Bilim Ve Araştırma Setleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
37 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • İlk Keşif Seti - Elektrik (7YAŞ+)

  İlk Keşif Seti - Elektrik (7YAŞ+)

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan İlk Keşif Seti - Elektrik , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Tarihte ilk kez elektrik enerjisi üreten dinamo olan Alessandro Volta'nın pilini bir araya getirmenin keyfini sürün. Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan modern bataryanın temelini ve kablosuz çalışan elektrikli cihazların işletim mekanizmalarının temelini oluşturan Volta’nın pili ile siz de esrarengiz dünyanın bir parçası olun. Oyun setinin içerisinde yer alan hafıza kartları ile oynayarak hem en çok bilinen elektrik bilgilerini hem de birçok bilimsel kavram ve terimi resimli kartlar ile öğrenin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde artık siz de birçok jeolojik araştırmalara, incelemelere imza atabilir ve geleceğin bilim adamı olabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • İlk Keşif Seti - Dedektif Seti (7 Yaş+)

  İlk Keşif Seti - Dedektif Seti (7 Yaş+)

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan İlk Keşif Seti - Dedektif Seti , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan ekipmanları kullanın ve robot resimler, parmak izleri ve gizli mesajların nasıl kullanacağınızı öğrenin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de gerçek bir dedektif olun.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Piranha

  Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Piranha

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - Similodon (Floresan) , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Korkunç Pirana’nın korkunç iskeletinin gömülü parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar benzerini hiçbir yerde görmediğiniz, karanlıkta parlayan korkunç piranayı keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Triceratops

  Clementoni Arkeolojik Kazı Seti Triceratops

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - Triceratops (Floresan) , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Kretase Çağı'nın dev otoburu Triceratops’un korkunç iskeletini gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar benzerini hiçbir yerde görmediğiniz, karanlıkta parlayan korkunç dinozoru keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • İlk Keşif Seti - Fizik ve Yerçekimi (7YAŞ+)

  İlk Keşif Seti - Fizik ve Yerçekimi (7YAŞ+)

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan İlk Keşif Seti - Fizik ve Yerçekimi , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan bilimsel ekipman sayesinde yerçekimin gücünü siz de ölçümleyin ve çalışırken eğlencenin tadına varın. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde artık siz de birçok araştırma ve inceleme yapabilecek ve bildiğiniz pek çok gerçeğin fizik ile olan ilişkisini keşfedebileceksiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Oyna ve Öğren Dinozor Tombala

  Clementoni Oyna ve Öğren Dinozor Tombala

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Oyna ve Öğren Dinozor Tombala , çocukları eğlendirirken öğretmeyi amaçlıyor. Çocuklara günlük faaliyetler üzerinden saati öğreterek hafızalarını güçlendirmeyi hedefleyen Oyna ve Öğren Dinozor Tombala seti, aynı zamanda onların iletişim ve mantık becerilerinin gelişimini de destekliyor. Büyük ve dayanıklı karton üzerine basılan resimler ile çocukların el becerilerini daha fazla kullanmaları sağlanırken, kartlar arasında neden sonuç ilişkisi kurması bekleniyor. 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için tasarlanan oyun setinin içerisinde birçok farklı dinozor kartı yer alıyor. Tarih öncesinde yaşayan bu dev hayvanların birbirinden farklı cinslerini, isimlerini ve özelliklerini anlatan eğitici oyun kartları çocukların görsel kabiliyetini daha iyi kullanmasını ve el-göz koordinasyonunu kurmasını sağlayacak.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti T-Rex

  Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti T-Rex

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - T-Rex (Floresan), çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Tarih öncesinde kalan Tyrannosaurus rex'in gömülü iskelet parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar başka bir örneği görülmemiş karanlıkta parlayan korkunç dinozoru keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti -Mamut

  Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti -Mamut

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - T-Rex (Floresan), çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Tarih öncesinde kalan Tyrannosaurus rex'in gömülü iskelet parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar başka bir örneği görülmemiş karanlıkta parlayan korkunç dinozoru keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti Similodon

  Clementoni Gece Parlayan Arkeolojik Kazı Seti Similodon

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Arkeolojik Kazı Seti - Similodon (Floresan) , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Kılıç Dişli Kaplan’ın gömülü iskelet parçalarını gün yüzüne çıkartmak için oyun setinin içerisinde yer alan çekiç ve keski ile toprak kütlesini kazın. Toprağın altından çıkarttığınız iskelet parçalarını dikkatli bir şekilde bir araya getirin ve bugüne kadar benzerini hiçbir yerde görmediğiniz, karanlıkta parlayan korkunç kaplanını keşfedin. 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun seti sayesinde siz de artık paleontolog olabilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Deney Seti Astronomi Laboratuvarı

  Clementoni Deney Seti Astronomi Laboratuvarı

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Deney Seti - Astronomi Laboratuvarı , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan 3 boyutlu mekanik gökyüzü modeli ile gökyüzünde yaşanan hareketleri siz de kolaylıkla canlandırabilir, güneş sisteminde heyecanlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için oyun setinin içerisinde yer alan fırça ve boyaları kullanarak gezegen modellerini boyayabilir ve eşsiz bir görünüme sahip güneş sisteminin yapbozunu bir araya getirebilirsiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Deney Seti Meteoroloji İstasyonu

  Clementoni Deney Seti Meteoroloji İstasyonu

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Deney Seti - Hava Durumu İstasyonu , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan eksiksiz meteoroloji istasyonu ile atmosferik olayları gözlemleme ve doğa ve iklim olaylarını inceleme fırsatı bulacaksınız. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için oyun setinin içerisinde bulunan özel bilim ekipmanlarını kullanarak gerçek bir bilim adamı olmak ve tıpkı bir meteorolog gibi aktiviteleri uygulamak için bu set tam da size göre...
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni İnsan Vücudu Deney Seti

  Clementoni İnsan Vücudu Deney Seti

  Clementoni İnsan Vücudu Deney Seti
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Mio Robot

  Clementoni Mio Robot

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Mio Robot , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin zengin çalışma yüzeyi sayesinde çocuğunuz, elektriğin sırlarını keşfedebilecek. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun setinin içerisinde yer alan kapsamlı resimli kılavuz sayesinde elektrik ile ilgili deneyleri eğlenceli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Elektrik Devresi

  Clementoni Elektrik Devresi

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Elektrik Devresi , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin zengin çalışma yüzeyi sayesinde çocuğunuz, elektriğin sırlarını keşfedebilecek. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun setinin içerisinde yer alan modüler parçalar sayesinde siz de gerçek bir elektrik devresi oluşturabileceksiniz.
  Temin Edilemiyor
 • Clementoni Bilim Seti Büyük T-Rex

  Clementoni Bilim Seti Büyük T-Rex

  Çocukların eğitimine katkı sağlamak için dünyaca ünlü oyuncak markası Clementoni tarafından özel olarak tasarlanan Büyük T-Rex , çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyor. Oyun setinin içerisinde yer alan iskeleti bir araya getirin ve bugüne kadar yaşayan en büyük dinozorun vücudunu yakından inceleme fırsatı bulun. 2 adet muhteşem T-Rex modelinin yer aldığı oyun setinin içerisinde birleştirilmeyi bekleyen bir T-Rex iskeleti ve 30 cm boya ve 45 cm uzunluğa sahip muhteşem ve gerçekçi T-Rex modeli yer alıyor. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için özel olarak tasarlanan bu oyun setinin içerisinde yer alan T-Rex modelinin ses ve ışık efektleri de son derece gerçekçi.
  Temin Edilemiyor