Mizah, Karikatür & Çizgi Roman Kitapları

Yayınevi/Marka
402 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 26
 • Ot Dergisi Sayı: 22

  Karton Kapak
  İçindekiler;   "Peki Ya Sevgi?.. Peki Ya Saygı?.. Peki Ya Seks?!" -Murat Menteş- Saraylıdan Kübalıya Kardeş Olur mu? -Nermin Yıldırım- Denizlerin Dalgası Devletin Boyunu Aşıyor -Seray Şahiner- Göz Hakkı -Levent Göneç- Babalar -Murat Uyurkulak- Korkuyoruz -Angutyus- İki Balık Bir Kuş ve İsyaaaaan! -Ece Temelkuran- Bize Ne Lazım -Menderes Samancılar- De ki Bir Alt Eşofmandan -Hatice Meryem- Ölmeyi de Hak Etmek Lazım -Nurhak Kaya- Kayıp -Tarık Tufan- Suç -Ertuğrul Mavioğlu- Oğuz Atay Derslerine Giriş -Sıddık Akbayır- Devamsızlık Sendromu -Candan Tolga- Özdemir Erdoğan -Nurhak Kaya- Babamın Radyosu Köln Radyosu -Menekşe Toprak- Kaptanın Seyit Defteri -Seyit Ali Arar- Homeros Kere Şiir -Can Bonomo- Aynı Daldaydık -Kutub Şimşek- Nesnelerin Zaman Yolculuğu – Gemi -Gündüz Vasaf- Hayatımda Ev Ödevi Yapmadım -Settar Tanrıöğen- Şevket'in Neş'e-i Uhrâsı -Birol Tezcan- Ama Vazifem Çoktur -Naim Dilmener- Ciguli -Suzan Kardeş, Hüsnü Şenlendirici- Tecrite ve Katliama Direnenler -Murat Dural- Bir Direniş Destanı: 34 Oto Sanayi -Deniz Durukan- Esrar Kahveleri ve Neyzen Tevfik'in Yemenlı Üç Biti -Uğur Aktaş- Daima Haklıdır -Erdem Aksakal- Kasa Her Zaman Kazanır -Başak Buğday- Neden Afrika Sanatı -Hıfzı Topuz- Ata'ül Kebir ve Dram'ül Deve -Cumhur Sarı- Tekin Abi, Murtaza, Adnan -Yakup Karahan- O mu Bu mu Niçin? -Mahmut Fazıl Çoşkun- Fotoğraflara Yaslanmış Yazıları -Jehan Barbur- Ayrılık Müzesi -Sinan Sülün- Esaretin Bedeli -Güven Bilge- Gol Oldum -Met Üst- Dipnot -Ömer Göksel- Kent Rehberi -Turgut Yüksel- Hocam Nereden Anladınız? -Ali Lidar- Cesaret Testi -Hakan Bıçakcı- Leke Oyunları -Cemil cahit Yavuz- Merhaba Norveçliler -Sinem Bal- Unutmayın Bizi -Onur Gökşen- Fenerbahçe Alemindeki Mualla -Kaan Koç-
  5,10  TL6,00  TL
 • Ot Dergisi Sayı: 6

  Karton Kapak
  Orada Kimse Var Mı Koyu Siyah Düzce 1999 Yedikule Bostanları Bir Ankara Direnişi Bir Kadını Öldürmeye Nereden Başlamalı Çizgilerle Arkadaş Z. Özger Bir Manastırın Gayrıciddi Tarihi Nerede O Eski Bayramlar Yarım Kalmış Bir Hayat Duran Adam Maço Dayı Can Yücel'le Bir Name Yapılacak İşler Listesi Paşa Konağının Göçerleri Şehrin En Korkunç Yerleri Müzisyen ve Şarkıcılarımızın Gezi Direnişi ile İmtihanı Maymunların İdamı Oruçbaba Türbesi Manevra Plan 8 Dizifilm Kültürü Göbek Deliği Toprak (Ön Kapak)
  4,25  TL5,00  TL
 • Uykusuz Dergisi Cilt 1

  Karton Kapak
  Türkiye'nin en çok satan mizah dergisi Uykusuz'un 1-13. sayılarından oluşan 1. cildi okurlarla buluşuyor. (Tanıtım Yazısından)
  12,15  TL15,00  TL
 • Penguen Cilt 41 (521 - 533)

  Karton Kapak
  Haftalık Penguen Mizah dergisinin 13 sayısını kapsayan özel cildi. Arşivinizde bulunması gereken özel bir ürün...
  8,88  TL12,00  TL
 • Penguen Cilt- 42 (534- 546 )

  Karton Kapak
  Haftalık Penguen Mizah dergisinin 13 sayısını kapsayan özel cildi. Arşivinizde bulunması gereken özel bir ürün... (Tanıtım Bülteninden)
  8,88  TL12,00  TL
 • Red Kit 65 - Barut Fıçısı

  Karton Kapak
  ABD, 1862 yılında ülkenin doğusunu batısına bağlayacak demiryolunun yapımına karar verir. İhaleyi iki şirket kazanır; biri Sacramento'dan doğuya, diğeri Omaha'dan batıya bağlantıyı sağlayacaktır. Uzun yolculukta pek çok tünel açılacak, bunun için de patlayıcılar kullanacaktır. Ancak Okyanus Birliği adlı şirket oyunu dürüstçe oynamadığından gemisini kaybeden Öz Okyanus, patlayıcılarını demiryoluyla taşımak zorunda kalır. Nitrogliserin yüklü trenin ve koruyucusu Red Kit'in macerası böyle başlar. Özenle korunan sandığının altınla dolu olduğuna inanan Daltonların da dahil olmasıyla akıllara durgunluk veren bir kovalamaca komedisi yaşanır. Ancak bu defa Red Kit'in becerileri değil, o çok ünlü şansı başroldedir. Morris'in çizdiği, Lo Hartog van Banda'nın yazdığı 1987 tarihli maceranın çevirmeni Eray Canberk.
  8,64  TL12,00  TL
 • Penguen Cilt: 45 (572 - 584)

  Karton Kapak
  Haftalık Penguen Mizah dergisinin 13 sayısını kapsayan özel cildi. Arşivinizde bulunması gereken özel bir ürün... (Tanıtım Bülteninden)
  10,36  TL14,00  TL