Komedi Filmleri

Yayınevi/Marka
289 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 19
 • Mutlu Yıllar Mr. Bean

  Dvd
  RESTORAN:Mr. Bean, doğum günü için şık bir restorana gider; fakat yanlış yemeği sipariş edince hiçbir şey planladığı gibi gitmez. DOĞUM GÜNÜ AYICIĞI:Mr. Bean, oyuncak ayıcığının doğum gününü unutursa neler olur? DİSKO:Mr. Bean, dans becerilerini sergilemek üzere bir gece dışarı çıkar ve diskoya gider. İKİ KİŞİLİK YEMEK:Eğer Mr. Bean sizi yemeğe davet ederse, muhtemelen en iyisi sandviçinizi de yanınızda götürmektir. EĞLENCE PARKI:Mr. Bean eğlence parkında vakit geçirmeyi düşünürken kendisini bebek bakıcılığı yaparken bulur. Eğlenceden ödün vermeden bebeği güvende tutabilecek midir? LOKANTA:Mr. Bean, doğum günü kutlamasını gereğinden fazla önemser.
  22,49  TL24,99  TL
 • Sevimli Canavarlar Üniversitesi

  Sevimli Canavarlar Üniversitesi

  Dvd
  Disney Pixar, bu kahkaha dolu ve kalpleri ısıtacak filmde, iki uyumsuz canavarın tanışıp, hayat boyu sürecek bir arkadaşlığa başlamasının hikayesini anlatıyor.  Henüz küçük bir canavarken bile Korkutucu olmayı hayal eden Mike Wazowski, en iyi korkutucuların Sevimli Canavarlar Üniversitesi'nden mezun olduğunu bilir. Ne var ki, okuldaki ilk döneminde doğuştan Korkutucu olan, havalı James P. Sullivan "Sulley" ile karşılaşan Mike'ın plnları raydan çıkar. İkilinin kontrolden çıkan rekabetçi ruhu, üniversitenin prestijli korkutma programından atılmalarına neden olur. Hayalleri geçici olarak suya düşen ikili, işleri düzeltmek için, birkaç tuhaf yaratığın da desteğiyle, birlikte çalışmak zorundadır.Özel Seçenekler:-Kısa Film: Mavi Şemsiye-Filmi yönetmen Dan Scanlon, yapımcı Kori Rae ve hikaye süpervizörü Kelsey Mann'den yorular eşliğinde izleyin.
  Temin Edilemiyor
 • Büyük Budapeşte Oteli

  Büyük Budapeşte Oteli

  Dvd
  Yıldızlarla Dolu Bir Oyuncu Kadrosuyla Sadece 2 Saat Değil, İçerisinde Aylar Geçirmek İsteyeceğiniz Bir Otele Davetlisiniz!Büyük Budapeşte Oteli, savaş zamanında ünlü bir Avrupa otelinin efsanevi odabaşı Gustave H ile en güvendiği arkadaşına dönüşen bellboy Zero Moustafa'nın maceralarını anlatıyor. Bu maceralar boyunca; paha biçilemez bir Rönesans tablosunun çalınıp tekrar bulunmasına; inanılmaz bir aile serveti için verilen kızgın kavgaya; motosikletler, trenler, kızaklar ve kayakları kapsayan umutsuz bir kovalamacaya ve bir aşk hikayesinin olabilecek en tatlı şekilde hayata geçmesine tanık olacaksınız.
  Temin Edilemiyor
 • Kung Fu Panda 3D

  Kung Fu Panda 3D

  Blu-Ray
  Ejder Savvaşçısı olmaya çalışan noodle düşkünü Po'nun yüksek komedi ve animasyonla oluşturan eğlenceli hikayesi.
  Temin Edilemiyor
 • Geleceğe Dönüş Üçleme

  Geleceğe Dönüş Üçleme

  Dvd
  Geleceğe Dönüş 1, 2 ve 3 filmlerinin bir araya geldiği set.
  Temin Edilemiyor
 • Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 1

  Angry Birds Toons Sezon 1 Bölüm 1

  Dvd
  Tamamen Yeni İçerik!Kızgın Kuşlar için Domuzcuk Adası'nda hayat hiç kolay değildir. Red ve tüylü korkusuz dostları Chuck, Matilda, Bomb, the Blues ve Terrence Kötü Domuzcuklara karşı yumurtalarını ve geleceklerini korumak için beraber çalışmak zorundadır. Tarihin en sevilen oyunlarından Angry Birds karakterleri ve maceraları, ANGRY BIRDS ÇİZGİ DİZİSİ ile ailecek keyifle izleyebileceğiniz mini bölümler eşliğinde hayat buluyor.
  Temin Edilemiyor
 • İntihar Dükkanı

