Komedi Filmleri

Yayınevi/Marka
289 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 19
 • Büyük Budapeşte Oteli

  Büyük Budapeşte Oteli

  Dvd
  Yıldızlarla Dolu Bir Oyuncu Kadrosuyla Sadece 2 Saat Değil, İçerisinde Aylar Geçirmek İsteyeceğiniz Bir Otele Davetlisiniz!Büyük Budapeşte Oteli, savaş zamanında ünlü bir Avrupa otelinin efsanevi odabaşı Gustave H ile en güvendiği arkadaşına dönüşen bellboy Zero Moustafa'nın maceralarını anlatıyor. Bu maceralar boyunca; paha biçilemez bir Rönesans tablosunun çalınıp tekrar bulunmasına; inanılmaz bir aile serveti için verilen kızgın kavgaya; motosikletler, trenler, kızaklar ve kayakları kapsayan umutsuz bir kovalamacaya ve bir aşk hikayesinin olabilecek en tatlı şekilde hayata geçmesine tanık olacaksınız.
  24,99  TL
 • Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 1

  Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 1

  Dvd
  Tamamen Yeni İçerik!Kızgın Kuşlar için Domuzcuk Adası'nda hayat hiç kolay değildir. Red ve tüylü korkusuz dostları Chuck, Matilda, Bomb, the Blues ve Terrence Kötü Domuzcuklara karşı yumurtalarını ve geleceklerini korumak için beraber çalışmak zorundadır. Tarihin en sevilen oyunlarından Angry Birds karakterleri ve maceraları, ANGRY BIRDS ÇİZGİ DİZİSİ ile ailecek keyifle izleyebileceğiniz mini bölümler eşliğinde hayat buluyor.
  9,99  TL
 • İntihar Dükkanı

  Dvd
  Patrice Leconte ve Tuvache ailesi, dükkanlarının kapısını sizlere ölümcül ve aynı zamanda neşeli bir masal için açıyor. Sizi hikâyenin içine sürükleyen tuhaf ve komik karakterler de cabası! Yaşamdan ümidini tamamen yitirmiş sakinlerle dolu bir şehir düşünün. Öyle ki, mahallenin çiçekçisi bile intihar için hazırlanmış özel malzemeler satıyor. Ancak, karamsarlığa bürünmüş bu şehirde, dükkan patronun hamile kalmasıyla küçük bir umut yeşermeye başlıyor. İntihar Dükkanı’nda yavaş yavaş gerçek çiçekler açıyor.
  17,99  TL19,99  TL
 • Para Avcısı

  Dvd
  Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu ve ardından Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90'ların en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyonlar harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir...
  24,49  TL24,99  TL
 • Sihirli Yolculuk

  Sihirli Yolculuk

  Basoynat Dvd
  Herkesin İçinde Bir Masal Kahramanı Vardır!Ella doğum gününde Vaftiz Peri Annesi’nden lanetli bir hediye alır. Hayatı boyunca ona verilen emirleri saçma bile olsa yerine getirecektir! Herkesin ondan bu şekilde faydalanmasından artık bıkan Ella, hediyesini geri vermek için arkadaşı Konuşan Kitapla birlikte vaftiz annesini bulmak için yola çıkar.
  6,99  TL
 • Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor

  Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor

  Dvd
  TV’nin efsane anchormani Ron Burgundy geri döndü, üstelik şimdi eskisinden daha komik! İşini, eski eşi ve meslektaşına kaptırmasının ardından Ron takımını yeniden toplamaya ve hep birlikte yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. Peki dünyanın bu en muhteşem anchormani egosunun (ve pek tabii her daim kuaförden yeni çıkmış gibi bakımlı olan saçlarının) ağırlığı altında kalmadan ilerleyebilecek midir? Eleştirmenlerin “yılın en komik filmlerinden” diye nitelendirdikleri bu son derece eğlenceli filmde her an her şeye hazır olun!
  24,99  TL
 • Aşk

  Basoynat Dvd
  2014 yılı En İyi Senaryo Oscar Ödülü, uluslararası festivallerde Oscar dahil 50 Ödül, Imdb tüm zamanlar  Top 250 listesinde 176. sırada bir başyapıt.   Yakın gelecekte Los Angeles’ta geçen filmde, Theodore (Joaquin Phoenix) hayatını başka insanlara dokunaklı mektuplar yazarak geçiren karmaşık ve duygusal bir insandır. Uzun bir ilişkinin bitişinin ardından yaşadığı kalp kırıklığı sonrası, sezgisel davranabilen yeni ve gelişmiş bir işletim sistemiyle ilgilenmeye başlar. Sanal bir varlık ve sadece bir sesten ibaret olan anlayışlı, hassas ve eğlenceli “Samantha” ile zaman geçirmekten oldukça keyif alır. Kendisi gibi Samantha’nın da ihtiyaçları ve arzuları büyüdükçe aralarındaki arkadaşlıkları derinleşecek ve aşka dönüşecektir.
  14,83  TL16,48  TL
 • Pom Poko

