Fransızca Kitapları

Yayınevi/Marka
42 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 3
 • Fransızca Fiil Zamanları ve Dilbilgisi Tablosu

  Karton Kapak
  FİİL ZAMANLARI VE FRANSIZCA DİLBİLGİSİ
  5,67  TL7,00  TL
 • Fransızca İlk Adım (2 CD’li)

  Karton Kapak
  Fransızca İlk Adım Fransızcada İlk Adım, Fransızcayı kolay bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırlanmış KENDİ KENDİNE ÖĞRENME kitabıdır. Konuların çok açık ve kolay öğrenilebilir biçimde ve ayrıca anlamayı daha da kolaylaştırması için bir çok resimlerle süslendiği bu kitapta kendi kendine öğrenenler göz önünde tutulduğu için öğretim uygulamalı bir şekilde yapılmış ve uygulama sorularının cevapları da kitabın sonunda yer almıştır. Bu kitapta amaç, yabancı dili rahat bir şekilde öğrenmek isteyenlere kolay, rahat ve zevkli bir öğretimi en yararlı ve temel oluşturacak biçimde veren bir kaynak olmaktır.
  32,40  TL40,00  TL
 • Hızlı Fransızca 1. Basamak (2Kitap + 3 CD)

  Karton Kapak
  HIZLI FRANSIZCA Seti Fransızca'yı hiç bilmeyenlere bu dili en başından başlayıp hem kolay hem de hızlı bir şekilde öğretmek prensibine göre hazırlanmıştır. HIZLI FRANSIZCA dizisinin ilki olan bu set: 2 kitap, 2 CD'den oluşmaktadır. Fransızca öğrenmeye başlayanlar önce kitabını izleyerek bir miktar ilerledikten sonra, CD'leri dinleyerek öğrenmelerini sürdürmelidirler.
  72,09  TL89,00  TL
 • 30 Günde Fransızca (kitap + 3 CD)

  Karton Kapak
  Fransızcayı, hiç zorlanmadan,kolayca, doğru olarak ve sağlam bir temele oturtarak, kitaptan ve Cd lerinden takip ederek, kendi kendinize çalışarak ve sadece kısa bir süre ayırarak 30 gün içinde Fransızcanın temeline sahip olmanızı sağlıyor.
  37,26  TL46,00  TL
 • Büyük Yazar (derece 1-B)

  Karton Kapak
  Bu kitap, belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Fransızca'yla yazılmış hikayelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği her Fransızca sayfanın karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikaye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır. Bir yıllık Fransızca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap Fransızca hikayeler serisinin en basit düzeyi olan 'birinci derece' kitaplarından biridir.
  11,34  TL14,00  TL
 • Fransızca Okunuş - Söyleniş Kuralları

  Karton Kapak
  Bu kitap Fransızca öğrenmeğe yeni başlayanları olduğu kadar ilerlemiş durumda olanları da Fransızcanın telaffuzu konusunda çeşitli zorluklardan kurtaracak en güvenilir bir rehberdir. Kitabın ikinci özelliği Fransızcada en çok kullanılan 2000 kelimeyi okunuşları ve Türkçe karşılıklarıyla vermesidir.
  11,34  TL14,00  TL
 • Sihirli El (derece 1-C)

  Karton Kapak
  Bu kitap belirli bir sözcük çerçevesi içinde ve en basit Fransızca'yla yazılmış hikâyelerden oluşmuştur. Kitabın özelliği her Fransızca sayfanın karşısında Türkçe çevirisinin bulunması ve ayrıca her hikâye sonunda onunla ilgili sorular ve cevapların yer almasıdır.Bir yıllık Fransızca öğrenimi sonunda rahatça okunabilecek kolaylıkta olan bu kitap Fransızca hikâyeler serisinin en basit düzeyi olan "birinci derece" kitaplarından biridir. Aynı derece olan diğer iki kitapta Le riche et le pauvre - Zengin ile yoksul" ve "Le Grand ecrivaln- Büyük yazar" adını taşımaktadır."
  11,34  TL14,00  TL
 • Türkçe - Fransızca Konuşma ve Seyahat Rehberi

  Karton Kapak
  Seyahat ve Gündelik Hayatta Karşılaşılabilecek Durumlar ; • Gündelik hayatta karşılaşılabilecek durumlarla ilgili önemli kalıplar ve konuşmalar • Fransızca telaffuz kurallarını açıklayan ayrı bir bölüm • Kolay anlaşılır kısa dilbilgisi açıklamaları • Fransa’daki hayat ve kültür hakkında açıklamalar, fotoğraflar • Çocuklarıyla yolculuk yapan aileler için özel bölüm • Gündelik hayatta her türlü konuda karşılaşabileceğiniz durumlarla ilgili iletişiminizi kolaylaştıracak sözlük Dizinin Diğer Kitapları Türkçe-Almanca Konuşma ve Seyahat Rehberi Türkçe-İtalyanca Konuşma ve Seyahat Rehberi Türkçe-İspanyolca Konuşma ve Seyahat Rehberi Türkçe-İngilizce Konuşma ve Seyahat Rehberi Türkçe-Rusça Konuşma ve Seyahat Rehberi
  11,70  TL18,00  TL
 • Bir Bakışta Turistik Fransızca Tablosu

  Karton Kapak
  Özellikle turistik yolculuklarda işinize yarayabilecek, en çok kullanılan temel deyişleri içermektedir. Basit örnek cümleler de yer almaktadır.
  6,48  TL8,00  TL
 • Fransızca / Türkçe - Türkçe / Fransızca Büyük Sözlük

  Sert Kapak
  İtalyanca Büyük sözlükte bu büyüklük kapsamında Türkiye'de ilk olarak hazırlanmış dönüşümlü bir sözlüktür. 135 bin sözcük içermektedir. Çeşitli anlamların önem sırasına göre yer almış olduğu güncel bir yapıdır.
  68,04  TL84,00  TL
 • Fransızca Deyimler

  Karton Kapak
  Bu kitapta Fransızcada en çok kullanılan deyimler basitten zora doğru bir sıra izleyerek yer alıyor. Her deyimin Türkçe karşılığı verildikten sonra, bu deyimle yapılmış üç örnek cümle verilmiş durumda. Her Fransızca cümlenin Türkçe karşılığı altında yer alıyor. Her on dört deyimden sonra o deyimlerle cevaplandırılacak sorular var. Bu soruların doğru cevapları kitabın sonunda bulunuyor. "Fransızca deyimler" kitabı Fransızca öğrenmekte olanlar için çok yararlı ve gerekli bir yardımcı kitaptır.
  12,96  TL16,00  TL