  İntihar Dükkanı

  Dvd
  Patrice Leconte ve Tuvache ailesi, dükkanlarının kapısını sizlere ölümcül ve aynı zamanda neşeli bir masal için açıyor. Sizi hikâyenin içine sürükleyen tuhaf ve komik karakterler de cabası! Yaşamdan ümidini tamamen yitirmiş sakinlerle dolu bir şehir düşünün. Öyle ki, mahallenin çiçekçisi bile intihar için hazırlanmış özel malzemeler satıyor. Ancak, karamsarlığa bürünmüş bu şehirde, dükkan patronun hamile kalmasıyla küçük bir umut yeşermeye başlıyor. İntihar Dükkanı’nda yavaş yavaş gerçek çiçekler açıyor.
  Temin Edilemiyor
 • Artist

  Artist

  Dvd
  Hollywood 1927. George Valentin (Jean Dujardin) son derece karizmatik ve Kinograph film şirketi ile çalışan, zamanın en ünlü sessiz sinema idollerinden biridir. Bir filmin galası sırasında yolu hayat dolu, özgür ruhlu ve muhteşem gülümsemesi olan genç ve güzel dansçı Peppy Miller (Berenice Bejo) ile kesişir. Filmlerde birlikte rol almaya başlayan ikili kamera karşısında adeta doğal bir ritim tutturmuştur. Kısa bir süre sonra Hollywood, yepyeni bir yıldız adayının etkisi altına girecektir: Sesli Filmler. George bu yeni teknolojinin ve sessiz filmlerin bu bayağı moda karşısında itibar kaybetmesinin bir parçası olmayı reddeder. Ancak 1929 yılında Kinograph şirketinin sessiz film yapımına tamamen son vermesiyle, George zor bir seçimle karşı karşıya kalır; genç yıldız Peppy Miller gibi sesli filmleri kucaklamak ya da tamamen unutulmayı göze almak.
  Temin Edilemiyor
 • Para Avcısı

  Para Avcısı

  Dvd
  Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu ve ardından Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90'ların en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyonlar harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir...
  Temin Edilemiyor
 • Çingeneler Zamanı

  Çingeneler Zamanı

  Dvd
  Perhan Romanya'da büyükannesiyle yaşayan yeniyetme bir çingenedir. Çingenelerin doğayla bütün ve kendilerine has atmosferinde, Perhan da biraz kendi iç dünyasında biraz da kız arkadaşının aşk ateşinin içinde yaşamaktadır. Genç çingene, duygu yoğunluğu yaşadığında nesneleri uzaktan hareket ettirebilmektedir. Mafyatik işlerin peşindeki Ahmed, ondan yararlanmak için Perhan'ı kendisiyle birlikte şehre gelmeye ve yaşadığı yeri terk etmeye ikna eder. Perhan bu yeni hayata tek bir şey için katlanır, yeterince para biriktirmek ve sevdiklerine geri dönüp evlenebilmek. Bir yandan da bacağından ameliyat olmak için onlardan ayrılan kız kardeşini bulmayı ummaktadır. Uluslar arası festivallerde 20 ödüllü yönetmen Emir Kusurica'nın, dünyada ilk ve tek 'Çingenece' çektiği ve birçok eleştirmen tarafından 'Masal Gibiydi' diye tanımlanan 'Çigeneler Zamanı' Goran Bregovic'in muhteşem müzikleriyle Emir Kusturica'nın tüm dünyada ünlü olmasını sağlamıştır.
  Temin Edilemiyor
 • Amelie

  Amelie

  Dvd
  Paris'te küçük bir apartman dairesinde yaşayan ve sıkıcı görünen hayatına rağmen küçük şeylerden mutlu olabilen Amélie (Andrey Tautou), bir gün evinde içinde başkasına ait çocukluk hatıraları olan bir kutu bulur. Kutunun sahibini arar ve kimliğini gizleyerek ona hatıralarını iade eder. Bu olaydan sonra yaşamı tamamen değişen Amélie, çevresindekilerin hayatlarını küçük sürprizlerle yaşanılır hale getiren bir iyilik meleğine dönüşür. Beğenilmeyerek atılan vesikalık fotoğrafların koleksiyonunu yapan ve bir korku treninde "hayalet" olarak çalışan Nino'nun (Mathieu Kassovitz) fotoğraf albümünü ele geçirdiğinde bu kez onun peşine düşer. Birbirleri için yaratılmış olan Amélie ve Nino'nun yollarının kesişmesi ancak Paris'te gerçekleşebilecek bir mucizedir.  Özel Seçenekler: Filmin Fragmanı, Kamera Arkası, Deneme Çekimleri, Çekim Hataları
  Temin Edilemiyor
 • Sihirli Yolculuk

