Almanca Kitapları

Yayınevi/Marka
64 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 4
 • 30 Günde Almanca (kitap + 2 CD)

  Karton Kapak
  30 Günde Almanca-1 Kitap+2 CD - Kutulu
  40,02  TL46,00  TL
 • Resimli Almanca Dil Kartları - Fiiller

  Karton Kapak
  Almanca'da en çok kullanılan yaklaşık 500 fiil alfabetik sıra ile verilmiştir. Her kelimenin yanında resmi, okunuşu, Türkçesi ve cümle içerisindeki kullanımı yer almaktadır.
  7,20  TL8,00  TL
 • Çalınan Taç (derece 3-B)

  Karton Kapak
  Bu kitap, belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Almancayla yazılmış hikâyelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği, her Almanca sayfasının karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikâye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Almanca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap, Almanca hikâye serisinin "Üçüncü derece" kitaplarından biridir. Aynı derecede olan diğer iki kitap "Die Geschichten von Scheherazade - Şehrazad'tan Hikâyeler" ve "Die Zwei Feinde - İki Düşman" adlarını taşımaktadır.
  12,18  TL14,00  TL
 • Rüya (derece 1-A)

  Karton Kapak
  Bu kitap belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Almancayla yazılmış hikayelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği her Almanca sayıların karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikaye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Almanca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap Almanca hikâyeler serisinin en basit düzeyi olan > kitaplardan biridir. Aynı derecede olan diğer iki kitap: > ve > adını taşımaktadır.
  12,18  TL14,00  TL
 • Almanca Temel Sözcük Hazinesi En Önemli 1000 Sözcük

  Karton Kapak
  Almancada en çok kullanılan1000 sözcüğün okunuşları ve Türkçe karşılıkları.Her sözcüğün örnek bir cümle içinde kullanılışı, uygulama örnekleri.Her sözcüğün türü ve dilbilgisindeki yeri.1000 sözcüğün Türkçe-Almanca şeklinde sıralanışını da veren ek liste.(Tanıtım Bülteninden)
  12,18  TL14,00  TL
 • Almanca-Türkçe / Türkçe Almanca Sözlük

  Sert Kapak
  Cep Almanca - Türkçe Türkçe - Almanca Sözlük o 628 Sayfada Yaklaşık 20.000 Sözcük ve Kullanılışı. o Günlük Yaşamdan Yararlı ve Güncel Sözcük Bilgileri. o Sözlüğe Ek Olarak Kısaltmalar, Deyimler, Sayılar ve Almancada Düzensiz Fiillerin Üç Hali. o Rund 20.000 Stichwörter und Wendungen auf 628 Seiten. o Aktueller Wortschatz aus dem Alltag. o Im Anhang Abkürzungen, Redewendungen, Zahlwörter und die Liste der Unregelmäßigen Verben.
  13,86  TL18,00  TL
 • Hızlı Almanca 2. Basamak (2Kitap + 3 CD)

  Karton Kapak
  HIZLI ALMANCA Seti Almanca'yı hiç bilmeyenlere bu dili en başından başlayıp hem kolay hem de hızlı bir şekilde öğretmek prensibine göre hazırlanmıştır. HIZLI ALMANCA dizisinin ikincisi olan bu set: 2 kitap, 2 CD'den oluşmaktadır. Almanca öğrenmeye başlayanlar önce kitabını izleyerek bir miktar ilerledikten sonra, CD'leri dinleyerek öğrenmelerini sürdürmelidirler.
  77,43  TL89,00  TL
 • Kaptan Norman'ın Sırrı (derece 2-A)

  Karton Kapak
  Bu kitap belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Almanca'yla yazılmış hikâyelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği her Almanca sayfanın karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikâye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Almanca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap Almanca hikâye serisinin biraz ilerlemiş düzeyi olan Aynı derecede olan diğer iki kitap: > ve > adını taşımaktadır.
  12,18  TL14,00  TL
 • Almanca Konuşma Kılavuzu

  Karton Kapak
  Çeşitli konularla ilgili pratik cümleler içeren bu kitap, okurun yurt dışına çıktığı ya da bir yabancıyla konuşmak istediği zaman karşılaşacağı temel dil sorunlarını en kolay ve pratik yoldan çözmeyi amaçlamaktadır.Konuların sunuluşu ve okunuşların verilmesi açısından bu kitap, Almanca'yı öğrenmekte olan kişiler için olduğu kadar bu dili hiç bilmeyenler için de son derece yararlı bir kılavuz niteliğindedir.
  19,14  TL22,00  TL
 • Resimli Almanca Dil Kartları - İsimler

  Karton Kapak
  Almanca'da en çok kullanılan yaklaşık 500 isim. Her kelimenin resmi, okunuşu ve Türkçesi vardır.
  7,20  TL8,00  TL
 • Artikel Rehberi - Mit dem Artikel, Bitte

  Karton Kapak
  Bu kitapta, isimlerin Artikenerinin yani tanımlıklarının "der, die veya das" olmasının ardındaki olası nedenler araştırılmakta ve belirli bazı kurallar bilgilerinize sunulmaktadır; ayrıca isimle ilintili geniş bir dil bilgisi öğretisi de verilmektedir. Bu kitabın bir başka özelliği de, günlük yaşamda karşınıza çıkabilecek pek çok sözcüğün ilgili oldukları konu başlıkları altında Artikel'leri ile birlikte sizlere sunulmasıdır.  
  19,32  TL23,00  TL
 • Eisberg

  Karton Kapak
  Günümüzde, dünyada yaygın olarak kullanılan ortak yabancı dillerden birisi de Almancadır. Türkiye’ye her yıl milyonlarca Alman veya yabancı dili Almanca olan turist gelmektedir. Bu nedenle, ülkemizde Almanca bilmek bir ayrıcalık konumundadır; ancak buna rağmen bu ihtiyacın karşılanabileceği eğitim kurumlarında, yerli imkânlar ile üretilmiş eğitim malzemesi yok denecek kadar az ve olanlar da temel iletişim amacıyla kullanılmasını öğretmek açısından çok yetersizdir. İşte bu nedenle “Eisberg” adlı kitap hazırlanmıştır. 1. Kitabın ağırlık noktasını konuşma kalıpları, kelime hazinesi ve temel diyaloglar oluşturmaktadır. Bunların yanında dil bilgisi de ihmal edilmemiştir. 2. Görsel malzemeler hem sınıf içinde hem sınıf dışındaki faaliyetlerde öğretim elemanlarına ve öğrencilere yardımcı olacak ve onların yükünü hafifletecektir. 3. Konu anlatımları ve yönergeler, Türkçe açıklamalarla birlikte verilmiştir. 4. Kelime hazinesi, temel ihtiyacı karşılayacak kelimelerden oluşmaktadır. 5. Dil bilgisinin ağır konuları yerine, daha temel konulara yer verilmiş; detaya girilmemiştir.
  14,40  TL15,00  TL