Peluş Kuklalar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
6 öğeden 1-6 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Pepee Bebe Peluş Kukla

  Pepee Bebe Peluş Kukla

  Pepee'nin biricik kardeşi ve çocukların hayran olduğı Bebee, çocukların en yakın arkadaşı olmaya geliyor. Üstelik bir el kuklası olarak! Birbirinden eğlenceli ve öğretici Pepee hikayelerini Bebee Peluş Kukla ile canlandırabilecek olan çocukların gösterilerini izlemeye hazır olun. Orijinal Bebee görünümünde olan Bebe Peluş Kukla, ele geçirilip çok rahat bir şekilde oynatılabilir. Bu sayede çocukların oyunlarına bambaşka bir neşe katar. Yumuşacık Bebe Peluş Kukla ile oynarken çocukların ince motor kasları, el becerileri ve hayal güçleri gelişeceğinden ve kuklanın tamamen sağlığa zararsız malzemeden üretilmiş olmasından dolayı çocuklarınıza gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Şila Peluş Kukla

  Pepee Şila Peluş Kukla

  Pepee'nin biricik kuzeni ve çocukların hayran olduğı Şila, çocukların en yakın arkadaşı olmaya geliyor. Üstelik bir el kuklası olarak! Birbirinden eğlenceli ve öğretici Pepee hikayelerini Şila Peluş Kukla ile canlandırabilecek olan çocukların gösterilerini izlemeye hazır olun. Orijinal Şila görünümünde olan Şila Peluş Kukla, ele geçirilip çok rahat bir şekilde oynatılabilir. Bu sayede çocukların oyunlarına bambaşka bir neşe katar. Yumuşacık Şila Peluş Kukla ile oynarken çocukların ince motor kasları, el becerileri ve hayal güçleri gelişeceğinden ve kuklanın tamamen sağlığa zararsız malzemeden üretilmiş olmasından dolayı çocuklarınıza gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Peluş Kukla

  Pepee Peluş Kukla

    Pepee, çocukların en yakın arkadaşı olmaya geliyor. Üstelik bir el kuklası olarak! Birbirinden eğlenceli ve öğretici Pepee hikayelerini Pepe Peluş Kukla ile canlandırabilecek olan çocukların gösterilerini izlemeye hazır olun. Orijinal Pepee görünümünde olan Pepee Peluş Kukla, ele geçirilip çok rahat bir şekilde oynatılabilir. Bu sayede çocukların oyunlarına bambaşka bir neşe katar. Yumuşacık Pepe Peluş Kukla ile oynarken çocukların ince motor kasları, el becerileri ve hayal güçleri gelişeceğinden ve kuklanın tamamen sağlığa zararsız malzemeden üretilmiş olmasından dolayı çocuklarınıza gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 20 cm x 28 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Mickey Mouse Kukla Peluş Oyuncak 25 Cm

  Mickey Mouse Kukla Peluş Oyuncak 25 Cm

  Mickey Mouse Kukla Peluş Oyuncak 25 Cm
  Temin Edilemiyor
 • Piglet Peluş Kukla

  Piglet Peluş Kukla

  İncelediğiniz peluş oyuncak ithal olup Walt Disney’in lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır. Winnie The Pooh ve Arkadaşları: Walt Disney'in en başarılı çizgi filmlerinden birisi olan Winnie the pooh; Christopher Robin adlı çocuğun kendi hayal dünyasında yarattığı orman ve bu ormanda yaşayan kahramanları anlatmaktadır. ”100 Hektar Ormanı” adı verilen bu ormanda Ayı Winnie, minik ve korkak Piglet, neşeli kaplan Tigger, uyuşuk Eeyore, küçük mor Lumpy ve daha birçok kahraman yaşamaktadır. Winnie The Pooh çizgi filminde her zaman pozitif, öğretici ve masum hikâyeler anlatılmaktadır. Piglet: Piglet’in en belirgin özelliği ürkek olmasıdır. Aynı zamanda arkadaş canlısı, cömert ve alçak gönüllü bir karakterdir. Kendisini minicik bir hayvan olarak tanımlasa da o aslında kocaman bir kalbe sahiptir. Korktuğu zamanlarda kekelemeye başlar ve Winnie'ye sığınır. Winnie ona güvende olduğunu hatırlatır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 23 cm x 24 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fenerbahçe Lisanslı Kanarya Peluş Kukla

  Fenerbahçe Lisanslı Kanarya Peluş Kukla

  İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 10 cm x 31 cm x 22 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor