TrackMaster™ koleksiyonunu genişletir. Çocuğunuz bu setle birbirine bağlanabilen, motorlu Thomas ve Arkadaşları TrackMaster™ koleksiyonunu genişletir. Bu oyuncak, çocuğunuzu fiziksel aktiviteye teşvik eder. Thomas ve Arkadaşları serisine müthiş bir başlangıç olmakla beraber, çocuğunuzun oyuncak tren koleksiyonunu genişletmek için muhteşem bir oyuncaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Aktivite Arkadaşım Aslan

  Fisher-Price Aktivite Arkadaşım Aslan

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher-Price’ın Aktivite Arkadaşım Aslan’ını bebekler de çok seviyor. Bebeğinizi eğlendirmek için hazır bekleyen Aktivite Arkadaşım Aslan birbirinden farklı dokuları ve aynası ile bebeğinizin kendisini keşfetmesini sağlıyor. Aktivite Arkadaşım Aslan’ın çıngırak ve şıngırtılı topları bebeğinizin işitme duyusunu harekete geçirirken aynı zamanda dişiliği sayesinde de bebeğinizin acıyan diş etlerini rahatlatmaya yardımcı oluyor.
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Orkestra Jimnastik Merkezi

  Fisher-Price Orkestra Jimnastik Merkezi

  Fisher-Price Orkestra Jimnastik Merkezi
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price 3

  Fisher-Price 3"ü 1 Arada Araba Jimnastik Merkezi

  Fisher-Price 3"ü 1 Arada Araba Jimnastik Merkezi
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Melodili Yürüteç Zebra

  Fisher-Price Melodili Yürüteç Zebra

  Fisher-Price Melodili Zebra Yürüteç
  Temin Edilemiyor
 • Fisher-Price Piyanolu Jimnastik Merkezi

  Fisher-Price Piyanolu Jimnastik Merkezi

  Annelerin en büyük yardımcısı Fisher-Price’ın jimnastik merkezini bebekler de çok seviyor. Bebeğiniz hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine destek sağlayan Piyanolu Jimnastik Merkezi bir jimnastik merkezi olmasının yanı sıra aynı zamanda bebeğinizin ilk piyanosu oluyor. Jimnastik merkezinden çıkartılabilen piyano, dışarıda da kullanılabiliyor. Kısa ve uzun olmak üzere 2 farklı modu bulunan piyanonun uzun müziği 15 dakika sürüyor. Kısa mod ise bebeğin piyanoya vurması ile etkinleşiyor. Çıkarılabilen oyuncak barın üzerinde 5 farklı oyuncak yer alıyor ve bu oyuncaklar da çıkartılabiliyor.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Cat Kepçeli Yüreteç Kamyonu

  Mega Bloks Cat Kepçeli Yüreteç Kamyonu

  Mega blokstan yeni CAT oturaklı araç inşaat meraklısı küçükleri olanlar için son derece mükemmel. ön tarafında bulunan kontrol özellikli direksiyonu gerçek bir kamyonun çıkardığı sesleri taklit eder ve inşaat sahasına gitmek isteyen minikler için heyecan verici bir sürüş keyfi yaşatır. İnşaat meraklısı küçükler koltukları etrafında dönerek oynar kazıcı kolunu kontrol edip gerçek bir yükleyicide bulunan 10 adet CAT temalı bloğu kazıp çıkarabilir. Bu blokları ve daha fazlasını koltuğun altında bulunan saklama bölümünde depolayın, kazıcı kolunu yerleştirin böylece küçük traktör şoförünüz yeni görevlere atılmak üzere hazır olacaktır. Çocuğunuz CAT 3 ü 1 arada oturaklı araç ile gerçek bir inşaat işçisi gibi oynayabilecektir. 1-3 yaş arası aktif çocuklar için idealdir. Özellikler: • Direksiyon üzerinde bulunan kontrol paneli sayesinde ortaya çıkan gerçekçi kamyon sesleri • 360 derece dönebilen gerçek anlamda çalışan kazıcı küreğinin olduğu kazı makinası • 10 adet ilk inşaatçılar CAT temalı bloklar • İçinde yer alan blokların ve daha fazlasının depolanması için koltuğun altında bulunan saklama alanı
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Whirl'n'Twirl Ride On Pembe

  Mega Bloks Whirl'n'Twirl Ride On Pembe

  Mega bloks whirl’n twirl uğurböceği ile çocuğunuzundünyayı keşfine yardımcı olmak için ona ilk eğlenceli tekerlekli arkadaşını verin. Whirl’n twirl uğurböceğinin parlak renkleri, sevimli gülen yüzü çocuğunuzun kalbini hemen çalacak ve dostluğunu kazanacak. Whirl’n twirl uğurböceği ileri, geri ya da istediği herhangi bir yönde fırıl fırıl dönebileceği için küçük kızınıza etrafını keşfetme şansı verir. Sırrı küçük kızınıza dilediği gibi hareket etme özgürlüğü veren dört adet ağır yük tekerleğinde gizlidir. Whirl’n twirl parlak renkleri ve gülümseyen yüzüyle çocuğunuzun gözlerini parlatacak ve onun dostluğunu kazanacak. • uğurböceği görünümünde sağlam dış yüzey • Kolay tutulabilir geniş ön gidon • Dört adet ağır yük tekerleği 1-4 yaş arası çocuklar için uygundur lego inşaat seti, mega bloks, lego oyuncak, mega bloks oyuncak, lego oyuncakları Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 27 cm x 41 cm x 30 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega BloksWhirl'n'Twirl Ride On Kırmızı

  Mega BloksWhirl'n'Twirl Ride On Kırmızı

  Çocuğunuza ilk yarışçısını verin ve onu yeni arkadaşı mega bloks whirl’n twirl yarış arabası ile yarışırken, fırıl fırıl dönerken, patinaj yaparken izleyin. Whirl’n twirl yarış arabası küçük yarışçınıza ilk yarış arabası ile bitiş çizgisine ulaşma şansı verir. Whirl’n twirl parlak renkleri ve gülen yüzüyle çocuğunuzun gözlerini parlatacak ve onun dostluğunu kazanacak. Whirl’n twirl yarış arabasının sırrı çocuğunuzun ileri geri ya da istediği yönde hareket edebilmesine imkan veren dört adet ağır yük tekerinde saklıdır. Oyuncak Özellikleri : • Yarış arabası görünümünde sağlam dış yüzey • Kolay tutulabilir geniş ön gidon • Dört adet ağır yük tekerleği gülümseyen bir yüz 1-4 yaş arası çocuklar için uygundur lego inşaat seti, mega bloks, lego oyuncak, mega bloks oyuncak, lego oyuncakları Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 27 cm x 41 cm x 30 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Sesli ve Neşeli Bloklu İlk İtfaiye Arabam

  Mega Bloks Sesli ve Neşeli Bloklu İlk İtfaiye Arabam

  İşte küçük çocuklarınız için üç işlevli bir kamyon: Mega Bloks Sesli ve Neşeli Bloklu İlk İtfaiye Arabam! Bu ilk bakışta bir itfaiye aracı gibi görünen araç aslında, çocuğunuzun yürümesine yardımcı bir yürüteç, üzerine oturup ayaklarından güç alarak direksiyonu ile kontrol edebileceği bir araç ve oyunlarını neşelendirecek bir kamyon. Mega Bloks Sesli ve Neşeli Bloklu İlk İtfaiye Arabam ile oyuncak kamyon haliyle oynanabilmesinin dışında güvenli kilit sistemi sayesinde kamyonun kasası çocuğunuz için sırtını dayayacağı arkalık ya da yürürken dengesini sağlayabileceği bir tutacak olabiliyor. Üzerindeki direksiyonu sayesinde ön tekerlekleri kontrol edilebilen Mega Bloks Sesli ve Neşeli Bloklu İlk İtfaiye Arabam'ın itfaiye lambalarını yakmak ve siren sesini çıkarabilmek için de bir düğmesi bulunuyor.Güvenliği,kullanım kolaylığı, gerçekçi sesi ve capcanlı kırmızı rengiyle Mega Bloks Sesli ve Neşeli Bloklu İlk İtfaiye Arabam 1 yaşından itibaren çocukların vazgeçemediği oyun arkadaşı olacak. Kullanım Kılavuzu Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 60,5 cm x 34,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Mega Bloks Eğitici Yürüteç 3 Farklı Model

  Mega Bloks Mega Bloks Eğitici Yürüteç 3 Farklı Model

  İşte Mega Bloks'tan bebeklerin renkleri, şekilleri ve yürümeyi öğrenmelerine yardımcı olacak ve 3 farklı şekle girebilen Eğitici Yürüteç.       Sağlam yapısı ve bebeklerin rahatlıkla kavrayabileceği tutma yeri ile bebeklerin yürümeyi öğrenmelerinde güven verici arkadaşı olacak olan Mega Bloks Eğitici Yürüteç, yanında bulunan rengarenk bloklarıyla da farklı tasarımlara bürünebiliyor. Tekerlekleri ve tutma kolu sayesinde itilip çekilebiliyor ve bebeklerin yürümeyi öğrenme süreçlerine eğlence katıyor.       Mega Bloks Eğitici Yürüteç, bebeğinizin yürümeyi öğrenmesi sırasında itme ya da çekme pozisyonu alabilir. Yürümesi gelişince de Mega Blokslarını zevkle inşa edebileceği bir oyun alanına dönüşür.    9 aylıktan 36 aylığa kadar bebeklerin zevkle oynayacağı Mega Bloks Eğitici Yürüteç, 12 parça içerir ve tekerleklidir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 14 cm x 46 cm x 40 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor