Genel

Yayınevi/Marka
10 öğeden 1-10 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Rus Yazarlarından Masallar ve Şiirler

  Karton Kapak
  Tolstoy’dan Gorki’ye, Mayakovski’den Jukovski’ye, Rus edebiyatına damgasını vurmuş isimlerin kaleminden masallar ve şiirler... Yalancı kargalar, kardan kızlar, ördeklerle yolculuk eden meraklı kurbağalar, ak ördeklere dönüşen güzel prensesler, gizemli lale ağaçları... Hazal Yalın’ın derleyip çevirdiği, Ali Benice’nin resimlediği Rus Yazarlarından Masallar ve Şiirler, gençler için büyük klasiklere açılan pencereyi aralıyor.
  7,20  TL10,00  TL
 • Tilki Tilki Saat Kaç?

  Karton Kapak
  Kaşı kınalı dağlarda, kar yuvası ormanlarda, yıldızlı ağaçların arasında dolaşan kurnaz mı kurnaz tilkilerin masalları... Tek başına olur mu? Kırmızı atkılı horoz, ormanın kralı aslan, masal düşkünü kurt ve yargıçlık yapan maymun da eşlik ediyor tilkilerin maceralarına. Refik Durbaş’ın incelikli kaleminde şiirleşen bu yepyeni masallar, okurları sözün en güzel haliyle tanışmaya çağırıyor.
  6,48  TL9,00  TL
 • Oz Büyücüsü

  Cd
  Doroti ile köpeği Toto'nun büyük bir hortum ile Oz'un ülkesine yaptıkları macera dolu yolculuk... Bu yolculukta kahramanlarımıza kimler eşlik etmiyor ki: Teneke adam, korkuluk, korkak arslan, uçan maymunlar, çıtkırıldımlar, katur kuturcuklar... Kitabı dinlerken siz de büyük Oz'un ülkesine kahramanlarımız ile birlikte seyahat edeceksiniz. Bakalım Doroti tekrar Kansas'a dönebilecek mi? (Tanıtım Bülteninden)
  8,62  TL12,50  TL
 • Pinokyo

  Cd
  CD 56 dk. 37 sn. sürededir. 1- Merhaba 2- SesleJingle 3,4,5- Pinokyo 6,7- Güzel ve Çirkin 8- Kralın Altınları 9,10- Sihirli Fasulye 11- Küçük Kız ve Üç Ayı 12- Pamuk Prenses Masal dinlemeyen geç konuşuyor. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, masal dinlemeyen çocuklar geç konuşuyor.Eğitim bakanlığı'nın çocukların konuşmadan zorluk çekmesinin nedenlerini öğrenmek için yaptırdığı araştırmada "az masal dinleyen geç konuşuyor" sonucu çıktı. Uzmanlar, ailelere her gece uyumadan bir masal anlatarak hayal dünyalarını geliştirmelerini tavsiye ediyor. -Reha Erus-, Hürriyet (Arka Kapak)
  7,59  TL11,00  TL
 • Pollyanna

  Cd
  Ah, artık yürüyebiliyorum !.. Bugün yatağımdan pencereye kadar yürüdüm, tam altı adım ! Yeniden ayağa kalkıp yürüyebilmek ne güzel şeymiş. Doktorlar çok yakında eve dönebileceğimi söylüyorlar, keşke bütün yolu yürüyerek gelsem. Ah, çok mutluyum. Her şey beni mutlu ediyor. Hatta bir süre için bacaklarımdan yoksun kaldığıma bile seviniyorum. Yarın sekiz adım yürüyeceğim. Herkese kucak dolusu sevgiler. Pollyanna (Arka Kapak)
  9,66  TL14,00  TL
 • Çirkin Ördek

  Cd
  CD 52 dk. 17 sn. sürededir. 1- Merhaba 2- SesleJingle 3,4,5- Çirkin Ördek 6- Heidi 7- Kahraman Terzi 8,9- Kral Çıplak 10- Prensesin Kolyesi 11- Kurbağa Prens Masal dinlemeyen geç konuşuyor. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, masal dinlemeyen çocuklar geç konuşuyor.Eğitim bakanlığı'nın çocukların konuşmadan zorluk çekmesinin nedenlerini öğrenmek için yaptırdığı araştırmada "az masal dinleyen geç konuşuyor" sonucu çıktı. Uzmanlar, ailelere her gece uyumadan bir masal anlatarak hayal dünyalarını geliştirmelerini tavsiye ediyor. -Reha Erus-, Hürriyet (Arka Kapak)
  7,59  TL11,00  TL
 • Fareli Köy

  Cd
  CD 54 dk. 59 sn. sürededir. 1- Merhaba 2- SesliJingle 3,4,5- Fareli Köy 6- Kırmızı Başlıklı Kız 7- Avcı Kral 8,9- Peter Pan 10- Küçük Deniz Kızı 11- Sindrella Masal dinlemeyen geç konuşuyor. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, masal dinlemeyen çocuklar geç konuşuyor.Eğitim bakanlığı'nın çocukların konuşmadan zorluk çekmesinin nedenlerini öğrenmek için yaptırdığı araştırmada "az masal dinleyen geç konuşuyor" sonucu çıktı. Uzmanlar, ailelere her gece uyumadan bir masal anlatarak hayal dünyalarını geliştirmelerini tavsiye ediyor. -Reha Erus-, Hürriyet (Arka Kapak)
  7,59  TL11,00  TL
 • Gökten Elmalar Düştü

  Cd
  Küçük Beyaz Bulut Kaybolan Tavşan Benekli Kuşçu Ali Karne Sevinci Uzaylı Maya Özlem Salıncaktan Düş de Gör (Arka Kapak)
  7,59  TL11,00  TL