Oyuncak Tabancalar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
45 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • Toy Story 3 Galactic Işıklı Lazer

  Toy Story 3 Galactic Işıklı Lazer

  Toy Story: (Oyuncak Hikayesi) Hikaye 6. yaş gününü kutlayan Andy’e yeni bir oyuncak hediye edilmesiyle başlar. Andy’nin birçok oyuncağı vardır ve en sevdiği oyuncak Şerif Woody’dir. Ancak Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak eve geldikten sonra, Andy sürekli onunla oynamaya başlar. Şerif Woody bu duruma çok üzülmüştür. Buzz ise bir oyuncak olduğunu anlamamakta ve kendisini uzay savaşcısı sanmaktadır. Günün birinde Buzz yanlışlıkla pencereden düşer. Diğer oyuncaklar ise Woody'nin onu kıskandığı için öldürdüğünü sanarlar ve hiç kimse onunla konuşmaz. Woody ise suçsuzluğunu ispatlamak için Buzz'ın arkasından gider. Böylece tehlikelerle dolu macera da başlamış olur. Serinin 2. filminde artık 8 yaşındadır. Bir gün yanlışlıkla Woody’nin kolunu koparır. Oyuncak koleksiyoncusu Al McWhiggin ise Woody’yi satın almak ister ancak Andy’nin annesi onu satmak istemez. Al McWhiggin ise Woody’yi kaçırır. Buzz ve diğer arkadaşları ise Woody’yi kurtarmak için maceradan maceraya koşarlar. Serinin 3. filminde ise Andy artık 18 yaşında genç bir adamdır. Buzz ve Woody ise belirsiz geleceklerinden endişe etmektedirler. Andy’nin annesi ise tüm oyuncakları bir kutuya doldurup başka bir yere gönderir ve yine macera başlar.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5,5 cm x 18,5 cm x 19,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  18,95  TL
 • Lazer Düellosu Robot Saldırısı Yeşil

  Lazer Düellosu Robot Saldırısı Yeşil

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 13,5 cm x 21,5 cm x 33 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  79,50  TL
 • Tube Missile Füze Fırlat

  Tube Missile Füze Fırlat

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 5 cm x 70 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  17,50  TL
 • Total X-Stream Aır Yedek Mermi

  Total X-Stream Aır Yedek Mermi

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 9 cm x 18 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  9,90  TL
 • Water Warriors Expedition Su Tabancası

  Water Warriors Expedition Su Tabancası

  Yazın ve sokak oyunlarının tadı Water Warriors Expedition Su Tabancası ile çıkar. İnsanın yaşı kaç olursa olsun hayır diyemeyecaği bir oyun varsa o da iddia ediyoruz ki su savaşıdır! Hele hele hava sıcaksa ve bütün arkadaşlar biraradaysa. Dünyaca ünlü Buzz Bee Toys markasının muhteşem tasarımlı Water Warriors Expedition Su Tabancası, 2.6 kg su deposu kapasitesiyle su savaşı heyecanını kesintisiz yaşamanıza olanak sağlıyor.  Ürün Özellikleri : Basınçlı performans sistemi 12 metreye kadar su firlatabilme 2,6 litre su haznesi Hazne dolu oldugundaki ağırlığı 4,2 Kg 5 Farkli Güçlü ayarlanabilir püskürtme ayari  (su tasarruflu püskürtme , orta derecede püskürtme , tazyikli püskürtme , tazyikli püskürtmesiz , Kalin derecede püskürtme ) özelliği bulunmaktadir. Elektronik güç metre ölçer  özelligi sayesinde , püskürtme yapilacak mesafeyi belirlemek mümkün. (Elektronik güç metre ölçer de bulunan  Yesil renk ,Yakin Mesafe - Sari renk , Orta Mesafe- Kirmizi renk Uzak Mesafe)   atisi etkin kilmaktadir.   Ürün Boyutu : En 8 cm -  Uzunluk 57 Cm dir  Kutu içerigi : Water Warriors Expedition Su Tabancasi 1 adet Omuz AskılığıKutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 11,5 cm x 60 cm x 30 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  139,50  TL
 • Hovertech Delüks Paket

  Hovertech Delüks Paket

  Zorlu bir göreve hazır mısın? Öyleyse, hadi! Hiç vakit kaybetme ve Hovertech Battle FX ile sen de maceraya katıl. Hovertech Buttle FX’in akıllı hedef özeliği ile hedefi doğrudan seçin ve havalandır. Haydi! Şimdi fırlatıcını kap, nişan al ve ateş etmeye başla. Farklı bir uçuş teknolojisi kullanılarak üretilen Hovertech Battle FX, tam da senin gibi ustalara göre. Oyun setinin içerisinde, 1 adet deluxehedef aracı,6 adet füze, 2 adet fırlatıcı ve şarj aleti bulunuyor. Hedef aracının şarj et ve uçuşa hazır olduğu anda havadaki aracı füzelerle vurmaya çalış. Unutma oyunu kazanman için hedef aracı vurup yere düşürmen gerek... Oyunda, deneme, 1oyuncu ve 2 oyuncu olmak üzere 3 farklı mod bulunuyor. Oyuncak 4 adet AA pil ile çalışır. Piller pakete dâhil değildir. 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan oyun setinin kutu ölçüsü 13,5 cm x 40 cm x 25 cm’dir. https://youtu.be/-QlsmuCI754
  149,90  TL
 • Boomco Mad Slammer