  Sihirli Yolculuk

  Basoynat Dvd
  Herkesin İçinde Bir Masal Kahramanı Vardır!Ella doğum gününde Vaftiz Peri Annesi’nden lanetli bir hediye alır. Hayatı boyunca ona verilen emirleri saçma bile olsa yerine getirecektir! Herkesin ondan bu şekilde faydalanmasından artık bıkan Ella, hediyesini geri vermek için arkadaşı Konuşan Kitapla birlikte vaftiz annesini bulmak için yola çıkar.
  Temin Edilemiyor
 • Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor

  Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor

  Dvd
  TV’nin efsane anchormani Ron Burgundy geri döndü, üstelik şimdi eskisinden daha komik! İşini, eski eşi ve meslektaşına kaptırmasının ardından Ron takımını yeniden toplamaya ve hep birlikte yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. Peki dünyanın bu en muhteşem anchormani egosunun (ve pek tabii her daim kuaförden yeni çıkmış gibi bakımlı olan saçlarının) ağırlığı altında kalmadan ilerleyebilecek midir? Eleştirmenlerin “yılın en komik filmlerinden” diye nitelendirdikleri bu son derece eğlenceli filmde her an her şeye hazır olun!
  Temin Edilemiyor
 • Aşk Engel Tanımaz

  Aşk Engel Tanımaz

  Basoynat Dvd
  Wiiliam Thacker (Hugh Grant), Londra'da Notting Hill'in göbeğinde bir kitabevi sahibidir. Büyük bir şans eseri bir gün dükkanına dünyaca ünlü film yıldızı Anna Scott (Julia Roberts) gelir. Şaşkına dönen William, Anna'nın dükkandan çıkışını izlerken onu bir daha asla göremeyeceğini düşünüyordur. Ancak kader devreye girer ve sadece bir kaç dakika sonra sokakta bir kez daha karşılaşırlar. Böylece macera dolu bir aşk hikayesi başlamak üzeredir. Çılgın ev arkadaşı Spike ve eski dostları Max ile Bella'nın da yardımlarıyla William asla unutamayacağı aşkını aramaya koyulur.
  Temin Edilemiyor
 • Elveda Lenin

  Elveda Lenin

  Dvd
  Doğu Almanya yıkılmadan önce kalp krizi geçiren ve 8 ay komada kalan anne, dışarda olup bitenlerden habersizdir. Doktor en ufak bir şokta annenin ölebileceğini söyler. Bunun üzerine oğlu ona yapay bir dünya oluşturur. Hatta bunun için arkadaşıyla birlikte çektiği haber bültenlerini annesine izletir. Doğu Almanya'nın yıkılması ile sosyalizme inanan insanların hayallerinin yıkılışına dikkat çeken film dünyadaki politik sistemleri de eleştirmektedir.
  Temin Edilemiyor
 • Madagaskar 3:Avrupanın En Çok Arananları

  Madagaskar 3:Avrupanın En Çok Arananları

  Basoynat Dvd
  En sevdiğiniz karakterler geri döndü, hem de şimdiye kadarki maceralarının en eğlencesiyle! Eleştirmenlerin 'son derece sevimli ve komik' (Bill Zwecker, Chicago Sun-Times) buldukları bu vahşice eğlenceli ve sıradışı şekilde komik olan macerada kahramanlarımız Alex, Marty, Melman ve Gloria bir anda kendilerini Avrupa yollarında bulurlar. İlgi çekmeyi seven Kral Julien ve her daim aksiyona hazır Penguenlerin de katılımıyla ekip, hayvan kontrol lideri Kaptan Dubois'ten kaçan bir sirke katılırlar. Yüksek uçan bir aksiyon ve birbirinden renkli yeni karakterleri ile her zamankinden daha extravaganza olan MADAGASKAR'ı herkes çok sevecek.
  Temin Edilemiyor