Figürler

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
592 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 37
 • Toy Story 3 Woody Vantuzlu Oyuncak Figür

  Toy Story 3 Woody Vantuzlu Oyuncak Figür

    Toy Story hayranları, Oyuncak Hikayesi sevgilerini artık her yerde yansıtabilecekler. Siz de çevrenizi bir oyuncak hikayesine dönüştürmeye ne dersiniz? Oyuncak Hikayesi'nin baş rol oyuncusu Woody'nin vantuzlu figürü, arabaların, evlerin ve dolapların camlarını süsleyecek. 3 yaşından itibaren Toy Story hayranlarına hitap eden Toy Story 3 Woody Vantuzlu Oyuncak Figür, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.     Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 18,5 cm x 19,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,51  TL
 • Toy Story 3 Buzz Vantuzlu Oyuncak Figür

  Toy Story 3 Buzz Vantuzlu Oyuncak Figür

  Sevdiğiniz Toy Story kahramanı Buzz Lightyear'ın vantuzunu hafifçe ıslatıp cama yapıştırın ve zıplayarak dönmesini izleyin. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 18,5 cm x 19,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,51  TL
 • Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür

  Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür

    İşte Toy Story hayranlarının odalarını, arabalarını, pencerelerini süsleyecek eğlence dolu bir oyuncak: Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür! Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür'ün Oyuncak Hikayesi'nin eğlenceli kahramanı Woody'nin figürünün, bağlı olduğu kayış sayesinde yapıştığı yerden sallanmasını sağlayan tasarımı, yaşadığınız yere Oyuncak Hikayesi'nin neşesini ve heyecanını taşıyacak. 3 yaşından itibaren Toy Story hayranı herkesin keyif alacağı Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, vantuzu hafif ıslatıldığında cam, mermer gibi yüzeylere yapışmaktadır.   Toy Story 3 Woody Kayış ve Vantuzlu Oyuncak Figür, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür. Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 1 cm x 14 cm x 19 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  13,90  TL
 • Sünger Bob Ve Gary Figür

  Sünger Bob Ve Gary Figür

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 14 cm x 21,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  16,50  TL
 • Şirinler Mikro Figür Sürpriz Paket

  Şirinler Mikro Figür Sürpriz Paket

  “Uslu birer çocuk olursanız, siz de birgün Şirinler'i görebilirsiniz” Şirinler çizgi filminin başlangıcında söylenen bu cümleyi hatırlamayanımız yoktur. Hatta, birgün Şirinler'i göreceğini umut edenlerimiz de oldukça fazladır. Size bir müjdemiz var! Yarım asırlik bir çizgi film klasiği olan Şirinler'i şimdi görme zamanı! Sizi Şirinler'in mikro figürleri ile tanıştıralım. Smurfs Micro Village serisinden özel tasarlanmış Şirinler figürleri, hem Şirinler koleksiyonerlerinin hem de Şirinler hayranı çocukların çok hoşuna gidecek. Üstelik sürpriz paketlerden herkesin şansına göre bir mikro Şirin figürü ve özel görseli çıkıyor. Sürprizler ile Şirinler dünyasına “şirinlemeye” ne dersiniz? Şirinler Mikro Figür Sürpriz Paket'in içinde sürpriz bir mikro Şirin figürü Sürpriz bir görsel çıkmaktadır. Şirinler Mikro Figür Sürpriz Paket, orijinal ve lisanslı Şirinler ürünü olup, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirinler hayranına hitap etmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  7,95  TL
 • Schleich Batman Görevde Figür 10 cm

  Schleich Batman Görevde Figür 10 cm

  Schleich Batman Görevde Figür 10 cm
  39,99  TL
 • Cars Oyun Seti Aksesuarları Sarge's Stunting Surplus

  Cars Oyun Seti Aksesuarları Sarge's Stunting Surplus

  Cars Oyun Seti Aksesuarları Sarge's Stunting Surplus
  54,99  TL
 • Robocar Poli Işıklı Transformers Robot Figür Helly

  Robocar Poli Işıklı Transformers Robot Figür Helly

  Robocar Poli Işıklı Transformers Robot Figür Helly
  69,90  TL
 • Batman ve Blade Wolf Unlimited Figür Set

