Kadın Olmayı Hatırlamak

Kadın Olmayı Hatırlamak

Özünüzü ve Kim Olduğunuzu Hatırlama Zamanı
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Annem gibi olmayacağım ve babam gibi biriyle evlenmeyeceğim…


Allah’ım, beni neden erkek yaratmadın?
Erkek olsaydım, yapacağımı bilirdim!
Gece gündüz çalışıyorum, para bana zor geliyor ve elimde durmadan hemen gidiyor!
Erkeklerin işi gücü cinsellik; hiç mi düzgün adam kalmadı!
Aldatıldım! Terk edildim! Çaresizim! Mutlu değilim! Endişelerim her geçen gün artıyor! Huzurlu değilim! Hak ettiğim yerde değilim! Bedenimle barışık değilim!


“Endişe etmekten, kontrolcü olmaktan, mükemmeliyetçilikten, kafaya takmaktan, dünyayı sırtımda taşımaktan, gözyaşlarımı içime atmaktan, gece başımı sevgi dolu bir omza dayamak yerine yastığa sıkıştırmaktan, insanlar ne der, diye düşünmekten, annemin babamın endişelerinden ve hayatıma karışmalarından, kendi yolumu bulamamaktan, kilo almaktan, erkekleri anlayamamaktan, hayatın zorluğundan ve en önemlisi de ‘kadın’ olmaktan yoruldum!” diyorsanız eğer, okuyacağınız kitabın hayatınızı değiştirmeye başlayacağına emin olabilirsiniz…


Yıllardır kendini erteliyorsun!!! Şimdi kendin için bir adım at ve bu kitabı eline al! Hisset… İçinde sen varsın… Artık sabah olmak üzere… Gün doğuyor… Tam kalbine… Adım at ve bu sefer kendin için olsun!


Okuyacağınız bu kitap, bir kadının hayatını dengeye alabilmesine, kendini yeniden programlayabilmesine ve Allah’ın onu yarattığı gerçek dişi enerjisiyle var olabilmesine yardımcı olmak için yazılmıştır.


Tüm kadınlara şifa olması niyetiyle...


            Bülent Gardiyanoğlu, Kadın Olmayı Hatırlamak eserini kişisel gelişim kitapları ile aranız iyi olmasa bile okumalısınız. Çünkü bu eser ile kişisel gelişim kitaplarıyla aranızı düzeltebilirsiniz. Eserin içeriğinde yer alan anlamlı cümleler, birçok konu üzerinde düşünmenizi sağlayacak ve düşünürken de kendinizi bir gözden geçirmiş olacaksınız. Günümüzde insanlar, evrende var olan pozitif enerjiden ve bu enerjiyi üzerlerine çekmekten çok sık bahsetmeye başlamışlardır. Okurlar, bu eser ile evrende var olan bu pozitif enerjiyi üzerlerine çekmenin yollarını öğreneceklerdir. Bu eserin içeriğinde hoşunuza gidecek o kadar çok cümle bulacaksınız ki, bu cümleleri alıntı yapmaktan kendinizi alamayacaksınız. Bu dünyada yaşayan herkes, nefes alır ve verir. Ama sağlığımızı korumak ve kendimizi dinç hissetmek için nefes alıp ve vermenin tekniklerini bilmemiz gerekir. Bu eser ile nefes alıp ve vermenin teknikleri hakkında bilgi sahibi olacak ve bundan sonraki yaşamınızda daha sağlıklı nefes alıp vereceksiniz.

            Bülent Gardiyanoğlu, Kadın Olmayı Hatırlamak eserinin adına bakarak erkekler okumamazlık yaparlarsa, yanlış yapmış olurlar. Çünkü bu eseri, anneler, babalar, genç kızlar, delikanlılar mutlaka okumalıdır. Herkesin, kendisine göre çıkarımlarda bulunacağı bir şeyler bu eserde mutlaka vardır. Ayrıca kitabın son yirmi sayfasının okurlara ayrılan bölüm olması, okurlar tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Kendiniz için bir adım atmak ve hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, bu eseri elinize alın ve okumaya başlayın. Kadınların günümüzde en büyük sorunlarından birisi kendileri için erkeklerden daha zor olan yaşam koşulları içerisinde dengeli olmayı becerememeleridir. Kadınlar, hayatlarını bir dengede tutmak ve mutlu bir yaşam sürmek istiyorlarsa bu eserden istifade etmelidirler.

            Hayat, aslında bir mücadeleden ibarettir. Bu mücadelede güçlü olmak için kendinizi devamlı geliştirmeli ve yenilemelisiniz. Bu mücadelede zayıf düştüğünüz zaman ise başınıza gelecekleri Bülent Gardiyanoğlu, Kadın Olmayı Hatırlamak eserinde yer alan kovaladığınızda kaçanlar, siz kaçınca kovalamaya başlarlar sözüyle çok güzel özetlemiştir. Bu nedenle bayanlar, kovalanmamak için hayatta güçlü kalarak devamlı kovalamak durumundadır.

            Bülent Gardiyanoğlu, Uluslararası yaşam nefes koçu ve kuantum düşünce tekniği geliştiricisidir. Hayatındaki amacının akıl vermek veya bir fikri aşılamaya çalışmak olmadığını özellikle belirtmektedir. Yazar, insanın düşündüğü her şeyin başına geleceğine inanmaktadır

Yorum Sayısı: 2

Hiç bana hitap eden bir kitap değildi.. Beğenmedim çok yüzeysel yazılmış :/

Ö
Özgün Gül Koparan  -   07.03.2016

Ben biraz kitabı yetersiz buldum. kadını övmek değilde biraz yermek için yazılmış sanki :( Yazarın sunmuş olduğu öneriler biraz mantık dışı sanki.. çok kişisel gelişim kitabı okumuşumdur bence bu olmamış.. Kitap normalde 196 sayfadan oluşuyor fakat yalnızca 132 sayfasında içerik var geri kalan sayfalar doldurmanız için sorulardan oluşuyor... Şahsen keyifle okuduğumu söyleyemeyeceğim.

Ö
Özgün Gül Koparan  -   01.03.2016