Oyuncak Bebekler

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
572 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 36
 • Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe

  Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe

  Barbie bebekleri sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe ile doyasıya eğlenceye var mısın? 3 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe seni maceraya çağırıyor.
  24,90  TL
 • Disney Prenses Cinderella İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Cinderella İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Cinderella İlk Bebeğim 35 cm
  129,51  TL
 • Disney Prenses Uyuyan Güzel İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Uyuyan Güzel İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Uyuyan Güzel İlk Bebeğim 35 cm
  129,51  TL
 • Disney Prenses Ariel İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Ariel İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Ariel İlk Bebeğim 35 cm
  129,51  TL
 • Disney Pamuk Prenses İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Pamuk Prenses İlk Bebeğim 35 cm

  Sevimli küçük oyuncak bebekler, favori disney prensesleri! 35 cmlik her bir prenses bebek kendi özel kostümleri,taranabilir harika saçları, şekil verilebilir gövdeleri, göz kamaştırıcı taçlarıyla...Aurora, Cinderella, Belle, Tiana , Ariel ve Pamuk Prensesden  birini seçebilirsiniz…
  119,50  TL
 • Disney Prenses Ariel İlk Bebeğim 35 cm

  Disney Prenses Ariel İlk Bebeğim 35 cm

  Sevimli küçük oyuncak bebekler, favori disney prensesleri! 35cm lik prenses bebeğin kendine özgü kıyafeti ve sevimli bir tacı bulunmaktadır…Ariel özgür, atılgan ve maceraperesttir ,enerjik ruhu onun dalgalanan kızıl saçlarını tamamlamaktadır.Denizlerin altındaki hayatında kendini tutsak gibi hissetmekte ve dalgaların üzerindeki insanların dünyasının bir parçası olmayı istemektedir. Her asi genç gibi, Ariel de  başkasının değil - kendi hayallerinin peşinden gitmeye kararlıdır ve hayallerini gerçekleştirmek için  her şeyi cesurca riske atmaktadır.
  119,50  TL
 • Bratz 3'lü Kıyafet Seti 1

  Bratz 3'lü Kıyafet Seti 1

  Bratz bebeklerinize bu kostümleri giydirebilirsiniz. . . 7 parçadan oluşan kostüm setinin içerisinde; 2 adet kot pantolon, 3 adet bluz, 1 adet etek, ve 1 adet çizme bulunmakatdır. Bratz: Bratz, 2001 yılından beri tüm dünyada en çok satılan model bebek oyuncaklarındandır. Cloe, Jade, Yasmin ve Sasha adında 4 model bebek bulunmaktadır. Daha sonra bu oyuncaklar, bilgisayar animasyonu ile canlandırılmış ve televizyon serisi çekilmiştir. Bu seride, Bratz bebeklerin, Bratz dergisinde yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır. Your Thing dergisinin editörü, Burdine Maxwell, Bratz dergisinin planlarını mahvetmek için elinden geleni yapmaktadır. Cloe: Cloe sarışın Bratz’dir. Takma adı “Angel” dır. Cameron’a aşıktır ama bazen başka gençlerlede buluşmaktadır. Panik hastalığı vardır ama yine de herkes onuçok sever. Jade: Jade siyah saçlı Bratz’dir. Takmaadı “Kool Kat” dir. Moda ile aşırı ilgilidir ve modaya karşı aşırı bir tutkusu vardır. Yasmin: Yasmin kumral Bratz’dir. Takma adı “ Pretty Princess” dır. Hayvanları çok sever ve evcil hayvanları koruma programında çalışmaktadır. Çok akıllı bir kızdır ve kitap okumayı çok sever. Sasha: Sahsa koyu kumral Bratz’dir. Takma adı “ Boony Boo” dur. Biraz erkeksidir. Müziği oldukça çok sever ve DJ olmayı çok ister. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 25 cm x 25,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,95  TL
 • Bratz 3'lü Kıyafet Seti

