İlk Lego Ve Bloklarım

Yaynevi/Marka Yas    Cinsiyet   
52 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça

  Çocuklara sınırsız eğlence vadeden Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar, 60 parçadan oluşuyor ve bu oyun seti ile 1-5 yaş arasındaki çocukları eğlendirmeyi planlıyor. Çocukların hayal dünyaların inşa etmeleri için tasarlanan bu blok oyun seti, oyun süresi sona erdiğinde tamamen çevre dostu olan çantasına konularak bir sonraki eğlenceye kadar saklanabiliyor.
  79,50  TL
 • Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar 60 Parça 8415

  Mega Bloks Çantalı Renkli Bloklar çocuğunuza hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeleri için tasarlanmış bir blok oyun seti. 1-5 yaşa arasındaki çocuklar için tasarlanan oyun seti, 60 parçadan oluşuyor. Blokların tamamen doğa dostu özel çantası sayesinde, oyuncakları bir sonraki maceraya kadar saklamanız da çok kolay olacak.
  87,50  TL
 • Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti

  Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti

  Hayal dünyalarında sınır tanımayan çocukların, düşlerinde yarattıklarını gerçeğe dönüştürmeleri için üretilen Mega Bloks Eğitici Bloklar Mega Boy 160 Parça Oyun Seti sayesinde çocuğunuzun her geçen gün motor becerilerinin daha gelişmiş olduğunun farkına varacaksınız. 1-5 yaş aralığındaki çocuklar için tasarlanan Eğitici Blok setinin içinde 160 parça bulunuyor. Ayrıca, doğa dostu olarak üretilen ve insan sağlığına tamamen zararsız olan çantası da oyun bittikten sonra blokları toplamanız için özel olarak üretilmiş.
  159,50  TL
 • Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

  Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça

  6 ay ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan Clemmy Çanta Blok Seti 24 Parça çocukların çok hoşuna gidecek. 24 parçalık yumuşak ve rengârenk bloktan ve 3 adet de sempatik hayvan kahramandan oluşan oyun setinin içinde timsah, zürafa ve fil ile birlikte oyun sahnesi üzerinde resmedilmiş senaryo yer alıyor. Bu oyun seti ile artık bebekler de hayal gücünü gerçek dünyada güvenli bir şekilde inşa edebilecek. Oyun setinin içerisinde yer alan oyun sahnesinin üzerinde resmedilmiş senaryo ile çocuklar, minik dostları ile daha da keyifli oyunlar oynayabilecek. Canlı renkleri ve yumuşak tasarımı ile bebeklere el ve göz koordinasyonunu birlikte kullanarak neden-sonuç ilişkisi kurmayı öğreten bu eğitici oyun seti, aynı zamanda duyularını da harekete geçirerek yeni keşifler yapmalarını sağlayacak. Bebeğinizin güvenliği için özel olarak tasarlanan yumuşak blok oyuncakların ve figürlerin hiçbiri kesinlikle toksik madde içermeyen ve hoş bir kokuya sahip olan malzeme kullanılarak üretilmiştir ve tamamı yıkanabilir.
  49,90  TL
 • Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti 25 Parça

  Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti 25 Parça

  Geleceğin en yaratıcı mühendisleri Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti ile oynuyor!  Rengarenk Mega Bloks parçaları ile kendi çalışma tezgahlarını kendileri inşa edecek olan çocuklar, Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti'nde bulunan aletlerle çok iyi iş çıkaracaklar.  Oyun setinde bulunan Mega Bloks somun anahtarı, tornavida ve vida gerçek işlevleri gibi kullanılabilmekte ve Mega Blokslar, somun anahtarı ile takılıp çıkarılabilmektedir.   1 yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olan Mega Bloks Tamirci Eğitici Oyun Seti toplam 25 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca Sempatik işçi şapkası biçimindeki kutu kapağı ve şefaf kutusu sayesinde parçaları kaybolmadan güvenle muhafaza edilebilmekte ve her yere kolayca götürülebilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 20 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  64,50  TL
 • Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Minibüs

  Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Minibüs

  Çocuğunuzu  Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar ile hayal dünyalarında bitmez tükenmez bir yolculuğa çıkartın. Bu sevimli ve rengarenk otobüs, kendi başına bile çocukların oyunlarına renk katarken, oyun setine dahil olan Mega Blokslar ile de yaratıcı bir serüveni başlatıyor. Mega Blokslar, kimi zaman otobüste bulunan yükler yerine geçiyor kimi zaman da bambaşka tasarımları inşa etmeye yarıyor. Üstelik güler yüzlü otobüs şöförü figürü de çocukların oyunlarına neşe katıyor. 1 yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirirken hareketli parçaları sayesinde sebep sonuç ilişkisini de farketmelerini sağlayan Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar, 7 Mega Bloks parçası içeriyor. Ayrıca Mega Bloks parçaları otobüsün içine koyulabildiğinden, parçalar kaybolmadan ve güvenle saklanıp, rahatça taşınabiliyor.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 16 cm x 22 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,90  TL
 • Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Traktör

  Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar Traktör

  Çocuğunuzu Mega Bloks Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar ile hayal dünyalarında bitmez tükenmez bir yolculuğa çıkartın. Bu sevimli ve rengarenk araba, kendi başına bile çocukların oyunlarına renk katarken, oyun setine dahil olan Mega Blokslar ile de yaratıcı bir serüveni başlatıyor. Mega Blokslar, kimi zaman arabada bulunan yükler yerine geçiyor kimi zaman da bambaşka tasarımları inşa etmeye yarıyor. Üstelik güler yüzlü şöför figürü de çocukların oyunlarına neşe katıyor. 1 yaşından itibaren çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirirken hareketli parçaları sayesinde nesneler arası sebep sonuç ilişkisini de farketmelerini sağlayan Mega Bloks Araçlar Ve Renkli Bloklar, 7 Mega Bloks parçası içeriyor. Ayrıca Mega Bloks parçaları arabanın içine koyulabildiğinden, parçalar kaybolmadan ve güvenle saklanıp, rahatça taşınabiliyor. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 22 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  49,90  TL
 • Mega Bloks Sonny Okul Servisi ve Renkli Bloklar

  Mega Bloks Sonny Okul Servisi ve Renkli Bloklar

          İşte çocukları gülen yüzüyle mutlu edecek okul servisi.       Canlı sarı renkli Sonnny Okul Servisi, tepesinden açılır ve içine rengarenk bloklar yerleştirilebilir. İstenirse renkli bloklar Sonny Okul Servisi'ne takılabilir ve bambaşka tasarımlar elde edilebilir.    Bırakın çocuğunuz kendi hayalindeki okul servisini yaratsın ve neşeli servis şöförüyle keyifli geziler yapsın.     Sonny Okul Servisi, yanında getirdiği renkli blokları, gülen yüzü ve çocukların küçük elleriyle kolayca kavranabilecek yumuşak köşeli tasarımıyla 1 ila 4 yaşındaki çocukların büyük zevkle oynayacakları bir oyuncak.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  54,50  TL
 • Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar

  Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar

  İşte çocukların kamyon koleksiyonlarına eklenebilecek sevimli ve renkli Mega Bloks Damperli Kamyon. Dylan Damperli Kamyon'un koskocaman gülümsemesi çocukları arkadaş canlısı bir şekilde karşılıyor ve çocuklar Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon ile oynamaktan çok mutlu oluyor. Çocukların küçücük elleriyle bile kolaylıkla kavrayabilecekleri ve oyunlarını güvenle oynayabilecekleri Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon'un sürücü koltuğunda sevimli ve güler yüzlü bir şöför oturur. 1 yaşından 4 yaşına dek çocukların güvenle oynayabilecekleri Mega Bloks Dylan Damperli Kamyon oyun setinin içinde: 1 damperli kamyon 6 adet Mega Bloks bulunmaktadır Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  54,50  TL
 • Mega Bloks 100 Parça Tube Oyun Seti

  Mega Bloks 100 Parça Tube Oyun Seti

  İşte geleceğin tasarımcılarının hayal güçlerini ve el becerilerini en eğlenceli biçimde geliştirecek ve neşe dolu oyunlar oynamalarını sağlayacak Mega Bloks 100 parça Tube Seti!   Tam 100 tane rengarenk Mega Bloks Tube parçası ile çocuklar yaratıcılıklarını ve el becerilerini 1 yaşından itibaren geliştirmeye başlayacak ve hayallerindeki kahramanları inşa ederek oyunlarına neşe katacaklar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 17 cm x 15,5 cm x 92 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  99,50  TL
 • Mega Bloks Eğitici Bloklar

  Mega Bloks Eğitici Bloklar

  İşte çocuğunuza renkleri ve sayıları öğretirken içindeki tasarımcıyı da keşfedebileceğiniz Mega Bloks Eğitici Bloklar! Canlı renklerdeki 30 bloktan oluşan Mega Bloks Eğitici Bloklar ile çocuğunuz hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken çok eğlenecek. Üstelik eğlenirken de renkleri, sayıları, harfleri ve hayvanları öğrenecek. Size de onun birbirinden ilginç tasarımlarını zevkle izlemek düşecek.  1 yaşından itibaren çocukların keyifle oynayacağı Mega Bloks Eğitici Bloklar'ın, çantası sayesinde parçalarını kaybolmadan güvenle saklayabilecek ve dilediğiniz her yere kolayca götürebileceksiniz. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 22 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  54,50  TL
 • Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar

  Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar

        İşte bebeklerin yeni neşe kaynağı: Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar!       Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar oyun seti, 1 yaşından itibaren çocukların, renk, sayı ve şekilleri öğrenmelerine yardımcı olurken, rengarenk Mega Bloks parçalarıyla da el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerini sağlıyor.       Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar, üzerinde sayılar yazan ve üst üste monte edilebilen capcanlı renklerdeki daire, piramid, küp, altıgen ve yıldız şekilleri; oyun setinin üzerindeki çıngırağı ve Mega Bloks parçaları ile çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi için özel olarak tasarlanmıştır.       Mega Bloks Çıngıraklı Neşeli Bloklar, sağlığa zararsız plastik malzemesi ve yumuşak köşeleriyle, bebekler için özel olarak tasarlanmıştır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10,5 cm x 17 cm x 29 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  44,00  TL
 • Mega Bloks Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar Oyun Seti

  Mega Bloks Damperli Kamyon Ve Renkli Bloklar Oyun Seti

        İşte,çocukların yepyeni ve sevimli arkadaşı Mega Bloks Damperli Kamyon!       Sevimli bakışları ve gülümsemesiyle çocukların bu sevimli kamyonla oynama istekleri hiç mi hiç geçmeyecek. Zira capcanlı renkelere sahip olan Mega Bloks Damperli Kamyon, üst kısmındaki direksiyonu sayesinde yönlendirilebiliyor ve yan tarafındaki tutma koluyla da kasasını boşaltabiliyor.       Kasasında 10 adet rengarenk Mega Bloks parçaları da getiren Mega Bloks Damperli Kamyon, 1 ila 5 yaşındaki çocukların yaratıcılıklarını ve el becerilerini eğlenceli oyunlarla geliştirebilmelerini sağlıyor.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 21 cm x 35 cm x 29 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  109,50  TL
 • Mega Bloks Cat Bloklu Kamyon 7 Parça

  Mega Bloks Cat Bloklu Kamyon 7 Parça

  Mega bloks CAT Lil damperli kamyonu inşaat alanına çakıl bırakıyor. Güçlü tekerlekleri ve gerçek boşaltma hareketi ile bu parlak sarı kamyon taşıma ve inşaat yaparken eğlenmeyi garanti ediyor. Mega bloks CAT Lil damperli kamyon büyük fikirleri olan küçük ustalar için son derece mükemmel. Oyuncak Özellikleri: • Gerçek bir damperli kamyon gibi çalışan CAT gerçekçi kamyon • Bir adet figür ve altı adet yapı bloğu • Daha fazla eğlence için diğer mega bloks CAT araçları ile birlikte kullan. 1-5 yaş arası çocuklar için uygundur. lego inşaat seti, mega bloks, lego oyuncak, mega bloks oyuncak, cat oyuncak
  59,50  TL
 • Mega Bloks Eğitici Bloklar Büyük Boy Oyun Seti

  Mega Bloks Eğitici Bloklar Büyük Boy Oyun Seti

  İşte çocuğunuzun içindeki tasarımcıyı küçük yaştan keşfetmeniz için Mega Bloks Çantalı ve Renkli Bloklar! Canlı renklerdeki 70 bloktan oluşan Mega Bloks Eğitici Bloklar Büyük Boy Oyun Seti ile yaptığı komik suratlı hayvanlar ve ilginç tasarımlarla çocuğunuz hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken çok eğlenecek. Size de onun birbirinden ilginç tasarımlarını zevkle izlemek düşecek. 1 yaşından itibaren çocuklar Renkli Bloklar ile keyifle oynayacağı gibi, Renkli Bloklar'ın çantası sayesinde parçalarını kaybolmadan güvenle saklayabilecek ve diledikleri her yere kolayca götürebilecekler.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12 cm x 28 cm x 37 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  99,50  TL
 • Mega Bloks Çiftlik Oyun Seti

  Mega Bloks Çiftlik Oyun Seti

        Çocuklar hayallerini Mega Bloks Çiftlik oyun seti ile gerçeğe dönüştürüyorlar.       95 rengarenk Mega Bloks parçasından meydana gelen Mega Bloks Çiftlik Oyun Seti'nde bulunan güler yüzlü çiftçi; onun sevimli hayvanları inek, kuzu ve tavuk ile eğlenceli ve yaratıcılık dolu oyunlar oynayacak olan çocuklar Mega Bloks Çiftlik oyun setinden vazgeçemeyecekler. Üstelik Mega Bloks Çiftlik Oyun Seti'nin özel kutusu sayesinde, oyunları bittiğinde Mega Blokslarını kaybolmadan saklayabilecekler.       1 yaşından itibaren çocukların güvenle oynayacakları Mega Bloks Çiftlik oyun seti, çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olurken nesneler arası parça bütün ilişkisini de farketmelerine yardımcı olur.       95 parçadan oluşan Mega Bloks Çiftlik Oyun Seti'nde,       1 Mega Bloks çiftçi figürü       1 Mega Bloks inek figürü       1 Mega Bloks tavuk figürü       1 Mega Bloks kuzu figürü       1 Mega Bloks traktör       Çiftlik ve bahçe inşa etmek için özel Mega Bloks parçaları bulunmaktadır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 36 cm x 54 cm x 38 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  219,50  TL