  Batman ve Blade Wolf Unlimited Figür Set

  DC Süper Kahramanları ve DC Süper Düşmanları, DC Comics'in kendine özgü yaratıcı tarzını yansıtan bu muhteşem set ile çocuklara yepyeni Batman Sınırsız animasyon serisi mücadelesini sunuyor. Detaylı ve ikonik donanımlı, 10 cm boyundaki bu DC Süper Kahramanlar, gizli bir silah taşıyan özel bir hayvan müttefike; DC Süper Düşman ise zorlu mücadelede kullanmak için aksesuarlara sahip. Bu müthiş oyun serisinde Batman™ ve Blade Wolf™, Batman™ ve Balta Gergedan, Robin ve Blaster Hawk™, Hyper Hammer® Joker ve çok daha fazlası bulunuyor. Birbirinden farklı bu karakterler, özel Müttefik Hayvanlar, yaratıcı silahlar ve figürlerle uyumlu araçlar, çocuğunuza sınırsız mini DC Süper Kahraman macerası sunuyor. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. 4 yaş ve üzeri
  19,99  TL
 • Armor Batman Figür Oyuncak 30 cm

  Armor Batman Figür Oyuncak 30 cm

  Armor Batman Figür Oyuncak 30 cm
  44,99  TL
 • Şirinler Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine İkili Figür

  Şirinler Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine İkili Figür

     “Eğer iyi bir çocuk olursanız, belki Şirinler'i bile görebilirsiniz.”    Şirinler çizgi filminin başlangıç sloganını hatırlamayanımız yoktur. Size bir sürprizimiz var! Artık Şirinler'i görebilirsiniz! Yarım asırlık geçmişiyle yediden yetmişe her yaştan seveni bulunan Şirinler, pvc figürleri ile hep yanıbaşımızda!    6 cm boyundaki Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine figürleri, çocuklar için biricik oyun arkadaşı, yetişkinler için ise sevimli bir koleksiyon parçası olacak.. Hem de çocukluktan kalma hatıralarını canlandıran!    Şirinler Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine figürleri, 4 yaşından itibaren her yaştan Şirin severi cezbedecek. Sağlığa zararsız PVC maddeden üretilmiş olan Smurfs Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine figürleri, dünyaca ünlü Jakks Pacific marka ve orijinal Şirinler lisanslıdır. Jakks Pacific güvencesiyle Şirinler Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine figürleri, uzun süre rengini ve formunu kaybetmeden Şirinler koleksiyonunuzda varlığını sürdürebilir. Elbette aynı şekilde çocukların oyunlarında da!    Şirinler Sakar Şirin ve Futbolcu Şirine figürlerini, diğer Smurf figürleri ile birleştirerek kendinize hayran kalınası bir Şirinler koleksiyonu oluşturabilir, yaşadığınız mekanları “Şirinleyebilirsiniz”.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 12 cm x 12,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  20,90  TL
 • Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Dev Figür Leonardo

  Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Dev Figür Leonardo

  Bir döneme damgasını vurarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar, halen çocuklar arasında büyük ilgi görüyor. Her Ninja’nın farklı renkte bandanaları ve 2 farklı silahı vardır. Ninja Turtles Dev Figür Kafa İçeri serisinde, kaplumbağaların kafası içeri doğru itilebiliyor. Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Dev Figür Leonardo'nun kafasını saldırılardan korunması için içeri itin ve bacaklarını sıkıştırarak, yeniden kafasını dışarı çıkartın ve düşmanları kafa atarak alt edin. Ninja Kaplumbağalar takımın en dengeli kaplumbağası olan Leonardo, Bushido ustasıdır ve Ninja Kaplumbağalar takımının lideridir. Mavi bandaj takan Leonardo, Japon dövüş sanatlarında kullanılan çift ‘Bushido’ kullanır. Siz de Leonardo ve arkadaşlarının yardımı ile düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz. Leonardo karakterinin yer aldığı kutunun ölçüleri 12,5 cm x 25,5 cm x 31 cm’dir. Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Ninja Kaplumbağalar, boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur. https://www.youtube.com/watch?v=E4dbKds0k7g  
  109,91  TL