  Pom Poko

  Dvd
  Yetişkin hassasiyeti ile eğlence dolu bir mizah anlayışı Grave of Fireflies'in yönetmeninden Medeniyet, bir grup japon tanuki rakununun kırsalda yaşam sürdükleri yuvalarına kadar yaklaştıkça rakunlar, insanları korkutup kaçırmak için işe koyulurlar. Fakat sonradan anlarlar ki, nsanlar onların bu topraklardaki tek rakibi değildir. 1994'te Japon ekonomisi düşüşe geçtiğinde, Tokyo'nun Tama tepelerinde bir inşaat furyası patlamıştır. Pom Poko, yükselmekte olan Japonyanın para kazanma etiğini sorgulayarak, kırsal bölgelerin kaybına hüzünlü bir bakış sunuyor. Japon efsane ve söylentilerini resmeden yazar ve yönetmen Isao Takahata, modern gelişimi ve dönüşümü ele almak için ormanlık arazilerin görüntüsünün ve ruhunun değişimini, çeşitli sabotaj ve üçkağıtçılarla nasıl yok edildiğini işliyor.
  9,99  TL
 • Almanya'ya Hoşgeldiniz

  Almanya'ya Hoşgeldiniz

  Dvd
  Almanya'da "Gastarbeiter" yani "misafir işçi" olarak 45 yıl çalışan Hüseyin Yılmaz, ailesine Türkiye'de bir ev satın aldığını ve tüm aile üyelerinin evi onarmak üzere kendisiyle Türkiye'ye dönmesini istediğini açıklar. Aile bu fikre sıcak bakmaz ve ateşli bir tartışma patlak verir. Ailenin torunu Canan'ın ailenin varlığından haberinin bile olmadığı İngiliz erkek arkadaşından hamile kaldığının ortaya çıkması tansiyonu iyice yükseltir. Canan, okuldaki ilk gününde 'yabancı' olduğu için diğer çocukların aşağıladığı ve hor gördüğü, altı yaşındaki kuzeni Cenk'i rahatlatmak için Alman olmadıkları halde nasıl ve neden Almanya'ya geldiklerine dair muhteşem hikayeyi anlatarak onu neşelendirmeye çalışır.        
  18,27  TL
 • Cesaretin Var mı Aşka?

  Basoynat Dvd
  Fakir bir göçmen kız olan Sophie normlara uymayan karakteri nedeniyle çevresi tarafından pek de sevilmemektedir. Annesi kanser olan ve artık gün sayan Julien ise küçük yaşta annesini kaybetmek gibi bir acıyı göğüslemeye hazırlanmaktadır.Bir gün tesadüfen tanışırlar ve cesaret üzerine kurulu, hiç bitmeyen, her ortama uygulayabildikleri bir oyunla hızla arkadaş olurlar. Bu kışkırtıcı oyunları zamanla basit bir oyun olmaktan çıkıp birbirlerine cesaret aşılamalarını sağlayan bir yaşam biçimine dönüşür. Büyüdükten sonra oyunlarının aşka dönüştüğünü hisseden çift aşkın mahvedici etkisine kapıldıkça oyunları daha da tehlikeli hal alacaktır.
  9,89  TL10,99  TL
 • Piranha 3D

  Piranha 3D

  Dvd
  Sakin Victoria Gölü'nün nüfusu, her sene bahar tatili döneminde güneş banyosu, içkili eğlenceler ve çılgın seks maceraları peşindeki gençlerin akın edişiyle 5000'den 50.000'e yükselmektedir. Ama bu yıl kasaba halkının şikayetleri sarhoş gençlerle sınırlı kalmayacaktır. Volkanik patlamalar sonucu gölün tabanında açılan delik beraberinde cehennemi yeryüzüne taşır. Açgözlü, keskin dişli bir pirana sürüsü 2 milyon yıllık tutsaklığı geride bıraktıklarında biraz acıkmış oldukları aşikardır. Dehşet saçan bu canavarlara karşı can pazarında balık yemi olmamak için insanlar işbirliği yapmak zorundadır.
  19,99  TL
 • Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set

