Kız Figür Oyuncakları

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
134 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 9
 • Cicibiciler Sepeti S4

  Cicibiciler Sepeti S4

  Cicibiciler, raflara hızlı bir dönüş yaptı. Yeni serisinde 100’den fazla karakteri bulunan Cicibiciler’in eğlenceli sepetlerinden neler olduğunu çok merak ediyorsun öyle değil mi? O zaman hiç durma ve Cicibici Sepeti S3 ’e sahip olmak için acele et. Kız çocuklarının çok severek oynadığı Cicibiciler’in, sepetleri beyaz, pembe ve açık pembe olmak üzere 3 farklı renkte tasarlanmış. Sepetlerin her birinin içinde 2 adet Cicibici ile birlikte koleksiyoncu broşürü bulunuyor. Sepetleri üst üste takarak, en sevdiğin Cicibiciler’ini sergilemek ve saklamak için kullanabilirsin. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı, oyuncak 5 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur.
  14,90  TL
 • Sevimli Saraylılar Şarkı Söyleyen Figür Blossom Blümehen

  Sevimli Saraylılar Şarkı Söyleyen Figür Blossom Blümehen

  Sevimli Saraylılar Şarkı Söyleyen Figür Blossom Blümehen
  46,91  TL
 • Cicibicler 12'li Figür Set Model 6

  Cicibicler 12'li Figür Set Model 6

  Kız çocuklarının yeni oyuncakları Cicibiciler’in çılgınlıkları son bulmuyor. Cicibiciler serisinin üçüncüsünde yer alan Cicibiciler 12'li Figür Set Model 6 'nın içerisinden çıkacak eğlenceli oyuncaklarla, siz de keyif dolu bir alışveriş serüveni yaşayacaksınız. Alışveriş dünyasının en havalı Cicibiciler’i ile alışverişe çıkacak olan çocuklar, bambaşka bir deneyim yaşayacak. Cicibiciler 12'li Figür Set Model 6 setinin içerisinde, 12 adet Cicibici ve 4 adet alışveriş çantası ve alışveriş sepeti bulunuyor. Su yeşili rengindeki alışveriş torbaları ve Cicibiciler’in figürün bulunduğu oyun setinin içerisinde Cicibiciler’in koleksiyon ve oyun broşürü de bulunur. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı, oyuncak 5 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur.
  64,90  TL
 • Cicibicler 12'li Figür Set Model 4

  Cicibicler 12'li Figür Set Model 4

  Kız çocuklarının yeni oyuncakları Cicibiciler’in çılgınlıkları son bulmuyor. Cicibiciler serisinin üçüncüsünde yer alan Cicibiciler 12'li Figür Set Model 4 'ün içerisinden çıkacak eğlenceli oyuncaklarla, siz de keyif dolu bir alışveriş serüveni yaşayacaksınız. Alışveriş dünyasının en havalı Cicibiciler’i ile alışverişe çıkacak olan çocuklar, bambaşka bir deneyim yaşayacak. Cicibiciler 12'li Figür Set Model 4 setinin içerisinde, 12 adet Cicibici ve 4 adet alışveriş çantası ve alışveriş sepeti bulunuyor. Su yeşili rengindeki alışveriş torbaları ve Cicibiciler’in figürün bulunduğu oyun setinin içerisinde Cicibiciler’in koleksiyon ve oyun broşürü de bulunur. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı, oyuncak 5 yaşın üzerindeki çocuklar için uygundur.
  64,90  TL
 • Monster High Fright-Mares Penepole Steamtail

  Monster High Fright-Mares Penepole Steamtail

  Monster High Fright-Mares Penepole Steamtail
  39,99  TL