Kumandalı İş Makinaları

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
9 öğeden 1-9 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Cat Dump Truck Uzaktan Kumandalı İş Makinası

  Cat Dump Truck Uzaktan Kumandalı İş Makinası

  Cat Dump Truck Uzaktan Kumandalı İş Makinası
  Temin Edilemiyor
 • Cat Kablo Kumandalı Dump Truck İş Makinası

  Cat Kablo Kumandalı Dump Truck İş Makinası

     Küçük mühendisler Cat Kumandalı İnşaat Aracı ile kendi inşaat araçlarını kendileri kullanıyor!    İş makinaları oyuncakları deyince akla ilk gelen marka olan Cat, 3 yaşından itibaren çocukların oyunlarına eğlence ve hareket katıyor.    Tıpkı gerçeği gibi tasarlanmış olan Cat Kablo Kumandalı İnşaat Aracı, yedi fonksiyonlu kumandası ile kontrol ettirilebiliyor.    Cat Kablo Kumndalı İnşaat Aracı'nın kumandası ile şu fonksiyonlar yapılabiliyor:    Cat inşaat aracının kepçesi yukarı doğru hareket ettirilebiliyor    Cat inşaat aracının kepçesi aşağı doğru hareket ettirilebiliyor    Cat inşaat aracı ileri doğru sürülebiliyor    Cat inşaat aracı geriye doğru sürülebiliyor    Müzik çalıyor (İstenirse müzik, diğer fonksiyonlar kullanılırken de çalabiliyor)    Cat inşaat aracının çalışma sesi çıkarılabiliyor.   Cat inşaat aracının korna sesi çıkarılabiliyor   Cat Kablo Kumandalı İnşaat Aracı'nın kumandası, 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller Cat Kablo Kumandalı İnşaat Aracı'nın paketine dahildir.    Çocukların motor becerilerini, hayal güçlerini, odaklanabilme ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlayan Cat Kablo Kumandalı İnşaat Aracı, sağlığa zararsız ve dayanıklı materyallerden, okul öncesi yaş grubu çocuklarına özel olarak üretilmiştir. Cat Kablo Kumandalı İnşaat Aracı, orijinal ve lisanslı Cat ürünüdür.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 13.5 cm x 36 cm x 18 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cat Kablo Kumandalı Sesli - Işıklı Büyük Vinç

  Cat Kablo Kumandalı Sesli - Işıklı Büyük Vinç

  İnşaat araçları deyince akla gelen tek marka olan Cat'in Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Vinç ile muhteşem sürüş şovları yapabilecek, hareket ettirilebilen kepçesi ile yerdeki taşları taşıyabileceksiniz.     Her yaştan Cat severin keyifle oynayacağı Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Vinç, çocukların motor becerilerini, hayal güçlerini, odaklanabilme ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlamanın yanında, sağlığa zararsız ve dayanıklı materyallerden, üretilmiştir.     Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Vinç, 4 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Vinç'ın paketine dahildir.     Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Vinç,     Kumandası ile yönlendirilerek ileri- geri yönlendirilebiliyor     Işığı yakılabiliyor     Kornası çalınabiliyor     Çalıştırma sesi çıkarılabiliyor     Heyecan verici müzikler çalabiliyor     Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Vinç, orijinal ve lisanslı Cat ürünüdür.    Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 22 cm x 65 cm x 30 cm    Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cat Kablo Kumandalı Excavator İş Makinesi Sesli - Işıklı

  Cat Kablo Kumandalı Excavator İş Makinesi Sesli - Işıklı

     İnşaat araçları deyince akla gelen tek marka olan Cat'in eskovatörü ile muhteşem sürüş şovları yapabilecek, hareket ettirilebilen kepçesi ile yerdeki taşları taşıyabileceksiniz.    Her yaştan Cat severin keyifle oynayacağı Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Boy Eskovatör, çocukların motor becerilerini, hayal güçlerini, odaklanabilme ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine olanak sağlamanın yanında, sağlığa zararsız ve dayanıklı materyallerden, üretilmiştir.    Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Boy Araç, 4 adet C pil ile çalışmaktadır. Piller Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Boy Araç'ın paketine dahildir.    Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Boy Araç,     Kumandası ile yönlendirilerek İleri- geri yönlendirilebiliyor    Işığı yakılabiliyor Kendi etrafında dönebiliyor    Kornası çalınabiliyor Kepçesi hareket ettirilebiliyor    Çalıştırma sesi çıkarılabiliyor Heyecan müzik çalabiliyor    Cat Kablo Kumandalı Sesli Işıklı Büyük Boy Araç, orijinal ve lisanslı Cat ürünüdür.    Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 18 cm x 56 cm x 30 cm    Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cat Bulldozer Uzaktan Kumandalı İş Makinası

  Cat Bulldozer Uzaktan Kumandalı İş Makinası

  Cat Bulldozer Uzaktan Kumandalı İş Makinası
  Temin Edilemiyor