Eğitici Oyun Setleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
153 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 10
 • Crayola Keçeli Kumaş Boyama Kalemi

  Crayola Keçeli Kumaş Boyama Kalemi

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 14 cm x 10,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  17,90  TL
 • Clementoni Oyna ve Öğren Eğitim Seti 10 in 1

  Clementoni Oyna ve Öğren Eğitim Seti 10 in 1

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Eğitim Seti 10'u 1 Arada , çocukları hem eğlendirmeyi hem de öğretmeyi amaçlıyor. Çocuklara günlük faaliyetler üzerinden saati öğreterek hafızalarını güçlendirmeyi hedefleyen Oyna ve Öğren Eğitim Seti 10'u 1 Arada , aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan oyun setinin içerisinde çok sayıda puzzle kartı bulunuyor. Puzzle kartları, çocukların şekiller, renkler, sayılar, miktarlar ve mantıksal eşleştirmeler ve dünyaya ilişkin ilk keşifler gibi okul öncesi eğitimin temel kavramlarını öğrenmesine yardımcı olur.
  34,90  TL
 • Crayola Hayvanlar Alemi Çizim Öğrenim Seti

  Crayola Hayvanlar Alemi Çizim Öğrenim Seti

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 22 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  29,50  TL
 • Clementoni Disney Frozen Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada

  Clementoni Disney Frozen Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada

  Okul öncesi çocukların eğitimine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanan Edukıt Eğitim Seti, çocuklara eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Birbirinden eğlenceli ve rengârenk resimlerin basılı olduğu hafıza kartları, yapbozlar onların zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Edukit Eğitim Seti 4'ü 1 Arada Frozen aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanan ve içerisinde 32 adet hafıza kartı, 28 eşleştirme kartı, 6 adet de küp puzzle ve 30 parça çocuk yapbozu yer aldığı bu eğitici oyun seti, çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını sağlıyor.
  39,90  TL
 • Quizzy Bilgi Yarışması Frozen (3-6YAŞ)

  Quizzy Bilgi Yarışması Frozen (3-6YAŞ)

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Quizzy Bilgi Yarışması Frozen , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Çocukların hafızasını güçlendiren Quizzy Bilgi Yarışması Frozen aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. 24 eğlenceli aktiviteye sahip olan 12 adet kartın yer aldığı oyun setinin içerisinde aynı zamanda 200’den fazla test yer alıyor. 3 yaş ve üzerindeki çocuklara aşamalı olarak renkleri, şekilleri, kelimeleri, ilk sayıları ve miktarları okul öncesi temel bilgileri öğreten oyun setinin içerisinde bir de Frozen’ın elektronik bir kalemi yer alıyor. Her doğru cevapta, elektronik kalemin ışığı yanıp sönüyor ve ses çıkartıyor.
  29,90  TL
 • Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Piranha

  Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Piranha

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - Similodon (Floresan) , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Korkunç Pirana’nın korkunç iskeletinin gömülü parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar benzerini hiçbir yerde görmediğiniz, karanlıkta parlayan korkunç piranayı keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  29,90  TL
 • Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Triceratops

  Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Triceratops

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - Triceratops (Floresan) , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Kretase Çağı'nın dev otoburu Triceratops’un korkunç iskeletini gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar benzerini hiçbir yerde görmediğiniz, karanlıkta parlayan korkunç dinozoru keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  29,90  TL
 • İlk Keşif Seti - Elektrik (7YAŞ+)

  İlk Keşif Seti - Elektrik (7YAŞ+)

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan İlk Keşif Seti - Elektrik , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Tarihte ilk kez elektrik enerjisi üreten dinamo olan Alessandro Volta'nın pilini bir araya getirmenin keyfini sürün. Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan modern bataryanın temelini ve kablosuz çalışan elektrikli cihazların işletim mekanizmalarının temelini oluşturan Volta’nın pili ile siz de esrarengiz dünyanın bir parçası olun. Oyun setinin içerisinde yer alan hafıza kartları ile oynayarak hem en çok bilinen elektrik bilgilerini hem de birçok bilimsel kavram ve terimi resimli kartlar ile öğrenin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde artık siz de birçok jeolojik araştırmalara, incelemelere imza atabilir ve geleceğin bilim adamı olabilirsiniz.
  29,90  TL
 • İlk Keşif Seti - Fizik ve Yerçekimi (7YAŞ+)

  İlk Keşif Seti - Fizik ve Yerçekimi (7YAŞ+)

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan İlk Keşif Seti - Fizik ve Yerçekimi , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan bilimsel ekipman sayesinde yerçekimin gücünü siz de ölçümleyin ve çalışırken eğlencenin tadına varın. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde artık siz de birçok araştırma ve inceleme yapabilecek ve bildiğiniz pek çok gerçeğin fizik ile olan ilişkisini keşfedebileceksiniz.
  29,90  TL
 • Clementoni Oyna ve Öğren Dinozor Tombala

  Clementoni Oyna ve Öğren Dinozor Tombala

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Dinozor Tombala , çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Çocuklara günlük faaliyetler üzerinden saati öğreterek hafızalarını güçlendirmeyi hedefleyen Oyna ve Öğren Dinozor Tombala seti, aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan oyun setinin içerisinde birçok farklı dinozor kartı yer alıyor. Tarih öncesinde yaşayan bu dev hayvanların birbirinden farklı cinslerini, isimlerini ve özelliklerini anlatan eğitici oyun kartları çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve el-göz koordinasyonunu kurmasını sağlayacak.
  22,90  TL
 • Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti -Mamut

  Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti -Mamut

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - T-Rex (Floresan), çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Tarih öncesinde kalan Tyrannosaurus rex'in gömülü iskelet parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar başka bir örneği görülmemiş karanlıkta parlayan korkunç dinozoru keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  29,90  TL
 • Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti Similodon

  Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti Similodon

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - Similodon (Floresan) , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Kılıç Dişli Kaplan’ın gömülü iskelet parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar benzerini hiçbir yerde görmediğiniz, karanlıkta parlayan korkunç kaplanını keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  29,90  TL
 • Clementoni Deney Seti Astronomi Laboratuvarı

  Clementoni Deney Seti Astronomi Laboratuvarı

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Deney Seti - Astronomi Laboratuvarı , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan 3 boyutlu mekanik gökyüzü modeli ile gökyüzünde yaşanan hareketleri siz de kolaylıkla canlandırabilir, güneş sisteminde heyecanlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için oyun setinin içerisinde yer alan fırça ve boyaları kullanarak gezegen modellerini boyayabilir ve eşsiz bir görünüme sahip güneş sisteminin yapbozunu bir araya getirebilirsiniz.
  49,90  TL
 • Clementoni Deney Seti Meteoroloji İstasyonu

  Clementoni Deney Seti Meteoroloji İstasyonu

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Deney Seti - Hava Durumu İstasyonu , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan eksiksiz meteoroloji istasyonu ile atmosferik olayları gözlemleme ve doğa ve iklim olaylarını inceleme fırsatı bulacaksınız. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için oyun setinin içerisinde bulunan özel bilim ekipmanlarını kullanarak gerçek bir bilim adamı olmak ve tıpkı bir meteorolog gibi aktiviteleri uygulamak için bu set tam da size göre...
  49,90  TL
 • Crayola Süper Sanat Seti Sarı Kutu

  Crayola Süper Sanat Seti Sarı Kutu

  Bu havalı taşıma çantası, evde ya da dışarıda eğlenebilmeniz için en sevdiğiniz Crayola sanat malzemeleriyle doldu. İçerisinde 8 mum boya, 12 mini tema,  12 renkli kurşun kalem, 5'li sulu boya kutusu, 4 sticker sayfası , 1 karton üzerinde harfler, 1 boya fırçası , 1 silgi,1 cetvel bulunmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 33 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,90  TL
 • Crayola Süper Sanat Seti Yeşil Kutu

  Crayola Süper Sanat Seti Yeşil Kutu

  Bu havalı taşıma çantası, evde ya da dışarıda eğlenebilmeniz için en sevdiğiniz Crayola sanat malzemeleriyle doldu. İçerisinde 8 mum boya, 12 mini tema,  12 renkli kurşun kalem, 5'li sulu boya kutusu, 4 sticker sayfası , 1 karton üzerinde harfler, 1 boya fırçası , 1 silgi,1 cetvel bulunmaktadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6 cm x 33 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,90  TL