Doğum Günü Peluşları

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
8 öğeden 1-8 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Ayakta Pastalı Ayı 55 Cm

  Ayakta Pastalı Ayı 55 Cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 41 cm x 30 cm x 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Yandan Bakışlı Pastalı Ayı 55 Cm

  Yandan Bakışlı Pastalı Ayı 55 Cm

  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapın ve onların doğum günlerini sevimli mi sevimli Yandan Bakışlı Pastalı Peluş Ayı ile kutlayın! Birinci sınıf peluş malzemeden üretilen Yandan Bakışlı Pastalı Oyuncak Ayı, yumuşacık, kaliteli ve sağlıklı dolgu malzemesiyle formunu kolay kolay kaybetmez ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. 3 yaşından itibaren her yaşa hitap eden peluş oyuncak ayı, nemli bezle silinerek temizlenebilir ve formunu uzun yıllar koruyabilir. Temizleme yapıldıktan sonra Yandan Bakışlı Pastalı Oyuncak Ayı'nın tüyleri fırçayla taranarak da ürünün bakımı tamamlanabilir. Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan Yandan Bakışlı Pastalı Ayı, 55 cm boyundadır. Yandan Bakışlı Pastalı Ayı, sevdiklerinizi mutlu edecek, evinizin en güzel köşesine sevimli bir hava katacak.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 41 cm x 30 cm x 55 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı 55 cm

  Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı 55 cm

  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapın ve onların doğum günlerini Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı ile kutlayın! Birinci sınıf peluş malzemeden üretilen Happy Birthday Flamalı Peluş Oyuncak Ayı, yumuşacık, kaliteli ve sağlıklı dolgu malzemesiyle formunu kolay kolay kaybetmez ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. 3 yaşından itibaren her yaşa hitap eden Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı, nemli bezle silinerek temizlenebilir ve formunu uzun yıllar koruyabilir. Temizleme yapıldıktan sonra Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı'nın tüyleri fırçayla taranarak da ürünün bakımı tamamlanabilir. Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı, 55 cm boyundadır. Happy Birthday Flamalı Peluş Ayı, sevdiklerinizi mutlu edecek, evinizin en güzel köşesine sevimli bir hava katacak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 21 cm x 31 cm x 55 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Oturan Hediye Kutulu Peluş Ayı 55 cm

  Oturan Hediye Kutulu Peluş Ayı 55 cm

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 46 cm x 46 cm 55 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Oturan Pastalı Ayı 55 cm

  Oturan Pastalı Ayı 55 cm

  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapın ve onların doğum günlerini Oturan Pastalı Peluş Ayı ile kutlayın! Birinci sınıf peluş malzemeden üretilen Oturan Pastalı Ayı, yumuşacık, kaliteli ve sağlıklı dolgu malzemesiyle formunu kolay kolay kaybetmez ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. 3 yaşından itibaren her yaşa hitap eden Oturan Pastalı Ayı, nemli bezle silinerek temizlenebilir ve formunu uzun yıllar koruyabilir. Temizleme yapıldıktan sonra Oturan Pastalı Ayı'nın tüyleri fırçayla taranarak da ürünün bakımı tamamlanabilir. Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan Oturan Pastalı Oyuncak Ayı, 55 cm boyundadır. Oturan Pastalı Ayı, sevdiklerinizi mutlu edecek, evinizin en güzel köşesine sevimli bir hava katacak.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 41 cm x 54 cm x 55 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Oturan Happy Birthday Peluş Ayı 60 cm

  Oturan Happy Birthday Peluş Ayı 60 cm

  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapın ve onların doğum günlerini Oturan Happy Birthday Peluş Ayı ile kutlayın! Birinci sınıf peluş malzemeden üretilen Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, yumuşacık, kaliteli ve sağlıklı dolgu malzemesiyle formunu kolay kolay kaybetmez ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. 3 yaşından itibaren her yaşa hitap eden Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, nemli bezle silinerek temizlenebilir ve formunu uzun yıllar koruyabilir. Temizleme yapıldıktan sonra Oturan Happy Birthday Peluş Ayı'nın tüyleri fırçayla taranarak da ürünün bakımı tamamlanabilir. Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, 60 cm boyundadır. Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, sevdiklerinizi mutlu edecek, evinizin en güzel köşesine sevimli bir hava katacak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 32 cm x 44 cm x 60 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Oturan Happy Birthday Peluş Ayı 40 cm

  Oturan Happy Birthday Peluş Ayı 40 cm

  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapın ve onların doğum günlerini Oturan Happy Birthday Peluş Ayı ile kutlayın! Birinci sınıf peluş malzemeden üretilen Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, yumuşacık, kaliteli ve sağlıklı dolgu malzemesiyle formunu kolay kolay kaybetmez ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. 3 yaşından itibaren her yaşa hitap eden Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, nemli bezle silinerek temizlenebilir ve formunu uzun yıllar koruyabilir. Temizleme yapıldıktan sonra Oturan Happy Birthday Peluş Ayı'nın tüyleri fırçayla taranarak da ürünün bakımı tamamlanabilir. Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, 40 cm boyundadır. Oturan Happy Birthday Peluş Ayı, sevdiklerinizi mutlu edecek, evinizin en güzel köşesine sevimli bir hava katacak.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 25 cm x 40 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı 45 cm

  Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı 45 cm

  Sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapın ve doğum günlerini Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı ile kutlayın! Birinci sınıf peluş malzemeden üretilen Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı, yumuşacık, kaliteli ve sağlıklı dolgu malzemesiyle formunu kolay kolay kaybetmez ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. 3 yaşından itibaren her yaşa hitap eden Happy Birthday Peluş Oyuncak Ayı, nemli bezle silinerek temizlenebilir ve formunu uzun yıllar koruyabilir. Temizleme yapıldıktan sonra Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı'nın tüyleri fırçayla taranarak da ürünün bakımı tamamlanabilir. Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahip olan Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı, 45 cm boyundadır. Papyonlu Happy Birthday Peluş Ayı, sevdiklerinizi mutlu edecek, evinizin en güzel köşesine sevimli bir hava katacak. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 14 cm x 36 cm x 45 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor