Korku Filmleri

Yayınevi/Marka
90 öğeden 1-16 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 6
 • Telekinezi

  Telekinezi

  Dvd
  Bir bıçağın sizi öldürmesi için, onu birinin tutması gerekmez!Ücra bir İrlanda kasabasında yaşayan 11 yaşındaki Niamh kendini, anne babası ve erkek kardeşini öldüren bir felaketin tek kurtulanı olarak bulur. Suçlu olarak öldürmeye meyilli bir çeteden şüphelenen polis, Niamh’in, cinayeti evin kendisinin işlediği açıklamasına kulak asmaz. Travmasından kurtulması için ilgili komşuları Nat ve Lucas Niamh’ı yanlarına alır. Ancak Niamh bu ayakları yere basan ve sevgi dolu çiftin yanında bir türlü rahat edemez ve korkunç bir tehlike tekrar ortaya çıkmak üzeredir.
  19,99  TL
 • Piranha 3D

  Piranha 3D

  Dvd
  Sakin Victoria Gölü'nün nüfusu, her sene bahar tatili döneminde güneş banyosu, içkili eğlenceler ve çılgın seks maceraları peşindeki gençlerin akın edişiyle 5000'den 50.000'e yükselmektedir. Ama bu yıl kasaba halkının şikayetleri sarhoş gençlerle sınırlı kalmayacaktır. Volkanik patlamalar sonucu gölün tabanında açılan delik beraberinde cehennemi yeryüzüne taşır. Açgözlü, keskin dişli bir pirana sürüsü 2 milyon yıllık tutsaklığı geride bıraktıklarında biraz acıkmış oldukları aşikardır. Dehşet saçan bu canavarlara karşı can pazarında balık yemi olmamak için insanlar işbirliği yapmak zorundadır.
  19,99  TL
 • Kuşlar

  Dvd
  En şaşırtıcı ve untulmaz başyapıtlarından biri olan KUŞLAR'da, Alfred Hitchcock kural tanımayan dostlarını izleyicisinin üzerine salarak gerçek bir terör ortamı yaratmaktadır. Güzel sarışın Melanie Daniels (Tippi Hedren) ideal eş adayı olan bekar Mitch Brenner'i elde etmek için Bodega koyuna gider. Ancak ortada hiç sebep yokken bir martının saldırısına uğrar. Bir anda binlerce kuş kasabaya üşüşür. Kuşlar, çocuk yada yetişkin ayırt etmeden önlerine çıkan herkesi avlamaya başlar. Hollywood'un doğanın öfkesine dair en korkunç eserlerinden biri olan Kuşlar'da kısa zaman sonra Melanie ve Mitch kendilerini açıklanamayan ve durdurulamayan bir güce karşı hayatta kalmaya çabalarken bulacaklardır.
  12,59  TL13,99  TL
 • Gir Kanıma

  Gir Kanıma

  Dvd
  Son zamanların en orijinal vampir öyküsü sizleri bekliyor!Stockholm’ün banliyölerinden birinde yaşayan Oskar, 12 yaşında, yalnız ve yaşıtlarının sözlü ve fiziksel tacizlerine maruz kalan bir çocuktur. Yalnız kaldığında ise intikam hayalleri kurar. Bir gün Oskar, sadece akşamları ortaya çıkan yan komşusu olan Eli ile tanışır. Oskar, Eli ile giderek daha yakın arkadaş olmaya başlar, Eli de Oskar’ı, onu taciz edenlere karşı gelmeye teşvik eder. Ancak bir süre sonra Oskar, Eli’nin bir vampir olduğunu anlayacak ve ona karşı geliştirdiği duygular aşkla korku arasında bir yerde sürüklenecektir.
  9,99  TL
 • Krallık I- VIII

  Dvd
  Krallık, Danimarka'nın en modern ve teknolojik imkanları en işeri seviyedeki hastanesidir. Üstün kadrosu ve sınırsız olanakları ile adeta modern tıbbın simgesi gibidir. Ancak hastanenin inşa edildiği yer, eski bir bataklıktır ve bu bataklık korkunç sırlar gizlemektedir. Hastanenin içinde doktoların arasında gelişen garip olaylarla, hastane koridorları arasında gezinen ruhlar arasında bir paralellik vardır. Şeytani bir güç Krallık'ın köklerine sarılmıştır. Kieslowski'nin olağanüstü Dekalug'undan sonra sineman dünyasının en önemli TV projelerinden biri sayılan Krallık, içerdiği gerilim öğesi kadar, keskin toplumsal hicivleriyle de dikkati çekiyor.
  31,49  TL34,99  TL
 • Arka Pencere

