Mizah, Karikatür & Çizgi Roman Kitapları

Yayınevi/Marka
400 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 25
 • Ot Dergisi Sayı: 5

  Karton Kapak
  İçindekiler; Çapaklı Yazı -Zeynep Altıok Akatlı- Yorgun Kız -Fulya Atalay- Ağaç -Ertuğrul Mavioğlu- Mayısın Son Gecesi -Burak Aksak- Çarşı Kendine de Karşı -Seçil Türkkan- Ne Direnişçi Komşumuzsun Sen Gezi Parkı -Alev Karaduman- Dünyanın İlk Klon Devlet Başkanı ve İç Burkan Dram -Hakan Günday- Gezi Parkını Evimiz Gibi Savunduk -Önder Abay- Yara Bandı -Ayça Örer- Mantar Sivası Unutma -Gülşen İşeri- Kontrol Kulesi -Deniz Durukan- OT'oportreler -Seray Şahiner- Canavar Banavar -Nadir Direk ve Ali Simitçi- Kuş Tüyü -Naim Dilmener- Kaptanın Seyit Defteri -Seyit Ali Aral- Edebiyat Karın Doyurmaz Çay İçirir -Sıddık Akbayır- Sıcak Temas -Nurhak Kaya- Kitap Arası -Samed Karagöz- Gayrimeşru İstanbul -Uğur Aktaş-
  4,75  TL5,00  TL
 • Ot Dergisi Sayı: 6

  Karton Kapak
  Orada Kimse Var Mı Koyu Siyah Düzce 1999 Yedikule Bostanları Bir Ankara Direnişi Bir Kadını Öldürmeye Nereden Başlamalı Çizgilerle Arkadaş Z. Özger Bir Manastırın Gayrıciddi Tarihi Nerede O Eski Bayramlar Yarım Kalmış Bir Hayat Duran Adam Maço Dayı Can Yücel'le Bir Name Yapılacak İşler Listesi Paşa Konağının Göçerleri Şehrin En Korkunç Yerleri Müzisyen ve Şarkıcılarımızın Gezi Direnişi ile İmtihanı Maymunların İdamı Oruçbaba Türbesi Manevra Plan 8 Dizifilm Kültürü Göbek Deliği Toprak (Ön Kapak)
  4,75  TL5,00  TL
 • Penguen Cilt 41 (521 - 533)

  Karton Kapak
  Haftalık Penguen Mizah dergisinin 13 sayısını kapsayan özel cildi. Arşivinizde bulunması gereken özel bir ürün...
  10,20  TL12,00  TL
 • Uykusuz Dergisi Cilt 1

  Karton Kapak
  Türkiye'nin en çok satan mizah dergisi Uykusuz'un 1-13. sayılarından oluşan 1. cildi okurlarla buluşuyor. (Tanıtım Yazısından)
  12,18  TL14,00  TL
 • Penguen Cilt- 42 (534- 546 )

  Karton Kapak
  Haftalık Penguen Mizah dergisinin 13 sayısını kapsayan özel cildi. Arşivinizde bulunması gereken özel bir ürün... (Tanıtım Bülteninden)
  10,20  TL12,00  TL
 • Red Kit 65 - Barut Fıçısı

  Karton Kapak
  ABD, 1862 yılında ülkenin doğusunu batısına bağlayacak demiryolunun yapımına karar verir. İhaleyi iki şirket kazanır; biri Sacramento'dan doğuya, diğeri Omaha'dan batıya bağlantıyı sağlayacaktır. Uzun yolculukta pek çok tünel açılacak, bunun için de patlayıcılar kullanacaktır. Ancak Okyanus Birliği adlı şirket oyunu dürüstçe oynamadığından gemisini kaybeden Öz Okyanus, patlayıcılarını demiryoluyla taşımak zorunda kalır. Nitrogliserin yüklü trenin ve koruyucusu Red Kit'in macerası böyle başlar. Özenle korunan sandığının altınla dolu olduğuna inanan Daltonların da dahil olmasıyla akıllara durgunluk veren bir kovalamaca komedisi yaşanır. Ancak bu defa Red Kit'in becerileri değil, o çok ünlü şansı başroldedir. Morris'in çizdiği, Lo Hartog van Banda'nın yazdığı 1987 tarihli maceranın çevirmeni Eray Canberk.
  10,20  TL12,00  TL
 • Penguen Cilt: 45 (572 - 584)

  Karton Kapak
  Haftalık Penguen Mizah dergisinin 13 sayısını kapsayan özel cildi. Arşivinizde bulunması gereken özel bir ürün... (Tanıtım Bülteninden)
  11,90  TL14,00  TL
 • Red Kit Sayı: 69 Vahşi Batının Efsanesi

  Karton Kapak
  Bu macerada sahneye demir parmaklıkların arkasında giren Daltonlar, dışarıda ünlü Buffalo Bill'in büyük gösterisi Vahşi Batı Efsanesi'nde farklı bir isim yaptıklarını öğrenirler. İyiliksever yeni Daltonlar, kötücül bildiğimiz Daltonlardan daha ünlü olma yolundadır. "Sorunu" çözmenin tek yolu da gösteriye gerçek kimlikleriyle katılmaları gibi görünmektedir. Ancak Buffalo Bill, oyuncu Daltonlarından vazgeçmeye yanaşmaz. Böylece gösterilerin, Daltonların, peşlerindeki Red Kit'lerin sayısı birden artar... Vahşi Batı Efsanesi, Morris-Nordmann ortak çalışması.
  10,20  TL12,00  TL