  Boomco Mad Slammer

  BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. şarjör sistemine sahip BOOMco. Mad Slammer fırlatıcıyla müthiş bir atış eğlencesine hazır ol! Bu paket içerisinde, Mad Slammer fırlatıcının yanında 20 dartlık bir şarjör ile 20 dart bulunuyor. Bu dartları hızlı atış özelliğiyle, 21 metreye kadar fırlatabilirsin! Bu fırlatıcıda aynı zamanda BOOMco. fırlatıcı rayı bulunur. Bu özellik sayesinde fırlatıcına aksesuarlar takabilir ve kapışmayı daha da eğlenceli bir hale getirebilirsin. Pakete dahil iki adet Smart Stick hedefle fırlatma aksiyonunu sürdür ve kendi kapışma alanını yarat! Mad Slammer ile heyecan ve eğlence seni bekliyor! Çocukların dartları çok hızlı bir şekilde fırlatmalarını sağlayan seri atış özelliği ve şarjör sistemiyle müthiş kapışma! 21 metre atış mesafesi! Şarjöre dahil ray, BOOMco. aksesuarları takıldığında atış gücünü artırıyor. Fırlatıcıya 20 dartlık bir şarjör ve 20 Smart Stick dart dahildir. Bu ürüne 2 adet yapışkan arkalı Smart Stick hedef dahildir. Bu hedeflerle kendi kapışma alanını yaratabilirsin! Oyunda Devrim Fırlatıcı ve ekipman serimiz, oyun tarzını tamamen değiştirecek! BOOMco. ürünlerinde, Smart Stick teknolojisi bulunur. Her bir dartın ucunda ve her bir topta bulunan Smart Stick materyali, BOOMco. hedeflere ve fırlatıcı kalkanlarına yapışır. Böylece dart ve toplarını tam olarak nereye isabet ettirdiğini görebilirsin. Harika Atış! BOOMco. fırlatıcılar, şık tasarımlarıyla çok havalı. Bu fırlatıcılar, Smart Stick teknolojisi, uzun atış menzili ve oyunu daha da eğlenceli hale getiren sürprizleriyle müthiş bir fırlatma deneyimi yaşatıyor. Mad Slammer Farkı BOOMco. Mad Slammer'ın 20 dartlık BOOMco. şarjörü ve hediye 20 dartıyla seri atış eğlencesine hemen başlayabilirsin! Dahası, bu fırlatıcı, 40 dartlık BOOMco. şarjörle de (ayrı olarak satılır) çalışıyor! Seri atış için daha iyisi düşünülemez! BOOMco. Ekibine Katıl! BOOMco., heyecan dolu maceralar yaşamaya hazır çocuklar arıyor! Bütün sınırları kaldırıp risk almaya ve müthiş eğlenceye hazırsan, doğru yerdesin! İhtiyacın olan tek şey, istediğin oyuna uygun olan bir fırlatıcı! O zaman arkadaşlarınla bir takım oluştur veya tek başına kapışmaya başla. BOOMco. sana müthiş bir oyun deneyimi yaşatmaya hazır! Var mısın? Kutuda Ne Var? Bu pakete, Mad Slammer fırlatıcı, 20 dartlık şarjör ve 20 Smart Stick dart, 2 Smart Stick yapışkan arkalı hedef dahildir.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco 40'Li Dart Paketi Yesil

  Boomco 40'Li Dart Paketi Yesil

  BOOMco. ile Tam İsabet! BOOMco. dartları ve hedefleri Smart Stick teknolojisine sahiptir. Yani tüm BOOMco. dartları, tüm BOOMco. hedeflerine kusursuz yapışır ve böylece fırlattığın dartların nereye isabet ettiğini rahatlıkla görebilirsin! 40 Smart Stick dartlık bu müthiş paket elinin altındayken fırlatıcını doldurmak çok kolay. Bu paketle kapışmaya kesintisiz devam edeceksin! Üç farklı dart rengi var (Her biri ayrı satılmaktadır). Böylece istediğin rengi seçip kapışma alanındaki dartlardan hangilerinin senin olduğunu anlarsın! Hazır ol, nişan al ve fırlat! 40 dart içeren paketlerin her biri ayrı olarak satılır. 6 yaş ve üzeri. Her bir dart Smart Stick özelliğine sahiptir. Böylece her dartın tam olarak nereye yapıştığını görebilirsin. Dartlar tüm BOOMCo. Smart Stic hedeflere ve fırlatıcı kalkanlarına yapışır. 40 Smart Stick dart elinin altındayken fırlatıcını doldurmak çok kolay. Bu paketle kapışmaya kesintisiz devam edeceksin!
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi Siyah

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi Siyah seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah Mavi

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah Mavi seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Siyah

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan ve akılı çubuk özelliğine sahip olan Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Siyah seni maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Mavi
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Mavi

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil Mavi
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah

  Boomco Ekstra Dart Paketi Siyah
  Temin Edilemiyor
 • Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil

  Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil

  Dart oynamayı sevmeyen çocuk yoktur öyle değil mi? 6 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygun olan Boomco Ekstra Dart Paketi Yeşil dart seven tüm çocukları maceraya çağırıyor.
  Temin Edilemiyor