  Arka Pencere

  Dvd
  "Rear Window"  Hitchcock'un belki en popüler olmuş filmidir. Bu büyük onura layık mıdır? Birçok eleştiremen aksini söylese de, bu filmin seyirci üzerinde inanılmaz bir etkisi olagelmiştir: belki de adına röntgencilik dediğimiz şeyin sinemadaki en görkemli yansıması olduğu için. Ve biraz da kahramanın kırık ayağıyla tamamen yatağa çivilenmiş durumu herkese, çaresizlik içinde belayla boğuşmak denen çok insani şeyi de hatırlattığı için.. Ama bu başarıda, birbirinden güzel giyisilerle perdeyi bir defileye çeviren  zerafet kraliçesi Grace Kelly'nin de büyük rolü vardır kuşkusuz.. Raymond Burr'un kötü adamı ve Thelma Ritter'in geveze hizmetçisi de unutulmaz. Filmin sinema tarihinde etkilediği filmler ise saymakla bitecek gibi değildir.
  14,99  TL
 • Jaws

  Jaws

  Blu-Ray
  Akademi Ödüllü yönetmen Steven Spielberg tarafından yönetilen Jaws, sizi koltuğa kilitleyecek gerilimiyle bir kültürel fenomen haline geldi ve film endüstrisini sonsuza dek değiştirdi. Amity adası sahilindeki insanlar büyük beyaz bir köpekbalığı tarafından saldırıya uğrayınca, kasabanın polis şefi (Roy Scheider), genç deniz biyoloğu (Richard Dreyfuss) ve köpekbalığı avcısı (Robert Shaw), bu canavarı yok etmek için umutsuz bir mücadele içine girerler. Saf bir dehşet hissi yaşatan unutulmaz sahneleriyle Jaws, sinema tarihindeki en etkili ve sürükleyici maceralardan biri olma özelliğini korumaya devam ediyor.
  51,99  TL
 • Diğerleri

  Diğerleri

  Blu-Ray
  Oscar® ödüllü çarpıcı oyuncu Nicole kidman (En İyi Kadın Oyuncu 2003, Saatler) özgün bir tarzı olan ve gerilimi belirsizliklerle beslenen Diğerleri'nde unutulmayacak bir performans sergiliyor. Kocasının savaştan dönmesini bekleyen Grace, iki küçük çocuğuyla gözlerden uzak bir adada, kilitli kapıların ve hiç açılmayan perdelerin ardında varlığı iyice ıssızlaşmış bir konakta yaşamaktadır. Üç gizemli hizmetçinin aralarına katılmasından sonra bu evde tahmininden daha fazlasının olduğunu ispatlayan, ürkütücü olaylar gerçekleşmeye başlar. Grace, çocuklarına sahip çıkarken akıl sağlığını da korumak zorundadır. Dünyanın her köşesinde, sinema eleştirmenlerinin beğenisini toplayan Diğerleri; gücünü tahmin edilemeyen gelişmeleri ve en beklenmedik biçimde çözülen düğümlerinden alırken, sizi merak içinde ekran başına kilitleyecek.
  33,21  TL
 • Tek Atış

  Tek Atış

  Dvd
  Bu polisiye filmde avcının şüpheli bir şekilde avlanmasına tanık oluyoruz. A Single Shot - Tek Atış'ta başrolleri Sam Rockwell, Jeffrey Wright, Kelly Reilly, Jason Isaacs ve William H. Macy paylaşıyorlar.Dünya işlerinden elini eteğini çeken işsiz John Moon (Rockwell), ormanın arka taraflarında avlanırken kazara genç bir kadını vurur ve genç kadın ölür. John Moon, ölen kadının kamp yerini ve paralarını bulduktan sonra paniği hırsa dönüşür. Cesedi sakladıktan sonra parayı alır ve bu paranın eski karısını (Reilly) ona geri kazandıracağını ümit eder fakat John'un aniden sahip olduğu servet saldırgan eski mahkumun (Isaacs) dikkatini çeker, böylece Moon ölümcül kedi-fare oyununa sürüklenmiş olur.
  19,99  TL
 • Halloween 20 Yıl Sonra

  Halloween 20 Yıl Sonra

  Dvd
  Heyecanlı, Zekice ve Hız Kesmeyen Bir KorkuGençlik yıllarında mahallenin kabusu haline gelen bir seri katilin elinden kurtulmayı başaran Laurie artık yetişkin bir kadındır ancak yaşadıklarını unutması hiç de kolay değildir. 17 yaşındaki oğlunu yanına alarak kimliği dahil geçmişe ait neyi varsa her şeyi geride bırakarak başka bir kasabaya taşınır. Bakalım, aradan geçen yıllar Myers’in Laurie’nin izini bulmasına ve yarım bıraktığı işi tamamlamasına engel olabilecek midir?
  9,99  TL
 • Dracula 2000

  Dracula 2000

  Dvd
  Gerard Butler Dracula Rolünde Harikalar Yaratıyor!Hırsızlık yaparak geçinen bir grup genç içinde paha biçilmez resimler olduğunu düşünerek eski bir mahzene girer. Ancak mahzenden, uzun yıllar intikam için dışarı çıkmayı bekleyen Dracula çıkar ve ezeli düşmanı Van Helsing’in kızı Mary’yi bulmak üzere New Orleans’a doğru yola koyulur. Bunun üzerine Van Helsing ve arkadaşı Simon da Mary’yi kurtarmak için kolları sıvar.
  9,99  TL
 • Merdiven Altındakiler

