Korku Filmleri

Yayınevi/Marka
13 öğeden 1-13 arası gösteriliyor.
Sayfa  1 - 1
 • Elcin

  Elcin

  Dvd
  DABBE VE SEMUM'UN YÖNETMENINDEN KORKARSAN ÖLÜRSÜN KORKMAZSAN DAHA KÖTÜSÜ... Hasan Karacadağ'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve 2013 yılının en çok izlenen korku filmi olan Elcin, Doğu'nun unutulmuş masallları arasında kaybolmak üzere olan ve "üç harfliler" diyerek geçiştirilen "cinler alemi" hakkında çok az bilinen bir olaydan yola çıkıyor. İstanbul Şile'de bir kız çocuğu, bilinmeyen kişiler tarafından tuhaf bir şekilde kaçırılır. Aynı ilçede yaşayan ve olayla hiç bir ilgisi olmayan 5 üniversite öğrencisi gündelik yaşamlarına devam ederken, kaçırılan kızla ilgili doğaüstü olaylar yaşamaya, ürkünç görüntüler görmeye başlar ve kendilerini büyü, ayin ve benzersiz bir lanetle kuşatılmış olarak bulurlar.
  Temin Edilemiyor
 • Dabbe Bir Cin Vakası

  Dabbe Bir Cin Vakası

  Dvd
  Film, Ceyda T., Sinan T. ve kızları Burcu T.'nin ani ve sebepsiz bir şekilde bedensiz bir varlığın saldırısına uğramalarını ve arkasındaki ürpertici sırrı gerçek görüntülere dayanarak anlatıyor. Türk psikiyatri tarihine "Ceyda T. Kayıtları" olarak geçen olaydan esinlenen film, Ceyda T. ve ailesinin video görüntüleri ve adli kayıtlar ile kurgulanarak oluşturuldu.
  Temin Edilemiyor
 • Hannas - Karanlıkta Saklanan

  Hannas - Karanlıkta Saklanan

  Dvd
  Hannas: Karanlıkta Saklanan, gerçek hayatta yaşanmış bir delilik hikâyesi. Tıp eğitimini ve uzmanlığını tamamlayan genç psikiyatrist Mert Türker’in, Anadolu'daki küçük bir şehirdeki Özel Sentez Kliniği’ne geldiğinde, mesleğe yeni başlayan her psikiyatrist gibi idealleri, hayalleri, planları vardı.  Hastanede, hastaların ve içinde çalışan insanların da çeşitli tuhaflıklarını fark eder. Yine de ilk günler her şey normal seyrinde devam eder. İlk hastası Esat Bey olur ve onda diğer hastalarda görmediği birtakım ilginç davranışların olduğunu fark eder. Ancak en çok ilgisini çeken hasta, kimseyle, Mert'le dahi iletişime girmeyi kabul etmeyen Muazzez Hanım'dır. Mert bu hastayla iletişim kurmaya çabalarken hastaneye Elif adında genç bir hasta gelir. Elif'e konulan ilk teşhis histerik psikozdur, fakat hasta terapiler esnasında, kendine bir varlığın musallat olduğunu iddia etmeye başlar. Mert başta böyle bir olayın bilimsel olarak mümkün olmadığını savunsa da zamanla kendini beklenmedik bir durumun içerisinde bulacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Mihrez - Cin Padişahı

  Mihrez - Cin Padişahı

  Dvd
  Yerli korku sinemasında Hollywood etkisi!   Betül’ün doğum gününde eğlence için cin çağırma seansı düzenleyen beş gencin hayatı bir anda değişecektir.  Gençlerin daveti üzerine aralarına katılan cinler, hayatlarında yok saydıkları bir olayın bedelini ödetmek için peşlerini bırakmaz. Başlarına sardıkları Cin Padişahları çok güçlüdür ve onlardan kurtulmak kendi ellerinde değildir çünkü aslında bu hikâye sandıklarından da geriye gitmektedir. Geçmişte işlenen bir günahın bedelini ödemek üzerelerdir.
  Temin Edilemiyor
 • Münafık

