Aşk Serisi Peluşlar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
61 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • Arkada Kalp Tutan Ayakta Peluş Ayı 55 Cm K.Kahverengi

  Arkada Kalp Tutan Ayakta Peluş Ayı 55 Cm K.Kahverengi

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 50 cm x 38 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  99,90  TL
 • Arkada Kalp Tutan Ayakta Peluş Ayı 55 Cm A.Kahverengi

  Arkada Kalp Tutan Ayakta Peluş Ayı 55 Cm A.Kahverengi

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 50 cm x 38 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  99,90  TL
 • Kalpli Peluş Zarf Kırmızı 17x24 Cm

  Kalpli Peluş Zarf Kırmızı 17x24 Cm

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3 cm x 23 cm x 17 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  15,89  TL
 • Hediye Kutulu Utangaç Ayı 55 Cm

  Hediye Kutulu Utangaç Ayı 55 Cm

  Sevdiğiniz kişiye Armerya'nın Utangaç Ayısı ile sevimli bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Elinde koskocaman bir hediye kutusu tutan Armerya Hediye Kutulu Utangaç Ayı ile ister sevgilinize romantik aşk mesajlarınızı iletin ister sevdiklerinizi şaşırtacak armağanlar hediye edin. Sevimli gülümsemesi, sağlığa zarar vermeyen yumuşacık peluş malzemesi ve 55 cm.'lik boyutuyla Armerya Hediye Kutulu Oyuncak Ayı, evinizin en güzel köşesini güzelleştirmek ve sevdiklerinize sürprizler yapmak için hazır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 40 cm x 35 cm x 55 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  109,50  TL
 • Kalpli Kahve - Pembe Ayı 55 Cm

  Kalpli Kahve - Pembe Ayı 55 Cm

   Armerya'nın sevgi dolu ayısı aşkından yanıp kavruluyor. Eline de koskocaman, pespembe bir kalp almış, sevdiğinize sizin adınıza bir sürpriz yapmak için can atıyor. Sevimli gülümsemesi, sağlığa zarar vermeyen yumuşacık koyu kahverengi peluş malzemesi ve 55 cm.'lik boyutuyla Armerya Kalpli Kahve-Pembe Ayı, evinizin en güzel köşesinde, elindeki sevgi dolu kalbiyle ona sarılmanızı bekleyecek. Ürünün 30 derecede elde yıkanması önerilir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 50 cm x 55 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  119,50  TL
 • Çiçekli Kahve - Pembe Ayı 55 Cm

  Çiçekli Kahve - Pembe Ayı 55 Cm

  Armerya'nın sevgi dolu ayısı aşkından yanıp kavruluyor. Eline de koskocaman, pespembe bir çiçek almış, sevdiğinize sizin adınıza bir sürpriz yapmak için can atıyor. Sevimli gülümsemesi, sağlığa zarar vermeyen yumuşacık koyu kahverengi peluş malzemesi ve 55 cm.'lik boyutuyla Armerya Çiçekli Kahve-Pembe Ayı, evinizin en güzel köşesinde, elinde çiçeğiyle ona sarılmanızı bekleyecek. Ürünün 30 derecede elde yıkanması önerilir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 50 cm x 55 cm x 55 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  119,50  TL
 • Kalp Çiçekli Peluş Ayı 55 Cm

  Kalp Çiçekli Peluş Ayı 55 Cm

         Armerya'nın Kalpli Çiçekli Peluş Ayısı, aşk tohumları ektiği saksısında kalpten bir çiçek büyütüyor. Ayrıca, sevdiğiniz kişiye sizden bir sürpriz sunmak için can atıyor.       Sağlığa zarar vermeyen peluş malzemesi ve 55 cm'lik boyutuyla Kalpli Çiçekli peluş oyuncak ayı, kimyasal madde kullanılmadan elde 30 derecede yıkanabilir.    Armerya Kalpli Çiçekli Peluş Oyuncak Ayı,  3 yaşından itibaren peluş oyuncak sevenlerin kullanımına uygundur.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 25 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  84,50  TL
 • Kalpli Çiçekli Ayı 40 Cm

  Kalpli Çiçekli Ayı 40 Cm

   Armerya'nın Kalpli Çiçekli Ayısı, aşk tohumları ektiği saksısında kalpten bir çiçek büyütüyor. Ve sevdiğiniz kişiye sizden bir sürpriz sunmak için can atıyor. Sağlığa zarar vermeyen peluş malzemesi ve 40 cm'lik boyutuyla kalpli çiçekli peluş oyuncak ayı, kimyasal madde kullanılmadan elde 30 derecede yıkanabilir. 3 yaşından itibaren peluş oyuncak sevenlerin kullanımına uygundur. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 21 cm x 17 cm x 40 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,50  TL
 • I Love İç İçe Kalpli Ayakta Peluş Ayı 70 cm

  I Love İç İçe Kalpli Ayakta Peluş Ayı 70 cm

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 43 cm x 70 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  129,51  TL
 • I Love İç İçe Kalpli Ayakta Peluş Ayı 55 cm

  I Love İç İçe Kalpli Ayakta Peluş Ayı 55 cm

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 35 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,50  TL
 • I Love İç İçe Kalpli Ayakta Ayı 40 cm Peluş Oyuncak

  I Love İç İçe Kalpli Ayakta Ayı 40 cm Peluş Oyuncak

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 15 cm x 25 cm x 40 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,50  TL
 • I Love … Thıs Much Kalpli Ayakta Ayı 55 cm Peluş Oyuncak

  I Love … Thıs Much Kalpli Ayakta Ayı 55 cm Peluş Oyuncak

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 45 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  89,50  TL
 • Gül Buketli Utangaç Ayı 55 Cm

  Gül Buketli Utangaç Ayı 55 Cm

   Sevdiğiniz kişiye Armerya'nın Utangaç Ayısı ile sevimli bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Armerya'nın romantik ruhlu utangaç ayısı, elindeki koskocaman ve kıpkırmızı gül buketiyle sevdiğiniz kişiye sizin adınıza bir sürpriz yapabilmek için can atıyor. Sevimli gülümsemesi, utangaç bakışları, sağlığa zarar vermeyen yumuşacık peluş malzemesi ve 55 cm'lik boyutuyla Gül Buketli Utangaç Ayı evinizin en güzel köşesini güzeleştirmek ve sevdiklerinize sürprizler yapmak için hazır! Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 23 cm x 42 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  115,00  TL
 • Minik Kalpli Utangaç Peluş Ayı 55 Cm

  Minik Kalpli Utangaç Peluş Ayı 55 Cm

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 30 cm x 40 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  84,50  TL
 • Minik Kalpli Utangaç Ayı 37 cm Peluş Oyuncak

  Minik Kalpli Utangaç Ayı 37 cm Peluş Oyuncak

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Ürünün beğenilmemesi durumunda iadesi ancak ürün ambalajı sağlam ise yapılacaktır. Lütfen ürünü açarken ürün ambalajına zarar vermeyiniz.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 30 cm x 37 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  59,50  TL