  Merdiven Altındakiler

  Blu-Ray
  Çocuklarını yıllarca evlerinin bodrumunda kapalı tutan bir ailenin gerçek öyküsünden hareketle çekilen “Merdiven Altındakiler” korku filmlerinin usta yönetmeni Wes Craven imzası taşıyor. Kendilerini evden attıran zengin ev sahibinin malikanesine izinsiz giren Fool burada korkunç olaylar yaşandığını keşfeder. Evde oturan tuhaf çift çocukları kaçırmakta; her birinin dilini ve kulaklarını kesip, gözlerini oyduktan sonra bodruma kapatmaktadır.
  39,99  TL
 • Ayin

  Ayin

  Dvd
  Son zamanların en şok edici katliamı!“Şeytanın Evi” ve “Ruhlar Oteli” filmleri ile tanınan yönetmen Ti West ile korku filmlerinin ünlü yapımcısı Eli Roth’un ortak çalışması olan AYİN / THE SACRAMENT’da iki muhabir, arkadaşlarının kayıp kız kardeşini arama sürecini belgesel yapmaya karar verir. Kızı bulmak için Amerika’nın dışında, gizli bir yere yolculuk ederler. Burada “Cennet Tarikatı” adı verilen, 200 kişilik bir toplulukla karşılaşırlar. Bu küçük ve dayanışma içinde yaşayan topluluğun başında “Peder” adını verdikleri gizemli bir lider vardır. Cennet Tarikatı insanları başlangıçta çekim ekibini dostça karşılasa da, zamanla tarikatın aslında hiç de göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Bir belgesel çekimi olarak başlayan yolculuk, bir süre sonra canlarını kurtarmak için kaçtıkları bir kabusa dönüşecektir.
  24,99  TL
 • Geçmişin İzleri

  Geçmişin İzleri

  Dvd
  Akademi Ödüllü® ColinFirth*, Eric Lomax’in çok satan otobiyografisinden uyarlanan bu dokunaklı savaş dramasında, yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosunun başını çekiyor. JonathanTeplitzky (Burning Man) tarafından çekilen GEÇMİŞİN İZLERİ, unutulmayacak bir kahramanlık ve kefaret öyküsü.II. Dünya Savaşı’nda Eric (JeremyIrvine, Savaş Atı) Japonlar tarafından yakalanıp esir edilir. Çok ağır işkence görür ve diğer tutsaklarla beraber Tayland-Burma demiryolu inşasında çalışmaya zorlanır. Yıllar sonra bırakıldığında, karısının (Nicole Kidman, Gazeteci Çocuk) tüm çabalarına rağmen geçirdiği travmadan kutulamaz. Uzun yıllar sonra, artık yaşı ilerlemiş olan Lomax (ColinFirth, Zoraki Kral) içinde bulunduğu nefret ve düşmanlık hissinden kurtulmasını sağlayabilecek cevapları bulmak umuduyla işkencecilerinden birinin (HiroyukiSanada,47 Ronin, Wolverine) izini sürer.
  19,99  TL
 • Paranormal Activity: İşaretliler

  Paranormal Activity: İşaretliler

  Dvd
  “EN KORKUNÇ PARANORMAL FİLMİ”. -STEVE BARTON, DREAD CENTRAL PARANORMAL ACTIVITY: İŞARETLİLER bir ilke imza atacak ve sizi kendi çığlığınızda boğacak. Başarılı korku fimi serisi son derece korkunç ve güçlü bir intikam duygusu ve kendine yeni bir kurban bulma arzusuyla geri dönüyor. 17 yaşındaki Jesse komşusunun dairesinden gelen korkunç sesler duymaktadır. Bir gün kamerasını açıp neler olup bittiğini kaydetmeye karar verir ve çağlar öncesinden süregelen büyük bir kötülükle karşılaşır öyle ki bu kötülük ruhunu ele geçirmeden rahata ermeyecektir. Eleştirmenlerin “SERİNİN EN İYİSİ” ** olarak tanımladıkları bu yepyeni Paranormal Activity filmini mutlaka izleyin.  
  24,99  TL
 • Grace: Cinnet

  Grace: Cinnet

  Dvd
  Grace (Alexia Fast- Jack Reacher), yeni başladığı koleje, kampüs kültürüne ve aklı sürekli dışarıda olan oda arkadaşına alışmaya çalışan naif ve güzel bir kızdır. Şeytan vücudunu ele geçirip hayatını kâbusa çevirince, kendisini acımasız büyükannesinin yanında, katı kurallara sahip kilisenin çatısı altında bulur. Şimdi, annesinin dehşet verici ölümü ve ruhunun derinlerine işlemiş öldürme içgüdüsüne karşı savaş vermeli ve geç olmadan içindeki şeytanı durdurmalıdır.
  19,99  TL