  Münafık

  Dvd
  Valeria, 1984 yılında Sovyetler'de bulunan, parapsikolojik olaylar üzerine inceleme yapan bir laboratuvarda çalışmaktadır. Cinli Nazife, evlatlığı Nazım’ın eski sevgilisi olan Valeria’yı evinde yaşanan parapsikolojik olaylar nedeniyle Rusya’dan Kastamonu’daki köyüne getirtir. Genç kadın burada araştırmalarına başlar ancak bir anda sırra kadem basar. Bu esnada Nazife Hanım felç geçirmiş, Nazım ise delirmiştir. Aradan otuz yıl geçer. İlk kızının hastane ışıkları yüzünden saralı doğduğuna inanan Ceyda, ikinci çocuğunu babasının Kastamonu’daki köy evinde doğurmak üzere kocası ve kızıyla yollara düşer. Genç kadının doğum sancılarının başlamasıyla birlikte, geçmişin karanlık sırları da aydınlanmaya başlayacaktır. Paralel kurduğu öyküsü, kötülüğün karşısına koyduğu iyilik duygusuyla insanlık hallerini de sorgulayan film, bilinmeyen gizeminin üzerine insanın kötülüğünü de eklemiş. Filmin senarist ve yönetmen koltuğunda Özkan Aksular bulunuyor.  
  Temin Edilemiyor
 • Dabbe 6

  Dabbe 6

  Dvd
  Polis kayıtlarına ‘Mukadder Yaman’ vakası olarak geçen ve birbiriyle alakalı olduğu düşünülen, 3 gerçek öyküden yola çıkan DABBE 6, uzun süre hafızalardan silinemeyecek gerçek bir Anadolu Korku Öyküsü anlatıyor. Dr.Zeren ve Kız kardeşi Ayla Yaman, annelerinin bir gece aniden ölmesiyle sarsılırlar. Kriminal ve adli raporlara göre Anneleri Mukadder Yaman, beyin kanamasıyla ölmüştür. Fakat annesi öldüğü sırada onun yanında olan Ayla, bu durumu reddetmektedir. Ona göre annesi, ne olduğunu anlayamadığı çok hızlı hareket eden, kapkara yüzleri olan, bilinmeyen bir dilde konuşan, devasa kara varlıklar tarafından öldürülmüştür.
  Temin Edilemiyor
 • Ammar

  Ammar

  Basoynat Dvd
  Feride, sevgilisini, ev arkadaşını ve Barkın'ı da alarak haftasonunu bir dağ evinde geçirmeye karar verir. Feride'nin amacı güzel bir tatil yapmak ve ev arkadaşlarıyla Barkın'ın yakınlaşmasını sağlamaktır. Ancak Canan'ın son anda ekibe katılması masum bir yolculuğun yönünü değiştirir. Birbiri ardına gelen olaylar, herkesi içinden çıkılması imkansız olan bir labirentin içine hapseder. Ruhsal bir işkenceye dönüşen gezinin sonunda kim hayatta kalacak? Nefes almadan seyredeceğiniz bu film sizi müthiş görsel efektleri ve olağanüstü makyaj teknikleriyle büyüleyecek.
  Temin Edilemiyor
 • Siccin

  Siccin

  "Siccîn nedir bilir misin? Siccîn kafirlerin yaptığı kötülüklerin kaydedildiği defterdir. Hakkı yalan sayanların o gün vay haline..." Mutaffifin Suresi Genç ve güzel bir kadın olan Öznur başkasıyla evli olan teyzesinin oğlu Kudret’e çocukluğundan bu yana aşıktır. Öznur ile ne yapıp ne edip baştan çıkardığı Kudret yasak aşk yaşamaya başlar. Ancak bu durum Kudret’in içine sinmez ve ilişkilerini bitirmek ister. İşte her şey bundan sonra başlar. Öznur, Kudret’i kendisine bağlamak için Kudret’in eşi Nisa’ya büyü yaptırır ve cin musallat ettirir. Böylece İfrit cin Nisa’yı ele geçirecek ve 5 yatsı sonunda Nisa ile onun kanından olanlar ölecektir.
  Temin Edilemiyor
 • Dabbe: Zehr-i Cin

  Dabbe: Zehr-i Cin

  Dvd
  Dilek eşi Ömer ile mutlu ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Fakat bir gün Dilek bir rüya görür ve aydınlık, sakin günler geçmişte kalır. Rüyasında ne olduğunu anlayamadığı belirsiz suretler, Dilek’in kulağına şeytana dair bir şeyler fısıldarlar ve uyandıktan sonra ona normal hayatında da musallat olurlar. Ömer, bu hayırsız rüyayı yakın zamanda yaşadıkları bir hırsızlık olayına bağlasa da, Dilek kendisine daha derin bir girdaba çeken bu cinleri artık iyiden iyiye hissetmeye başlar. Daha da kötüsü Dilek’in korkusu şiddete dönüşür ve genç kadının bedeninin kontrol altına almaya başlar. Çaresiz çifti bu konuda uzman olduğu kulaktan kulağa yayılan Belkıs Hoca adındaki bir kadından yardım almak için Bitlis'in yolunu tutar…
  Temin Edilemiyor
 • Görünmeyenler

  Görünmeyenler

  Dvd
  Özatay Ailesi yeni satın aldıkları eve taşınmanın mutluluğu içindedir, ancak evde yaşanan tuhaf olaylar huzurlarını kaçırır. Evin her yerine yerleştirdikleri güvenlik kameraları emniyette olmalarını sağlayacak mıdır?
  Temin Edilemiyor
 • İblis'in Oğlu 13. Vahşet

  İblis'in Oğlu 13. Vahşet

  Dvd
  Gazetecilik bölümünde son sınıfta okuyan bir arkadaş grubu, bitirme tezlerine konu olması amacıyla ilginç haberlere göz atmaktadırlar. Tam da aradıkları haberi bulurlar; sekiz dağcının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu olayı ve bu olayın arkasında yer aldığını düşündükleri, bir dağ evinde tek başına yaşayan Wild'ın hikayesini ele alacaklardır. Kameralar kayıda girdiğindeyse 13 sayısının laneti kendilerini bulacaktır.
  Temin Edilemiyor
 • Ümmü Sıbyan - Zifir

  Ümmü Sıbyan - Zifir

  Dvd
  KORKUDAN RUHUNUZ TİTREYECEK! Lise son sınıfta okuyan bir grup arkadaş, mezun olmadan önce son bir çılgınlık yapmaya karar verirler. Gece okula gizlice girip öğretmenler odasında parti yapacaklardır. Okula kimsecikler görmeden girmeyi başarırlar. Parti başlar; çok eğlenmektedirler, ta ki içlerinden biri yıllar önce okullarında intihar eden Kevser isimli öğrencinin ruhunu çağırmayı teklif edene kadar...
  Temin Edilemiyor
 • HTR2B: Dönüşüm

  HTR2B: Dönüşüm

  Dvd
  Haziran ayının sakin ve güzel akşamında, aile yemeğine hazırlanan huzurlu insanlar...  Fakat evlerinin bulunduğu ormanı kimlerle paylaştıklarından habersizler. Ormanın derinliklerinde saklı ve yasa dışı bir klinikten kaçmış deney kobayları kol geziyor. Zira onların doğaları değiştirilmiş ve acıma, merhamet gibi duyguları yok. Aile birbirlerini koruma içgüdüsüyle korku içinde hayatta kalmaya çalışırken kimin daha vahşi olacağını ise kimse bilemez... Bir ana haber bülteni haberiyle çıkış noktasını oluşturan film, büyük ilaç firmalarının, yeni ürettikleri ilaçları piyasaya sürmeden önce, üçüncü dünya ülkelerinde yaşayan ve bu ilaçlar piyasaya sürülmeden önce firmalar tarafından kobay olarak kullanılan insanların hikâyesini konu alıyor. Yönetmen Osman Evre Tolga'nın bir gazete haberinden yola çıkarak kurguladığı filmin kadrosunda ise Serkan Altunorak, Veda Yurtsever İpek, Ahmet Somers, Damla Özen, Teoman Kumbaracıoğlu, Canan Maktal, Tuğrul Tülek gibi isimler yer alıyor.
  Temin Edilemiyor