Model Bebekler

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
314 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 20
 • Barbie Güzel Prenses Mariposa

  Barbie Güzel Prenses Mariposa

  Barbie Güzel Prenses Mariposa
  11,99  TL
 • Monster High Boo York'un Yeni Acayip Arkadaşı Mouscedes King

  Monster High Boo York'un Yeni Acayip Arkadaşı Mouscedes King

  Monster High Boo York'un Yeni Acayip Arkadaşı Mouscedes King
  59,99  TL
 • Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe

  Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe

  Barbie bebekleri sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe ile doyasıya eğlenceye var mısın? 3 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan Barbie Desenli Velboa Peluş Top Pembe seni maceraya çağırıyor.
  24,90  TL
 • Monster High Koleksiyon Karakterleri Clawdeen Wolf

  Monster High Koleksiyon Karakterleri Clawdeen Wolf

  Monster High Koleksiyon Karakterleri Clawdeen Wolf
  34,99  TL
 • Barbie Rockçı Arkadaşlar Model CKB63

  Barbie Rockçı Arkadaşlar Model CKB63

  Barbie Prenses ve Rock Star filminde bir karışıklık sonucu bir prenses ile bir rock yıldızı yanlış kamplara gönderiliyor. Böylece birbirinden tamamen farklı iki dünyanın yolları kesişiyor. Şarkı söyleme yarışmasında karşı karşıya gelen bu kızlar, farklılıklarını kabulleniyor, gerçek seslerini buluyor ve birlikte çalışınca her şeyin mümkün olduğunu öğreniyorlar. Kızlar, çiçeklerle süslü mor akustik gitarı olan bu modern müzik yıldızı bebekle filmdeki güzel hikayeyi canlandırmaya bayılacak. Bu bebek, kat kat transparan fırfırları olan ışıltılı mor ve kırmızı elbisesi ve mor kovboy çizmeleriyle tüm dikkatleri üzerine çekecek. Kırmızı tutamları olan uzun saçları onun rock'çı görünümünü tamamlıyor. Kızlar bu muhteşem bebekle filmden en çok sevdikleri sahneleri canlandırabilir veya tamamen kendilerine ait yepyeni performanslar ve hikayeler yaratabilirler. Filmde gördüğünüz diğer karakterleri de koleksiyonunuza ekleyerek grubu tamamlayın ve filmdeki sevilen sahneleri tekrar tekrar yaşayın! (Diğer bebekler ayrı olarak satılır.) Giysileri, çizmeleri ve gitarı olan bebek dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklı olabilir.
  34,99  TL
 • Barbie Rockçı Arkadaşlar Model CKB62

  Barbie Rockçı Arkadaşlar Model CKB62

  Barbie Prenses ve Rock Star filminde bir karışıklık sonucu bir prenses ile bir rock yıldızı yanlış kamplara gönderiliyor. Böylece birbirinden tamamen farklı iki dünyanın yolları kesişiyor. Şarkı söyleme yarışmasında karşı karşıya gelen bu kızlar, farklılıklarını kabulleniyor, gerçek seslerini buluyor ve birlikte çalışınca her şeyin mümkün olduğunu öğreniyorlar. Kızlar, muhteşem, yıldızlarla süslü pembe klavye gitarıyla müzik yapmaya hazır olan bu rock yıldızı bebekle bu filmdeki güzel hikayeyi canlandırmaya bayılacak. Bu bebek, suni deri detayları olan mavi ve ışıltılı gömleği, parlak mavi pantolonu ve gümüş rengi uzun çizmeleriyle tüm dikkatleri üzerine çekecek. Gümüş rengi tutamları olan mavi saçları onun rock'çı görünümünü tamamlıyor. Kızlar bu muhteşem rock yıldızı bebekle filmden en çok sevdikleri sahneleri canlandırabilir veya tamamen kendilerine ait yepyeni performanslar ve hikayeler yaratabilirler! Filmde gördüğünüz diğer karakterleri de koleksiyonunuza ekleyerek grubu tamamlayın ve filmdeki sevilen sahneleri tekrar tekrar yaşayın! (Diğer bebekler ayrı olarak satılır.) Giysileri, çizmeleri ve klavye gitarı olan bebek dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklı olabilir.
  34,99  TL
 • Monster High Koleksiyon Karakterleri Skelita Calaveras

  Monster High Koleksiyon Karakterleri Skelita Calaveras

  Monster High Koleksiyon Karakterleri Skelita Calaveras
  34,99  TL
 • Monster High Hayalet Okulu Öğrencileri Kiyomi Haunterly

  Monster High Hayalet Okulu Öğrencileri Kiyomi Haunterly

  Monster High Hayalet Okulu Öğrencileri Kiyomi Haunterly
  54,99  TL
 • Barbie'nin Kedisi Tuvalet Eğitimi

  Barbie'nin Kedisi Tuvalet Eğitimi

  Barbie® kedisi Blissa™'yı besliyor ve tuvalet eğitimine yardım ediyor! Barbie®  ve sevimli beyaz kediciği Blissa™; Blissa™'nın minik su şişesi,  her ikisini de eğlendirecek sarı bir kedi oyuncağı; kedi kumu kabı ve kediciğin pisliklerini temizlemek için kürek ve pislikleri atmak için çöp kutusu ile birlikte.   Hayvanlara bakmak Barbie® için bir eğlence! barbie kedisi, barbie oyuncakları, barbie oyuncaklari, barbie bebek, barbie'nin kedisi  
  69,99  TL
 • Monster High Yepyeni Acayipler Kala Mer'ri

  Monster High Yepyeni Acayipler Kala Mer'ri

  Monster High Yepyeni Acayipler Kala Mer'ri
  59,99  TL
 • Monster High DSY Acayip Arkadaşlar Toralei

  Monster High DSY Acayip Arkadaşlar Toralei

  Monster High DSY Acayip Arkadaşlar Toralei
  44,99  TL
 • Monster High DSY Acayip Arkadaşlar Frankie Stein

  Monster High DSY Acayip Arkadaşlar Frankie Stein

  Monster High DSY Acayip Arkadaşlar Frankie Stein
  44,99  TL