Kumandalı Motorsiklet

Yayınevi/Marka Cinsiyet   
4 öğeden 1-4 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Nikko Cross Bike Uzaktan Kumandalı Motosiklet

  Nikko Cross Bike Uzaktan Kumandalı Motosiklet

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 29 cm x 29 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Nikko Atv Sharkuad Uzaktan Kumandalı Jeep

  Nikko Atv Sharkuad Uzaktan Kumandalı Jeep

  Nikko Serisi : Special Edition Aracın Hızı : 15 km/h Mhz : 27 Kumanda Özellikleri : İleri/Geri ve Sağ/Sol Kontrolleri Şarj / Pil : 1 adet 9 V + 1 adet 6 V şarj edilebilir pille çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir. Diğer Özellikler : Full fonksiyon Hem karada hem suda gidebilir. 360 derece spin 2 motor Kutu Ölçüleri : 24,5 cm x 38 cm x 33 cm Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 24,5 cm x 38 cm x 33 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Maisto Ir Flywheel Rc - Xl 1200N Nightster Maisto Tech

  Maisto Ir Flywheel Rc - Xl 1200N Nightster Maisto Tech

  Model araba, gerçek bir arabanın küçültülmüş versiyonudur. Orjinal araba tüm detaylarıyla birlikte belirli ölçeklere göre küçültülür ve bir kalıp elde edilir. Bu kalıba metal bir karışım dökülerek model araba üretilir. 20. yüzyılın başlarından beri uygulanan ve Diecast adı verilen bu yöntemle oldukça dayanıklı model arabalar üretilmektedir. Zaman içerisinde Diecast model araba, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hobi haline gelmiş ve model araba koleksiyonculuğu hızla yaygınlaşmıştır. Model arabalarda ölçek nedir ? Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmesiyle elde edilir. Örneğin 1: 24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelmektedir. Dünya’da yaygın olan model araba ölçekleri 1: 6, 1: 10, 1: 12, 1: 18, 1: 24; 1: 43; 1: 67; 1: 84 ‘dür. En çok tercih edilen ölçekler ise 1: 18 ve 1: 24 ‘dür. Maisto: İnternet sitemizde bulunan tüm model arabalar ürün yelpazesi ve kalite açısından dünyanın en büyük diecast üretici firması olan Maisto tarafından üretilmektedir. Maistonun ürettiği tüm diecast model arabalar gaz pedalından, müzik sistemine; silecek kolundan torpidosuna, kaportasından tekerlek ve jantlarına kadar orjinalinin en ince detaylarına sadık kalınarak üretilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7,5 cm x 19 cm x 26 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Maisto Motosiklet Fırlatıcı Motor Direksiyonu

  Maisto Motosiklet Fırlatıcı Motor Direksiyonu

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 9 cm x 38 cm x 23 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor