Yapboz Ve Puzzlelar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
13 öğeden 1-13 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Clementoni Interactive Quiz Puzzle Yarışması Disney Prenses 35 Parça

  Clementoni Interactive Quiz Puzzle Yarışması Disney Prenses 35 Parça

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Interactive Quiz Puzzle Yarışması Princess , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Interactive Quiz Puzzle Yarışması Princess aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 12 farklı eğlenceli oyun aktivitesine sahip olan ve 15 adet birleştirme kartının yer aldığı oyun setinin içerisinde aynı zamanda 100’den fazla test 35 büyük yapboz yer alıyor. 3 yaş ve üzerindeki çocuklara aşamalı olarak renkleri, şekilleri, kelimeleri, ilk sayıları ve miktarları okul öncesi temel bilgileri öğreten oyun setinin içerisinde bir de Princess’in elektronik bir kalemi yer alıyor. Her doğru cevapta, elektronik kalemin ışığı yanıp sönüyor ve ses çıkartıyor.
  34,90  TL
 • Clementoni Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Disney Planes

  Clementoni Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Disney Planes

  Okul öncesi çocukların eğitimine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanan Edukıt Eğitim Seti, çocuklara eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları, yapbozlar onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Planes aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve içerisinde 32 adet hafıza kartı, 28 eşleştirme kartı, 6 adet de küp puzzle ve 30 parça çocuk yapbozu yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  39,90  TL
 • Clementoni Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Minnie Mouse

  Clementoni Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Minnie Mouse

  Okul öncesi çocukların eğitimine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanan Edukıt Eğitim Seti, çocuklara eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları, yapbozlar onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Minnie aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve içerisinde 32 adet hafıza kartı, 28 eşleştirme kartı, 6 adet de küp puzzle ve 30 parça çocuk yapbozu yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  39,90  TL
 • Clementoni Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Disney Princess

  Clementoni Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Disney Princess

  Okul öncesi çocukların eğitimine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanan Edukıt Eğitim Seti, çocuklara eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları, yapbozlar onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Princess aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve içerisinde 32 adet hafıza kartı, 28 eşleştirme kartı, 6 adet de küp puzzle ve 30 parça çocuk yapbozu yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  39,90  TL
 • Clementoni Interactive Quiz Puzzle Yarışması Minnie Mouse 35 Parça

  Clementoni Interactive Quiz Puzzle Yarışması Minnie Mouse 35 Parça

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Interactive Quiz Puzzle Yarışması Princess , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Interactive Quiz Puzzle Yarışması Princess aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 12 farklı eğlenceli oyun aktivitesine sahip olan ve 15 adet birleştirme kartının yer aldığı oyun setinin içerisinde aynı zamanda 100’den fazla test ve 35 büyük yapboz yer alıyor. 3 yaş ve üzerindeki çocuklara aşamalı olarak renkleri, şekilleri, kelimeleri, ilk sayıları ve miktarları okul öncesi temel bilgileri öğreten oyun setinin içerisinde bir de Princess’in elektronik bir kalemi yer alıyor. Her doğru cevapta, elektronik kalemin ışığı yanıp sönüyor ve ses çıkartıyor.
  Temin Edilemiyor
 • EDUKIT EĞİTİM SETİ 4

  EDUKIT EĞİTİM SETİ 4"Ü 1 ARADA SOPHIA

  Okul öncesi çocukların eğitimine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanan Edukıt Eğitim Seti, çocuklara eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları, yapbozlar onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Sophia aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve içerisinde 32 adet hafıza kartı, 28 eşleştirme kartı, 6 adet de küp puzzle ve 30 parça çocuk yapbozu yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Ahşap 3D Vahşi Hayvanlar Yapboz

  Ahşap 3D Vahşi Hayvanlar Yapboz

  Ahşap 3D Vahşi Hayvanlar Yapboz
  Temin Edilemiyor
 • Ahşap Ulaşım Araçları Yapboz

  Ahşap Ulaşım Araçları Yapboz

  Ahşap Ulaşım Araçları Yapboz
  Temin Edilemiyor
 • Ahşap Moda Giyinme Yapboz Oyunu

  Ahşap Moda Giyinme Yapboz Oyunu

  Ahşap Moda Giyinme Yapboz Oyunu
  Temin Edilemiyor
 • Pilaj Ahşap Puzzle 6 Parça Model 2

  Pilaj Ahşap Puzzle 6 Parça Model 2

  Plaj Ahşap Puzzle 6 Parça Model 2
  Temin Edilemiyor
 • İnşaat Eşyaları Ahşap Puzzle 6 Parça

  İnşaat Eşyaları Ahşap Puzzle 6 Parça

  İnşaat Eşyaları Ahşap Puzzle 6 Parça
  Temin Edilemiyor
 • Okul Eşyaları Ahşap Puzzle 6 Parça

  Okul Eşyaları Ahşap Puzzle 6 Parça

  Okul Eşyaları Ahşap Puzzle 6 Parça
  Temin Edilemiyor
 • Lunapark Ahşap Puzzle 6 Parça

  Lunapark Ahşap Puzzle 6 Parça

  Lunapark Ahşap Puzzle 6 Parça
  Temin Edilemiyor