Kaderin Rengi
% 31indirim

Kaderin Rengi

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Önceden çizilmiş bir yol muydu kader? Yoksa kalbimizin seçimleriyle yaptığımız bir yolculuk mu?


Kate Worthington’ın hayatı, genç yaşta hamile kalmasıyla tamamen değişir. Önünde iki seçenek vardır. Ya hayallerinden, önünde uzanan parlak gelecekten ya da bebeğinden ve gerçek aşkı, ruh eşi olduğuna inandığı adamdan vazgeçmek. Kate, her şeye rağmen aşkına ve bebeğine sahip çıkmayı seçse de kaderin onun için bambaşka planları vardır. Hayat çarkı ondan ve kalbinden bağımsız bir şekilde dönerek, Kate’i asla ummadığı bir yola saptıracaktır.


Ve yıllar sonra yolu, o güne dek varlığından bile haberdar olmadığı Ryan’la kesiştiğinde, çok önemli bir gerçeği hatırlayacaktır. Ne kadar çok yara alırsak alalım, her karanlık günün ardından daha parlak doğan güneş gibi kalbimiz de iyileşmeye ve zaman, sabrımızın hediyesini bize sunmaya her zaman hazırdır.


Seçimlerimizi, gerçek aşkın varlığını ve tesadüflerin büyülü gücünü konu alan Kaderin Rengi, E.V. Mitchell’ın usta kalemiyle adeta yüreklere dokunuyor.


Yorum Sayısı: 1

Kaderin Rengi, bir gecede okundu ve bitti. Cennetin Rengi'ni çok severek okumuştum, yazar beni Kaderin Rengi'nde de şaşırtmadı, akıcı, güzel bir pembe kitaptı. Kate Worthington'ın zorlu hayatı, her şeye rağmen vazgeçmeyişi ve kaderin ona sürprizleri.. Yazar güzel bir kurguyla anlatmış biz okurlara 'her karanlığın ardında bir ışık olduğunu', yeter ki sabretmeyi bilelim. Tabii hikayemizde 'oo bu kadar tesadüf de anca kitaplarda olur' dedirten kısımlar da yok değil, ee ama napalım kitap...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016