Peluş Karakterler

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
352 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 22
 • Şirinler Şirin Arabada Bebek Var Peluş Figür 20 cm

  Şirinler Şirin Arabada Bebek Var Peluş Figür 20 cm

  Şirinler Şirin Arabada Bebek Var Peluş Figür 20 cm
  34,90  TL
 • Ice Age Peluş Sid 22 cm

  Ice Age Peluş Sid 22 cm

  Ice Age 4 (Buz Devri) ‘ün en sevimli kahramanı Sid’in 22 cm boyundaki bu peluş oyuncağı lynx kumaştan üretilmiştir. Sid karakterinin komik anatomik yapısını tüm detaylarıyla barındıran bu peluş oyuncakta Sid’in upuzun kirpikleri için ayrı bir kumaş kullanılmış. Sid’in suratının iki yanında yer alan kocaman gözleri nakışla işlenmiştir. Upuzun ayak tırnakları, biçimsiz elleri, kocaman göbeği, dişlek gülüşü ve kırmızı yuvarlak burnuna kadar her türlü detay özenle yapılmış. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük bir madde bulunmadığından, çocuklarınız güvenle oynayabilirler. Oyuncağımızda Sid o şapşal ifadesiyle bakıp elleriyle kendisini işaret ediyor. Onu Buz devri serisinin bir çok filminde bu haliyle görmeye alıştık. Her seferinde işleri eline yüzüne bulaştırıp arkadaşlarını deliye döndüren, sonra da hiçbir şey olmamış gibi kendini acındırmaya çalışan bir o kadar da sevimli bir kahraman kendisi. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ve CE sertifikasına sahip olan bu peluş oyuncak Ice Age’in lisanslı ürünüdür. Ice Age peluş oyuncaklar tüm dünyada tek bir fabrikada üretilmekte ve bu fabrika üzerinden dağıtılmaktadır. Bunun en büyük avantajı ise üretilen her oyuncakta Sid karakterinin her detayına sadık kalınmakta ve her oyuncak diğeriyle birebir aynı özelliklere sahip olmaktadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 10 cm x 22 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Şirinler Şirine 3D Peluş Figürlü Fotoğraf Albümü

  Şirinler Şirine 3D Peluş Figürlü Fotoğraf Albümü

  Şirinler Şirine 3D Peluş Figürlü Fotoğraf Albümü
  Temin Edilemiyor
 • Pan Süper Soft Velboa 30 cm

  Pan Süper Soft Velboa 30 cm

  Pan Süper Soft Velboa 30 cm
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Möcük Peluş Oyuncak 30 cm

  Pepee Möcük Peluş Oyuncak 30 cm

  Çocuklar, ülkemizin ilk yerli çizgi film karakteri olan Pepee'nin hikayeleriyle büyüyüyor. Pepee çizgi filminde Pepee ve kardeşine süt içmeyi sevdiren sevimli inek Möcük, şimdi de bu sevgiyi bütün çocuklara aşılamya kararlı. Çizgi filmdeki Möcük karakterinin bire bir aynısı olan Möcük Peluş Oyuncak, 30 cm boyutundadır. Möcük'ün üzerindeki desen ve aksesuarların hepsi oyuncağa dikilmiş olduğundan çocuklar için tehlike taşımamaktadır. Orijinal Pepee lisanslı bir oyuncak olan Möcük Peluş Oyuncak, birinci sınıf kumaştan üretildiğinden alerjik nitelik taşımamakta ve Uluslararası CE sertifikasına sahiptir. Möcük Peluş Oyuncak'ın formunun bozulmaması için 30 derece sıcaklıkta elde yıkanması önerilmektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 14 cm x 30 cm x 14 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Minions Bob Figür Yastık Sesli Ve Işıklı

  Minions Bob Figür Yastık Sesli Ve Işıklı

  Bob Tarihin başlangıcından bu yana var olan Minyonlar, çağlar boyunca gelmiş geçmiş en büyük efendiye hizmet etmeyi kendilerine amaç edindiler! Ancak onlar dinozordan Napolyon’a kadar birçok efendiye hizmet edebilmiş olan Minyonlar’ın sabırsızlığı ve masumluğu ile dikkati üzerine çeken Bob’un Sesli ve Işıklı Yastık’ını denemeye ne dersin? Bir gözü yeşil bir gözü ise kahverengi olan Bob’un ışıklı halini görmek, şarkı söylemesini ve konuşmasını duymak istiyorsan, onun sol eline basman yeterli! Herkesi ve her şeyi koşulsuz seven küçük kardeş Bob’un, 40 cm boyundaki yastığı 4 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. Bob Sesli ve Işıklı Yastık, 3x1.5V düğme pil ile çalışmaktadır.
  Temin Edilemiyor
 • Yeni Pepee 20 cm Super Soft Velboa

  Yeni Pepee 20 cm Super Soft Velboa

  Yeni Pepee 20 cm Super Soft Velboa
  Temin Edilemiyor
 • Buz Devri 4 Scrat Peluş Oyuncak 27 cm

  Buz Devri 4 Scrat Peluş Oyuncak 27 cm

  Ice Age 4 (Buz Devri) ‘ün en komik kahramanı Scrat’in 27 cm boyundaki bu peluş oyuncağı lynx kumaştan üretilmiştir. Scrat karakterinin atletik fiziksel özelliklerini tüm detaylarıyla barındıran bu peluş oyuncakta Scrat’in upuzun kuyruğu için ayrı bir peluş kullanılmış. Scrat’in kocaman yeşil gözleri nakışla işlenmiştir, paytak ayakları ve elleri, çenesinin kenarında bulunan tüylerine her türlü detay özenle yapılmış. Kahramanımız o çok sevdiği meşe palamutunu hiç yanından ayırmıyor. Buz devri serisinin tüm filmlerinde onun bu tutkusu başına çok kez bela olmuştu. Oyuncağımızda Scrat meşe palamutunu kolunun altında duruyor. Meşe palamutunun sapı ve üzerindeki yaprak bile oldukça detaylı. Ürünün üzerinde kopabilecek ya da çocukların yutabileceği düğme vs. gibi herhangi küçük bir madde bulunmadığından, çocuklarınız güvenle oynayabilirler. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ve CE sertifikasına sahip olan bu peluş oyuncak Ice Age’in lisanslı ürünüdür. Ice Age peluş oyuncaklar tüm dünyada tek bir fabrikada üretilmekte ve bu fabrika üzerinden dağıtılmaktadır. Bunun en büyük avantajı ise üretilen her oyuncakta Scrat karakterinin her detayına sadık kalınmakta ve her oyuncak diğeriyle birebir aynı özelliklere sahip olmaktadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 16 cm x 27 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Şirinler Şirine Peluş Oyuncak 45 cm

  Şirinler Şirine Peluş Oyuncak 45 cm

  Şirinler Şirine Peluş Oyuncak 45 cm
  Temin Edilemiyor
 • Yeni Şila 30 cm Super Soft Velboa

  Yeni Şila 30 cm Super Soft Velboa

  Yeni Şila 30 cm Super Soft Velboa
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Maymuş Peluş Oyuncak 30 cm

  Pepee Maymuş Peluş Oyuncak 30 cm

  Çocuklarınızı Pepee'nin eğlenceli dünyasına dahil edin. Pepee çizgi filmindeki tüm kahramanlar gibi Maymuş da orijinal Pepee lisansıyla çocukların oyunlarına eğlence katmaya hazır. 30 cm boyundaki Pepee Maymuş Peluş Oyuncak, kaliteli peluş malzemesi ve dolgusuyla yumuşacıktır ve antialerjiktir. Pepe Maymuş Peluş Oyuncak'ın üzerine ekli olan her şey oyuncağın üzerine dikili olduğundan, Maymuş, çocuklar için hiçbir tehlike taşımamaktadır. Uluslararası CE sertifikasına sahip olan Pepee Maymuş Peluş Oyuncak, istendiği takdirde 30 derecede elde yıkanabilmektedir. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12 cm x 18 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Dede Peluş Oyuncak 35 cm

  Pepee Dede Peluş Oyuncak 35 cm

  Çocuklarınızı Pepee'nin eğlenceli dünyasına dahil edin. Pepee çizgi filmindeki tüm kahramanlar gibi Dede de orijinal Pepee lisansıyla çocukların oyunlarına eğlence katmaya hazır. 35 cm boyundaki Pepee Dede Peluş Oyuncak, kaliteli peluş malzemesi ve dolgusuyla yumuşacıktır ve antialerjiktir. Pepe Dede Peluş Oyuncak'ın üzerindeki kıyafet ve aksesuarlar oyuncağın üzerine dikili olduğundan, Dede çocuklar için hiçbir tehlike taşımamaktadır. Uluslararası CE sertifikasına sahip olan Pepee Dede Peluş Oyuncak, istendiği takdirde 30 derecede elde yıkanabilmektedir.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12 cm x 16 cm x 35 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Eeyore Peluş Cep Telefonu Aksesuarı 5 cm

  Eeyore Peluş Cep Telefonu Aksesuarı 5 cm

  İncelediğiniz peluş oyuncak ithal olup Walt Disney’in lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Eeyore: Eeyore (İgor) herkesin çok sevdiği, şirin ama umutsuz bir eşşektir. Ancak o kendisinin umutsuz olduğunu kabul etmez. Kimseden birşey beklemediğini söylese de, arkadaşları onun yardımına koştuğunda umutsuzluğu kaybolur ve çok sevinir. Nazikçe başını öne eğerek arkadaşlarına teşekkür eder. İhtiyaçları olduğu her zaman Eeyore arkadaşlarının yanındadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 3,5 cm x 5 cm x 14 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Eeyore Mandallı Peluş Oyuncak 12 cm

  Eeyore Mandallı Peluş Oyuncak 12 cm

  İncelediğiniz peluş oyuncak ithal olup Walt Disney’in lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Eeyore: Eeyore (İgor) herkesin çok sevdiği, şirin ama umutsuz bir eşşektir. Ancak o kendisinin umutsuz olduğunu kabul etmez. Kimseden birşey beklemediğini söylese de, arkadaşları onun yardımına koştuğunda umutsuzluğu kaybolur ve çok sevinir. Nazikçe başını öne eğerek arkadaşlarına teşekkür eder. İhtiyaçları olduğu her zaman Eeyore arkadaşlarının yanındadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 4 cm x 4 cm x 12 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Frozen Anna 40 cm

  Frozen Anna 40 cm

  Frozen Anna 40 cm
  Temin Edilemiyor