Almanca Kitapları

Yayınevi/Marka
65 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 5
 • 30 Günde Almanca (kitap + 2 CD)

  Karton Kapak
  30 Günde Almanca-1 Kitap+2 CD - Kutulu
  37,26  TL46,00  TL
 • Resimli Almanca Dil Kartları - Fiiller

  Karton Kapak
  Almanca'da en çok kullanılan yaklaşık 500 fiil alfabetik sıra ile verilmiştir. Her kelimenin yanında resmi, okunuşu, Türkçesi ve cümle içerisindeki kullanımı yer almaktadır.
  5,92  TL8,00  TL
 • Hızlı Almanca 2. Basamak (2Kitap + 3 CD)

  Karton Kapak
  HIZLI ALMANCA Seti Almanca'yı hiç bilmeyenlere bu dili en başından başlayıp hem kolay hem de hızlı bir şekilde öğretmek prensibine göre hazırlanmıştır. HIZLI ALMANCA dizisinin ikincisi olan bu set: 2 kitap, 2 CD'den oluşmaktadır. Almanca öğrenmeye başlayanlar önce kitabını izleyerek bir miktar ilerledikten sonra, CD'leri dinleyerek öğrenmelerini sürdürmelidirler.
  72,09  TL89,00  TL
 • Pratik Almanca El Kitabı

  Karton Kapak
  Her durum (yolculuk, alışveriş, sağlık, iş görüşmeleri, eğlence vb...) için örnek cümleler ve konuşma kalıpları. Almanca dilbilgisi özeti. Almanlar için Türkçe dilbilgisi özeti. En uygun ve güncel karşılıkları ile 5000 sözcükten oluşan Almanca-Türkçe lügatçe. Ayrıca her konu için o konu ile ilgili 5000'i aşkın Türkçe-Almanca 'Sınıflandırılmış Sözcükler' listesi.
  21,06  TL26,00  TL
 • Rüya (derece 1-A)

  Karton Kapak
  Bu kitap belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Almancayla yazılmış hikayelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği her Almanca sayıların karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikaye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Almanca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap Almanca hikâyeler serisinin en basit düzeyi olan > kitaplardan biridir. Aynı derecede olan diğer iki kitap: > ve > adını taşımaktadır.
  11,34  TL14,00  TL
 • Almanca Temel Sözcük Hazinesi En Önemli 1000 Sözcük

  Karton Kapak
  Almancada en çok kullanılan1000 sözcüğün okunuşları ve Türkçe karşılıkları.Her sözcüğün örnek bir cümle içinde kullanılışı, uygulama örnekleri.Her sözcüğün türü ve dilbilgisindeki yeri.1000 sözcüğün Türkçe-Almanca şeklinde sıralanışını da veren ek liste.(Tanıtım Bülteninden)
  11,34  TL14,00  TL
 • Almanca-Türkçe / Türkçe Almanca Sözlük

  Sert Kapak
  Cep Almanca - Türkçe Türkçe - Almanca Sözlük o 628 Sayfada Yaklaşık 20.000 Sözcük ve Kullanılışı. o Günlük Yaşamdan Yararlı ve Güncel Sözcük Bilgileri. o Sözlüğe Ek Olarak Kısaltmalar, Deyimler, Sayılar ve Almancada Düzensiz Fiillerin Üç Hali. o Rund 20.000 Stichwörter und Wendungen auf 628 Seiten. o Aktueller Wortschatz aus dem Alltag. o Im Anhang Abkürzungen, Redewendungen, Zahlwörter und die Liste der Unregelmäßigen Verben.
  14,40  TL20,00  TL
 • Çalınan Taç (derece 3-B)

  Karton Kapak
  Bu kitap, belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Almancayla yazılmış hikâyelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği, her Almanca sayfasının karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikâye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Almanca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap, Almanca hikâye serisinin "Üçüncü derece" kitaplarından biridir. Aynı derecede olan diğer iki kitap "Die Geschichten von Scheherazade - Şehrazad'tan Hikâyeler" ve "Die Zwei Feinde - İki Düşman" adlarını taşımaktadır.
  11,34  TL14,00  TL
 • Hızlı & Kolay Almanca Konuşma Kılavuzu Dilbilgisi, Sözlük

  Karton Kapak
  # Adjectives & Prepositions # Animals # Occupations # Fruit & Vegetables # School # Household Items # Clothes # Sports # Verbs 1 # Verbs 2 # Parts Of The Body
  35,55  TL45,00  TL
 • Kaptan Norman'ın Sırrı (derece 2-A)

  Karton Kapak
  Bu kitap belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Almanca'yla yazılmış hikâyelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği her Almanca sayfanın karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikâye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Almanca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap Almanca hikâye serisinin biraz ilerlemiş düzeyi olan Aynı derecede olan diğer iki kitap: > ve > adını taşımaktadır.
  11,34  TL14,00  TL
 • Almanca Konuşma Kılavuzu

  Karton Kapak
  Çeşitli konularla ilgili pratik cümleler içeren bu kitap, okurun yurt dışına çıktığı ya da bir yabancıyla konuşmak istediği zaman karşılaşacağı temel dil sorunlarını en kolay ve pratik yoldan çözmeyi amaçlamaktadır.Konuların sunuluşu ve okunuşların verilmesi açısından bu kitap, Almanca'yı öğrenmekte olan kişiler için olduğu kadar bu dili hiç bilmeyenler için de son derece yararlı bir kılavuz niteliğindedir.
  17,82  TL22,00  TL
 • Resimli Almanca Dil Kartları - İsimler

  Karton Kapak
  Almanca'da en çok kullanılan yaklaşık 500 isim. Her kelimenin resmi, okunuşu ve Türkçesi vardır.
  5,92  TL8,00  TL