  Anne Hathaway Filmleri Koleksiyon Set

  Dvd
  The Devil Wears Prada/ Şeytan Marka Giyer (2006) Genç Andy Sachs (Hathaway) milyonlarca kızın uğrunda ölebileceği bir işe sahip olmuştur. İşi, dayanılması çok zor New York moda dergisi editörü Miranda  Priestly'nin (Streep) asistanı olmaktır. Ancak sadece Miranda'nın küçük kızları bile Andy için bir kabus olabilir. Stanley Tucci ve Emily Blunt'un inanılmaz performansları ve bir dolap dolusu özel seçenek, bu DVD'de sizleri bekliyor. Şeytan Marka Giyer kesinlikle canlı, eğlenceli ve müthiş bir başyapıt.  Bride Wars/ Gelinlerin Savaşı (2009) Liv (Kate Hudson) ve Emma (Anne Hathaway) çocukluktan beri birbirlerinin en yakın arkadaşıdır. 26 yaşına geldiklerinde ikisi de evlenme teklifi alır. Beraber, New York'un en ünlü oteli olan The Plaza Otel'de yapılmak üzere düğünlerine hazırlanırken, organizasyon şirketinin yaptığı bir hata bütün planları altüst eder. Düğün günleri çakışan bu iki gelin, bundan sonra birbilerine karşı komik bir yarış içine girerler ve bu yarış kısa sürede bir savaşa dönüşür. Bakalım hangi gelin kazanacak? Bu eğlenceli filmde kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.  Love & Other Drugs/ Aşk Sarhoşu (2010) Hathaway, aşkı yakışıklı Viagra satıcısı Jamie'de (Gyllenhaal) bulan özgür ruhlu Maggie rolunde ekranları ateşe veriyor. İkili, tanıştıktan kısa bir süre sonra birbirlerine bağlanmadıkları bir ilişkinin içine girerler ve yatak odalarını sallayan inanılmaz bir kimyasal çekimleri olduğunu farkederler. Ancak her ne kadar bağlanmaktan kaçsalar da, kaçınılmaz uyuşturucu olan aşktan çok fazla uzak kalamazlar.
  26,99  TL
 • Gözde Çift

  Gözde Çift

  Dvd
  Hollywood’un en ateşli çifti ayrıldı.Gwen (Catherine Zeta-Jones) ve Eddie (John Cusack) televizyonda ülkenin en sevilen çiftidir. Ancak çok göz önünde olan aşkları bir anda bitince, sadece deneyimli basın danışmanı Lee (Billy Crystal) ve Gwen’in asistanı Kiki (Julia Roberts) onları son filmlerinin turnesi sırasında biraraya getirebilir. Bir oteldeki basın toplantısı giden Lee ve Kiki medyayı gerçek hikayeden uzak tutmak ve Gwen ile Eddie’nin  ayrıldığı gerçeğini herkesten saklamak zorundadır. Ancak bu sırada Kiki hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır.
  9,99  TL
 • Aşka Davet

  Aşka Davet

  Basoynat Dvd
  Altın Küre® ödüllü Richard Gere ve Jennifer Lopez içinizi ısıtacak bu romantik komedide sizi koltuklarınızdan dans pistine davet ediyorlar! İşkolik bir emlak avukatı olan (Richard Gere, Pretty Woman, Primal Fear), ailesiyle beraber sakin bir yaşam sürmektedir. Bir gece hayatını değiştirecek bir olay yaşar: her gün eve giderken önünden geçtiği dans merkezindeki dans öğretmeni Paulina (Jennifer Lopez, Jersey Girl, Maid In Manhattan) ile tanışır…
  6,99  TL
 • Meleklerin Payı

  Meleklerin Payı

  Dvd
  2012 Cannes Film Festivali Jüri Özel Ödülü Sahibi!Usta yönetmen Ken Loach, hayatlarının sonuna kadar onları rahat ettirebilecek bir viski fabrikası soygununa girişen bir grup serseri arkadaşın acı tatlı komedi hikayesini anlatıyor. Hikayeye, filmin kahramanı Robbie'nin tasviriyle başlayan Loach filmi, takdire şayan bir ustalıkla daha komik hale getiriyor.
  9,99  TL
 • Barselona'da Bir Yaz Gecesi

  Barselona'da Bir Yaz Gecesi

  Dvd
  Roser, bir yıldır Ricard ile birliktedir. O gün eski sevgilisi Albert’a rastlar. Bu sırada Joan, bütün arkadaşlarını çağırdığı bir akşam yemeği organize eder. Davetlileri arasında yeni bebekleri olan Clara ve Hector, Joan’a aşık olan Judith ve Judith’in kocası Toni vardır. Guillem, onu dünyanın bu gece yok olacağına ikna eden Sara’ya aşık olur.Bir de yetenekli bir futbolcu olan Jordi var… Gizlediği küçük bir sırrı vardır. Aynı kızın peşinden koşan Oriol ile Adrian. Son olarak bu gece bir bebekleri olacağını öğrenecek bir çift: Laura ve Carles.
  19,99  TL