Testler Kitapları

Yayınevi/Marka
178 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 12
 • 2017 Yargı KPSS ALES DGS YGS LYS için Mantık Soru Kitabı

  Karton Kapak
  KPSS ALES DGS YGS LYS Mantık Sayısal ve Sözel Akıl Yürütme Soru Bankası 2016
  17,40  TL24,50  TL
 • SPK Yeni Adıyla SPF Lisanslama Sınavına Hazırlık Düzey 1 - Tüm Konular Soru Bankası

  Karton Kapak
  Ülkemizde finansal piyasaların gelişmesi ile birlikte birçok alanda uluslararası düzenlemelere uyum konusunda adımlar atılmaya başlanılmıştır. Bu kapsamda, sermaye piyasası kurumlarında ve halka açık ortaklıklarda çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve becerilerini tespit etmek amacıyla 2002 yılı Eylül ayında başlanılan Lisanslama Sınavları, Aralık 2014 itibariyle yeni bir düzenlemeye tabi tutulmuştur.Yeni düzenleme çerçevesinde 8 farklı türde lisans belirlenmiştir. Her lisans türünde çeşitli konu başlıkları yer almaktadır. Düzey 1 Tüm Konular kapsamında yer alan konular:1. Dar Kapsamlı Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Meslek Kuralları, 2. Sermaye Piyasası Araçları - 1, 3. Yatırım Kuruluşları ve 4. Takas, Saklama ve Operasyon İşlemleri'dir. Bu kitap, sınav kapsamında yer alan tüm başlıkları içerecek şekilde hazırlanan çözümlü soruların yer aldığı sınavlar ile cevaplı testlerden oluşan deneme sınavlarını kapsamaktadır.
  41,25  TL55,00  TL
 • Karekök 9. Sınıf Tarih Soru Bankası

  Karton Kapak
  Karekök Yayınları 9. Sınıf Tarih Soru Bankası
  20,44  TL28,00  TL
 • Ezberbozan Kpss Eğitim Bilimleri Soru Bankkası 2016

  Karton Kapak
  Değerli Öğretmen Adayları,Kendini eğitime ve öğretime adamanın kutsallığını yasamak için çıktığınız bu yolda iyi bir başlangıç yapmak ve mutlu yarınlara ulaşmak için ilk adım çalışmaya karar vermeniz ve doğru bir şekilde çalışmaya başlamanızdır. Bu doğrultuda hazırladığımız yayınlarımızla sizi en uygun şekilde amacınıza ulaştırmayı hedefliyoruz.Sınavda başarılı olabilmeniz için;? yeterli bilgi düzeyine,? çok sayıda soruyu anlayarak ve? hızlı bir sekilde cevaplama becerisine sahip olmanız gerekmektedir.Bu özellik göz önünde bulundurularak;? sınav formatına uygun sorular,? konu bilgisi ve genel bilgi düzeyinizi ölçen testler hazırlanmıştır.Uzun bir çalışma ve yoğun bir emeğin ürünü olan bu kitabın size ihtiyacınız olan faydayı sağlayacağına ve sizi KPSS'de basarıya ulastıracağına inanıyoruz. Kitapta yer alan sorularla ilgili öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olur ise pegem@pegem.net adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Sorunuz en kısa sürede yazarlarımız tarafından mutlaka cevaplandırılacaktır. Bu ülkenin geleceğinin teminatı olan gençleri yetiştirme gibi kutsal bir meslek olan öğretmenlik hayatınızda başarılar dileriz...
  43,20  TL45,00  TL
 • 2016 Eb Kpss Aynası Öğrenme Psikolojisi

  Karton Kapak
  Adından da anlaşılacağı üzere ?'KPSS AYNASI'', KPSS'de çıkabilecek soruları çözümleriyle birlikte içeren bir soru bankasıdır.
  16,32  TL19,90  TL
 • 10.Sınıf Matematik Soru Bankası

  Karton Kapak
  Fem 10.Sınıf Matematik Soru Bankası
  24,00  TL32,00  TL