Spor Ve Aktivite Ürünleri

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
123 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 8
 • Trabzonspor Soft Top 15 Cm

  Trabzonspor Soft Top 15 Cm

        ÇocuklarTrabzonspor Soft Top ile Trabzonspor aşkını doyasıya yaşarken siz de takımınıza destek olmanın haklı gururunu tadacaksınız! 15 cm çapındaki yumuşacık elyaf dolgulu Trabzonspor Soft Top, orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünüdür.       Sentetik kaplamalı olan Trabzonspor Soft Top'u, CE sertifikasına sahip olduğundan 3 yaşından itibaren çocuklarınıza güvenle oynatabilirsiniz.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 45 cm ( Çap )Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,89  TL
 • Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Küçük

  Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Küçük

          Çocuklar Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu ile Fenerbahçe aşkını doyasıya yaşarken siz de takımınıza destek olmanın haklı gururunu tadacaksınız!       15 cm çapındaki yumuşacık elyaf dolgulu Fenerbahçe Soft Top, orijinal ve lisanslı Fenerbahçe ürünüdür. Sentetik kaplamalı olan Fenerbahçe Soft Top, CE sertifikasına sahip olduğundan 3 yaşından itibaren çocuklarınıza güvenle oynatabilirsiniz.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 45 cm ( Çap ) Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  19,89  TL
 • Warner Bros Superman Dart Set

  Warner Bros Superman Dart Set

  Warner Bros Superman Dart Set • Ebat : 43,18x1,27cm • 2 taraflı kullanılabilir • 6 adet dart oku dahildir.
  33,90  TL
 • Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu Büyük

  Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu Büyük

        Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu ile evde top oynamak artık hiç mi hiç tehlikeli değil! Yumuşacık sünger dolgulu Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu ile Trabzonaşkı ile futbol sevdanızı evinizde keyifle çıkarabilecek, çocuklarınıza Trabzonspor sevdasını küçüklükten itibaren aşılayabileceksiniz.       62 cm çapındaki Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu, orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünüdür. Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu'na sahip olarak takımınıza destek vermenin haklı gurururnu da yaşabileceksiniz.       CE sertifikalı olan Trabzonspor Lisanslı Sünger Futbol Topu, 3 yaşından itibaren bütün Trabzonspor tutkunlarını cezbedecek.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 62 cm ( Çap )Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Toy Story 3 Zıplayan Rex Figürlü Top

  Toy Story 3 Zıplayan Rex Figürlü Top

  Oyuncak Hikayesi hayranı çocukların oyunlarına Toy Story 3 Zıplayan Rex Figürlü Topile heyecan katmaya ne dersiniz? Yere fırlatıldığı şiddete göre yüksekliği değişen Toy Story 3 Zıplayan Rex Figürlü Top, öyle yükseklere fırlayabiliyor ki, onu tutmaya çalışan çocuklar keyiften dört köşe oluyor. İçerisinde Oyuncak Hikayesi'nin eğlenceli kahramanı Rex'in bulunduğu Toy Story 3 Zıplayan Rex Figürlü Top, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.       Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Toy Story 3 Zıplayan Alien Figürlü Top

  Toy Story 3 Zıplayan Alien Figürlü Top

    Oyuncak Hikayesi hayranı çocukların oyunlarına Toy Story 3 Zıplayan Alien Figürlü Top ile heyecan katmaya ne dersiniz? Yere fırlatıldığı şiddete göre yüksekliği değişen Toy Story 3 Zıplayan Alien Figürlü Top, öyle yükseklere fırlayabiliyor ki, onu tutmaya çalışan çocuklar keyiften dört köşe oluyor. İçerisinde Oyuncak Hikayesi'nin eğlenceli kahramanı Alien'nin bulunduğu Toy Story 3 Zıplayan Alien Figürlü Top, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Toy Story 3 Zıplayan Woody Figürlü Top

  Toy Story 3 Zıplayan Woody Figürlü Top

         Oyuncak Hikayesi hayranı çocukların oyunlarına Toy Story 3 Zıplayan Woody Figürlü Top ile heyecan katmaya ne dersiniz?    Yere fırlatıldığı şiddete göre yüksekliği değişen Toy Story 3 Zıplayan Woody Figürlü Top, öyle yükseklere fırlayabiliyor ki, onu tutmaya çalışan çocuklar keyiften dört köşe oluyor.    İçerisinde Oyuncak Hikayesi'nin eğlenceli kahramanı Woody'nin bulunduğu Toy Story 3 Zıplayan Woody Figürlü Top, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Toy Story 3 Zıplayan Buzz Figürlü Top

  Toy Story 3 Zıplayan Buzz Figürlü Top

  Oyuncak Hikayesi hayranı çocukların oyunlarına Toy Story 3 Zıplayan Buzz Figürlü Top ile heyecan katmaya ne dersiniz? Yere fırlatıldığı şiddete göre yüksekliği değişen Toy Story 3 Zıplayan Buzz Figürlü Top, öyle yükseklere fırlayabiliyor ki, onu tutmaya çalışan çocuklar keyiften dört köşe oluyor. İçerisinde Oyuncak Hikayesi'nin eğlenceli kahramanı Buzz'un bulunduğu Toy Story 3 Zıplayan Buzz Figürlü Top, orijinal ve lisanslı Disney ürünüdür.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Disney Pamuk Prenses Zıplayan Figürlü Top

  Disney Pamuk Prenses Zıplayan Figürlü Top

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Disney Prenses Cinderella Zıplayan Figürlü Top

  Disney Prenses Cinderella Zıplayan Figürlü Top

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Disney Prenses Aurora Zıplayan Figürlü Top

  Disney Prenses Aurora Zıplayan Figürlü Top

          Disney Penseslerinin hayranı olan kızların oyunlarına Disney Prenses Aurora Zıplayan Figürlü Top ile heyecan ve neşe katın!       Yere çarpılma hızına göre farklı sıçrayış yüksekliğiyle çocukların heyecan dolu oyunlar oynamasını sağlayan Disney Prenses Aurora Zıplayan Figürlü Top, içindeki Disney Prensesiyle de çok güzel görünüyor.       Disney Prenses Aurora Ziplayan Figürlü Top, 3 yaşından itibaren herkesin keyifle oynayacağı Disney lisanslı bir oyuncaktır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 10 cm x 13 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  10,90  TL
 • Galatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu

  Galatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu

           Çocuğunuza Galatasaray aşkını aşılarken, farklı spor dallarını da öğretin!          Galatasaray lisanslı Amerikan Futbol Topu çocukların oyunlarına eğlence katarken, spor ufuklarını da genişletecek. Kaliteli malzemeden üretilen Galatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, sağlam dikişleri sayesinde, deformasyona uğramadan uzun yıllar boyunca çocukların oyunlarına eşlik edecek. Galatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, yumuşacık sünger dolgusu sayesinde gerçek Amerikan topu gibi sert değildir.          Bu sayede çocuklar Galatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu ile 3 yaşından itibaren güvenle oynayabilirler.          Galatasaray Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, 52 cm çapındadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 52 cm ( Çap ) Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu

  Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu

          Çocuğunuza Fenerbahçe aşkını aşılarken, farklı spor dallarını da öğretin! Fenerbahçe lisanslı Amerikan Futbol Topu çocukların oyunlarına eğlence katarken, spor ufuklarını da genişletecek. Kaliteli malzemeden üretilen Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, sağlam dikişleri sayesinde, deformasyona uğramadan uzun yıllar boyunca çocukların oyunlarına eşlik edecek.       Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, yumuşacık sünger dolgusu sayesinde gerçek Amerikan topu gibi sert değildir. Bu sayede çocuklar Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu ile 3 yaşından itibaren güvenle oynayabilirler.       Fenerbahçe Lisanslı Sünger Amerikan Futbol Topu, 52 cm çapındadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 52 cm ( Çap ) Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Büyük

  Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu Büyük

          Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu ile evde top oynamak artık hiç mi hiç tehlikeli değil!       Yumuşacık sünger dolgulu Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu ile Fenerbahçe aşkı ile futbol sevdanızı evinizde keyifle çıkarabilecek, çocuklarınıza Fenerbahçe sevdasını küçüklükten itibaren aşılayabileceksiniz.       62 cm çapındaki Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu, orijinal ve lisanslı Fenerbahçe ürünüdür.       Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu'na sahip olarak takımınıza destek vermenin haklı gurururnu da yaşabileceksiniz. CE sertifikalı olan Fenerbahçe Lisanslı Sünger Futbol Topu, 3 yaşından itibaren bütün Fenerbahçe tutkunlarını cezbedecek.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 62 cm ( Çap ) Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Disney Prenses Işıklı Dönen Top

  Disney Prenses Işıklı Dönen Top

  Üzerinde Disney Prenses resmi vardır. Düğmeye bastığınızda, topun içindeki aparat süratle dönmeye başlayıp ışık şöleni oluşturur. 3 adet 1, 5 V LR44 pille çalışır. Bu ürün, insansağlığı ve güvenliği ile ilgili normlara göre üretilmiş ve gerekli testlerden geçmiştir. Disney Prenses: Disney 2000 yılından itibaren “Disney Prenses” adı altında yeni bir marka yaratmıştır. Bu marka için seçilen prensesler, klasik Disney filmleri içerisinden belirlenmiştir. Prensesler sadece kraliyet ünvanlarına bakılarak değil, “Prenses mitolojisi”ne ne kadar uygun olduklarına gore de seçilmişlerdir. Mulan bu konsept için bir örnektir. Çünkü Mulan generalin oğluyla evlendiği anda kraliyet ailesine girmiş sayılmaktadır. Ancak Tinker Bell bu mitolojiye uymadığı için liste dışında kalmıştır. Disney’in Prensesleri: Prenses Ariel (Küçük Deniz Kızı) - Prenses Aurora (Uyuyan Güzel) - Prenses Belle (Güzel ve Çirkin) - Prenses Cinderella (Kül Kedisi) - Prenses Jasmine (Alaaddin Prenses) - Mulan (Mulan Prenses) - Pocahontas (Pocahontas) - Pamuk Prenses (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) - Prenses Tiana (Prenses ve Kurbağa)Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 6 cm x 14 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL
 • Disney Fairies Işıklı Dönen Top

  Disney Fairies Işıklı Dönen Top

  Üzerinde Disney Fairies resmi vardır. Düğmeye bastığınızda, topun içindeki aparat süratle dönmeye başlayıp ışık şöleni oluşturur. 3 adet 1, 5 V LR44 pille çalışır. Bu ürün, insansağlığı ve güvenliği ile ilgili normlara göre üretilmiş ve gerekli testlerden geçmiştir. Disney Fairies: Disney, Peter Pan filminden tanıdığımız “Tinker Bell” karakterini bünyesine katmış ve Disney Fairies markasını yaratmıştır. Daha sonra birçok hayali peri daha yaratılmıştır. Bu periler Pixie Hollow denilen büyülü bir ülkede yaşarlar. Burası mitoloji, sırlar ve görsel ihtişamla dolu bir yerdir. Perilerimiz kendi ülkelerinde oldukça zengin bir hayat sürmektedirler. Tinker Bell: Tink olarak da bilinen Tinker Bell, şımarık, cesur ve güzel bir peridir. O henüz çok acemidir ancak iyi bir problem çözücüdür. Bazen sabırsız ve sinirli olsa da, o aslında çok vefalı ve yardımsever bir peridir.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 2 cm x 6 cm x 14 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  26,90  TL