  Bratz 3'lü Kıyafet Seti

  Bratz bebeklerinize bu kostümleri giydirebilirsiniz. . . Kostüm setinin içerisinde; 1 adet pantolon, 2 adet bluz, 1 adet etek, 1 adet elbise ve çizme bulunmaktadır. Bratz: Bratz, 2001 yılından beri tüm dünyada en çok satılan model bebek oyuncaklarındandır. Cloe, Jade, Yasmin ve Sasha adında 4 model bebek bulunmaktadır. Dahasonra bu oyuncaklar, bilgisayar animasyonu ile canlandırılmış vetelevizyon serisi çekilmiştir. Bu seride, Bratz bebeklerin, Bratzdergisinde yaşadıkları maceralar anlatılmaktadır. Your Thingdergisinin editörü, Burdine Maxwell, Bratz dergisinin planlarınımahvetmek için elinden geleni yapmaktadır. Cloe: Cloe sarışın Bratz’dir. Takma adı“Angel” dır. Cameron’a aşıktır ama bazen başka gençlerlede buluşmaktadır. Panik hastalığı vardır ama yine de herkes onuçok sever. Jade: Jade siyah saçlı Bratz’dir. Takma adı “Kool Kat” dir. Moda ile aşırı ilgilidir ve modaya karşı aşırı bir tutkusu vardır. Yasmin: Yasmin kumral Bratz’dir. Takma adı “ Pretty Princess” dır. Hayvanları çok sever ve evcil hayvanları koruma programında çalışmaktadır. Çok akıllı bir kızdır ve kitap okumayı çok sever. Sasha: Sasha koyu kumral Bratz’dir. Takma adı “ Boony Boo” dur. Biraz erkeksidir. Müziği oldukça çok sever ve DJ olmayı çok ister. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 25 cm x 25,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  23,95  TL
 • Disney Prenses Rapunzel Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Rapunzel Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Rapunzel Kostümlü Ve Bebek Seti
  279,49  TL
 • Disney Prenses Cinderella Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Cinderella Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Cinderella Kostümlü Ve Bebek Seti
  279,49  TL
 • Disney Prenses Uyuyan Güzel Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Uyuyan Güzel Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Uyuyan Güzel Kostümlü Ve Bebek Seti
  279,49  TL
 • Disney Prenses Ariel Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Ariel Kostümlü Ve Bebek Seti

  Disney Prenses Ariel Kostümlü Ve Bebek Seti
  279,49  TL
 • Disney Prenses Ariel Kostümlü Ve Bebek Seti 2 - 4 Yaş

  Disney Prenses Ariel Kostümlü Ve Bebek Seti 2 - 4 Yaş

  Disney Prenses Ariel Oyuncak bebek hediye seti ,maceracı ve cesur Ariel yeni yerler keşfetmeyi ve gizli hazineleri toplamayı çok seviyor Sizde bu heyecana ve maceraya  Ariel gibi giyinip ortak olabilirsiniz.O sizin gibi arkadaşa sahip olduğu için çok seviniyor.Ariel uzun ipeksi saçları, parlak parlak gözleri ve ona ayak üzerinde tutunabilmesi için size ihtiyacı var. Bu Disney Prenses Hediye Seti 2 – 4 Yaş Çocuklar İçin uygundur.
  269,50  TL
 • Disney Prenses Cinderella Kostümlü Ve Bebek Seti 2 - 4 Yaş

  Disney Prenses Cinderella Kostümlü Ve Bebek Seti 2 - 4 Yaş

  Disney Prenses Cinderella oyuncak bebek ve elbisesi Külkedisi filminden esinlenerek göz kamaştırıcı ışıltılı bir hal almıştır.Disney Prenses Cinderella Bebeğiniz Sizin İçin yaratıcı bir oyun arkadaşı olabilir ,bunun yanında sizde ona bu oyunda mavi  göz kamaştırıcı kıyafetiyle  ortak olabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.Özel bir partide Disney prenses cinderella kıyafetinizi giyip bebeğinizle birlikte katılabilirsiniz.Bu Disney Prenses Hediye Seti 2 – 4 Yaş Çocuklar İçin uygundur.
  269,50  TL
 • Disney Prenses Belle Kostümlü Ve Bebek Seti 2-4 Yaş

  Disney Prenses Belle Kostümlü Ve Bebek Seti 2-4 Yaş

  bu setin içinde 1 Disney Prenses  Belle Oyuncak bebek ve 1 Disney Prenses Belle elbisesi bulunmaktadır.Siz Kızlar İçin Hayal Gücünü Teşvik Eder ve Hayali Bir Oyun Sunar .Bu Elbise Küçük Bir Gerçek Prenses Gibi Görünmenizi Sağlayacaktır.Bu Disney Prenses Hediye Seti 2 – 4 Yaş Çocuklar İçin uygundur.
  269,50  TL