İlk Lego Ve Bloklarım

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
52 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parça

  Clementoni Clemmy Plus Çiftlik Evi Soft Bloklar Oyun Seti 15 Parça

  3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Çiftlik Evi Oyun Seti 18 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 18 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet traktör ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

  Çocuklara sınırsız eğlence vadeden Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar, 60 parçadan oluşuyor ve bu oyun seti ile 1-5 yaş arasındaki çocukları eğlendirmeyi planlıyor. Çocukların hayal dünyaların inşa etmeleri için tasarlanan bu blok oyun seti, oyun süresi sona erdiğinde tamamen çevre dostu olan çantasına konularak bir sonraki eğlenceye kadar saklanabiliyor.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar çocuğunuza hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeleri için tasarlanmış bir blok oyun seti. 1-5 yaşa arasındaki çocuklar için tasarlanan oyun seti, 60 parçadan oluşuyor. Blokların tamamen doğa dostu özel çantası sayesinde, oyuncakları bir sonraki maceraya kadar saklamanız da çok kolay olacak.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti

  Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti

  Hayal dünyalarında sınır tanımayan çocukların, düşlerinde yarattıklarını gerçeğe dönüştürmeleri için üretilen Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti sayesinde çocuğunuzun her geçen gün motor becerilerinin daha gelişmiş olduğunun farkına varacaksınız. 1-5 yaş aralığındaki çocuklar için tasarlanan Eğitici Blok setinin içinde 160 parça bulunuyor. Ayrıca, doğa dostu olarak üretilen ve insan sağlığına tamamen zararsız olan çantası da oyun bittikten sonra blokları toplamanız için özel olarak üretilmiş.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Clemmy Plus Oyun Parkı Seti 15 Parça

  Clementoni Clemmy Plus Oyun Parkı Seti 15 Parça

  3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Oyun Parkı Seti 15 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 15 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun setinin içinde1 adet kaydırak, 1 adet atlıkarınca ve 1 adet de karakter bulunuyor. Bu oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  Temin Edilemiyor
 • Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

  Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

  6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 24 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan ve 3 adet de sempatik hayvan kahramandan oluşan oyun setinin içinde timsah, zürafa ve fil ile birlikte oyun sahnesi üzerinde resmedilmiş senaryo yer alıyor. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Oyun setinin içerisinde yer alan oyun sahnesinin üzerinde resmedilmiş senaryo ile çocuklar, minik dostları ile daha da keyifli oyunlar oynayabilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Bebeğinizin güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  Temin Edilemiyor
 • Clemmy Plus Çanta Blok Seti 30 Parça

  Clemmy Plus Çanta Blok Seti 30 Parça

  3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Plus Çanta Blok Seti 30 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 30 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan oluşan oyun seti ile artık çocuklar da hayal dünyalarında yarattıklarını gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. CLEMMY PLUS, birbirine geçen parçalarda en iyi performansı göstermek için çocukların ilk gerçek yapılarını oluşturmalarını sağlayacak. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Çocuğunuzun güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Orman Arkadaşları 18 Parça

  Mega Bloks Orman Arkadaşları 18 Parça

  Mega Bloks Orman Arkadaşları oyun seti ile çocuğunuza kendilerinin inşa edecekleri keyifli, yaratıcı ve eğitici bir ormanın kapılarını aralayın! Rengarenk renkli ve çeşitli hayvan resimlerinin bulunduğu Mega Blokslar ile ormanda yaşayan sevimli hayvanları oluştururken el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirecek çocuklar kendi yarattıkları oyun kahramanlarıyla çok eğlenecekler. 18 parçadan oluşan Mega Bloks Orman Arkadaşları oyun seti ile 1 yaşından itibaren çocuklar keyifle oynayacaklar. Ayrıca şeffaf çantası sayesinde parçalarını kaybolmadan güvenle saklayabilecek ve diledikleri her yere kolayca götürebilecekler.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 22 cm x 23,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Bahçe Arkadaşları 18 Parça

  Mega Bloks Bahçe Arkadaşları 18 Parça

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 22 cm x 23,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti 25 Parça

  Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti 25 Parça

  Geleceğin en yaratıcı mühendisleri Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti ile oynuyor!  Rengarenk Mega Bloks parçaları ile kendi çalışma tezgahlarını kendileri inşa edecek olan çocuklar, Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti'nde bulunan aletlerle çok iyi iş çıkaracaklar.  Oyun setinde bulunan Mega Bloks somun anahtarı, tornavida ve vida gerçek işlevleri gibi kullanılabilmekte ve Mega Blokslar, somun anahtarı ile takılıp çıkarılabilmektedir.   1 yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olan Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti toplam 25 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca Sempatik işçi şapkası biçimindeki kutu kapağı ve şefaf kutusu sayesinde parçaları kaybolmadan güvenle muhafaza edilebilmekte ve her yere kolayca götürülebilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 20 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Tiny'n Tuff Sarı Kamyon Oyun Seti

  Mega Bloks Tiny'n Tuff Sarı Kamyon Oyun Seti

  Harç karma kamyonunun ayrılabilir üç adet parçası vardır ve bu parçalar yerine kolayca monte edilebilir. Harç karma kamyonu, 1 ve 3 yaş arası çocuklara hitap etmektedir. Mega Bloks: Megabrand(önceki adıyla Megabloks) dünyada yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren bir oyuncak firmasıdır. Mega Bloks adı en populer ürünleri olan, çocuklar için tasarlanmış yapı bloklarından gelmektedir. Çocukları ve aileleri yaratıcılığa teşvik eden, yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Dünya çapında ileri gelen; Mega Bloks, RoseArt, Magnext ve Board Dudes markaları Megabrand çatısı altındadır. Okul öncesi çocuklara yönelik oyun setleri; 5-12 yaş erkek çocukları için geliştirilmiş inşaat oyuncakları ve oyun setleri; kız çocukları için el becerilerini geliştiren aktivite setleri; aileler için oyun ve puzzle’lardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Magnext adını verdikleri yeni bir teknolojisayesinde çocukların daha büyük, daha güçlü ve daha hızlı tasarımlar yaratmalarına olanak sağlamaktadırlar. Benzersiz şekilde yaratılmış parçalar daha detaylı ve büyütülebilen tasarımlar yapılmasına imkan tanıyor. Magnext’in birbirine kenetlenen manyetik parçaları daha güçlü yapılar dizayn etmeye destek veriyor. Üstelik Magnext; çocukların manyetik parçaları yutmasını engelleyen yeni nesil güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple parçalar daha büyük üretilmekte ve ağzı kapalı plastik ambalajlarda muhafaza edilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 10,5 cm x 9 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Tiny'n Tuff Araç Seti

  Mega Bloks Tiny'n Tuff Araç Seti

  Oyun seti 17 parçadan oluşmaktadır. Oyun setinin içerisinde; motorsiklet, helikopter ve araba bulunmaktadır. Mega Bloks: Megabrand(önceki adıyla Megabloks) dünyada yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteren bir oyuncak firmasıdır. Mega Bloks adı en populer ürünleri olan, çocuklar için tasarlanmış yapı bloklarından gelmektedir. Çocukları ve aileleri yaratıcılığa teşvik eden, yenilikçi, iyi dizayn edilmiş, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Dünya çapında ileri gelen; Mega Bloks, RoseArt, Magnext ve Board Dudes markaları Megabrand çatısı altındadır. Okul öncesi çocuklara yönelik oyun setleri; 5-12 yaş erkek çocukları için geliştirilmiş inşaat oyuncakları ve oyun setleri; kız çocukları için el becerilerini geliştiren aktivite setleri; aileler için oyun ve puzzle’lardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Magnext adını verdikleri yeni bir teknolojisayesinde çocukların daha büyük, daha güçlü ve daha hızlı tasarımlar yaratmalarına olanak sağlamaktadırlar. Benzersiz şekilde yaratılmış parçalar daha detaylı ve büyütülebilen tasarımlar yapılmasına imkan tanıyor. Magnext’in birbirine kenetlenen manyetik parçaları daha güçlü yapılar dizayn etmeye destek veriyor. Üstelik Magnext; çocukların manyetik parçaları yutmasını engelleyen yeni nesil güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple parçalar daha büyük üretilmekte ve ağzı kapalı plastik ambalajlarda muhafaza edilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12,5 cm x 12,5 cm x 30,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Minibüs

  Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Minibüs

  Çocuğunuzu  Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar ile hayal dünyalarında bitmez tükenmez bir yolculuğa çıkartın. Bu sevimli ve rengarenk otobüs, kendi başına bile çocukların oyunlarına renk katarken, oyun setine dahil olan Mega Blokslar ile de yaratıcı bir serüveni başlatıyor. Mega Blokslar, kimi zaman otobüste bulunan yükler yerine geçiyor kimi zaman da bambaşka tasarımları inşa etmeye yarıyor. Üstelik güler yüzlü otobüs şöförü figürü de çocukların oyunlarına neşe katıyor. 1 yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirirken hareketli parçaları sayesinde sebep sonuç ilişkisini de farketmelerini sağlayan Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar, 7 Mega Bloks parçası içeriyor. Ayrıca Mega Bloks parçaları otobüsün içine koyulabildiğinden, parçalar kaybolmadan ve güvenle saklanıp, rahatça taşınabiliyor.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 22 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Traktör

  Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Traktör

  Çocuğunuzu Mega Bloks Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar ile hayal dünyalarında bitmez tükenmez bir yolculuğa çıkartın. Bu sevimli ve rengarenk araba, kendi başına bile çocukların oyunlarına renk katarken, oyun setine dahil olan Mega Blokslar ile de yaratıcı bir serüveni başlatıyor. Mega Blokslar, kimi zaman arabada bulunan yükler yerine geçiyor kimi zaman da bambaşka tasarımları inşa etmeye yarıyor. Üstelik güler yüzlü şöför figürü de çocukların oyunlarına neşe katıyor. 1 yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirirken hareketli parçaları sayesinde nesneler arası sebep sonuç ilişkisini de farketmelerini sağlayan Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar, 7 Mega Bloks parçası içeriyor. Ayrıca Mega Bloks parçaları arabanın içine koyulabildiğinden, parçalar kaybolmadan ve güvenle saklanıp, rahatça taşınabiliyor. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 22 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Sonny Okul Servisi ve Renkli Bloklar

  Mega Bloks Sonny Okul Servisi ve Renkli Bloklar

          İşte çocukları gülen yüzüyle mutlu edecek okul servisi.       Canlı sarı renkli Sonnny Okul Servisi, tepesinden açılır ve içine rengarenk bloklar yerleştirilebilir. İstenirse renkli bloklar Sonny Okul Servisi'ne takılabilir ve bambaşka tasarımlar elde edilebilir.    Bırakın çocuğunuz kendi hayalindeki okul servisini yaratsın ve neşeli servis şöförüyle keyifli geziler yapsın.     Sonny Okul Servisi, yanında getirdiği renkli blokları, gülen yüzü ve çocukların küçük elleriyle kolayca kavranabilecek yumuşak köşeli tasarımıyla 1 ila 4 yaşındaki çocukların büyük zevkle oynayacakları bir oyuncak.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar

  Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar

  İşte çocukların kamyon koleksiyonlarına eklenebilecek sevimli ve renkli Mega Bloks Damperli Kamyon. Dylan Damperli Kamyon'un koskocaman gülümsemesi çocukları arkadaş canlısı bir şekilde karşılıyor ve çocuklar Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon ile oynamaktan çok mutlu oluyor. Çocukların küçücük elleriyle bile kolaylıkla kavrayabilecekleri ve oyunlarını güvenle oynayabilecekleri Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon'un sürücü koltuğunda sevimli ve güler yüzlü bir şöför oturur. 1 yaşından 4 yaşına dek çocukların güvenle oynayabilecekleri Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon oyun setinin içinde: 1 damperli kamyon 6 adet Mega Bloks bulunmaktadır Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor