Oyuncak Tabancalar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
45 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • Boomco Mad Slammer

  Boomco Mad Slammer

  BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. şarjör sistemine sahip BOOMco. Mad Slammer fırlatıcıyla müthiş bir atış eğlencesine hazır ol! Bu paket içerisinde, Mad Slammer fırlatıcının yanında 20 dartlık bir şarjör ile 20 dart bulunuyor. Bu dartları hızlı atış özelliğiyle, 21 metreye kadar fırlatabilirsin! Bu fırlatıcıda aynı zamanda BOOMco. fırlatıcı rayı bulunur. Bu özellik sayesinde fırlatıcına aksesuarlar takabilir ve kapışmayı daha da eğlenceli bir hale getirebilirsin. Pakete dahil iki adet Smart Stick hedefle fırlatma aksiyonunu sürdür ve kendi kapışma alanını yarat! Mad Slammer ile heyecan ve eğlence seni bekliyor! Çocukların dartları çok hızlı bir şekilde fırlatmalarını sağlayan seri atış özelliği ve şarjör sistemiyle müthiş kapışma! 21 metre atış mesafesi! Şarjöre dahil ray, BOOMco. aksesuarları takıldığında atış gücünü artırıyor. Fırlatıcıya 20 dartlık bir şarjör ve 20 Smart Stick dart dahildir. Bu ürüne 2 adet yapışkan arkalı Smart Stick hedef dahildir. Bu hedeflerle kendi kapışma alanını yaratabilirsin! Oyunda Devrim Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerinde, Smart Stick teknolojisi bulunur. Her bir dartın ucunda ve her bir topta bulunan Smart Stick materyali, BOOMco. hedeflere ve fırlatıcı kalkanlarına yapışır. Böylece dart ve toplarını tam olarak nereye isabet ettirdiğini görebilirsin. Harika Atış! BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımlarıyla çok havalı. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor. Mad Slammer Farkı BOOMco. Mad Slammer'ın 20 dartlık BOOMco. şarjörü ve hediye 20 dartıyla seri atış eğlencesine hemen başlayabilirsin! Dahası, bu fırlatıcı, 40 dartlık BOOMco. şarjörle de (ayrı olarak satılır) çalışıyor! Seri atış için daha iyisi düşünülemez! BOOMco. Ekibine Katıl! BOOMco., heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır çocuklar arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve müthiş eğlenceye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın? Kutuda Ne Var? Bu pakete, Mad Slammer fırlatıcı, 20 dartlık şarjör ve 20 Smart Stick dart, 2 Smart Stick yapışkan arkalı hedef dahildir.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco 40'Li Dart Paketi Yesil

  Boomco 40'Li Dart Paketi Yesil

  BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. dartları ve hedefleri Smart Stick teknolojisine sahiptir. Yani tüm BOOMco. dartları, tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışır ve böylece fırlattığın dartların nereye isabet ettiğini rahatlıkla görebilirsin! 40 Smart Stick dartlık bu müthiş paket elinin altındayken fırlatıcını doldurmak çok kolay. Bu paketle kapışmaya kesintisiz devam edeceksin! Üç farklı dart rengi var (Her biri ayrı satılmaktadır). Böylece istediğin rengi seçip kapışma alanındaki dartlardan hangilerinin senin olduğunu anlarsın! Hazır ol, nişan al ve fırlat! 40 dart içeren paketlerin her biri ayrı olarak satılır. 6 yaş ve üzeri. Her bir dart Smart Stick özelliğine sahiptir. Böylece her dartın tam olarak nereye yapıştığını görebilirsin. Dartlar tüm BOOMCo. Smart Stic hedeflere ve fırlatıcı kalkanlarına yapışır. 40 Smart Stick dart elinin altındayken fırlatıcını doldurmak çok kolay. Bu paketle kapışmaya kesintisiz devam edeceksin!
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi Siyah

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi Siyah seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah Mavi

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah Mavi seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Siyah

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Siyah seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Mavi
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil dart seven tüm çocukları maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Kırmızı Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Kırmızı Mavi

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Kırmızı Mavi seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Rapid Mandess Oyuncak Silah

