Peluş Toplar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
13 öğeden 1-13 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Pepee Desenli Velboa Top Mor

  Pepee Desenli Velboa Top Mor

      Türkiye’nin ilk yerli çizgi film karakteri Pepee ile oyun arkadaşı olmak çocukları çok mutlu edecek.    Sağlıklı velboa kumaştan üretilen Pepee Desenli Top, silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Çocuklarınız bir tarafında Pepee bir tarafında Şila Desenli Velboa Top ile birbirinden eğlenceli top oyunları oynarken Şila ve Pepee ile olmanın keyfini çıkaracaklar.    Pepee Desenlı Velboa Top, lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliği kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Desenli Velboa Top Sarı

  Pepee Desenli Velboa Top Sarı

      Türkiye’nin ilk yerli çizgi film karakteri Pepee ile oyun arkadaşı olmak çocukları çok mutlu edecek.    Sağlıklı velboa kumaştan üretilen Pepee Desenli Top, silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Çocuklarınız bir tarafında Pepee bir tarafında Şila Desenli Velboa Top ile birbirinden eğlenceli top oyunları oynarken Şila ve Pepee ile olmanın keyfini çıkaracaklar.    Pepee Desenlı Velboa Top, lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliği kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Pepee Desenli Velboa Top Yeşil

  Pepee Desenli Velboa Top Yeşil

      Türkiye’nin ilk yerli çizgi film karakteri Pepee ile oyun arkadaşı olmak çocukları çok mutlu edecek.   Sağlıklı velboa kumaştan üretilen Pepee Desenli Top, silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır. Çocuklarınız bir tarafında Pepee bir tarafında Şila Desenli Velboa Top ile birbirinden eğlenceli top oyunları oynarken Şila ve Pepee ile olmanın keyfini çıkaracaklar.    Pepee Desenlı Velboa Top, lisanslı ve orijinal bir ürün olup, Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliği kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Galatasaray Lisanslı Peluş Büyük Top

  Galatasaray Lisanslı Peluş Büyük Top

  İncelediğiniz peluş Galatasaray lisanslı ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Fenerbahçe Lisanslı Peluş Büyük Top

  Fenerbahçe Lisanslı Peluş Büyük Top

  İncelediğiniz peluş oyuncak FENERBAHÇE LİSANSLI ürünüdür. Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan ithal peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 20 cm x 20 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beşiktaş Peluş Futbol Topu

  Beşiktaş Peluş Futbol Topu

  Beşiktaş Peluş Futbol Topu
  Temin Edilemiyor
 • Sarı Lacivert Futbol Topu Peluş Oyuncak

  Sarı Lacivert Futbol Topu Peluş Oyuncak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 68 cm ( Çap )Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Sarı Kırmızı Futbol Topu Peluş Oyuncak

  Sarı Kırmızı Futbol Topu Peluş Oyuncak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 69 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Kırmızı Sarı Futbol Topu Peluş Oyuncak

  Kırmızı Sarı Futbol Topu Peluş Oyuncak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 69 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Peluş Küçük Top

  Trabzonspor Peluş Küçük Top

      Trabzonspor lisanslı 15 cm çapındaki peluş topla hem takımınıza destek olabilir hem de büyümekte olan küçük kaplanlara takımınızın aşkını aşılayabilirsiniz.    Peluştan üretilen Trabzonspor Küçük Peluş Top, silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacık ve sağlığa zararsızdır.    Trabzonspor lisanslı Küçük Peluş Top'un üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmakta ve peluşlar üretim sonrasında birçok teste tabi tutulmaktadır. Trabzonspor Küçük Peluş Top, Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir.    Trabzonspor Küçük Peluş Top, 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 12,5 cm x 12,5 cm x 16,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beşiktaş Lisanslı Peluş Küçük Top

  Beşiktaş Lisanslı Peluş Küçük Top

      Beşiktaş lisanslı 15 cm çapındaki peluş topla hem takımınıza destek olabilir hem de büyümekte olan küçük kartallara takımınızın aşkını aşılayabilirsiniz.    Peluştan üretilen Beşiktaş Küçük Peluş Top, silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacık ve sağlığa zararsızdır.    Beşiktaş lisanslı Küçük Peluş Top'un üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmakta ve peluşlar üretim sonrasında birçok teste tabi tutulmaktadır. Beşiktaş Küçük Peluş Top, Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir.    Beşiktaş Küçük Peluş Top, 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 25 cm x 25 cm x 25 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Büyük Top Peluş Oyuncak

  Büyük Top Peluş Oyuncak

  Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her Yaş Grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların 0-3 Yaş Grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 124 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Küçük Top Peluş Oyuncak

  Küçük Top Peluş Oyuncak

      Peluştan üretilen Küçük Top, silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacık ve sağlığa zararsızdır. Küçük Peluş Top 0-3 yaş bebekler haricinde her yaş grubuna hitap etmektedir.    Peluş topun üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmakta ve peluşlar üretim sonrasında birçok teste tabi tutulmaktadır. Küçük Peluş Top oyuncak, Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir.    Küçük Peluş Top oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır. Oyuncak kuruduktan sonra ütülenmemeli ve yumuşak bir fırça ile taranmalıdır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 50 cm x cm x cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor