Kamu Hizmeti Kitapları

Yayınevi/Marka
514 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 33
 • 2017 KPSS Evveliyat Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası

  Karton Kapak
  İsem Yayıncılık Evveliyat KPSS Tarih Tamamı Çözümlü Soru Bankası 2016Değerli Adaylar,2015 yılında yapılan KPSS ve Kurum Sınavlarında büyük başarıya imza atarak yılın TEK ve EN ÇOK SORU YAKALAYAN kitabı olan Tarih Soru Bankamız, adayların başvuru kitabı olmuştur. 2015 sınavında sorulan kritik sorunların analizleri yapılarak güncellenen 2016 baskı kitabımız, bu zorlu maratonda referans olabilmesi adına siz değerli adaylara sunulmuştur.Başarılarınıza katkı sağlaması dileklerimizle.
  20,63  TL29,90  TL
 • 2017 KPSS Evveliyat Tarih Yaprak Test

  Karton Kapak
  İsem Evveliyat KPSS Tarih Çek Kopar Yaprak Test 2015
  8,90  TL12,90  TL
 • KPSS Ortaöğretim Din Hizmetleri Alan Bilgisi DHBT 1-2 Hazırlık Kitabı

  Karton Kapak
  Bu kitap, alanında uzman ilahiyat hocalarımız tarafından açık ve anlaşılır bir dille hazırlanmıştır. Önceki sınavlarda çıkan sorular dikkate alınarak ilgili alanlarda konu özetleri hazırlanmıştır. Konuların daha iyi anlaşılması için konu özetlerinin sonlarına konu testleri konulmuştur. Yapılacak sınavda öğrencilerin sorumlu olduğu Dhbt 1 ve Dhbt 2 konularının tamamına ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde yer verilmiştir. Konu sıralaması yapılırken Dhbt 1 ve Dhbt 2 konuları diye iki bölüm halinde hazırlamak yerine, birbiriyle yakından ilişkili konuları mesela (Kur’an-ı Kerim muhteviyatı ve tefsir ya da kelam ve mez- hepler tarihi gibi konuları) konu bütünlüğü açısından artarda ele alınmıştır. Kitabımızda hemen her konuda bol miktarda soru yer almaktadır. Kitabımızı incelediğinizde öğrenmeyi kolaylaştıran, göze hoş gelen bir sayfa tasarımını fark edeceksiniz. Çalışmak ve gayret etmek bizden, Tevfik Allah’tandır. Allah muvaffak etsin.
  25,74  TL39,00  TL
 • Evveliyat

  Karton Kapak
  Değerli Adaylar,2015 yılında yapılan KPSS ve Kurum Sınavlarında büyük başarıya imza atarak yılın EN ÇOK SORU YAKALAYAN kitabı olan Tarih Konu Anlatımlı kitabımız, adayların başvuru kitabı olmuştur. 2015 sınavında sorulan kritik sorunların analizleri yapılarak güncellenen 2016 baskı kitabımız, bu zorlu maratonda referans olabilmesi adına siz değerli adaylara sunulmuştur.Başarılarınıza katkı sağlaması dileklerimizle.
  30,29  TL43,90  TL
 • 2016 KPSS Evveliyat Matematik Ders Notları

  Karton Kapak
  Arkadaşlar, Ülkemizde yapılan sınavların içinde ayrı bir yere sahip olan KPSS, memur adayının iş yaşamında belirleyici bir rol oynadığı için diğer sınavlardan farklı bir konumdadır. Sınava başvuran aday sayısının her yıl bir önceki yıla göre artış göstermesi KPSS'nin önemini belirlemektedir. İsem Yayıncılık olarak bizlerde bu sınav maratonunda adayın yanında onu bu yarıştan koparmayacak bir güç olarak yer alıyoruz. Yeni sınav müfredatının en güncel haline göre düzenlenmiş, sınavda çıkan konuların analizleri yapılarak yayın ekibi tarafından hazırlanmış bu ders notları adayın istediğinde danışabileceği bir kılavuz olacaktır. "Sizlere gireceğiniz sınavda destek olmaktan mutluluk duyarız."
  6,14  TL8,90  TL
 • 2017 KPSS Evveliyat Vatandaşlık Yaprak Test

  Karton Kapak
  İsem Yayınları Evveliyat KPSS Anayasa Vatandaşlık Bilgisi Çek Kopar Yaprak Test 2015
  6,83  TL9,90  TL
 • 2016 KPSS Anayasa Konu Anlatımlı

  Karton Kapak
  KPSS Anayasa Konu Anlatımlı 2016
  11,25  TL15,00  TL
 • 2016 KPSS Evveliyat Türkçe Ders Notları

  Karton Kapak
  Özet Anlatımlı Açıklamalı Örnek Sorular ÖSYM ve MEB Müfredatına Uygun
  6,14  TL8,90  TL
 • Economicus İktisat Kopart Çöz Soru Bankası

  Karton Kapak
  KPSS A Grubu Economicus İktisat Kopart Çöz Soru Bankası 2016
  9,32  TL13,50  TL
 • 2016 KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Modüler Set (6 Kitap Takım)

  Karton Kapak
  ELİŞİM PSİKOLOJİSİ 272 SAYFA ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ 288 SAYFA ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 336 SAYFA PROGRAM GELİŞTİRME 160 SAYFA ÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 304 SAYFA REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM 240 SAYFA
  74,25  TL99,00  TL
 • Kamu Personel Yönetimi

  Karton Kapak
  ? TARİHSEL GELİŞİM? KAMUSAL İSTİHDAMBİÇİMLERİ? SÖZLEŞMELİ PERSONEL? MEMURLUK MESLEĞİ VEİLKELERİ? MEMURLUĞA GİRİŞ? DEĞERLENDİRME, YÜKSELMEVE HİZMETİÇİ EĞİTİM? MEMURLARINYÜKÜMLÜLÜKLERİ VEYASAKLARI? MEMURLARIN HAKLARI? MEMURLARIN DİSİPLİNHUKUKU? MEMURLUK STATÜSÜNÜKISITLAYAN DURUMLAR? MEMURLARINSORUMLULUĞU? MEMURLUĞU BİTİRENDURUMLAR? MEMURLARIN EMEKLİLİKSİSTEMİ
  25,85  TL27,50  TL
 • 2016 KPSS Coğrafya 35 Denemeye Değer (Tamamı Çözümlü)

  Karton Kapak
  Sevgili Kamu Personeli Adayları, İçinde bulunduğunuz sınav sürecinde yoğun kaygılarınız olduğunu biliyoruz. Biz Uzman Kariyer Yayınları olarak bu konuda kaygılarınızı giderecek uzman kadromuzla her biri özgün sorulardan oluşan ?Denemeye Değer 35" denemede hazırlandığınız sınavın yenilenen kapsam ve değerlerine uygun seviyede soruları seçtik. Bu sınavların her birini uygularken hem doğru zaman kullanımının sağlanmasını hem de sınav psikolojisinin oluşmasını sağlayabilirsiniz.Süre bitiminde önce cevap anahtarı ile kontrol edip sonrasında ise devamındaki sınav çözümlerini okuyarak eksikliklerin giderilmesini ve soru çözüm yöntemlerinin öğrenilmesini sağlayabilirsiniz.Sevgili adaylar sizin bilgileriniz bizim için değerlidir. Bu yüzden bilgilerinizi sınayacağınız ve ayrıntılı çözümlerle eksikliklerinizi giderebileceğiniz bir kaynağı sınava hazırlanan siz değerli adaylarımıza kılavuz olacağı inancıyla hazırladık. Unutmayın ki Uzman Kariyer, başarının diğer adıdır.
  11,88  TL18,00  TL
 • Uluslararası İlişkiler KPSS A Grubu Dış İşleri Bakanlığı Sınavları TODAİ ve Lisans Öğrencilerine Yönelik

  Karton Kapak
  "Uluslararası ilişkiler" adlı bu eserde, alanının uzmanları, konu özetleri, testler, çıkmış soru örnekleri ve soru çözümleri ile sizlere sınavlarda yardımcı oluyor. Sınava hazırlanan adayların seçilmiş ve özet konular içeren kitaplara ilgi gösterme sebebi de ortadaki zorlu gerçektir. Çünkü sınav kapsam olarak birçok dersi içermektedir. Dolayısıyla tüm hazırlık kitapları özet ve konu tercihli, yani pek çok konuyu da göz ardı etmektedir. Burada da hangi konuların göz ardı edileceği hangilerinin üzerinde durulacağı asıl olandır. Sınava giren adaylar arasında avantaj elde edebilmeniz amacıyla, "uluslararası ilişkiler", sizlerin başarınıza katkıda bulunmak için hazırlanmıştır. Konuları belirlerken alan sınavlarında çıkan soruların çok detaylı değerlendirilmesi ve soru tarzlarının çözümlemesi yapılmış, buradan hareket ile temel ve olmazsa olmaz konular ele alınmıştır. Bunun üzerine de tecrübeler eklenerek okuyuculara faydalı ve yol gösterici olması sağlanmıştır. Bu eserde öncelikle gözettiğimiz, alanının uzmanlarınca hazırlanması, geçmiş yıllardaki soruların göz önüne alınması çözümlü sorular ile konuların verilmesidir. Ayrıca çok sayıda test sorusu ile hazırlığın tamamlanmasıdır.  
  40,50  TL54,00  TL