Plastik Bardaklar

Yayınevi/Marka Yas    Cinsiyet   
14 öğeden 1-14 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Sizinkiler 2'li Plastik Bardak

  Sizinkiler 2'li Plastik Bardak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 14 cm x 10 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Barbie Gökkuşağı Bardak

  Barbie Gökkuşağı Bardak

  Barbie hayranı kızlara özel Barbie Gökkuşağı Bardak.   Yıllardır kızların hayranı olduğu Barbie bebekler artık Barbie lisanslı farklı ürünlerde. Kızlar, üzerinde Barbie resmi olan ürünleri zevkle kullanacaklar. Barbie Gökkuşağı Bardak sağlığa zararsız plastikten üretilmiştir. Makinede yıkanmaması gerekir. Elde yıkanabilir. Lisanslı Disney ürünüdür. Barbie: Barbie bebek 1959 yılında Ruth Handler tarafından yaratılmıştır. Ruth, Mattel firmasının kurucularından birinin eşidir. Küçük kızları Barbara, kağıttan bebeklerle oynamayı ve bu bebeklere yetişkin rolü vermeyi çok severdi. Bunu farkeden Ruth Handler, 3 boyutlu ve yetişkin vücuduna sahip bir bebek yaratmak istediğini Mattel firmasına iletti. Mattel ilk olarak bu fikre sıcak bakmasa da, Ruth’un Almanya’dan getirdiği Lili adlı üç boyutlu bebeği görünce fikirleri değişti. Böylece Barbie markası doğmuş oldu. Barbie, adını Ruth Handler’ın kızı Barbara’dan almıştır. Barbie’nin asıl adı Barbie Millicent Roberts’dır. İlk doğduğunda sadece siyah çizgili bir mayosu olan Barbie’nin günümüzde yüzlerce çeşit elbisesi, aksesuarı, evleri, arabaları, hayvanları ve daha pek çok ürünü bulunmaktadır. Üstelik Barbie sadece oyuncak olarak değil, nevresim, tabak, bardak, müzik aleti, aksesuar ve daha pek çok üründe kullanılan bir markadır.Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 6,5 cm x 6,5 cm x 15,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Yeni Pepee Plastik Bardak Mavi Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Mavi Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Mavi Renk
  Temin Edilemiyor
 • Yeni Pepee Plastik Bardak Pembe Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Pembe Renk

  Yeni Pepee Plastik Bardak Pembe Renk
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak

  Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak

           Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor Fırtına 61 Lisanslı Plastik Bardak

  Trabzonspor Fırtına 61 Lisanslı Plastik Bardak

            Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!          Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.        Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.     Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır. Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor 1967 Lisanslı Plastik Bardak

  Trabzonspor 1967 Lisanslı Plastik Bardak

           Trabzonsporlu olduğunuzu herkese ilan edin!       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Trabzonspor sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Trabzonspor ürünü olan Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Trabzonspor Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır.     Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cille Plastik Bardak Talu

  Cille Plastik Bardak Talu

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Cille Plastik Bardak Müdrik

  Cille Plastik Bardak Müdrik

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 13 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Şirinler Uykucu Şirin Plastik Bardak

  Şirinler Uykucu Şirin Plastik Bardak

  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beşiktaş Lisanslı Damalı Plastik Bardak

  Beşiktaş Lisanslı Damalı Plastik Bardak

         Beşiktaşlı olduğunuzu herkese ilan edin!       Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Beşiktaş sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Beşiktaş ürünü olan Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır.  Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cmÜrün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak

  Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak

          Beşiktaşlı olduğunuzu herkese ilan edin!       Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Beşiktaş sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Beşiktaş ürünü olan Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Beşiktaş Lisanslı Kartal Plastik Bardak

  Beşiktaş Lisanslı Kartal Plastik Bardak

        Beşiktaşlı olduğunuzu herkese ilan edin!       Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak ile evde, ofiste, yolculukta, arabada kısacası dilediğiniz her yerde Beşiktaş sevdanızı yansıtabileceksiniz. Üstelik kaliteli plastikten üretilen Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak, kolay kırılmayacağından ve mikrop taşımayacağından dolayı siz ve sevdiklerinizin güvenle kullanabileceği bir bardaktır.       Orijinal ve lisanslı Beşiktaş ürünü olan Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak'ı kullanmanın keyfine varırken takımınıza destek olmanın haklı gururunu da yaşayacaksınız.       CE sertifikalı Beşiktaş Lisanslı Plastik Bardak, 8 cm x 8 cm x 12,5 cm boyutlarındadır.   Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 8 cm x 8 cm x 12,5 cm Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.
  Temin Edilemiyor
 • Trabzonspor 3D Pipetli Bardak

  Trabzonspor 3D Pipetli Bardak

  Trabzonspor 3D Pipetli Bardak
  Temin Edilemiyor