  Boomco Rapid Mandess Oyuncak Silah

  BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. Rapid Madness Fırlatıcında, attığın dartların nereye isabet ettiğini görmen için müthiş BOOMco. Smart Stick teknolojisi bulunuyor. Rapid Madness Fırlatıcı, kapışma alanında sana maksimum atış gücü sağlıyor. Bu fırlatıcıyla oynamanın iki yolu var. Tekli atış ile isabet oranını arttırabilir veya saniyeler içerisinde 20 dartı art arda fırlatabilirsin. Fırlatıcı üzerinde tek tuşa basarak açılan ve rakip dartları ele geçirmeni sağlayan özel kalkanlar sayesinde arkadaşlarının dartlarını yakala ve dartları onlara karşı tekrar kullan. Müthiş atış gücüyle birkaç saniye içerisinde 20 dart birden fırlatır. Bir tuşa basarak etkinleştirilen, Smart Stick özelliği ile dartların üzerine yapıştığı özel kalkanlar. 15 metreye kadar atış mesafesi. Bu pakete, 30 Smart Stick dart, 20 dartlık bir şarjör ve bir Smart Stick hedef dahildir. 6 yaş ve üzeri Oyunda Devrim Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin! Harika Atış! BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımıyla müthiş havalı. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor. Rapid Madness Farkı BOOMco. Rapid Madness Fırlatıcı, hava ile çalışır! Yani pil kullanmana gerek yok! Tutukluk yapmayacak şekilde özel olarak tasarlanan gövdesi ve 20 dartlık şarjörü ile saniyeler içinde şarjörü boşalt ve muhteşem bir deneyime hazır ol! BOOMco. Ekibine Katıl! BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın? Kutuda Ne Var? Bu pakete, BOOMco. Rapid Madness Fırlatıcı, 30 Smart Stick dart, 20 dartlık şarjör ve bir Smart Stick hedef dahildir.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Farshot Mermi Atıcı Oyuncak Silah

  Boomco Farshot Mermi Atıcı Oyuncak Silah

  BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. Farshot'la 21 metreye kadar isabetli atışlar yapabilirsin. Bu fırlatıcının kabzasında iki dart sakla. Böylece fırlatıcıyı hızlı bir şekilde şarj et. Bu fırlatıcının aynı zamanda Smart Stick teknolojisiyle geliştirilmiş dönüşen kalkanları bulunur. Bu kalkanlar sayesinde rakibinin dartlarını ele geçirebilir ve kendin kullanabilirsin. Bu fırlatıcıyla tek atış yapıp dartlarını 21 metreye kadar fırlatabilirsin. Fırlatıcının kabzasında ek olarak iki dart saklayabilirsin. Smart Stick özellikli kalkanları yerinden çıkarabilirsin. 3 Smart Stick dart ve bir Smart Stick hedef dahildir. 6 yaş ve üzeri Oyunda Devrim Fırlatıcı ve ekipmanlarımız, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin! Harika Atış! BOOMco. fırlatıcılar, müthiş tasarımlarıyla çok havalı! Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor. Farshot Fırlatıcı'nın Farkı BOOMco. Farshot fırlatıcı, tek atışta, 21 metreye kadar varan uzun menzillerde isabetli atışlar yapmayı sağlıyor! Dartları yerleştir, nişan al ve fırlat! Güçlü ve kullanımı kolay olan bu fırlatıcı, kapışma alanında kullanıcısına üstünlük sağlıyor! BOOMco. Ekibine Katıl! BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın? Kutuda Ne Var? Bu pakete Farshot Fırlatıcı, 3 Smart Stick dart, çıkarılabilen ve dönüşen kalkanlar ve 1 Smart Stick hedef dahildir.
  Temin Edilemiyor
 • BoomCo Mag Blast Dynamag

