Kadınsız Erkekler
% 19indirim

Kadınsız Erkekler

Bir kadını yitirmek, tüm kadınları yitirmek demek…
  • 18,00 TL14,58 TL

    hopi kampanyası
    0,73 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir gün sen de kadınsız erkeklerden olacaksın. O gün en ufak bir uyarı, küçücük bir ipucu vermeden; önsezi olarak hissettirmeden ya da içine doğmadan; kapını çalmadan, hiç beklemediğin bir anda seni bulacak. Bir köşeyi döndüğünde, aslında çoktan oraya varmış olduğunu anlayacaksın. Geriye dönmek mümkün olmayacak. O köşeyi bir kez dönünce, orası artık senin için mümkün olan tek dünya olacak. O dünyada sen kadınsız erkeklerden biri olarak anılacaksın.


Hep bu soğuk çoğul eki ile...


Bir kadının özlemini çeken, yasını tutan; bir kadın tarafından aldatılmış, terk edilmiş olmanın acısıyla yaşayan, aşkla kendinden vazgeçen erkeklerin öyküleri…


Haruki Murakami’den aşka ve kadınlara yazılmış yedi ağıt… 


Yorum Sayısı: 15

Tamam evet Murakami harika bir yazar! Tum kitaplarini zevkle okudum ama ilk kez oykulerini okuyorum ve oykulerine romanlarindan daha cok asik oldum.

F
Fırat Atmaca  -   01.02.2016

Kitap, Haruki'nin yedi öyküsünden oluşuyor. Kimi öyküler daha ilgi çekici. Tam bir Kafka hayranı olan yazar bu eserinde de hayranlığını fark ettimiş. Hayal gücü oldukça gelişmiş olan yazarın eserdeki dili oldukça yalın ve akıcı. Keyifle okunuyor. Tavsiye ederim.

O
Olcay Yüksel  -   15.03.2016

Murakami'nin ilk öykü kitabı.İçinde aldatılan,terk edilen veya sevgisine karşılık bulamayan kadınsız erkeklerin öyküsü var.Kafka'nın Samsa'sından da selam var ;))

G
Gamze Taşın  -   02.02.2016

Romanın ustasından öyküye güzel bir adım...

S
Sümeyye Karadaş  -   23.02.2016

Bağımsız Organ, Kino ve Aşık Samsa beni en çok içine çeken hikayeler oldu. Murakami çabuk tüketilmemesi gereken yazarlardan. Öykü yazarlığını da sevdim.

B
Benay Gavazoğlu  -   12.02.2016

İlk defa yazarın bir kitabını okudum, içerisinde çeşitli öyküleri var ve kesinlikle sıradan değiller. İnce bir kitap olmasına rağmen o kadar çok şey anlatmış ki beklediğimden daha iyi!

M
Mustafa Arda Uzun  -   10.02.2016

murakami ile tanışmak adına güzel bir başlangıç eseri

F
Fatih Pulat  -   09.02.2016

Haruki Murakami adını sık sık duyduğum övülen ve benimde bir o kadar ya beklentimi karşılamazsa diye korktuğum bir yazardı. Murakami ile Kadınsız Erkekler kitabı ile tanıştım ve kesinlikle harika! Nasıl yıllardır böyl bir yazarı keşfetmedim diye üzülüyorum. Benim gibi Murakami'yi ilk defa okuyacaksanız Kadınsız Erkekler kitabındaki bir birinden güzel 7 hikaye ile başlamanızı tavsiye ederim

F
Funda Atila  -   24.02.2016

Birbirinden güzel 7 tane güzel öykü. Nefes nefese okudum.

O
Onur Erol  -   17.02.2016

Yazarın okuduğum ilk kitabı . Dili oldukça yalın ve akıcı . 7 ayrı hikayeden oluşuyor. Hayal gücünü ve kalemini beğendim.

Z
Zeynep Eriman  -   16.02.2016

Japonya'dan gelen muhteşem öyküler. Murakami yine iş başında !

Y
Yankı Çınardal  -   10.02.2016

Aşık olduğum tüm kitaplarını okuduğum tek yazar dönüp dönüp okuduğum tek yazar yine harika yine muhteşem. Kesinlikle okunması gereken bir yazar.

Z
Zeynep Öngün  -   07.08.2016

Haruki Murakami, Kadınsız Erkekler eseri içeriğinde yedi hikaye barındırmaktadır. Bu eser sayesinde yaşam hakkında ilginç tecrübeler edineceksiniz. Yazar, eserinde okurlarına başka biri olabilmek farklı tecrübeler edinmek açısından yararlıdır. Ancak bunun devamlılık arz etmemesi ve sonuçta kendinize dönmeniz gerekmektedir mesajını vermektedir. Kadınsız Erkekler ve Bağımsız Organ hikayeleri sizlerde farklı etki yapacaktır. Bu eser, sevip de aşkına kavuşamayan ya da kavuşup da herhangi bir...devamını oku

F
Fatih Yıldırım  -   16.06.2016

Kadınsız Erkekler, Murakami'nin okuduğum ilk eseriydi. Kitap, bir kadın yüzünden acı çekmiş, aldatılmış, terk edilmiş ya da o kadına hiç sahip olamamış yalnız erkekleri anlatan yedi ayrı hikayeden oluşuyordu. Ben yazarın dilini, ve duygu hallerini betimleyiş tarzını sevdim. Öyküler içinde en sevdiklerim; Şehrazad ve Kino'ydu. Ancak 'Gözünü açtığında, Gregor Samsa'ya dönüştüğünü anladı.' cümlesiyle başlayan, Samsa'ya dönüşen bir böceğin gözünden yazılmış olan, Aşık Samsa favorim oldu.👌...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   22.03.2016

Kesinlikle kitaplığınızda bir tane Haruki Murakami'nin bir kitabı bulunmalı.Emin olun bu dili,anlatımı,hikayeyi çok seveceksiniz.

İ
İpek Karaman  -   20.03.2016