Genel

Yayınevi/Marka
5 öğeden 1-5 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Tek Kişilik Adalet Takımı (Çıkartma Hediyeli)

  Karton Kapak
  Süper Kahramanların Sonu! Profesör Ivo, dünyanın en güçlü süper kahramanlarının tüm yeteneklerini, ‘Tek Kişilik Adalet Takımı’ olarak bilinen bir robotta topladı. Amazo adlı bu robot, tüm gün suçla savaşabilir ve dinlenmeden ya da yardım almadan şehri koruyabilir. Acaba bundan sonra Merkez Şehir’in ihtiyaç duyduğu tek kahraman Amazo mu olacak? Adalet Takımı’na gerek kalmayacak mı?
  6,00  TL8,00  TL
 • Tehlikenin İki Yüzü (Çıkartma Hediyeli)

  Karton Kapak
  Ayın karanlık tarafı, çölde bulunan siyah tuhaf bir meteor, Ulusal Uzay Müzesi’ndeki meraklı bakışları üzerine topluyor. Bu taşın sahibi Adalet Takımı’na bir yerden tanıdık geliyor. Evet, bu o! Ay’da yaşayan süper kötü Eclipso! Bu çift yüzlü zalim, rakiplerini alt edip Dünya’yı ele geçirmeye kararlı.
  6,00  TL8,00  TL
 • İşgal (Çıkartma Hediyeli)

  Karton Kapak
  Dünya Tehlike Altında!!! Gezegen-yiyici, metal-öğütücü bir yaratık ordusu Ay’dan kaçtı ve Gözlem Kulesi’ni midelerine indirmek üzereler! Merkezlerini bu aç uzaylı sürüsünden kurtarmak Adalet Takımı için zorlu bir göreve dönüşüyor. Çünkü başarısız olurlarsa, yaratıkların sıradaki hedefi Dünya’nın ta kendisi!
  6,00  TL8,00  TL
 • Batman ve Süperman - Pelerinli Süvari'nin El Kitabı / Çelik Adam'ın El Kitabı

  Karton Kapak
  Batman doğuyor, Gotham şehri, Wayne malikanesi, Alfred Pennyworth, Batmağara, Batmobil, sokaklarda, Batkanat, Baygiysi dolabı, Kancalı silah, Yeni cihazlar, zırhlı Batgiysi, Kripton gezegeni, Kent ailesi, Yaralanmamak, Uçabilmek, Süper-Hız, Isı saçan bakışlar, Metropolis, Lois LAne, Metropolis tehlikede, Başarılı muhabirler, LexCorp Kulesi, Çelik Adam’ı nasıl Bir Macera Bekliyor?, vb…
  11,25  TL15,00  TL