  BoomCo Mag Blast Dynamag

  BOOMco. ile Tam İsabet! Şimdi çocuklar, BOOMco. şarjör sistemi sayesinde güçlenen BOOMco. DynaMag ile kapışma alanında harikalar yaratacak! Dikey şekilde yerleştirilen özel şarjör sistemi sayesinde, kapışma heyecanı artıyor. DynaMag fırlatıcıda 6 Smart Stick dart ve 6 dartlık şarjör bulunuyor. Üstelik DynaMag ile istersen 20 ve 40 dartlık BoomCo şarjörlerini de kullanabilir ve kapışma alanında harikalar yaratabilirsin. 18 metre atış mesafesi. Bu aksiyondan sonra dartlarını tekrar doldurup DynaMag ile birlikte gelen Smart Stick hedefle, atışlarının isabeti üzerine çalışabilirsin! Diğer dart şarjörleri ayrı olarak satılır. BOOMco. şarjör sistemi sayesinde fırlatma hızı çok yüksek! İçerisinde 6 Smart Stick dart ve 6 dart kapasiteli bir şarjör bulunuyor. Aynı zamanda 20 ve 40 dartlık BOOMCo. şarjörleri ile de uyumlu. Bu sayede aksiyon kesintisiz devam ediyor! Şarjör, dikey dart beslemesi sayesinde müthiş bir performans gösteriyor. 18 metreye varan atış mesafesi! Pakete dahil yapışkan arkalı Smart Stick hedefle atışlarının isabeti üzerine çalışabilirsin. 6 yaş ve üzeri Oyunda Devrim Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin! Harika Atış! BOOMco. fırlatıcılar, şık hatları ve çarpıcı açılarıyla müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor. DynaMag Farkı Dynamag, BOOMco. şarjör sistemi sayesinde sana maksimum güç sağlıyor. Şarjörü yerleştir, geriye çekerek doldur ve tekrar şarj etmene gerek kalmadan müthiş atış aksiyonunu yaşa! BOOMco. Ekibine Katıl! BOOMco. , heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve çok eğlenmeye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın? Kutuda Ne Var? Bu pakete, bir DynaMag fırlatıcı, 6 dartlık bir şarjör, 6 Smart Stick dart ve 1 Smart Stick hedef dahildir
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Stealth Ambush Oyuncak Silah

  Boomco Stealth Ambush Oyuncak Silah

  BOOMco. ile Tam İsabet! Stealth Ambush 'un gizli ateş gücü ile tanış! BOOMco. şarjör sistemiyle 8 dartı hızlıca 21 metre mesafeye kadar fırlatabiliyor. Rakiplerin etrafını sardığında, onlara müthiş bir sürpriz yap: Stealth Ambush'un üzerindeki gizli bölmeyi yerinden çıkar ve aynı anda 3 dartı birden fırlat, BOOM! Sürpriz açılan kanatları sayesinde 6 dartı daha fırlatıcı üzerinde depolayabilir ve hızlıca cephaneni doldurabilirsin. Stealth Ambush Fırlatıcıya toplamda 17 Smart Stick dart yerleştirebilirsin. Fırlatıcının tek tuşla açılan, dönüştürülebilen ve yerinden çıkarılabilen Smart Stick özellikli kalkanları sayesinde rakibinin dartlarını ele geçir ve bu dartları ona karşı kullan! BOOMco. şarjör sistemiyle 8 dartı hızlıca 21 metreye kadar fırlat. Ekstra dart fırlatmak için: gizli bölmesinden çıkar ve 3 dartı aynı anda fırlat! Yan kanatları sayesinde 6 dartı daha fırlatıcı üzerinde depolayabilir ve hızlıca cephaneni doldurabilirsin. Smart Stick kalkanları tek tuşla yerinden çıkarabilir ve fırlatıcını kalkansız da kullanabilirsin. Bu pakete 17 Smart Stick dart, 8 dartlık bir şarjör ve bir Smart Stick hedef dahildir. 6 yaş ve üzeri Oyunda Devrim Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerindeki Smart Stick teknolojisi sayesinde, tüm BOOMco. dartları tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışıyor. Artık attığın dartların nereye isabet ettiğini anında görebilirsin! Gizli Atış Gücü! BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımları ile müthiş havalı görünüyor. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor. Stealth Ambush Farkı BOOMco. Stealth Ambush Fırlatıcının sürpriz özellikleri ve gizli dartları, sana kapışma sırasında avantaj sağlayacak! BOOMco. Ekibine Katıl! BOOMco., heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır takım arkadaşları arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk alma ve müthiş bir eğlenceye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatacak! Var mısın? Kutuda Ne Var? Bu pakete, Stealth Ambush Fırlatıcı, 17 Smart Stick dart, 8 dartlık bir şarjör, tek tuşla açılan kalkanlar ve Smart Stick hedef dahildir.
  Temin Edilemiyor